W firmie zaproponowali mi przejscie z b2b na umowe o pracę. To co teraz dostaję netto na b2b to dostawałbym brutto na umowie o pracę. Ma to sens?
I pytanie o urlopy. Nie mam inżyniera. Zakończyłem edukację na 2 roku studiów. Ile mi przypada dni urlopowych? Czy ilość przepracowanych lat ma znaczenie? Ale znowu, cały czas pracowałem na b2b.
#programista15k #pracait #jdg
I pytanie o urlopy. Nie mam inżyniera. Zakończyłem edukację na 2 roku studiów. Ile mi przypada dni urlopowych? Czy ilość przepracowanych lat ma znaczenie? Ale znowu, cały czas pracowałem na b2b.
#programista15k #pracait #jdg






























#pracait
W polskiej firmie to jest zwykle tylko obietnica premii.
W zachodnich korpo to jest czasem nawet premia.
W azjatyckich firmach to duma z możliwości wykonania swoich obowiązków.
Taki los wyrobnika. (-‸ლ)
Jira w administracji powinna być używana do taskow I projektów które mają się wydarzyć w przyszłości. Czyli do planowania rzeczy nad którymi chcesz pracować. To nie służy do dokumentacji nad czym pracowałeś.
Nie wiem czy tak powinno być w każdej firmie ale w mojej jeśli ktoś zajmował się operations to po prostu albo miał dużego taska operation s przypisany albo po prostu miał prawo do mniejszej ilości sp