Mnie zastanawia jedno: jak to jest, że ciągle słyszy się w TV i nie tylko, że dany szpital, oddział czy kij wie co jest RENTOWNY lub NIERENTOWNY. Padają teksty typu: płaciliśmy temu konowałowi 200 k miesięcznie, bo robił tyle OPŁACALNYCH zabiegów, że jego RENTOWNY oddział kardiologii utrzymywał NIERENTOWNY oddział geriatryczny.
Co to k---a jest rentowny lub nierentowny oddział?
Czy jakakolwiek szkoła podstawowa jest rentowna? Czy posterunek policji jest rentowny? A może straż pożarna jest
Co to k---a jest rentowny lub nierentowny oddział?
Czy jakakolwiek szkoła podstawowa jest rentowna? Czy posterunek policji jest rentowny? A może straż pożarna jest












Czekam aż to wprowadzą bo okaże sie źe nic sie nie zmieniło bo takie cos to pojedyncze incydenty.
#lekarz #lekarze #zdrowie