Szukam inspiracji na blat warsztatowy do garażu do typowego majsterkowania. Nieduży - maks 2m szerokości

Niestety garaż jest mały więc szukam czegoś składanego co by parkując auto móc mieć go zaraz przy ścianie (koniecznie składany w dół, wyżej chce półki). Wcześniej myślałem o czymś wysokim i stołku ala barowym do tego żeby maska wjeżdżała pod spód ale chyba jednak wole go złożyć.

Widzieliście jakieś sprawdzone sposoby na takie coś? Blat mogę sobie ogarnąć
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja bym spróbował do ściany przymocować na kołki kantówkę drewnianą. Blat przymocowałbym kilkoma solidnymi zawiasami.

Całość podpierałbym składanymi nogami, z kantówek o tej samej lub trochę mniejszej grubości co kantówka przytwierdzona do ściany.


@malin90: Miałem tak kiedyś. Same nogi również na zawiasach - co umożliwia wygodne podnoszenie gdy np. potrzeba więcej powierzchni "na podłodze"
bialy100k - >ja bym spróbował do ściany przymocować na kołki kantówkę drewnianą. Blat...

źródło: IMG_4176

Pobierz
  • Odpowiedz
Może moje pytanie będzie naiwne, ale czy da się w jakiś sensowny i tani sposób dostać do Tallinna w dowolnym jesiennym terminie? Jeśli chodzi o loty z Warszawy, to jest tylko LOT, a tam ceny od 800 zł (w jedną stronę, ale da sie jakoś wyklikać tak, że powrót za darmo czasem). Pociągów, które lubię tam nie ma, tzn. są, ale to chyba byłaby podróż bardzo długa, droga i na wiele przesiadek.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoddamnElectric: Masz z Modlina Ryanaira, tylko w rozkładzie letnim (do 24.10.) lata piątek-poniedziałek i godziny słabe bo na Helsinki popołudnie piątkowe i powrót poniedziałek rano, co oznacza najprawdopodobniej (relatywnie drogą) noc w Helsinkach. A w zimowym rozkładzie lądujesz w Helsinkach w piątek przed 9:00, idealnie cały dzień na miasto i na wieczór prom do Tallina, ale powrót w niedzielę też rano.

Ewentualnie poszukaj powrotu Air Baltic przez Rygę. Powinny być
  • Odpowiedz
Od pewnego czasu na #youtube zauważyłem że na miniaturkach pojawiają się polskie (chyba tłumaczone przez YT) tytuły filmów twórców anglojęzycznych. Może są zwolennicy tego rozwiązania, ale mi to przeszkadza bo ciężko od razu stwierdzić czy to polski czy nie materiał. Można to jakoś zmienić? Poniżej przykład.
#kiciochpyta #pytanie
poradnikspeleologiczny - Od pewnego czasu na #youtube zauważyłem że na miniaturkach p...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strike_lucky: Więc masz 3 braci, czyli jest was 4 i tylko ty jesteś normlany. Czy twoi bracia pomagali i pomagają rodzicom? Czy tylko ty? Co na to rodzice? Czy to pomagasz braciom i ile razy w zżyciu? Ile razy oni pomagali? Moja matka też ma brata który jest złym człowiekiem, niestety babcia była zakochana w tym chorym psychicznie człowieku.
  • Odpowiedz

Jakie miasto lepsze do zamieszkania pod gównorobote (nie jeżdżę autem)?

  • Wrocław 31.9% (15)
  • Poznań 21.3% (10)
  • Łódź 19.1% (9)
  • Lublin 27.7% (13)

Oddanych głosów: 47

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak pokonać lęk przed randkowaniem na Tinderze?
Na grupie klasowej pewna osoba napisała, że siedzi z chłopakiem i śmieje się ze stulejarzy z Tindera. Od tamtej pory mam ogromny lęk przed pisaniem do nieznanych osób (w szczególności kobiet) na Tinderze i innych apkach. Inna sytuacja to odważyłem się napisać do dziewczyny w szkole i następnego dnia większość osób patrzyła na mnie z taką wiedzą o tym.

Jak to przewalczyć? Bardzo mnie to
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: no to logiczne że się patrzyli bo o-------ś coś co większość nie dałaby rady. Nie jest to "typowe" zachowanie (o ile można to tak nazwać). Ale góra tydzień i zapomną. I tak wielkie gratulacje, że udało ci się przełamać, oby tak dalej. Mogę się jeszcze założyć, że zarówno twoi koledzy jak i psiapsiółki twojej wybranej pewnie cię teraz obgadują, ale co z tego? Jak mają do ciebie jakiś problem
  • Odpowiedz
#fryzjer #wlosy #pytanie Ile płacie za klasyczne strzyżenie u fryzjera typu u dołu krótko na górze dłużej z cieniowaniem?

No ile złotych?

  • 20 9.5% (4)
  • 30 2.4% (1)
  • 40 9.5% (4)
  • 50 11.9% (5)
  • 60 14.3% (6)
  • 70 9.5% (4)
  • 80 9.5% (4)
  • 90 9.5% (4)
  • 100 9.5% (4)
  • 110 14.3% (6)

Oddanych głosów: 42

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, jest może jakiś grafik na sali, który usunąłby mi jedna cześć ubioru ze zdjęcia, mianowicie klapki ze stóp? Nie znam się na grafice komputerowej i jakby ktoś mógł mi pomóc to będę bardzo wdzięczny. Ewentualnie jak jest jakiś prosty program, w którym będę mógł to sam zrobić to możecie polecić.
#grafikakomputerowa #grafika #kiciochpyta #zdjecia #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach