Miesiąc temu musiałem wrócić na #emigracja . Niestety ale w PL przyjmują tylko ukraińców i pensja nie starcza na utrzymanie rodziny. #!$%@? byłem bo rok temu rzuciłem pracę w dobrej firmie żeby zacząć od nowa w PL i byłem pewny że szybko nie odzyskam tego co osiągnąłem przez 7 lat. A jednak. W niecały miesiąc awansowałem na brygadzistę. W PL o takim awansie mógłbym zapomnieć, ewentualnie awans ale bez podwyżki chyba że
#pracbaza
#!$%@?, o co chodzi z tym że na stanowisko asystenta teraz trzeba mieć minimum 2 lata doświadczenia i wyszktałcenie wyższe, żeby zarabiać 3k. No #!$%@?

Tak samo ludzie pałują wiplera, że teraz prace to mega łatwo znaleźć itp, tylko że mowa tu o pracy za minimalną w żabce albo czymś takim.

Mam wrażenie, że w #!$%@? ciężko znaleźć sensowną pracę będąc osobą poniżej 26 roku życia nie mając albo mega farta
#anonimowemirkowyznania
Wyjechałem z Polski w 2017 i to chyba była najlepsza decyzja w moim życiu. Oczywiście zachód ma też swoje problemy, nigdzie nie jest różowo i koszty życia są różne ale mimo wszystko codziennie rano budzę się z uśmiechem na twarzy że nie jestem w ojczyznie. Jestem po prostu szczęśliwy. Szczęśliwy że nie muszę codziennie walczyć o przeżycie, szczęśliwy że mam normalna pracę, szczęśliwy że moje pieniądze z podatków idą na normalne
#anonimowemirkowyznania
Proszę Was o pomoc. Szukam pracy. Jestem z małej mieściny. Aplikuję na każde możliwe stanowisko. Wszystko przebiega dobrze aż do momentu, gdy pracodawca umawia się na rozmowę na żywo. Chodzi o to, że mam pewnien defekt na twarzy. Nie chcę o tym mówić, bo się wstydzę. Potrzebuję pracy, żeby mieć na życie i przy okazji zbierać pieniądze, żeby pozbyć się tego defektu, który rujnuje mi życie. Dlatego zwracam się z ogromną
Pracuję w sporej firmie na stanowisku kierowniczym, lvl 27. Mam "pod sobą" kilkudziesięciu ludzi, w przeróżnym wieku i z przeróżnym stażem, od studenciaków po "Januszy" 50lvl, którzy pracują w firmie od lat. Ostatnio inny kierownik równoległego działu zwrócił mi uwagę, że "nie trzymam dystansu między sobą a podwładnymi". Według niego fakt, że zwracam się do dużo starszych od siebie "podwładnych" na Pan, podczas gdy oni do mnie różnie- czasem na Pan, czasem
W tym eurortvagd to powinni coś zrobić z tymi sprzedawcami/doradcami. Pojechałem sobie dzisiaj na zakupy tam i na wejściu widzę z 15 osób które się na mnie patrzą xD dosłownie stali w takim półkolu i obczajali kto wchodzi. Myślałem że to jakaś wycieczka, ale nie, to byli pracownicy. Ogólnie dziwne że w takim małym sklepie tylu ludzi pracuje.
Ale spoko idę na interesujący mnie dział, nawet nie zdążyłem japy otworzyć i pytanko
źródło: comment_16537494336JVodx8sm8qhYcOf7yzlyf.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
To zdjęcie mojego autorstwa zrobione na lotnisku w Katarze (Doha) - około 15 maja 2022
Wszyscy obywatele Chińskiej Republiki Ludowej muszą w taki sposób podróżować przez cały czas :D


Całe szczęście udało mi się uniknąć rejsu do Chin i uciec w ostatnim porcie na Sri Lance. Nasza załoga przed rutynowym zawinięciem do portu miała być testowana uwaga 6 razy :D

Ostrożność Chińczyków widoczna jest w samolotach chińskich linii lotniczych. W Air China
źródło: comment_1653743948hUWSFWbaZpkXCpSGB19Yv5.jpg
Inżynier Programista - dalszy rozwój kanału oraz uporządkowanie publikowanych treści

Informacyjny materiał, w którym informuję o kolejnym programie, jaki zagości na moim kanale w pełnym, komercyjnym wydaniu: Alibre Atom3D.

Zapraszam: [[253] Inżynier Programista - dalszy rozwój kanału oraz uporządkowanie publikowanych treści](https://youtu.be/wDkTG-K6b30)

Odwiedź również stronę internetową kanału: IPc - Inżynier Programista

Tag do śledzenia wpisów: #inzynierprogramista

#inzynierprogramista #cad #alibre #inzynieria #mechanika #studbaza #pracbaza #modelowanie3d #modelowanie #projektowanie #ciekawostki #tworczoscwlasna #nauka #hobby #gruparatowaniapoziomu #
źródło: comment_1653717678FsTsVTpKYz5weQcYOEZv5w.jpg
Zmieniam życie. Zmieniam pracę. Pierwszy dzień po 1,5 roku na siłowni. Odnawiam kontakty. Kończę projekty w bieżącej pracy. Muszę przeszkolić młodego żeby przejął moje obowiązki. Muszę przeszkolić parę innych osób (3 osoby bodajże) żeby przejęli to co robiłam bo młody sam nie ogarnie.

Czemu odchodzę z pracy? Bo co bym nie robiła zawsze źle. Robisz główny projekt? A zgłoszenia w ServiceDesk czekają już 2 dni!
Termin głównego projektu mija, robisz to? Nie?
Nie, dziś nie chciałem jechać na plażę, ale coś tam miałem zaplanowane...
Znow jakiś seagull czy inny bird.
Było blisko decyzji o wymianie silnika, a tak to tylko wlot, czyli pierwszy metr silnika, 15 z 36 łopatek wentylatora, połowa paneli akustycznych przed i prawie wszystkie za wentylatorem i kilka innych rzeczy.
A to tylko po to, by mógł polecieć do głównej bazy, na wymianę silnika...
#lotnictwo #pracbaza
źródło: comment_1653690014kFTGXJhrQd41RtRsAa7eS0.jpg
Mirki, #!$%@? mnie, że jestem chyba jedną z nielicznych osób, która nigdy nie dostała żadnego bonusu od losu i wszystko co mam pochodzi tylko z mojej pracy.

Nigdy nie przytrafiła mi się żadna pomoc, ani od rządu, ani od rodziny, ani nic nie wygrałem, ani nic nie znalazłem. Przyznaję, że zazdroszczę znajomym, którzy dostali od rodziny chociaż samochód, kasę na wesele, albo lepiej ziemię, spadek, dom.

Chciałbym dostać, wygrać jednorazowo chociaż kilka
@Wujek_Fester: Coś w tym jest. Jeśli ktoś jest na dnie (brak kasy i/lub patologiczna rodzina), to może próbować wszystkiego, aby się z tego wydostać, bo niczym nie ryzykuje. Najgorzej jest mieć #!$%@?, ale stabilnie. Wtedy brakuje mocnego impulsu do działania i po dłuższym czasie człowiek budzi się z ręką w nocniku. Oczywiście pomijam tu predyspozycje genetyczne, bo nadal uważam, że jest ktoś wyszedł z przegrywu tylko dlatego, że odciął się od
@dizzy126: Ja też oddawałem swoją zarobioną kasę rodzicom, miałem tylko tyle, żeby z głodu nie zdechnąć i bilet miesięczny (dojeżdżałem dwie godziny jak Ty), moi rodzice kupowali sobie najlepszy, najnowszy sprzęt elektroniczny, a ja nie miałem TV w pokoju. Kasa z komunii zakoszona, ze wszystkich urodzin zakoszona. Z każdej pracy dorywczej zakoszona (tylko raz nie zakosili) Miałem obiecane wynajęcie mieszkania w mieście, w którym studiowałem jak uda mi się zdać pierwszy
Miałem dziś rozmowę o prace na stanowisko gdzie jak byk było napisane, ze praca także w j ang.. Oczywiście zdaje sobie sprawę, ze niektórzy piszą w wymaganiach ang i nie sprawdzają tego bo w pracy ang. mało się używa.
Gościu miał napisane w CV: „znajomość angielskiego na poziomie bardzo dobrym”. Jak ktoś już pisze b. dobry, to myśle sobie, ze na proste pytania w j. ang jakoś odpowie. Zadałem mu pytanie po
@czehuziom: Niektórzy deklarują bardzo dobrą znajomość angielskiego i myślą, że jakoś się prześlizgną, ale jest też inna opcja: blokada językowa i stres. No i kolejne możliwe wytłumaczenie to trudności w określeniu swojego poziomu z języka i ewentualnym rozgraniczeniu na umiejętności czynne i bierne.

Ja np. nie mam trudności z rozumieniem czytanego i słyszanego angielskiego, ale trudne jest dla mnie konstruowanie wypowiedzi mówiąc w czasie rzeczywistym. W głowie mogę sama rozmawiać ze
Czy spędzilibyście dwa tygodnie urlopu siedząc w domu w obcym mieście, jeśli ktoś za to dałby wam 2500 zł?
Możecie wychodzić na miasto, na basen itp., ale nie możecie się ruszać poza miasto na dłużej niż 8h. Po tych 2 tygodniach dostajecie kasę do łapy ;P

#pytanie #ankieta #urlop #pracbaza #wakacje

Siedzielibyście na dupie za tą kasę?

  • Tak 88.5% (591)
  • Nie 11.5% (77)

Oddanych głosów: 668