Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

mirko_anonim
- 0
aspk
via iOS- 1
@mirko_anonim cześć przegryw ʕ•ᴥ•ʔ

boguslaw_licencyjny
via Android- 0
@mirko_anonim po prostu sie za siebie weź i zacznij cos robić. Rusz dupe
- 338
Mirki, co się dzieje w tej części Polski zaznaczonej na mapie tym kształtem? Można jeszcze ewentualnie podciągnąć dalej na wschód Kaszuby i kilka kolejnych lokalizacji na południe w kierunku Wrocławia.
To przecież potężny kawał terenu, a tymczasem zero obecności w mediach, internecie. Brak dużych miast (największe to chyba #pila i #gorzow), brak ważnych, głośnych wydarzeń może z wyjątkiem Woodstocka czy tam Polandrocka w Czaplinku. Co tam się
To przecież potężny kawał terenu, a tymczasem zero obecności w mediach, internecie. Brak dużych miast (największe to chyba #pila i #gorzow), brak ważnych, głośnych wydarzeń może z wyjątkiem Woodstocka czy tam Polandrocka w Czaplinku. Co tam się
źródło: temp_file7400560210390700764
Pobierz@Lolenson1888: w Pile np. tango jest
@Lolenson1888 siedzimy cicho bo jeszcze nas usłyszą
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@login0654
Nie, wczuwam się w kogoś w takiej sytuacji i chyba dość dobrze mi idzie
To jest taki game over jak się w takie coś wpakujesz(ಠ‸ಠ)
Całe spektrum patologii społecznych potencjalnie będzie się za tobą ciągnąć, co ciekawe niezależnie od statusu zawodowego samotnej matki i jej sytuacji finansowej
To jest over
Nie, wczuwam się w kogoś w takiej sytuacji i chyba dość dobrze mi idzie
To jest taki game over jak się w takie coś wpakujesz(ಠ‸ಠ)
Całe spektrum patologii społecznych potencjalnie będzie się za tobą ciągnąć, co ciekawe niezależnie od statusu zawodowego samotnej matki i jej sytuacji finansowej
To jest over
- 0
@login0654
To właśnie dlatego o to spytałeś
To właśnie dlatego o to spytałeś
- 0
#hardware #przegladarki #pytanie jaka przegladarke do only spolecznosciowek polecicie? Chrome? Opera? Firefox? Moze jakas inna?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 4
@hwangin ja
Ostatnio tak pomyślałem, co jeśli kierowca tira pracuje w systemie 3/1 (3 tydodnie trasa, 1 tydz dom) i powiedzmy po pierwszych 6 dniach dostaje telefon, że zmarła jego babcia. Albo, że mama jest po zawale w szpitalu i ma przyjechać się pożegnać, bo raczej umrze w ciągu doby?
#pytaniedoeksperta #pytanie #transport #praca #pracbaza #niebieskiepaski #rozowepaski
#pytaniedoeksperta #pytanie #transport #praca #pracbaza #niebieskiepaski #rozowepaski
- 0
@Kasia123456789: a co jakby taki wariacik porzucił naczepę i wrócił do polski, ew zostawił cały zestaw i wrócił autostopem czy jakimś samolotem/autokarem
i co jak ktoś okradnie kierowcy naczepe w nocy
i co jak ktoś okradnie kierowcy naczepe w nocy
@Schwarzfahrer sąd pracy, bo to samowolne oddalenie sie od miejsca pracy/porzucenie pracy, ewentualnie sąd zwykły, bo paragraf sie znajdzie.
A jak po porzuceniu zestawu okradną naczepę? To kierowca jest w dupie, bo koszta wtedy nie mają limitu
A jak po porzuceniu zestawu okradną naczepę? To kierowca jest w dupie, bo koszta wtedy nie mają limitu
- 0
czy może
- może 54.5% (6)
- nie może 9.1% (1)
- to c*** nie fanatyk 36.4% (4)
Co mi wyjdzie jak zmieszam 425ml moczu i 75ml wódki?
#pytaniedoeksperta #harrypotter #heheszki #chemia #pytanie #niebieskiepaski
#pytaniedoeksperta #harrypotter #heheszki #chemia #pytanie #niebieskiepaski
źródło: WB-F5-order-of-phoenix-snape-potions
Pobierz@Schwarzfahrer Harnaś
@Schwarzfahrer zaczyn budowlańca ?
co zrobić jeśli załóżmy kogoś rodzice od rana do wieczora oglądają republikę jest jakiś telefon ratunkowy albo coś? normalne gadanie nic nie daje jest tylko tusk tusk tusk ale to jednak nadal rodzice nikt chyba nie chce żeby mu skretynieli do końca.. #pytanie
@milosc_smierc_i_roboty_drogowe: ja od rana do wiecozra slucham republiki. Ciechoski super artysta jest
@milosc_smierc_i_roboty_drogowe: spoko ja tez jestem debilem. Mozemy kompromitowac sie razem (nohomo)
Ma ktos w uk kredyt na dom z Barclays?
Czy robiac remortgagee i zostajac u nich czyli zmiana produktu to wypytuja sie i sprawdzaja zarobki od nowa?
Bo akurat oni na moneysupermarket.com daja na dzisiaj najnizsze oprocentowanie 3.88%
Czy to na stronie Barclays tam gdzie sie loguje pojawi sie kilka miesicy przed koncem opcja do wybrania produktu i wystarczy zaakceptowac czy jednak beda od nowa sprawdzac historie zarobkow?
Pytam bo nie wiem czy brac dlugi 3
Czy robiac remortgagee i zostajac u nich czyli zmiana produktu to wypytuja sie i sprawdzaja zarobki od nowa?
Bo akurat oni na moneysupermarket.com daja na dzisiaj najnizsze oprocentowanie 3.88%
Czy to na stronie Barclays tam gdzie sie loguje pojawi sie kilka miesicy przed koncem opcja do wybrania produktu i wystarczy zaakceptowac czy jednak beda od nowa sprawdzac historie zarobkow?
Pytam bo nie wiem czy brac dlugi 3
Na ile lat bierzecie fix rate ci w przyszlym roku?
- 1 rok 6.3% (1)
- 2 lata 12.5% (2)
- 3 lata 0% (0)
- 5 lat 37.5% (6)
- 10 lat 43.8% (7)
- 1
@paweucio: I tak sa wysokie jak na ostatnia dekade.
Ten kto w 2020 wzial fix na 10lat na 1.5% wygral zycie.
Ten kto w 2020 wzial fix na 10lat na 1.5% wygral zycie.
@adamsowaanon: tak, sprawdzasz sobie oferty u nich w banku i zaleznie od lendera mozesz zrobic produkt transfer przez apke albo umowic sie z ich mortgage advisorem. Potem, mozesz doplaic lump sum jaka masz w umowie zeby uniknac ERC.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dawiddrifter: co? ale bzdury. ktoś sobie niezłę bekę kręci w jakiś poradnikach uwodzenia.
@dawiddrifter: są niedorzeczne wręcz
ja autentycznie śmiałem się.
ja autentycznie śmiałem się.
Na ilu z tych portali społecznościowych posiadasz konto?
- Facebook
- Twitter (obecnie X)
- Instagram
- Reddit
- Twitter (obecnie X)
Na ilu z tych portali masz konto?
- na jednym 11.8% (4)
- na dwóch 14.7% (5)
- na trzech 14.7% (5)
- ma czterech 23.5% (8)
- na pięciu 11.8% (4)
- na sześciu 11.8% (4)
- na siedmiu 5.9% (2)
- na ośmiu 5.9% (2)
- na dziewięciu 0% (0)
@AlexBrown tylko wykop
@ehhniestety: to to samo. Kup na allegro pewnie jeszcze taniej. Pewnie dałeś sobie wmówić te poduszkę człowiekowi co wrzuca co miesiąc post o najpotrzebniejszych rzeczach i linkuje to swojego sklepu z absurdalnymi cenami. Łuska gryki to odpadem i kosztuje grosze. Ostatnio kupowałem po 7 zł za kg na allegro i było tej samej jakości co ze sklepu z poduszkami.
@ehhniestety: Poduszki z gryką zawsze będą miały w sobie łuski, czyli odpad poprodukcyjny. I w sumie powstały tylko po to, bo żadnych właściwości prozdrowotnych nie mają.
- 0
Dostałem zwolnienie lekarskie od jutra. Lekarz już wysłał zwolnienie do pracodawcy, ale wiadomo pewnie minie trochę czasu zanim to dostaną i przestworzą (Agencja Randstad).
Dziś idę na nockę. Myślicie że mogę zejść z nocki chwilę po 00:00 skoro od jutra mam zwolnienie? Czy mogą mnie zwolnić skoro jutro wchodzi w życie L4?
#pytanie #pracbaza #l4 #prawopracy
Dziś idę na nockę. Myślicie że mogę zejść z nocki chwilę po 00:00 skoro od jutra mam zwolnienie? Czy mogą mnie zwolnić skoro jutro wchodzi w życie L4?
#pytanie #pracbaza #l4 #prawopracy
@NarciarzFarciarz: nie, nie mogą Cię zwolnić, ale w dobrym tonie byłoby o tym fakcie poinformować jakiegoś kierownika chociażby smsem, że o północy idziesz do domu.
@NarciarzFarciarz: z jakiej beczki lekarz wystawil ci l4 do przodu? Owszem sa takie przypadki ale tylko jezeli chodzi o jego ciaglosc i np jak jutro by byl dzien swiateczny.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Też mnie to zastanawia. Typowe baity pod wykopków, a oni ciągle się na to nabierają.
konto usunięte via Wykop
- 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: ragebaity? one sa naprawde tak podle
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@p3ter: w UE tego nie widziałem, ale w europejskich krajach spoza ue takie papiery z nadrukami różnych flag czy twarzami polityków często się spotyka w miejscach turystycznych. Tylko one mają nadrukowaną tylko jedną warstwę, czyli kilka listków, a nie cały papier.
@p3ter: Mireczku, protip. Sprawdź dokładnie, jakie kolory i jaki stosunsk długości do wysokości ma ruska flaga i trochę to zmień. Dasz lekko inny niebieski, inny czerwony i inne proporcje i to już nie będzie flaga Rosji
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kupiłem auto od handlarza (prowadzi działalność gosp.) na fakturę, kwota zakupu 79000,000 zł. Auto miało być sprawne, super stan, po wymianie olejów i filtrów, nic nie trzeba robić tylko jeździć. Po 8 miesiącach zapaliła się pomarańczowa kontrolka, auto od razu zatrzymane na poboczu. Sprawdzony został stan oleju i był prawidłowy. Mój ex chłopak jest mechanikiem, ma własny zakład to zawiozłem go na lawecie prosto do niego. Przyjaźnimy się teraz. Po diagnozie okazało
źródło: image
Pobierz@ekektrykpozdalnym: Ciężki przypadek. Zapytaj na forum BMW, w dziale Męska przyjaźń. Ale szykuje się ostra batalia.
@ekektrykpozdalnym: Współczuję ci, tak zostać oszukanym. Nie odpuszczaj i sponiewieraj oszusta za to co ci zrobił.































