Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2

Muszewymyslec2

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3017
  • Znaleziska 388
  • Mikroblog 2629
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

677

Naczelna Rada Lekarska proponuje AŻ 78 godzin tygodniowo

Naczelna Rada Lekarska proponuje AŻ 78 godzin tygodniowo

Lekarz może pracować maksymalnie 78. godzin tygodniowo, czyli 312. godzin miesięcznie. Taki zapis.. jest w nowej propozycji, którą przed południem zaprezentuje Naczelna Rada Lekarska.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 06:28:10
  • 107
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    praca
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 17 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 2
@airaG: na sor to min 500

760

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: przedwczoraj, 19:21:13
  • 263
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 17 godz. i 39 min temu via Wykop
  • -4
@Malganis882: odwiedź sobie kilka krajów, coś z bloku wschodniego. Abyś miał porównanie. Szybciutko docenisz.
Famine
Famine
17 godz. i 45 min temu
  • 11
Nadzieja umiera ostatnia

Powiedział Hondziarz kupujący drut do migomata

#heheszki #honda #samochody #motoryzacja
Famine - Nadzieja umiera ostatnia

Powiedział Hondziarz kupujący drut do migomata

#h...

źródło: temp_file1914248851240574573

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 17 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@Famine: pianka i się zateguje
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
przedwczoraj, 02:38:03
  • 17
Jadę na 5 do truskawko kołchozu ehhh. Żebym ja jeszcze tam sporo zarobił xd. Do d--y to wszystko. Jeszcze siostra z DPSu na tydzień przyjechała. W życiu tylko jedna osoba mówiła mi że mnie kocha i nie było to rodzice a ja to zmarnowałem ehhh. A czort wie może i ja w DPS skończę w końcu. Tyle dobrego że nie przekaże wadliwych genów dalej.

#przegryw
ZielonaOna - Jadę na 5 do truskawko kołchozu ehhh. Żebym ja jeszcze tam sporo zarobił...

źródło: 4244

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 przedwczoraj, 02:47:05 via Wykop
  • 4
@ZielonaOna: we Wro możesz zrobić za darmo uprawnienia na autobus w mpk. Wyjdziesz z truskawkowego pola. Choć ja z miłą chęcią kupił z 5kg truskawek ze zdjecia
  • Odpowiedz
Zwierzak24
Zwierzak24
21.06.2026, 15:12:36
  • 0
#mecz nie rozumiem fenomenu zapraszania jako ekspertów braci Gikiewicz. Chłop komentował mecz Austrii z Jordanią i przytaczając nazwę pierwszej ligi francuskiej cały czas powtarzał że to lig ę one, z drugiej strony wespół komentujący Feddek nie zwrócił mu na to uwagi przez całą transmisję
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 21.06.2026, 15:14:09 via Wykop
  • 0
@Zwierzak24: a jak tam lubię ich posłuchać
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
21.06.2026, 14:49:59
  • 3
Dzisiaj mecz dla prawdziwych mężczyzn i prawdziwe święto futbolu, a nie jakiś komercyjny produkt zwany mundialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #3liga #pilkanozna
Finesta - Dzisiaj mecz dla prawdziwych mężczyzn i prawdziwe święto futbolu, a nie jak...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 21.06.2026, 15:00:08 via Wykop
  • 1
@Finesta: a gdzie ten rarytas
Edycja, już mam na yt
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
20.06.2026, 17:54:10
  • 5
Czy jest coś bardziej kojarzącego się z dzieciństwem?
#przegryw #heheszki #gownowpis
Kieranz - Czy jest coś bardziej kojarzącego się z dzieciństwem?
#przegryw #heheszki #...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 20.06.2026, 17:55:30 via Wykop
  • 3
@Kieranz: dla mnie fasolki lub teleranek
  • Odpowiedz
Macuga_
Macuga_
18.06.2026, 07:58:16
  • 11
#mecz Tą fazę grupową ogląda się jak sparingi, te mecze w ogóle nie mają wagi, człowiek skróty obejrzy i więcej szkoda czasu poświęcać. To jakiś absurd że rozgrywa się w sumie 72 mecze aby wyeliminować tylko 16 reprezentacji.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 18.06.2026, 08:11:37 via Wykop
  • 6
@Macuga_: nie absurd, tylko sposób na zarabianie. Podobnie jak przerwa na wodę (tzn na reklamę w ameryce)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.06.2026, 06:12:06
  • 0
✨️ Jak wykonać morfologię z opuszka palca w Warszawie? Ⓘ
Czy jest jakieś miejsce w #warszawa gdzie zrobię morfologię z opuszka palca? Panicznie boję się klasycznego pobierania krwi, na ostatnim powiedziałem że anulujemy akcje tuż przed wbiciem igły xd Jak pielęgniarkom cały zlany potem drżącym głosem się panicznie tłumaczyłem to nagle przyszła inna i powiedziała że przecież można pobrać z palca i poszło bez problemu
Ewentualnie czy są opcje pobrania krwi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 17.06.2026, 06:13:50 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: normalnie, idziesz i mówisz to co napisałeś
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.06.2026, 09:51:45
  • 2
✨️ Gdzie znaleźć taniego fryzjera we Wrocławiu? Ⓘ
Jaki najtańszy (i w miarę dobry, a nie że będą cię kurna strzygły 80 letnie baby co nawet maszynki nie potrafią obsługiwać - profesjonaliści którzy ostrzygą szybko i dokładnie w kilka minut a nie w pół godziny) fryzjer we Wrocławiu (albo ewentualnie okolice, ale nie za daleko (do 10km od Wrocławia drogi MAX)

Czyli żeby strzyżenie kosztowało maksymalnie 30zł albo taniej (docelowo 15zł)

Cały czas chodziłem tylko
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 16.06.2026, 09:57:35 via Wykop
  • 10
@mirko_anonim: za 15zl, to pozostaje maszynka na raty w euro AGD.
  • Odpowiedz
kris-90
kris-90
kris-90
13.06.2026, 14:42:32
  • 1
#mecz jaki jest Wasz rekord zyciowy (pb), jesli chodzi o zobaczone mecze na jednym Mundialu?

Moj to bodajze 61 z Mundialu z 2010 w RPA (jak byla ostatnia kolejka, to ogladalem transmisję rownoległą i sobie zaliczalem oba mecze*)

Na tym Mundialu jak nic padnie nowy rekord zyciowy (czteroletnie ciężkie, zmudne przygotowania do imprezy docelowej przyniosą zamierzony efekt), bo meczow jest o 40 wiecej :D

Chociaz godziny tych meczow sa tak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 13.06.2026, 14:51:10 via Wykop
  • 0
@kris-90: może ze 2 obejrzę
  • Odpowiedz
Famine
Famine
13.06.2026, 12:40:45
  • 19
Ugotowałem sobie "ramen" w plenerze

#spierdotrip #leflaneur #gotujzwykopem #jedzzwykopem #foodporn
Famine - Ugotowałem sobie "ramen" w plenerze 

#spierdotrip #LeFlaneur #gotujzwykopem...

źródło: temp_file7404255512216979073

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 13.06.2026, 12:48:04 via Wykop
  • 1
@Famine: rosół i trochę więcej magi wygląda tak samo
  • Odpowiedz
NoMoRe
NoMoRe
11.06.2026, 05:55:32
  • 0
#poznan #podsiadlo #koncert czy warto kupować miejsce na parkingu D na koncert Podsiadły w Poznaniu? Jak wygląda wyjazd? 2 lata temu stałem daleko na Janowickim, teraz chciałbym bliżej, ale pytanie, czy po koncercie nie będę stał godzinę zanim puszczą ruch, żeby wyjechać.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 11.06.2026, 05:59:37 via Wykop
  • 2
@NoMoRe: sam sobie odpowiedziałeś
  • Odpowiedz

795

Mandaty nie dla wszystkich? Kierowcy spoza UE łamią przepisy prawie bez konsekwe

Mandaty nie dla wszystkich? Kierowcy spoza UE łamią przepisy prawie bez konsekwe

Kierowcy spoza Unii Europejskiej coraz częściej łamią przepisy na polskich drogach, jednak pozostają praktycznie bezkarn

so-so
z
rmf24.pl
dodany: 05.06.2026, 07:52:08
  • 128
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    mandaty
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
  • #
    predkosc
  • #
    gitd
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 06.06.2026, 04:48:48 via Wykop
  • 3
@red7000: bo znaków nie znają. Akurat oni dostają. Tak samo jak my od nich.
michal1498
michal1498
06.06.2026, 04:41:06
  • 6
Zaraz apteka i kustosz z biedronki
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 06.06.2026, 04:44:39 via Wykop
  • 5
@michal1498: wiadomo, leki trzeba popić
  • Odpowiedz

1085

Po wyrokach Gruzini zmienili nazwiska i wrócili kraść do Polski.

W stolicy Dolnego Śląska zatrzymano trzech obywateli Gruzji w wieku 24, 45 i 50 lat, którzy polowali na majątek właścicieli domów jednorodzinnych. Sprawcy plądrowali budynki pod nieobecność domowników, kradnąc gotówkę, sztabki złota oraz kosztowności. Jak się okazało, przestępcy byli już wcześniej n

Lujaszek
z
kryminalki.pl
dodany: 05.06.2026, 07:14:54
  • 125
  • #
    gruzja
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    polska
  • #
    gruzini
  • #
    kryminalne
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 05.06.2026, 17:40:37 via Wykop
  • 1
@Gozd: w powiązanych masz info że już to działa. Od niedawna ale Cię posłuchali i wprowadzili.
sarnita
sarnita
04.06.2026, 18:44:03
  • 5
Otworzyłam dziś lodówkę trzy razy i za każdym razem liczyłam, że pojawi się tam coś nowego.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 04.06.2026, 18:52:38 via Wykop
  • 0
@sarnita: mam tak samo jak Ty
  • Odpowiedz
Rombana
Rombana
04.06.2026, 18:45:50
  • 2
Lubię wakacje
#szpicbergen #norwegia
Rombana - Lubię wakacje 
#szpicbergen #norwegia

źródło: image_picker_70E3740C-8FC0-4C4F-A2BB-BDC309F20DDA-41003-0000CE1B53CD4DE1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2 04.06.2026, 18:48:24 via Wykop
  • 0
@Rombana: czekaj czekaj ja chyba wiem skąd Wy. Wro?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.02.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 17.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking