Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
noonchodzewsciekly

noonchodzewsciekly

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10816
  • Znaleziska 439
  • Mikroblog 10377
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 13
Synco
Synco
23.05.2026, 14:42:25
  • 12
I kolejny weekend wygląda dokładnie tak samo.

1. Chwilę posiedzę na telefonie
2. Chwilę wyjdę na słońce posiedzieć
3. Wracam do pokoju bo ciepło
4. Wracam posiedzieć na słońce
Synco - I kolejny weekend wygląda dokładnie tak samo. 

1. Chwilę posiedzę na telefon...

źródło: 1000039838

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 23.05.2026, 23:31:41 via Android
  • 0
@Synco: od czasów świrusa właśnie m.in. z powodów o których wspomniałeś przestałem w ogóle robić tripy rowerowe, zbyt dużo bólu i paliwa dla jeszcze większego zjazdu psychy
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
23.05.2026, 11:39:53
  • 40
Chroń mnie Chryste przed kobiecym przełożonym. Coś strasznego. Wystarczy, że masz kierowniczkę nawet we własnym mini dziale i gotowe. Zauważyłem, że bez różnicy, czy samotne stare baby czy mężatki czy dzieciate, każda ma taką samą potrzebę rozdmuchiwania problemów, tworzenia zarzewia kłótni, obgadywania, rozkazywania, wydziwiania itp itd. Wolę robić z chłopem na ciężkiej produkcji, niż mieć babską kierowniczkę na czymś lekkim, bo to coś lekkiego zawsze będzie ciężkie za sprawą atmosfery w pracy.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 23.05.2026, 23:20:13 via Android
  • 0
@Zopyross: mam to codziennie w mini zespole archiwalnym w urzędzie, jakbym o sobie czytał, najgorzej, że raz jest kij, raz marchewka, nigdy nie wiesz, czego się spodziewać
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 23.05.2026, 23:26:39 via Android
  • 0
@StoSloty1488: mam podobny układ personalny plus dyrektor simp i s e k s o h o l i k od zawsze
  • Odpowiedz
NetworkCartoon
NetworkCartoon
19.05.2026, 14:15:40
  • 158
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 23.05.2026, 01:52:17 via Android
  • 0
@feeling-of-justice: idź być obrońcą moralności kobiet, której dziś nie ma, gdzie indziej posłuszny baranku, czarna
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 23.05.2026, 23:15:21 via Android
  • 0
@feeling-of-justice: pracuję na co dzień 2 silnie sfeminizowanym i toksycznym środowisku urzędniczym, z szefami bialorycerzykami, zatem wiem co mówię z doświadczenia, same się non stop tu pieszczą, a jak chłop z chłopem się przytuli, to od razu wiadomo kto, takie jest skrzywione postrzeganie
  • Odpowiedz
kamileon25-2
kamileon25-2
21.05.2026, 13:47:07
  • 48
Ale to jest przykre uczucie kiedy wychodzisz na zewnątrz i widzisz te wszystkie ładne/ urocze kobiety chodzące ze swoimi wysokimi przystojnymi chadami/ Oskarami.

Również przykre jest to że patrzą na mnie z wyraźnym obrzydzeniem, nie dosiadają się w komunikacji miejskiej. Dziś jedna się dosiadła to szybko uciekła na te poczwórne miejsce do ścisku. Wołała to niż siedzieć obok mnie. Zwykle nikt się nie dosiada, to jest niesamowite że brzydota tak działa na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 23.05.2026, 01:31:04 via Android
  • 0
@r5678: racja, poza tym dzisiejsze baby odpycha nie tylko kwestia stricte fizyczności, a głównie mental i charakter, patrz jak mężczyzna jest wrażliwcem trucelem zamkniętym w sobie, mnie nawet ładne i zajęte baby z tego tytułu nie pozwoliły się dosiąść na ostatniej integracji zwanej dla picu szkoleniem, by móc legalnie torturować psychicznie gości jak ja w tłumie postępowych i wyzwolonych biurw
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 23.05.2026, 01:33:21 via Android
  • 0
@r5678: ale w robocie widzę mnóstwo udanych związków przynajmniej z oglądu zewnętrznego i po czasie ich trwania, lecz wiem, iż może to nie być do końca miarodajne, a poza tym to jedyne środowisko zamknięte, jakie mam okazję namacalnie obserwować
  • Odpowiedz
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
20.05.2026, 15:27:24
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 23.05.2026, 01:25:01 via Android
  • 2
@LostHoldenCaulfield: dokładnie, najbardziej dobitnie widać po młodych Julciach, jakie są naprawdę, prawie każda ma już tatuaż i brwi wyrwane zrobione kredka, tapety więcej niż na starym passacie w tdi... To wszystko ma miejsce nawet w tak zwanych teoretycznie lepszych intelektualnieborax osobowo miejscach, czy pracach umysłowych jak urząd, co obserwuje na co dzień... Włos im z głowy nie spada, ja za robienie z siebie brudnopisu przed ludźmi i demoralizacje innych bab
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 23.05.2026, 01:26:31 via Android
  • 1
@Nowystaryziel: nie ma sensu gadać z tym simpiarskin bordo trollem, serio, tylko obraża ludzi, a sam jest na służbie u klamki kobiet i ich wycieruchem
  • Odpowiedz

6

Nie chcą już być singlami, ale nie mogą znaleźć partnerki - dlaczego?

Nie chcą już być singlami, ale nie mogą znaleźć partnerki - dlaczego?

Wielu mężczyzn w Polsce chce stworzyć trwały i pełen miłości związek. Starają się i szukają odpowiedniej partnerki, jednak wciąż nie udaje im się jej znaleźć. Z czego to wynika? W czym tkwi sedno problemu? O swoich doświadczeniach opowiedzieli w Dzień Dobry TVN single.

MLeko29
z
youtube.com
dodany: 05.05.2026, 11:20:02
  • 19
  • #
    samotnosc
  • #
    singiel
  • #
    zwiazki
  • #
    tinder
  • #
    ddtvn
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 06.05.2026, 11:07:55 via Android
  • 2
@onepnch: masz całkowitą słuszność dobry człowieku, a trolla beciaka, simpa i cucka z bordo każdy minusuje i to od dawna, a on i tak swoje, z nimi nie da się gadać, tylko leczyć, niedługo tacy frajerzy będą w mniejszości, ale lata prania mózgów na bluepill zrobiły swoje, jesteśmy zwierzętami czy tego chcemy, czy nie i mamy tak samo pierwotnie zakorzenione imperatywy, tylko mamy nieco bardziej rozwinięte mózgi, a co za
ukojenie
ukojenie
05.05.2026, 23:08:48
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 06.05.2026, 10:15:39 via Android
  • 1
@ukojenie: lewica już na zawsze niedługo pójdzie do ścieku mam nadzieję, że na zawsze chociażby za to, jak traktuje mężczyzn jeszcze bardziej ich gnojac, a forujac feminizacja jeszcze mocniej, vide ich działania w rządzie
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.05.2026, 07:53:36
  • 0
✨️ Czy marzysz o romantycznym związku mimo zgorzknienia? Ⓘ
Nie macie tak że przy całym waszym zblackpillowaniu i niechęci do związków to są chwile że marzycie znów o romantycznym związku? Ja #blackpill poznałem już wiele lat temu i z wiekiem tylko bardziej zgorzkniały i sftrustrowany ale np. oglądam co jakiś czas taką parę na youtube i wiem że w internecie ludzie udają ale nie da się podrobić tego jak ta babka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 06.05.2026, 10:08:23 via Android
  • 3
@Dastamit: w punkt kolego, życie to nie melodramat, a szkoda, taki scenariusz jest dla kobiet, nie dla naszej płci niestety, tylko w takim sosie wyrośliśmy i stąd się bierze jeszcze większy zjazd psychy w dorosłym życiu, gdy z siłą wodospadu uderza w nas podła rzeczywistość
  • Odpowiedz
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
05.05.2026, 07:12:24
  • 6
Śmiechowe jest oburzenie kobiet, że po doprowadzeniu do kryzysu samotności u mężczyzn, ci nie chcą dalej czcić ich i je nienawidzą. (1. nie to, żeby mi było żal, bo nic nie tracę, 2. nie uważam, że nienawiść do czegokolwiek doprowadzi). Jak to możliwe? Szok i niedowierzanie. Cała moralność kobiet w jednym zdaniu.
#blackpill #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 06.05.2026, 09:46:58 via Android
  • 1
@LostHoldenCaulfield: lepsza samotność, niż bycie z zołzą, tu akurat nie sposób nie zgodzić się z Romkiem Warszawskim
  • Odpowiedz
c.....z
c.....z
konto usunięte 05.05.2026, 13:34:28
  • 5
I po co my żyjemy? Żadnej baby, liczy się tylko Chad! wzrost, gęba, i szerokie barki...
Co to za życie? Po co żyć?

Ehhh...

#blackpill #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 06.05.2026, 09:44:32 via Android
  • 0
@LostHoldenCaulfield: baby swojej nie masz !? Od baby wszystko zło na świecie, przywołując cytat z nieśmiertelnego klasyczka, czyli Znachora
  • Odpowiedz
c.....z
c.....z
konto usunięte 06.05.2026, 06:37:21
  • 4
Natura rzeczy determinuje jej działanie. Nie spodziewajmy się, że drzewo figowe nagle wyda na świat owoc wiśni, gdyż nie taka jest jego natura. Tak samo nie można oczekiwać od kobiety aby nie pożądała tylko i wyłącznie Chada.
Swojej natury ona nie zmieni, ty swojej też nie zmienisz. Jeżeli urodziłeś się niski, niekształtny, z kiepskim szkieletem, bez odpowiedniej linii szczęki, ogólnie brzydki, to tych rzeczy nie zmienisz.
One też zdeterminują twój charakter i całe przyszłe
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 06.05.2026, 09:29:31 via Android
  • 2
@cuceusz: rzecz jest też w charakterze, można obiektywnej być przeciętnym, albo nie wpisywać się w kanony dzisiejszej pseudo urody, ale mieć mental wrażliwca truecela plus romantyzm i jest gotowy it's over
  • Odpowiedz
Van-der-le-Clerc
Van-der-le-Clerc
03.05.2026, 17:59:21
  • 7
#przegryw
Van-der-le-Clerc - #przegryw

źródło: 1000025529

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 03.05.2026, 19:46:49 via Wykop
  • 1
@noname3004: chyba od nadmiaru piłowania mięsem w mięso i udawaniem przegrywa, obok którego nawet nigdy nie stał
  • Odpowiedz
Person96
Person96
03.05.2026, 18:48:28
  • 12
To uczucie gdy spędzasz kolejne urodziny w samotności, zależało ci na życzeniach tylko od jednej osoby ale ta osoba do ciebie nie napisała ...
Na końcu drogi gdy będą stare, pomarszczone i brzydkie wszystkie dowiedzą się czym jest samotność.

Tak, musiałem się wyżalić chociaż do monitora (KROPKA)

#samotnosc #przegryw #depresja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 03.05.2026, 19:30:36 via Wykop
  • 1
@Person96: rozumien i rel, mam tak samo jak ty, a liczyć na to, że jakaś baba napisze, jeszcze życzenia sama z siebie bez interesu ani chęci spotkania tylko tak po koleżeńsku, to równie dobrze już można kopać sobie dół... tak na starość skończą jeszcze bardziej smutno niż większość samotnych chłopów, ale marna to pociecha, skoro całe życie mają klawe z racji na posiadanie psiochy, zwłaszcza w obecnych czasach
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
03.05.2026, 18:59:21
  • 28
U mnie ani ojciec ani matka nie mają prawa jazdy, tylko starsza siostra ma i zdała za drugim razem, a ja trzy razy uwaliłem, więc przestałem podchodzić.

Kompromitacja.

#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 03.05.2026, 19:27:46 via Wykop
  • 1
@Pan_Hieronim: ja za 7 razem zdałem, a teraz śmigam na luzie, chociaż kilka lat po zdaniu prawka nie jeździłem, a egzamin praktyczny pozytywny był na jesieni 2012
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
28.04.2026, 11:08:37
  • 102
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 30.04.2026, 09:06:23 via Android
  • 0
@0mezrp: odpowiedź jest prosta i jednoznacza, kobiety i ich kukony
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 30.04.2026, 09:09:48 via Android
  • 0
@wiecejszatana: przecież na polibudach też są forowane, programy typu dziewczyny na politechniki i unijne granty, gdzie są dodatnie punkty za bycie babą jeszcze więcej, niż za niepełnosprawnym, albo twoja wypowiedź go sarkazm, albo przespales pod lodem ostatnie lata
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 30.04.2026, 12:29:00 via Android
  • 0
@wiecejszatana: nie, uniwerek skończyłem, licencjat, ale obserwuje profile uczelni wyższych o profilu technicznym i widzę tendencje oraz trendy, że jest multum kobiet tam, przykład tej całej Wieczorek Kornelii o tym świadczy, ją też niesłusznie wylansowano tylko ze względu na płeć, nie wiem co ma na celu twoje pytanie, bronisz systemu, rzeczywistości zastanej o kobiet, czy na odwrót, ja jestem ostro kontra
  • Odpowiedz
Akinori456
Akinori456
25.04.2026, 10:31:24
  • 7
Inni w sobotę odpoczywają, robią swoje... Mają hobby zajęcia...
Ja czekam w parku na 13, aby rozpocząć dzisiaj pracę...
Tracę czas i swój żywot... (╯︵╰,) (╥﹏╥)

#przegryw #przegrywpo30tce #gehenna #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #greypill #pechowyprzegryw
Akinori456 - Inni w sobotę odpoczywają, robią swoje... Mają hobby zajęcia...
Ja czeka...

źródło: 1000038754

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 27.04.2026, 10:40:04 via Android
  • 1
@Akinori456: ziom dobrze, że się uczysz, ja też robię w archiwum, ale najbardziej prostackie rzeczy, bo brak kwalifikacji ścisłych w tym kierunku, trzymam kciuki
  • Odpowiedz
xhmjmesyxext
xhmjmesyxext
25.04.2026, 23:10:26
  • 16
Boję się starzenia i tego, że coraz bardziej oddalam się od dziewczyn w najatrakcyjniejszym wieku, a starsze mi się nie podobają. Nie jestem Epsteinem, by się tym nie przejmować. Czekam na przełom, albo śmierć.
#przegryw
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 26.04.2026, 09:34:04 via Wykop
  • 1
@xhmjmesyxext: warto wspomnieć, że mitoman nadal jest obecny w postaci fizycznego konta, a reszta pełna zgoda
  • Odpowiedz
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
21.04.2026, 14:57:04
  • 10
Weź samotną matkę, Nie możesz być egoistą. Dziecko potrzebuje ojca. Żeby faceci chociaż mieli 5% wymagań kobiet... Ale nie w kukoldstanie. O czym ja marzę.
#blackpill #przegryw
LostHoldenCaulfield - Weź samotną matkę, Nie możesz być egoistą. Dziecko potrzebuje o...

źródło: HGXDtIoa0AADKkh

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 22.04.2026, 12:25:16 via Android
  • 1
@MamByleJakiNick: ok normik, one mają prawo do wszystkiego, my tylko do oddania życia za koszerno-zachodnie interesy na nie swojej wojnie, taka różnica elementarna, one ubermensch - nadludzie dzisiaj, my śmiecie
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 22.04.2026, 16:37:06 via Wykop
  • 1
@MamByleJakiNick: ja nic takiego nie powiedziałem, wnioskuję to z sensu twoich wypowiedzi marny trollu, nie wmawiaj mi czegoś, czego nie powiedziałem, tylko te preferencje zaczynają być coraz bardziej odkręcone i nie do przyjęcia, tak się porobiło, chłopu będzie się podobała kasjerka z żabki, a prosty fizol Pani biurwie na przykład już nie - takie są realia, handluj z tym
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 24.04.2026, 18:33:26 via Android
  • 1
@MamByleJakiNick: ty zostań przy swoich "preferencjach" za to tytanie intelektu, większość mężczyzn samotności sobie nie wybierało, za nich dokonano wyboru dzisiejszy świat i kobiety plus garstka kukoldow na stanowiskach, jak świat światem samotność nie jest stanem naturalnym ani pożądanym, ty też stosujesz wyparcie, ale spoko swoje już powiedziałeś, ładnie się przedstawiles przed słuchaczami
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 24.04.2026, 21:15:58 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 25.04.2026, 12:00:51 via Wykop
  • 0
@MamByleJakiNick: dobrze o tym wiem
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
21.04.2026, 11:50:20
  • 348
250 zł za 20 minut rozmowy z babą co pracuje na kamerkach. Dla mnie to jest chore ze faceci cos takiego robią
#przegryw #blackpill
Henson_ - 250 zł za 20 minut rozmowy z  babą co pracuje na kamerkach. Dla mnie to jes...

źródło: IMG_9918

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 22.04.2026, 12:27:06 via Android
  • 1
@LostHoldenCaulfield: nie wiem dlaczego ten żałosny portal promuje i lansuje taka patologię na pełnej, aaa zapomniałem, bo to różowa jest... W sumie pasuje do żeńskiej wersji Popka, bo też sobie wytatuowała gałki oczne... Tu banują za mówienie prawdy o zerach moralnych polkach, a nie zdejmują degeneratek
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
20.04.2026, 08:01:07
  • 3
✨️ Dlaczego pytają o żonę w pracy? Ⓘ
Pytają was w pracy czy macie żonę xd? Albo w innych sytuacjach gdzie każdy coś mówi o sobie. Na początku było to dziwne dla mnie bo wystarczy spojrzeć na mnie i znasz odpowiedź. Wiem że na wykopie jest teoria że ludzie chcą w ten sposób wyśmiać tego jednego biedaka w towarzystwie ale według mnie oni serio pytają i rozumiem logikę. Generalnie jak jesteś 30+ i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noonchodzewsciekly
noonchodzewsciekly 22.04.2026, 09:12:58 via Android
  • 1
@mirko_anonim: Nie pytają wprost, czynią to w zawoalowany sposób, ale wiedzą i/lub się domyślają, wiadomo, że oficjalnie nikt nie może, ale w kukoldzkim i feministycznym do cna urzędzie żyją tylko w miażdżącej większości sprawami obyczajowymi, zamiast pracą, poza tym krąg znajomych królika, do którego nie zaliczam się jako jeden z nielicznych
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.12.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking