Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

_TiniMini_
- 0

_TiniMini_
- 0
@H_Moody: ¯\(ツ)/¯

H_Moody
via Wykop- 0
@_TiniMini_: Jesteś gejem?
- 0
Jakich kołków użyć do montażu ciężkich półek na ścianie, gdzie najpierw mamy 5 cm styropianu a potem gazobeton?
#pytanie #budujzwykopem #remontujzwykopem
#pytanie #budujzwykopem #remontujzwykopem
- 0
Szukam inspiracji na blat warsztatowy do garażu do typowego majsterkowania. Nieduży - maks 2m szerokości
Niestety garaż jest mały więc szukam czegoś składanego co by parkując auto móc mieć go zaraz przy ścianie (koniecznie składany w dół, wyżej chce półki). Wcześniej myślałem o czymś wysokim i stołku ala barowym do tego żeby maska wjeżdżała pod spód ale chyba jednak wole go złożyć.
Widzieliście jakieś sprawdzone sposoby na takie coś? Blat mogę sobie ogarnąć
Niestety garaż jest mały więc szukam czegoś składanego co by parkując auto móc mieć go zaraz przy ścianie (koniecznie składany w dół, wyżej chce półki). Wcześniej myślałem o czymś wysokim i stołku ala barowym do tego żeby maska wjeżdżała pod spód ale chyba jednak wole go złożyć.
Widzieliście jakieś sprawdzone sposoby na takie coś? Blat mogę sobie ogarnąć
@ATAT-2: Zależy jak się czujesz z piłą i wiertarką.
https://wilkerdos.com/diy-folding-workbench/
I taniej i przyjemniej. A na blat polecam sklejkę szalunkową.
https://wilkerdos.com/diy-folding-workbench/
I taniej i przyjemniej. A na blat polecam sklejkę szalunkową.
ja bym spróbował do ściany przymocować na kołki kantówkę drewnianą. Blat przymocowałbym kilkoma solidnymi zawiasami.
Całość podpierałbym składanymi nogami, z kantówek o tej samej lub trochę mniejszej grubości co kantówka przytwierdzona do ściany.
@malin90: Miałem tak kiedyś. Same nogi również na zawiasach - co umożliwia wygodne podnoszenie gdy np. potrzeba więcej powierzchni "na podłodze"
źródło: IMG_4176
PobierzMoże moje pytanie będzie naiwne, ale czy da się w jakiś sensowny i tani sposób dostać do Tallinna w dowolnym jesiennym terminie? Jeśli chodzi o loty z Warszawy, to jest tylko LOT, a tam ceny od 800 zł (w jedną stronę, ale da sie jakoś wyklikać tak, że powrót za darmo czasem). Pociągów, które lubię tam nie ma, tzn. są, ale to chyba byłaby podróż bardzo długa, droga i na wiele przesiadek.
@GoddamnElectric: Masz z Modlina Ryanaira, tylko w rozkładzie letnim (do 24.10.) lata piątek-poniedziałek i godziny słabe bo na Helsinki popołudnie piątkowe i powrót poniedziałek rano, co oznacza najprawdopodobniej (relatywnie drogą) noc w Helsinkach. A w zimowym rozkładzie lądujesz w Helsinkach w piątek przed 9:00, idealnie cały dzień na miasto i na wieczór prom do Tallina, ale powrót w niedzielę też rano.
Ewentualnie poszukaj powrotu Air Baltic przez Rygę. Powinny być
Ewentualnie poszukaj powrotu Air Baltic przez Rygę. Powinny być
@GoddamnElectric: Wizzair uruchomił nowe połączenie z Krakowa. Loty ruszają od ostatniego tygodnia października. Ceny niskie.
Od pewnego czasu na #youtube zauważyłem że na miniaturkach pojawiają się polskie (chyba tłumaczone przez YT) tytuły filmów twórców anglojęzycznych. Może są zwolennicy tego rozwiązania, ale mi to przeszkadza bo ciężko od razu stwierdzić czy to polski czy nie materiał. Można to jakoś zmienić? Poniżej przykład.
#kiciochpyta #pytanie
#kiciochpyta #pytanie
źródło: image
Pobierz@poradnikspeleologiczny zgadzam się, ale mi bardziej przeszkadza ten lektor AI który się czasem włącza domyślnie w anglojęzycznych tresciach. To bym też chętnie zmienił.
@poradnikspeleologiczny: zmien na angielski tyle ze wtedy tlumaczy polskie na angielskie ale mniej boli
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@strike_lucky: no bywa. Ja o mojej siostrze też mam tylko źle zdanie. Pewnie z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że na parę rzeczy w naszych relacjach i ja zapracowałem ale w ogólnym rozliczeniu mam ją za zwyczajnie z-----a zła osobę.
@strike_lucky: Więc masz 3 braci, czyli jest was 4 i tylko ty jesteś normlany. Czy twoi bracia pomagali i pomagają rodzicom? Czy tylko ty? Co na to rodzice? Czy to pomagasz braciom i ile razy w zżyciu? Ile razy oni pomagali? Moja matka też ma brata który jest złym człowiekiem, niestety babcia była zakochana w tym chorym psychicznie człowieku.
- 1
@TeZeWe mądrze napisałeś
Jakich stron używacie do torrentów?
#pytanie #torrenty #filmy #seriale
Czy macie zaproszenia na prywatne trackery? i czy jest tam coś czego nie ma na publicznych?
Ja z darmowych polskich stron znam:
1. https://polskie-torrenty.eu/- najlepsza strona, najwięcej torrentów
#pytanie #torrenty #filmy #seriale
Czy macie zaproszenia na prywatne trackery? i czy jest tam coś czego nie ma na publicznych?
Ja z darmowych polskich stron znam:
1. https://polskie-torrenty.eu/- najlepsza strona, najwięcej torrentów
@karolbanas1982 jak ruszy ponownie to poszukaj na tej stronie https://bt4gprx.com/
konto usunięte via Wykop
- 1
@karolbanas1982: 1337x.to
Czy shoper daje radę na start sklepu internetowego? Potrzebuje w miarę szybko postawić coś co będzie działało. Wiem, że woocomerce na start generuje niższe koszty, ale pewnie dużo więcej zabawy,
#ecommerce #shoper #woocommerce #pytanie
#ecommerce #shoper #woocommerce #pytanie
@dohjflosadhf9238749802dsfsdf: wszystko daje radę tak naprawdę. bTW z Woo wcale nie ma tak dużo kombinowania - kupujesz szablon - robisz go pod siebie, kupujesz hosting, dodajesz kilka pluginów i tyle
- 1
@trisopl: @odysjestem Dzięki. Nie wiedziałem o Was i rozważę jak najbardziej
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@flo0666 vider
- 1
@trevoz słabo widać sygnalizator, ale wygląda na bezkolizyjny więc nie, nie można.
ile mnie wiecej zajmuje, zeby czlowiek zapomnial z wygladu innego czlowiego?
#pytanie
#pytanie
@jutronaobiadznowuryz: ty mnie?
@Meanwhile_ zostały tylko same szafiry
✨️ Jak pokonać lęk przed randkowaniem na Tinderze? Ⓘ
Na grupie klasowej pewna osoba napisała, że siedzi z chłopakiem i śmieje się ze stulejarzy z Tindera. Od tamtej pory mam ogromny lęk przed pisaniem do nieznanych osób (w szczególności kobiet) na Tinderze i innych apkach. Inna sytuacja to odważyłem się napisać do dziewczyny w szkole i następnego dnia większość osób patrzyła na mnie z taką wiedzą o tym.
Jak to przewalczyć? Bardzo mnie to
Na grupie klasowej pewna osoba napisała, że siedzi z chłopakiem i śmieje się ze stulejarzy z Tindera. Od tamtej pory mam ogromny lęk przed pisaniem do nieznanych osób (w szczególności kobiet) na Tinderze i innych apkach. Inna sytuacja to odważyłem się napisać do dziewczyny w szkole i następnego dnia większość osób patrzyła na mnie z taką wiedzą o tym.
Jak to przewalczyć? Bardzo mnie to
konto usunięte via Wykop
- 3
@mirko_anonim
Wniosek nasuwa się sam - pisz do słodkich chłopaków
Od tamtej pory mam ogromny lęk przed pisaniem do nieznanych osób (w szczególności kobiet)
Wniosek nasuwa się sam - pisz do słodkich chłopaków
@mirko_anonim: no to logiczne że się patrzyli bo o-------ś coś co większość nie dałaby rady. Nie jest to "typowe" zachowanie (o ile można to tak nazwać). Ale góra tydzień i zapomną. I tak wielkie gratulacje, że udało ci się przełamać, oby tak dalej. Mogę się jeszcze założyć, że zarówno twoi koledzy jak i psiapsiółki twojej wybranej pewnie cię teraz obgadują, ale co z tego? Jak mają do ciebie jakiś problem
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Macie do polecenia jakieś fajne wciągające gry na androida? Dowolne gatunki, a najchętniej budowanie i strategie. Może jakieś ciekawe porty?
#gry #gryandroid #pytanie #kiciochpyta
#gry #gryandroid #pytanie #kiciochpyta
konto usunięte via Wykop
- 2
@czerwona_krewetka: Stardew Valley
@czerwona_krewetka: Slay the Spire, BTD6, Into the Breach, FTL
- 0
Mireczki, jest może jakiś grafik na sali, który usunąłby mi jedna cześć ubioru ze zdjęcia, mianowicie klapki ze stóp? Nie znam się na grafice komputerowej i jakby ktoś mógł mi pomóc to będę bardzo wdzięczny. Ewentualnie jak jest jakiś prosty program, w którym będę mógł to sam zrobić to możecie polecić.
#grafikakomputerowa #grafika #kiciochpyta #zdjecia #pytanie
#grafikakomputerowa #grafika #kiciochpyta #zdjecia #pytanie
- 0
@Nanuno: google gemini i nano banana - 2 min roboty
Jeżeli gra robi jakieś preparing shaders lub podobne to co właściwie się dzieje? Rozumiem że to coś z grafiką ale jak to wygląda? Tworzy obrazy? I gdzie to zapisuje?
#informatyka #pytanie #gry #pytaniedoeksperta #komputery
#informatyka #pytanie #gry #pytaniedoeksperta #komputery
- 0
































