Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Miroman

Miroman

Dołączył 2 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 419
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 419
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
NaPagonieGwiazdkiTrzy
NaPagonieGwiazdkiTrzy
wczoraj, 13:29:00
  • 94
Galeria Sztuki współczesnej, wystawa organizowana za kasę z miasta, ministerstwa kultury. xDDDS
Hehehe b3niz, dotykanie się chujami
#przegryw
NaPagonieGwiazdkiTrzy - Galeria Sztuki współczesnej, wystawa organizowana za kasę z m...

źródło: 1000004601

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman wczoraj, 13:30:23 via Wykop
  • 3
@NaPagonieGwiazdkiTrzy: pała trze o pałę można rozpalić ognisko
  • Odpowiedz
krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
przedwczoraj, 21:56:02
  • 5
#321685 ale ukrop jak w dupie musze znaleźć miejsce publiczne z klimą, z którego mnie nie wygonią
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:56:21 via Wykop
  • 3
@krzysztof-mirko: centrum handlowe
  • Odpowiedz
boblazar
boblazar
przedwczoraj, 21:52:49
  • 7
#przegryw

Poklepywanie, plusy, komentarze, to wszystko fikcja, teatr. Dają chwilowy dopływ dopaminy i złudną nadzieję, że ktoś jest zainteresowany twoją osobą, że komuś na tobie w jakiś sposób zależy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:53:23 via Wykop
  • 2
@boblazar: dziś jesteś, jutro cię nie ma - przecież tag nie jest jakimś wyjątkiem, tak wygląda w większości życie
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 21:40:43
  • 2
Dawac jeszcze jedną! Bić niemca po kasku!
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:40:57 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: Nie kuś diable
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
przedwczoraj, 21:25:42
  • 0
#mecz Jak sie mowi "Niestety" w Curacao?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:26:23 via Wykop
  • 0
@Bela022: niestety
  • Odpowiedz
Melancholia_
Melancholia_
przedwczoraj, 21:23:20
  • 12
Nie zapłaciłem za internet i nie mogę pooglądać meczy

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:23:44 via Wykop
  • 2
@Melancholia_: over
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
przedwczoraj, 21:13:41
  • 8
Manuel Neuer - co o nim sądzicie?

#mecz
Trzesidzida - Manuel Neuer - co o nim sądzicie? 

#mecz

źródło: temp_file6649547785902435869

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:15:09 via Wykop
  • 4
@Trzesidzida: muj ulubieny
Miroman - @Trzesidzida: muj ulubieny

źródło: comment_0fgd4ukMHNvIR9kEn20spSlh798iCZ0v

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 21:12:17
  • 1
✨️ Jakie sztuki walki wybrać do obrony na ulicy? Ⓘ
Rozstrzygnijmy to raz na zawsze, jakie najlepsze #sztukiwalki dla przeciętnego chłopa żeby obronić się na ulicy, w barze? Załóżmy że po prostu już nie ma wyjścia, nie ma ucieczki. Chcemy uniknąć konfrontacji za wszelką cenę ale może napastnik jest pijany lub naćpany i ewidentnie szuka zaczepki. Załóżmy też że macie wzrost lekko >170, raczej skinnyfat, kiedyś uprawialiście sport głównie piłka więc
mirko_anonim - ✨️ Jakie sztuki walki wybrać do obrony na ulicy? Ⓘ
Rozstrzygnijmy to r...

źródło: 4tug2e

Pobierz

Jakie sztuki walki?

  • Boks 33.3% (13)
  • MMA 23.1% (9)
  • Muay Thai 15.4% (6)
  • Krav Maga 15.4% (6)
  • Kick boxing 12.8% (5)

Oddanych głosów: 39

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:14:28 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: MMA? Co ty się chcesz z nim przytulać na ulicy xD?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 21:12:24
  • 0
✨️ Jakie aplikacje randkowe wybrać, gdy Tinder nie spełnia oczekiwań? Ⓘ
Hej. Dopadł mnie czas samotności i chciałabym kogoś poznać - fajnie by było kogoś na stałe aczkolwiek nie wiem czy to możliwe, a jak nie to po prostu do pogadania. Jakie aplikacje randkowe polecacie? #tinder odpada, po 2 dniach miałam dość...
#single #pytaniedoeksperta #badoo #randka

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:13:30 via Wykop
  • 3
@mirko_anonim: przecież wszystkie apki to g---o nastawione na zysk, można spróbować na #mirekszukazony
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
przedwczoraj, 21:09:11
  • 130
After review: domyśl się k---a

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:09:46 via Wykop
  • 23
@Trzesidzida: After review: nie wiem, rób co chcesz
  • Odpowiedz
adreno420
adreno420
przedwczoraj, 21:03:40
  • 6
Ej co mu się z włosami stało??? Wypadły mu od tego żarcia czy co? Brak makro i mikro składników w diecie, tylko śmieciowa.

#przegryw #fornaltv #memy #humorobrazkowy #famemma #przegrywpo30tce #zdrowie #medycyna #otylosc #mirkokoksy #dieta #trening #silownia #przeszczepzwykopem #przeszczepwlosow #lysienie #
adreno420 - Ej co mu się z włosami stało??? Wypadły mu od tego żarcia czy co? Brak ma...

źródło: 19942

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:04:40 via Wykop
  • 5
@adreno420: no ciekawe dlaczego włosy wypadają jak chłop je praktycznie samo śmieciowe, gówniane żarcie
  • Odpowiedz
czerwony_ptak
czerwony_ptak
przedwczoraj, 20:59:52
  • 0
Dużo osób narzeka na zus, że to piramida finansowa i wobec malejącej dzietności należy od tego odejść i tak dalej ale czy jest sposób na emeryturę bez dzieci ? Ja to rozumiem tak, że dawniej jak miałeś dzieci i nie kopnęły cię w dupę na starość to na jakąś opiekę mogłeś liczyć, w innych przyladkach to co najwyżej łaska innych ludzi. Gdy kapitan państwo przejął rolę opiekunki starych dziadków to ogół dzieci
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 21:00:58 via Wykop
  • 0
czy jest sposób na emeryturę bez dzieci


@czerwony_ptak: tak, rentierstwo albo życie z odsetek
  • Odpowiedz
qoop
qoop
przedwczoraj, 20:58:49
  • 4
Ucwelenie huopa w piekarniku #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 20:59:11 via Wykop
  • 1
@qoop: piekielnia niesamowita
  • Odpowiedz
sensualnaibezpieczna
sensualnaibezpieczna
przedwczoraj, 20:57:35
  • 3
Każdy chce dziewczynę border… dopóki musi spędzać z nią 24/7😭😭😭😭
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 20:58:30 via Wykop
  • 5
@sensualnaibezpieczna: ja nie chcę
  • Odpowiedz
galas771
galas771
przedwczoraj, 20:57:07
  • 1
#ankieta #polska

Czy Twoje nazwisko kończy się na -ski lub -ska?

  • Tak 46.4% (13)
  • Nie 53.6% (15)

Oddanych głosów: 28

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 20:58:01 via Wykop
  • 1
@galas771: ja nie oski
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
przedwczoraj, 20:53:37
  • 80
Przepraszam bardzo, co tu się zaczęło o---------ć na tagu?

#gielda
breakdown1 - Przepraszam bardzo, co tu się zaczęło o---------ć na tagu? 

#gielda

źródło: image_picker_E05F0611-D34A-401C-87CE-54F462B8DDA2-75406-00001DC23C7B5310

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 20:56:15 via Wykop
  • 3
@breakdown1: fala upałów daje o sobie znać
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
przedwczoraj, 20:54:46
  • 4
#przegryw jestem Posłem na Sejm RP
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 20:55:05 via Wykop
  • 1
@Anonim5: a ja osłem
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
przedwczoraj, 20:41:32
  • 5
Appropos kobiecej piłki nożnej, przypominam że mistrzynie świata przegrały z dzieciakami U11 w dodatku to byli jacyś amatorzy z drużyny szkolnej xD tyle warte zmywary

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman przedwczoraj, 20:42:35 via Wykop
  • 1
dzieciakami U11


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: tak, zaraz z przedszkolem przegrały
https://sports.yahoo.com/article/u15-boys-dominate-womens-national-213144684.html
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

firestarter

  • łogiń

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking