Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p0melo:
Jak samą prace inżyniera uwielbiam, to właśnie pracowanie z autystykami w tłustych włosach mnie irytuje. Co ciekawe Hindusi zazwyczaj są zadbani, chodzą na siłownie, normalnie ubrani, przyjacielscy - przeciwieństwo białych mężczyzn od których buzuje taka negatywna energia przegrywa.
  • Odpowiedz
  • 4
@GooPae: Mam bardzo pozytwne zdanie o Hindusach, ubierają się elegancko w koszule, zapieralają mniej od p0lactwa, Hindus musi mieć podane na tacy zanim rozpocznie w ogóle jakąś robotę. Napiszesz mu zrób zmianę w X.
Dla hindusa ma być napisana wielostronicowa szczegółowa dokumentacja, wielogodzinne ustalenia czy 2+2=4.

P0laczek gardzi hindusem bo myśli że Hindus to głupek bo pyta się czy trawa jest zielona, p0lak nie pyta tylko odpowiada tak jest szefie i
  • Odpowiedz
Wyspecjalizowani specjaliści AjTi Dżawa dewelopment premium plus na B2B znowu mają ból d--y do górników i bagiet że ci zamiast za młodu słuchać głupot Korwina o wolnych ryneczkach to postanowili pomyśleć o swoim interesie i założyć lewackie związki zawodowe by walczyć o swoje interesy oraz przywileje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #pracbaza #praca #bekazprawakow
NaczelnyWoody - Wyspecjalizowani specjaliści AjTi Dżawa dewelopment premium plus na B...

źródło: xd

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po raz pierwszy od ponad 20 lat CBS (holenderski urząd statystyczny) odnotował ujemne saldo migracji Polaków. Więcej nas wyjechało niż przyjechało. 1100 osób różnicy. Brzmi niewiele? To historyczny punkt zwrotny.
Przez dwie dekady Holandia była dla nas synonimem lepszego życia. Dziś te same osoby patrzą na rosnące ceny mieszkań, polskie pensje które gonią zachodnie i zadają sobie pytanie - po co mam tu zostać?

#praca #emigracja #holandia
ntdc - Po raz pierwszy od ponad 20 lat CBS (holenderski urząd statystyczny) odnotował...

źródło: n l

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razooor: Trzeba było zostać górnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo zakładać lewackie związki zawodowe zamiast za młodu słuchać głupot Korwina o wolnych ryneczkach xD
Teraz macie pracę etatową na b2b xdd
  • Odpowiedz
20 dni urlopowych w roku to jest jakiś żart. Ja wiem że kiedyś to byyyło i w ogóle ludzie z----------i 8 dni w tygodniu po 15 godzin dziennie, a teraz się młodym w dupach poprzewracało. Od kwietnia zeszłego roku oszczędzałem urlop na ten rok, w lato w ogóle nie brałem, tylko oszczędzałem, ale i tak czasem trzeba było wziąć bo a to do lekarza, a tu coś innego. Zostało mi 13 dni
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PolsartNews: A lekarzy itd. nie masz możliwości załatwiać na zasadzie odrobienia godzin? Ja jak mam sprawę do załatwienia na max pół dnia to wolę 4 dni po godzinie dłużej robić niż urlop brać

W niektórych firmach trzeba na początku roku podać urlop jaki planujesz na cały rok (u mojej różowej tak jest przez to odpada nam oszczędzanie na last minute)

35 dni urlopowych to powinno być minimum


@PolsartNews:
  • Odpowiedz
Realia nadwiślańskiego rynku pracowniczego na przykładzie gdańskiego oddziału firmy Transcom. Baba robi na "niemieckim projekcie" za jakieś 4800 netto i musi się coraz mocniej zarzynać, aby dostąpić łaski 2k premii. A jak wejdziesz na główną wykopu, to wstyd zarabiać mniej niż 10k no i ogólnie co drugi użytkownik to milioner. Śmieszne są te wszystkie bańki.
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,61749
#praca #pracbaza #gdansk #polska
Zopyross - Realia nadwiślańskiego rynku pracowniczego na przykładzie gdańskiego oddzi...

źródło: yg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zopyross: Zawsze przykro mi się czyta o tych mitycznych zarobkach IT bo mam u siebie ostry z-------l w IT i bardzo dużo stresu za 5,5k netto ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak że łączę się w bólu z tą babą
  • Odpowiedz
Wygląda na to, że za 3 lata w wieku 32 lat czeka mnie emerytura. Ojciec kupił działke od miasta 15 lat temu i mamy tam stawiać biedronke, która miesięcznie będzie przynosiła 60 tysięcy złotych netto do podziału na dwie osoby + mam jeszcze inne nieruchomości więc myśle, że 50 tysięcy miesięcznie wystarczy na godne życie i będe mógł sprzedać biznes który prowadze aktualnie #chwalesie #biznes #pracbaza
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I have to earn a livelihood, unfortunately – personally I don't. I don't because I've no problem about earning a livelihood. But you have a problem about earning a livelihood. Why haven't I a problem about not earning a livelihood? Because – very simple. I've no problem because I don't mind what happens. You understand? I don't mind if I fail or succeed, I don't mind if I have money or not
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ukojenie:
Nie widzisz ,bo nie masz wiedzy.

"To nie świadomość ludzi determinuje ich byt, lecz przeciwnie, ich byt społeczny determinuje ich świadomość”. – Karol Marks

Skoro byt determinuje świadomość, to socjalizm jest materialistyczny i żadnej duchowości nie zakłada.
  • Odpowiedz
@duzy_gracz: socjalizm jest wtedy kiedy pracownika stać na mieszkanie, nie kupuje iluś mieszkań żeby podbić ich wartość.
Nikt nie zabiera chleba.

Tyle że kiedyś było mniejsze rozwarstwienie społeczne i nawet klasa rządząca nie była odklejona aż tak od zwykłych ludzi jak ma to miejsce dzisiaj.
  • Odpowiedz
PSIECIEMBIORCA vol.1

Księgowy: No cześć młody, co słychać? Weekend był?
Psieciembiorca: Było, było… normalnie, standard.
Księgowy: No właśnie, pytam konkretnie – wystawiłeś coś w ogóle w ten weekend? 😏
Psieciembiorca: Eee… no wiesz, jak to w biznesie…
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś słyszałem, że są grupki lub fora gdzie ludzie wymieniają się rabatami pracowniczymi do sklepów. Czy znacie takie miejsca lub może sami macie jakieś kupony rabatowe do wymiany? Osobiście mógłbym się wymienić na kupon -40% do Sizeer / JD / Timberland

#praca
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach