Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
styxu

styxu

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36312
  • Znaleziska 1930
  • Mikroblog 34382
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 18
styxu
styxu 1 godz. temu
  • 8
10 minut wywieszania prania na balkonie i jestem caly mokry
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu
Autor
56 min temu via Wykop
  • 1
@PustynnyWilk: musze sie wziac za siebie i schudnac tyle co Ty
  • Odpowiedz
styxu
styxu
Autor
39 min temu via Wykop
  • 1
@dzikikowal: 90kg przy 175
  • Odpowiedz
razooor
razooor
razooor
1 godz. i 1 min temu
  • 3
Ile juz macie stopni? #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu 55 min temu via Wykop
  • 0
@razooor: Obecnie 31, ale pozniej ma byc nawet 35
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
15 godz. i 30 min temu
  • 3
Nie ma dobra, ani radości, nie ma już szczęścia
Nie ma drzew, ptaki przestały śpiewać
Nie ma już dni, ani nocy, tylko ciemność
Spustoszenie, piekło, nie ma już piękna.

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
styxu
styxu 15 godz. i 30 min temu via Android
  • 3
@AgentGRU: nie ma fal
  • Odpowiedz
MarianoItalianoPiller
MarianoItalianoPiller
16 godz. i 51 min temu
  • 3
Dlaczego ja właściwie czytam o tym codziennie w mainstreamie, że d--y na potęgę podrurzujo do czadów choćby na koniec świata? Brytyjka poznała sobie w necie czada z Dubaju. Poleciała do niego w ciemno. Okazało się, że było pięknie przez pierwszy tydzień. W drugim - był już zaborczy, więc dostał od niej kosę (rzekomo w samoobronie). Teraz grozi jej rozstrzelanie według prawa arabskiego. Przykro wam? #blackpill
https://tvn24.pl/swiat/dubaj-poznala-chlopaka-przez-internet-jest-oskarzona-o-zabojstwo-grozi-jej-kara-smierci-st9115626
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu 15 godz. i 32 min temu via Android
  • 1
@MarianoItalianoPiller: już widziałem komentarze w kukoldstanie zwana Polską, że jak to rozstrzelać, piękna kobietę, tak to nie. Co z tego że przekroczyła obronę konieczna, kobiety nie można!
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
22 godz. i 54 min temu
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu 22 godz. i 25 min temu via Android
  • 1
@MecenasMarcinNajman: kurna, nie zwróciłem uwagi, że zmieniłeś avka i przeczytałem te twoje pierdy
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
wczoraj, 08:44:23
  • 47
#przegryw

Zazdroszczę każdemu, kto nie musi być teraz w kołchozie
Mechamaru - #przegryw

Zazdroszczę każdemu, kto nie musi być teraz w kołchozie

źródło: 1000247192

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu wczoraj, 09:03:13 via Android
  • 12
@Mechamaru: ja dziś siłę wyższą wziąłem. Nie da się pracować na tej hali u mnie bez nawet wentylacji dobrej.
styxu - @Mechamaru: ja dziś siłę wyższą wziąłem. Nie da się pracować na tej hali u mn...

źródło: 1000007880

Pobierz
  • Odpowiedz
WiecznySingielprzed30
WiecznySingielprzed30
wczoraj, 05:27:22
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu wczoraj, 05:37:48 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
przedwczoraj, 19:50:17
  • 17
Ja nigdy się nie całował

#przegryw #przemyslenia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu przedwczoraj, 19:53:15 via Android
  • 9
@tomwick55: same, to jest już nie do nadrobienia. Jesteśmy tysiące kilometrów za normalnymi ludźmi jeżeli chodzi o te sprawy
  • Odpowiedz
styxu
styxu przedwczoraj, 19:51:46
  • 4
Uposledzam się przez tę autokorekte w telefonie. Zapominam jak pisać podstawowe wyraz czasem jak jestem na komputerze. Kilka lat temu tego problemu nie miałem
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1260

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

System kaucyjny czeka test, jakiego jeszcze nie było. Chodzi zarówno o wydolność automatów przyjmujących opakowania, operatora systemu, jak i obsługę urządzeń, które już teraz często są wyłączone z użytku przez to, że bywają uszkodzone lub przepełnione. Co stanie się w wakacje, gdy konsumpcja napojó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 11:35:30
  • 259
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
styxu
styxu przedwczoraj, 13:09:31 via Wykop
  • 25
Szkoda mi, az tych ludzi na sklepie, ktorzy beda zgarniac o------l, bo butelkomaty nie dzialaja. Niedosc, ze musza ogarnaic kasy, kasy samoobslugowe, wyladowywac palety to jeszcze o------l za butelkomat.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dinkozaur30
Dinkozaur30
24.06.2026, 18:54:10
  • 2
#przegryw
Dinkozaur30 - #przegryw

źródło: 2190

Pobierz

Po którym budziku wstajesz?

  • 1 39.0% (16)
  • 2 17.1% (7)
  • 3 9.8% (4)
  • 4+ 17.1% (7)
  • Nie używam 17.1% (7)

Oddanych głosów: 41

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu 24.06.2026, 18:57:10 via Android
  • 2
@Dinkozaur30: dzwoni pierwszy alarm i wstaję
  • Odpowiedz
styxu
styxu 24.06.2026, 19:00:33 via Android
  • 0
@wypok_wypok: o też często mi się zdarza obudzić dosłownie 2 minuty przed budzikiem. Nie wiem czy to się jakoś nazywa
  • Odpowiedz
styxu
styxu 24.06.2026, 18:48:03
  • 10
Nigdy nie nauczyłem się grać w league of legends. Próbowałem grać, ale każdą grę kończyłem po 0/10 a po miesiącu bez żadnego progresu w tej grze to mi się odechciało
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu
Autor
24.06.2026, 18:54:23 via Android
  • 2
@zazdrosny: dla mnie to tylko Metin i trzymanie spacji przez kilka godzin, reszta nie dla przegrywa
  • Odpowiedz
PustynnyWilk
PustynnyWilk
24.06.2026, 18:52:05
  • 6
Zagadałem do losowej babki czy ma konto na wykopie a ona ze nie I jej pokazałem ten tag xD #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu 24.06.2026, 18:52:59 via Android
  • 7
@PustynnyWilk: brawo Mateusz, mało nam wstydu już
  • Odpowiedz
Huopski_Nieudacznik
Huopski_Nieudacznik
24.06.2026, 16:24:16
  • 9
Wstrętne p0lczysko.

#p0lka #bekazrozowychpaskow #przegryw
Huopski_Nieudacznik - Wstrętne p0lczysko.

#p0lka #bekazrozowychpaskow #przegryw

źródło: Screenshot_2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu 24.06.2026, 16:26:41 via Wykop
  • 17
@Huopski_Nieudacznik: Stado desperatow spermiacych do otylych lasek po 30, tak faceci patrza na wyglad.
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1
24.06.2026, 16:07:32
  • 0
#przegryw #fornaltv
Fornal znowu testuje
antistar1 - #przegryw #fornaltv
Fornal znowu testuje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu 24.06.2026, 16:20:35 via Wykop
  • 1
@antistar1: jakis taki mniejszy sie wydaje
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis
24.06.2026, 16:13:01
  • 6
Co jak co ,ale jedną z najbardziej podnoszących mi adrenalinę ,chwili w życiu jest ta kiedy mam kontrolę biletów w mpk. I bynajmniej nie chodzi mi o to ,że nie mam biletu. Sieciówke opłacan regularnie następny miesiąc, zawsze po dostaniu wypłaty i opłacaniu rachunków.

U mnie w mieście kontrole bardzo rzadko się zdarzają i hyba mpk oszczędza na kanarach. Można jeździć 2-3 miesiące i nie trafi się żaden.
Do tego zwykle jak jadę
S_mirabilis - Co jak co ,ale jedną z najbardziej podnoszących  mi adrenalinę ,chwili ...

źródło: 1904

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu 24.06.2026, 16:19:36 via Wykop
  • 2
@S_mirabilis: u mnie w powiatowym doscy czesto sa wlasnie kanary. Ostatnio jechalem o 4:30 do roboty, to jak kanar wszedl to pol autobusu wyszlo xd
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
24.06.2026, 15:20:10
  • 23
#przegryw

Trzeba iść do paczkomatku, ale może bardziej pod wieczór. Na razie dalej upał nieludzki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu 24.06.2026, 15:35:47 via Wykop
  • 2
@Mechamaru: Błędy nowicjusza Panie Remlezlar. Takie rzeczy odbiera sie od razu po kolchozie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Ruda Śląska

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.12.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking