#321685 ale ukrop jak w dupie musze znaleźć miejsce publiczne z klimą, z którego mnie nie wygonią
Miroman via Wykop
- 3
@krzysztof-mirko: centrum handlowe
- 7
#przegryw
Poklepywanie, plusy, komentarze, to wszystko fikcja, teatr. Dają chwilowy dopływ dopaminy i złudną nadzieję, że ktoś jest zainteresowany twoją osobą, że komuś na tobie w jakiś sposób zależy
Poklepywanie, plusy, komentarze, to wszystko fikcja, teatr. Dają chwilowy dopływ dopaminy i złudną nadzieję, że ktoś jest zainteresowany twoją osobą, że komuś na tobie w jakiś sposób zależy
- 2
Dawac jeszcze jedną! Bić niemca po kasku!
#mecz
#mecz
- 0
#mecz Jak sie mowi "Niestety" w Curacao?
- 12
Miroman via Wykop
- 2
@Melancholia_: over
źródło: temp_file6649547785902435869
Pobierz
Miroman via Wykop
- 4
@Trzesidzida: muj ulubieny
źródło: comment_0fgd4ukMHNvIR9kEn20spSlh798iCZ0v
Pobierz✨️ Jakie sztuki walki wybrać do obrony na ulicy? Ⓘ
Rozstrzygnijmy to raz na zawsze, jakie najlepsze #sztukiwalki dla przeciętnego chłopa żeby obronić się na ulicy, w barze? Załóżmy że po prostu już nie ma wyjścia, nie ma ucieczki. Chcemy uniknąć konfrontacji za wszelką cenę ale może napastnik jest pijany lub naćpany i ewidentnie szuka zaczepki. Załóżmy też że macie wzrost lekko >170, raczej skinnyfat, kiedyś uprawialiście sport głównie piłka więc
Rozstrzygnijmy to raz na zawsze, jakie najlepsze #sztukiwalki dla przeciętnego chłopa żeby obronić się na ulicy, w barze? Załóżmy że po prostu już nie ma wyjścia, nie ma ucieczki. Chcemy uniknąć konfrontacji za wszelką cenę ale może napastnik jest pijany lub naćpany i ewidentnie szuka zaczepki. Załóżmy też że macie wzrost lekko >170, raczej skinnyfat, kiedyś uprawialiście sport głównie piłka więc
źródło: 4tug2e
PobierzJakie sztuki walki?
- Boks 33.3% (13)
- MMA 23.1% (9)
- Muay Thai 15.4% (6)
- Krav Maga 15.4% (6)
- Kick boxing 12.8% (5)
Miroman via Wykop
- 0
@mirko_anonim: MMA? Co ty się chcesz z nim przytulać na ulicy xD?
✨️ Jakie aplikacje randkowe wybrać, gdy Tinder nie spełnia oczekiwań? Ⓘ
Hej. Dopadł mnie czas samotności i chciałabym kogoś poznać - fajnie by było kogoś na stałe aczkolwiek nie wiem czy to możliwe, a jak nie to po prostu do pogadania. Jakie aplikacje randkowe polecacie? #tinder odpada, po 2 dniach miałam dość...
#single #pytaniedoeksperta #badoo #randka
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
Hej. Dopadł mnie czas samotności i chciałabym kogoś poznać - fajnie by było kogoś na stałe aczkolwiek nie wiem czy to możliwe, a jak nie to po prostu do pogadania. Jakie aplikacje randkowe polecacie? #tinder odpada, po 2 dniach miałam dość...
#single #pytaniedoeksperta #badoo #randka
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
Miroman via Wykop
- 3
@mirko_anonim: przecież wszystkie apki to g---o nastawione na zysk, można spróbować na #mirekszukazony
- 130
Miroman via Wykop
- 23
@Trzesidzida: After review: nie wiem, rób co chcesz
Ej co mu się z włosami stało??? Wypadły mu od tego żarcia czy co? Brak makro i mikro składników w diecie, tylko śmieciowa.
#przegryw #fornaltv #memy #humorobrazkowy #famemma #przegrywpo30tce #zdrowie #medycyna #otylosc #mirkokoksy #dieta #trening #silownia #przeszczepzwykopem #przeszczepwlosow #lysienie #
#przegryw #fornaltv #memy #humorobrazkowy #famemma #przegrywpo30tce #zdrowie #medycyna #otylosc #mirkokoksy #dieta #trening #silownia #przeszczepzwykopem #przeszczepwlosow #lysienie #
źródło: 19942
PobierzDużo osób narzeka na zus, że to piramida finansowa i wobec malejącej dzietności należy od tego odejść i tak dalej ale czy jest sposób na emeryturę bez dzieci ? Ja to rozumiem tak, że dawniej jak miałeś dzieci i nie kopnęły cię w dupę na starość to na jakąś opiekę mogłeś liczyć, w innych przyladkach to co najwyżej łaska innych ludzi. Gdy kapitan państwo przejął rolę opiekunki starych dziadków to ogół dzieci
Miroman via Wykop
- 0
- 4
Ucwelenie huopa w piekarniku #przegryw
Każdy chce dziewczynę border… dopóki musi spędzać z nią 24/7😭😭😭😭
#przegryw
#przegryw
Miroman via Wykop
- 5
@sensualnaibezpieczna: ja nie chcę
- 1
- 80
Miroman via Wykop
- 3
@breakdown1: fala upałów daje o sobie znać
- 4
#przegryw jestem Posłem na Sejm RP
Appropos kobiecej piłki nożnej, przypominam że mistrzynie świata przegrały z dzieciakami U11 w dodatku to byli jacyś amatorzy z drużyny szkolnej xD tyle warte zmywary
#mecz
#mecz
Miroman via Wykop
- 1
dzieciakami U11
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: tak, zaraz z przedszkolem przegrały
https://sports.yahoo.com/article/u15-boys-dominate-womens-national-213144684.html
firestarter
- łogiń
















Hehehe b3niz, dotykanie się chujami
#przegryw
źródło: 1000004601
Pobierz