Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tabasco666

Tabasco666

Dołączył 2 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15580
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 15573
  • Obserwujący 38
  • Obserwowane 0
TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
35 min temu
  • 6
Przypominam, że jednym z największych osiągnięć życiowych Bornega jest skończenie z kefirem na łbie w Carrefourze Express 😂😂
#kononowicz #borneg #barney #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 31 min temu via Wykop
  • 5
@TeresaKorolInvestments: Kolejnym osiągnięciem jest zesranie się w taksówce.
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 1 godz. i 55 min temu
  • 0
#primemma Jówko nieźle nabombiony.
Tabasco666 - #primemma Jówko nieźle nabombiony.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p10t3r
p10t3r
wczoraj, 08:05:20
  • 3
#kononowicz #wsw #barney
Następny shoter spadł z rowerka.
R.I.P Bliżyński Instytut Sztuki Filmowej #patostreamy
p10t3r - #kononowicz #wsw #barney
Następny shoter spadł z rowerka.
R.I.P Bliżyński In...

źródło: 5971

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 wczoraj, 08:48:22 via Wykop
  • 5
@p10t3r: I komu to przeszkadzało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Predator777
Predator777
wczoraj, 08:13:28
  • 11
#kononowicz #patostreamy
Zagadka,czyj to talerz
Predator777 - #kononowicz #patostreamy
Zagadka,czyj to talerz

źródło: 17609

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 wczoraj, 08:45:14 via Wykop
  • 2
@Predator777: Wyskrobane do cna.
  • Odpowiedz
GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
10.06.2026, 09:40:38
  • 62
#primemma
GenetycznyDominatornik - #primemma

źródło: image_picker_E4B81571-EB56-4F20-8C8C-D53534C08477-69932-00000BCCA6B55A47

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 10.06.2026, 13:05:20 via Wykop
  • 5
@GenetycznyDominatornik: Wersow z Temu
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 09.06.2026, 19:11:36
  • 17
Odpalaj się Jaca! Wykop z Tobą! AUUU! #primemma
Tabasco666 - Odpalaj się Jaca! Wykop z Tobą! AUUU! #primemma

źródło: jms

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
09.06.2026, 19:18:51 via Android
  • 1
@Tabasco666: pamientam ten program
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
09.06.2026, 15:38:44
  • 21
#kononowicz
Bogutek straumatyzowany kasuje wszystko co się da, barnej skompromitowany milczy , czyka zestrachany z lekka popiskuje jedynie. Cała nadzieja w irasie , w jego rękach kaganek paranoi. #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 09.06.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 4
@bellacavem: Nikt nie pisał, bo nikomu nie przyszło do głowy o 5 rano oglądać chłopecka i pewnie mało kto w ogóle wie, że nadawał.
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 09.06.2026, 16:08:40 via Wykop
  • 2
@bellacavem: Jutuba bandycka nie wysłała powiadomień albo ludzie już zmęczeni chłopeckowaniem.
  • Odpowiedz
Predator77
Predator77
07.06.2026, 11:56:31
  • 33
#kononowicz #patostreamy #barney
Predator77 - #kononowicz #patostreamy #barney

źródło: 17171

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 07.06.2026, 12:35:14 via Wykop
  • 11
@Predator77: Chłopecek zawsze idzie tam, gdzie ma większe korzyści. Strony zmienia bez mrugnięcia okiem. To sam pokazał w polityce, gdzie przez całą kampanię deklarował, że odda głos na Mentzena, a w dzień wyborów wybrał Nawrockiego, na którego teraz psioczy.
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 07.06.2026, 12:47:03 via Wykop
  • 14
@PasztetDuda: Dokładnie tak. On myślał, że coś tym ugrał.
Tabasco666 - @PasztetDuda: Dokładnie tak. On myślał, że coś tym ugrał.
  • Odpowiedz
Predator77
Predator77
04.06.2026, 10:09:38
  • 7
#kononowicz #patostreamy
Będzie odcięcie
Predator77 - #kononowicz #patostreamy
Będzie odcięcie

źródło: 16975

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 04.06.2026, 10:30:45 via Wykop
  • 9
@Predator77: Najwyższy czas.
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 03.06.2026, 16:51:56
  • 18
A więc ten cały Taunio, o którym wspominał Sum, to jakiś oprych z okolic Bliżyna, którego Barney oszukał albo zbałamucił mu babę. Taunio poprzysięgł zemstę i dlatego Barney boi się spać w domu rodzinnym. #kononowicz #barney #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bellacavem
bellacavem
bellacavem
03.06.2026, 16:56:03 via Wykop
  • 9
@Tabasco666: nie grzeb przy b----e, Tabasco, człowieku!!!!!
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
03.06.2026, 16:59:37 via Wykop
  • 9
@Tabasco666: oo dobrze wiedzieć. Też się nad tym Tauniem zastanawiałem.
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 03.06.2026, 10:25:35
  • 15
Ja tylko przypomnę, jaki dobry z Barneja kumpel. #kononowicz #barney #patostreamy
Tabasco666 - Ja tylko przypomnę, jaki dobry z Barneja kumpel. #kononowicz #barney #pa...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
03.06.2026, 10:33:48 via Wykop
  • 6
@Tabasco666: Dla niego normalna sprawa, nie ma co się dziwić że ma tylko wymyślonych kolegów
  • Odpowiedz
WieslawCh___
WieslawCh___
03.06.2026, 10:35:58 via Wykop
  • 4
@Tabasco666: na niego zawsze można liczyć
  • Odpowiedz
mrowa94
mrowa94
02.06.2026, 19:54:04
  • 18
#kononowicz #barney #wsw #patostreamy #blizynstreamy
mrowa94 - #kononowicz #barney #wsw #patostreamy #blizynstreamy

źródło: IMG_4069

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 02.06.2026, 20:00:29 via Wykop
  • 10
@mrowa94: Jest klimacik.
  • Odpowiedz
jCastillo
jCastillo
jCastillo
02.06.2026, 18:58:59
  • 12
Chłopecek:

"Ja powiedziałem. Jak już sprawa się wyjaśni w jedną czy drugą stronę, to wtedy JA WYJAŚNIĘ!
A teraz nie, bo bym był zaraz podejrzewany o to że działam na korzyść Sławka (...)."

#kononowicz #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 02.06.2026, 19:02:45 via Wykop
  • 27
@jCastillo: Chłopecek czeka, bo jeszcze nie wie, jaką narrację obrać xD
Tabasco666 - @jCastillo: Chłopecek czeka, bo jeszcze nie wie, jaką narrację obrać xD

źródło: 41638

Pobierz
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 02.06.2026, 17:36:00
  • 46
Mastermind Barney oddał niewyczyszczone laptopy ze swoich spółek Rudemu, także Sławek trzyma za mordę Pawełka, bo pewnie ma na niego niezłe haki xD #kononowicz #barney #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszebor
Wszebor
02.06.2026, 17:39:39 via Wykop
  • 20
@Tabasco666:

Fajne to przesuwanie na rejestr.io, niestety Bornec ma za mało powiązań żeby ułożyć z nich porządne XD
Wszebor - @Tabasco666: 

Fajne to przesuwanie na rejestr.io, niestety Bornec ma za ma...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-02 193852

Pobierz
  • Odpowiedz
MilaKa88
MilaKa88
02.06.2026, 17:45:28 via Wykop
  • 11
@Tabasco666: Ja byłam na lajcie jak Paweł jechał po komputer do mariana. W tym samym czasie się też spotkał z „zieloną krową” teraz już „różowa krowa” i dał jej kubek, który wygrała w licytacji (ten co Major rzucił w Konona).
  • Odpowiedz
Slavko_Nietypovic
Slavko_Nietypovic
02.06.2026, 16:13:14
  • 3
#kononowicz Będzie dzisiaj ta trójstronna u tego aniołka czy to fejk dla donejtów? #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666 02.06.2026, 16:22:29 via Wykop
  • 3
@Slavko_Nietypovic: Właśnie się zaczyna:
Tabasco666 - @Slavko_Nietypovic: Właśnie się zaczyna:
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 02.06.2026, 14:07:44
  • 30
Barney właśnie zarzuca Olo i Sumowi, że u nich się banuje ludzi za pisanie prawdy. Paweł, a może pokaż swoje pudełeczko, ile tam dobrych nicków siedzi? #kononowicz #barney #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666
Autor
02.06.2026, 14:11:17 via Wykop
  • 5
@Kubraczek_i_kozaczki: Nawet nie wiem, straciłem rachubę już. Zresztą i tak bym mu złamanego grosza nie wpłacił, wolę gnić w pudełku.
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 31.05.2026, 07:51:29
  • 19
Skąd wzięło się przekonanie, że Borneg jest lepszy kondycyjnie od WSW? Przecież muflon 80% życia spedza w fotelu. W tym czasie Sum łopatuje lub spaceruje po mieście. Obaj kopcą, więc argument rothmansowy odpada. Mam wrażenie, że Borneg stworzył jakiś błędny mit, że on dba o siebie, gdy w rzeczywistości prowadzi się tragicznie:
- papierochy
- energetyki przeplatane kawą
- głównie siedzący tryb życia
- tłuste żarcie
- nieregularny sen
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabasco666
Tabasco666
Autor
31.05.2026, 11:12:48 via Wykop
  • 2
@Arizona221: No tak, ale z drugiej strony daj Bornegowi łopatę, to padnie po minucie. Kiedyś pojechał z Sumem do roboty, jeszcze za czasów rozwożenia malyn, to jak trzeba było przerzucić kilka skrzynek, to już narzekał, że ciężka robota. Z drugiej strony Sum robił alkoholowe maratony piechotą z Bliżyna do Gilowa i dawał radę.
  • Odpowiedz
Tabasco666
Tabasco666 31.05.2026, 09:52:46
  • 21
Borneg, gdy kosi fanty od fanek/mężatek/moderatorek - GUT, GUT!
Borneg, gdy wychodzą kwity - Ja nie mam z tym absolutnie nic wspólnego!
#kononowicz #barney #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
31.05.2026, 09:55:05 via Wykop
  • 13
@Tabasco666: taki to pawełek-chujełek. Łun wszystko dobrze robi i łun prawilniak. WSW jest jaki jest, ale nie jest takim śliskim gadem jak braciszek-nierób.
  • Odpowiedz
ZaczarowanyLump
ZaczarowanyLump
31.05.2026, 09:55:37 via Android
  • 8
@Tabasco666: przecież wszyscy wiedzą że to kanalia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 27.09.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 18.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking