Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
k0n0p

k0n0p

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 685
  • Znaleziska 401
  • Mikroblog 284
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19
sebinko
sebinko
09.06.2026, 19:33:37
  • 0
#gielda Jest odpowiedz Trumpa Trzy ataki dronów uderzyły w obóz irańskiej opozycji kurdyjskiej na północny wschód od Irbilu w Iraku – źródła bezpieczeństwa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p 09.06.2026, 19:56:18 via Wykop
  • 1
@sebinko: to nie ma sensu
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
05.06.2026, 22:34:51
  • 16
AkcjoMariusz Aureliusz jakby żył, to właśnie miałby w------e na spadki

Pewnie chillowalby nad wodą jak ten kolo ze zdjęcia

#gielda
breakdown1 - AkcjoMariusz Aureliusz jakby żył, to właśnie miałby w------e na spadki 
...

źródło: image_picker_A8F1E03C-FB8E-46DD-8ED2-2E21E4B8C79A-11695-000003D5B9F8897F

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p 05.06.2026, 23:56:41 via Wykop
  • 3
@breakdown1: Nie możesz stracić tego, czego nie masz.
  • Odpowiedz
Michael_Jackson_
Michael_Jackson_
04.06.2026, 08:17:46
  • 2
#cnc #praca #pracbaza
Może jakiś Areczek chętny na darmowy staż?
MichaelJackson - #cnc #praca #pracbaza
Może jakiś Areczek chętny na darmowy staż?

źródło: 8699

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p 04.06.2026, 09:10:44 via Wykop
  • 0
@Michael_Jackson_: Masz na myśli pracownika do przyuczenia z normalną pensją?
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 02.06.2026, 07:01:21
  • 1
Filmik z protestów przeciwko poborowi do wojska w izraelu. Kurde normalnie leją ich wodą i biją pałkami.
To jest chyba ten cały dysonans poznawczy, chcesz mieć wojnę ale nie chcesz iść na wojnę. W mediach też dysonans poznawczy, chcesz pisać o poszkodowanych obywatelach izraela ale nie chcesz żeby byli poszkodowani przez obywateli izraela.
No co zrobisz, czas na kawę.

#wojna
k0n0p - Filmik z protestów przeciwko poborowi do wojska w izraelu. Kurde normalnie le...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p
Autor
02.06.2026, 09:32:55 via Wykop
  • 0
@JemKredki1983: Nie są przeciwko wojnie a już tym bardziej nie są za Palestyną.

Protestują dlatego, że nie chcą być objęci obowiązkowym poborem do armii, (z czego zresztą byli przez dziesięciolecia zwolnieni) bo uważają, że ich podstawowym obowiązkiem jest całodobowe studiowanie religii.
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
Autor
02.06.2026, 16:07:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
Autor
02.06.2026, 22:57:47 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
Autor
02.06.2026, 23:43:58 via Wykop
  • 0
@JemKredki1983: Bardzo słaby jesteś, zero merytorycznej wypowiedzi, jedyne co ci zostało to argumentum ad personam. Może następnym razem znajdziesz kogoś, kto da się wciągnąć w twoje prymitywne gierki.
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 01.06.2026, 18:58:52
  • 11
O chuju złoty, tego jeszcze nie grali. Trump twierdzi, że osobiście gadał z hezbollahem i obiecał im, że izrael nie będzie już atakować Libanu.

#wojna #usa #iran
k0n0p - O chuju złoty, tego jeszcze nie grali. Trump twierdzi, że osobiście gadał z h...

źródło: trumpp

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
01.06.2026, 19:06:35 via Wypiek
  • 3
Czy ten hesbollah jest z nami w pokoju?
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
01.06.2026, 21:14:14 via Wykop
  • 4
@k0n0p: "I talked with Mr. Hezbollah, a great friend of mine."
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon
01.06.2026, 00:21:13
  • 17
Drażni mnie to. Wszystko mnie drażni. Od października mam codziennie humor 2/10. Czasami, co kilka dni i na kilka dni jest 1/10. Dość powiedzieć, że od października przytyłam 11kg. Kiedy starałam się chudnąć. Teraz wróciłam do mojej największej wagi w życiu. Wszystko wydaje się bez sensu, na nic nie ma siły, energii, motywacji i chęci. Między 17 a 21 maja znowu czułam się okropnie 1/10. Potem miałam wrażenie, że czuję się 2
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p 01.06.2026, 05:38:07 via Wykop
  • 0
@poorepsilon: Może przypomnij sobie chwile typu 4/10 i lepsze i spróbuj odtworzyć warunki w jakich występują. Ja staram się utrzymywać 5-6/10, brak wielkich oczekiwań ale też bez wielkiej rozpaczy. Nie obwiniać się za rzeczy na, które nie masz wpływu.
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 30.05.2026, 07:50:55
  • 1600
Mój szef próbował mnie kiedyś przekonać, że mniejsze wynagrodzenie jest dobre bo w razie braku zleceń, firma najpierw zwolni zarabiających więcej.
#pracbaza #cnc #januszebiznesu
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p
Autor
30.05.2026, 08:04:10 via Wykop
  • 1871
@cognjac: szef dokłada do interesu
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
Autor
30.05.2026, 10:46:49 via Wykop
  • 3
@neib1: Też mi się tak wydaje.

@KrisM89m: Mój kupił teslę i zamontował ładowarkę w firmie bo pewnie ma niską taryfę za prąd.

@ondraszek
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 28.05.2026, 16:53:34
  • 1
Polska reprezentacja minifutbolu, odnosi drugie zwycięstwo w grupie, na mistrzostwach Europy w Bratislavie.

Wczorajszy debiutant, w dwóch ostatnich minutach meczu strzela dwa gole drużynie z Kazachstanu i odwraca losy spotkania!
Dzięki drugiej wygranej, Polacy zapewnili sobie awans do fazy pucharowej turnieju.

Skrót meczu
k0n0p - Polska reprezentacja minifutbolu, odnosi drugie zwycięstwo w grupie, na mistr...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tymczas0wy
Tymczas0wy
28.05.2026, 16:54:26 via Wykop
  • 5
#nikogo
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut
28.05.2026, 16:54:34 via Wykop
  • 11
@k0n0p: socca, minifutbol, ampfutbol, co ci polacy nie wymysla zeby tylko nie byc dobrym w normalną gałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 27.05.2026, 19:56:23
  • 1
Reprezentacji Polski wygrywa przeciwko Węgrom mecz otwarcia Mistrzostw Europy minifutbolu
Skrót meczu a w komentarzu wywiad z zawodnikiem meczu i strzelcem decydującego gola z ostatnich sekund spotkania.
Warto wspomnieć, że Węgrzy to wicemistrzowie świata z zeszłego roku.

#mecz
k0n0p - Reprezentacji Polski wygrywa przeciwko Węgrom mecz otwarcia Mistrzostw Europy...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p
Autor
27.05.2026, 19:56:57 via Wykop
  • 0
@k0n0p:
k0n0p - @k0n0p:
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 10:13:32
  • 1367
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.

Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p 27.05.2026, 12:19:56 via Wykop
  • 0
@PierdekAlonso: to ten co za młodu robił przekręty w tibii, żeby finansować bojówki partyjne?
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 26.05.2026, 15:41:19
  • 0
Dzisiaj o 15:31 musiałem na chwile usiąść i wtedy naszła mnie myśl, po co ja w ogóle pracuje?
Przez to pytanie do was #gielda

Co znajdujesz lepsza

  • Stabilny etat + odkładanie 54.1% (33)
  • Złoty strzał na giełdzie albo nie 45.9% (28)

Oddanych głosów: 61

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

burns
burns
26.05.2026, 06:12:05
  • 0
Pisałem, że nic się nie zmieniło i proszę:

https://www.reuters.com/world/middle-east/rubio-says-iran-deal-could-take-days-us-launches-fresh-strikes-2026-05-26/

Miało być już porozumienie pokojowe, a tymczasem USA przeprowadza kolejne ataki na Iran.

#gielda #iran #usa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p 26.05.2026, 06:22:36 via Wykop
  • 0
@burns: The reports do not say the explosions occurred in Bandar Abbas, but that they were heard from Bandar Abbas. So, they could have been in the sea or in Bandar Abbas.

There hasn’t been any official reaction yet from Tehran.

Wystrzelili kilka ślepaków żeby wykasować shorty na ropę
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 24.05.2026, 21:16:16
  • 0
Możliwe pojedynki w tym wyścigu:

1. Verstapen vs Hamilton
2. Lawson vs Gasly
3. Bearman vs Piastri

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiuLPG
jasiuLPG
24.05.2026, 21:16:59 via Wykop
  • 0
@k0n0p: 4. Leclerc vs Hadjar(bez wpływu na pozycję, ale Hadjar może nadal dobić Leclerca)
  • Odpowiedz
mystery_26
mystery_26
mystery_26
24.05.2026, 21:17:03 via Wykop
  • 0
@k0n0p: 4. Leclerc vs Ferrari
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 24.05.2026, 20:14:56
  • 9
McLaren robi podcięcie już na pierwszym okrążeniu, outstanding move.
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jan_zwyklak
jan_zwyklak
24.05.2026, 20:07:30
  • 6
#f1 od tych formacyjnych zabraknie paliwa do mety :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p 24.05.2026, 20:08:00 via Wykop
  • 1
@jan_zwyklak: te okrążenia się liczą normalnie do wyścigu
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 24.05.2026, 19:34:56
  • 4
Jeśli ktoś ma VPN na CH i chce osłuchać się po niemiecku, to wpisując w google frazę 'srf sport live' można zobaczyć wyścig w dobrej jakości z niemieckim komentarzem, coś jak streamy na SPORT TVP.

#f1 #niemiecki #stream
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p 24.05.2026, 14:46:57
  • 4
Ciekawostka: były reprezentant Polski, Jerzy Gorgoń (złoty (1972) i srebrny (1976) medalista igrzysk olimpijskich i brązowy medalista mistrzostw świata z 1974) występował w karierze seniorskiej tylko w dwóch klubach, w Górniku Zabrze oraz FC St.Gallen 1879.

W tym roku oba te zespoły wygrały puchar kraju.

FC St.Gallen 1879 - po 57 latach, ostatnio w 1969 roku
Górnik Zabrze - po 54 latach, ostatnio w 1972 roku (ale również m.in. w 1969 roku)
k0n0p - Ciekawostka: były reprezentant Polski, Jerzy Gorgoń (złoty (1972) i srebrny (...

źródło: jerzy-gorgon

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
24.05.2026, 16:49:11 via Wykop
  • 2
@thority: https://sport.fakt.pl/pilka-nozna/ernest-pohl-historia-pilkarza-ktory-kochal-futbol-i-wodke/9mjzsn9 @tomwick55 To dorzucę to nazwisko. Po prostu a-----l niszczył mega tych ludzi, ale czasy były takie, a nie inne, tak samo jak umarło po 45 roku życia na różne choroby związane z chorobą alkoholową wielu rolników, górników, hutników czy nawet wójtów/kacyków, sam znam przypadek kacyka co z zapicia w wieku 50 lat zmarł gdzieś w ZSRR jak go zaprosili w delegacje, a tam 3 tygodnie pili i
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
24.05.2026, 17:16:57 via Wykop
  • 2
@thority: Też ale tam psychozy były, z książki Żelka to wynikało. W Wiśle mu fale zrobili https://www.youtube.com/shorts/3cxj8lAIsws Królował euro-osiołek co go JANAS nie zabrał na mundial. Bał się on o swoje miejsce w Wiśle to mu dokuczał. Igor nie dawał rady. Nawet Mercedesa mu wyśmiali, że fele nie te, ktoś to opisywał, normalnie szyderka...@thority @tomwick55 Ja pamiętam typa mega talent w futsal kadrze do lat 17 grał, ale i
Sylwiusz_89 - @thority: Też ale tam psychozy były, z książki Żelka to wynikało. W Wiś...
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p 23.05.2026, 20:13:19
  • 3
Zero dramy z track limits

#f1
k0n0p - Zero dramy z track limits

#f1

źródło: 9VTdVX0xEHBA2MhIzZV5T65qtNKsluWe

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k0n0p
k0n0p 23.05.2026, 19:57:13
  • 4
Odwinąłem sprint i jestem przekonany, że Russel specjalnie nie odjechał Norrisowi, żeby ten miał overtake mode i nie dać Kimiemu szansy na kolejny pojedynek. Rozumiem takie zachowanie gdyby Russel nie miał najlepszego bolidu i bronił się jak Sainz w Singapurze w 2023 ale w tym wypadku było to nieco niehonorowe.
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
23.05.2026, 19:58:36 via Wykop
  • 1
@k0n0p: kazdy orze jak moze. Kazdy punkt na wage zlota. Nie tak jak Max rok temu stracil w starciu z Gekonem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.12.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking