#przegryw do technikum chodziłem bez dziewczyn w klasie i pracę mam taką, że kobiet nie ma, w sumie to ostatni raz miałem kontakt z kobietą jak koleżanka w gimnazjum się o mnie otarła jak przechodziła
@zin707: ja też się nie mogę skupić na gierkach, ciągle coś innego odciąga uwagę, nie potrafię już od dłuższego czasu się skupić na 1 czynności, zawsze w myślach jeszcze 3 inne mam. Grając w gierkę myślę o tym, że jednocześnie chciałbym przeczytać książkę, obejrzeć youtuba, poscrollować facebooka i wykop, a do tego jeszcze mam milion pytań do AI, bo ciągle coś przychodzi do głowy
Mam do wyboru kotlet schabowy albo zupa krem z dyni albo kinder pingui
I rurka z kremem do wyboru jeszcze
#przegryw