Jeśli twoi rodzice to prole z Polski B z kartoflaną mordą to game over dla Ciebie man.


@KratosBogWojny: dlatego dobrze jest jak jest, czyli brak możliwości kolejnych generacji proli z kartoflanymi mordami
  • Odpowiedz
Badania okresowe do #kolchoz to jest coś pięknego
W ramach medycyny pracy, powinienem mieć badanie słuchu za każdym razem
To lecę do odpowiedniego podmiotu że skierowaniem, miła Pani
-miał Pan kiedyś to badanie?
-Mialem, na poprzednim okresowym
-to ja wydrukuje poprzedni wynik, gorąco jest, bez sensu Pana zamykać w tej budce ( ͡° ͜
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://wykop.pl/wpis/86596015/powiem-wam-ze-jako-30-letni-chlop-ja-po-prostu-nie

Odnośnie tego wpisu, gdzie op pisze ze zarabia minimalną w wieku 30 lat.

To nie jest jakiś odosobniony przypadek, to jest reguła w tym kraju. Wielu ludzi j---e w kolchozach za minimalną, a mają często trochę więcej bo z----------ą na nadgodzinach.

Teraz
@Schwarzfahrer +626
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qba2004: nie wiem jakie masz doświadczenia ale często takie kołchozy to prowadzą rekrutację jak na jakieś stanowiska managerskie, zresztą do tego dochodzi fakt, że nie zawsze się muszą odezwać, a często kołchozy celują bardziej w facetów bo niby mogą więcej. Więc z tym "5 minut" nie mogę się zgodzić, ale tak jak mówię różnie to bywa. Chodzi mi po prostu o durne podejście, zresztą ona akurat ma wielki ból d--y
  • Odpowiedz
✨️ Czy w Polsce można dorobić się uczciwie?
Pewien wykopek miał racje i nie pamiętam dokładnie wpisu ale generalnie w tym kraju nie da się uczciwie dorobić xD Ja wiem że można psioczyć na przedsiębiorców, lekarzy, itd. ale ten kraj dosłownie uczy cie że trzeba kombinować, oszukiwać albo szukać luk bo tylko wtedy masz jakiś bonus, awans społeczny albo po prostu nie klepiesz biedy. Nie znam nikogo kto by się dorobił na
mirko_anonim - ✨️ Czy w Polsce można dorobić się uczciwie? Ⓘ
Pewien wykopek miał racj...

źródło: 1addcb5dd01f3c330da2d63742c94a5239f4208fd610969035cf551bf4608c3f

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amazon, ranna zmiana, prime week, z-------l codziennie po 10 godzin, obite zebra i odciski na stopach z dosłownie odcisk na odcisku. Zapowiada się świetna zabawa. Nie zapomnijcie mirki zamawiać po 10 bieżni i kosiarek. #przegryw #kolchoz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw od poniedziałku muszę się dowiedzieć czy w #kolchoz mi przedłużą umowę zlecenie czy zaproponują uop, ale bym sobie gdzieś pojechał na wycieczkę spać pod chmurką a nie tylko tryb praca dom od kwietnia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4 brygadowka na produkcji to najbardziej p----------y system jaki znam. Pracuj 6/7 dni pod rzad i miej tylko 2-3 dni wolnego XD U mnie niedziele są dodatkowo po 12h od 6 do 18 i od 18 do 6 xD Najgorsze jest to, że jak ktoś mieszka w mieście powiatowym 20-30 tysiecy mieszkancow to ma wybór albo 4 brygadówka w obozie pracy albo na bezrobociu siedziec xD #kolchoz #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chodzę do kołchozu tylko ze względu na dziedziczenie. Inaczej nie wstawałbym z łóżka. Wizja, że na koniec miesiąca muszę oddać 1/3 wypłaty jakiemuś landlordowi albo 1/2 do banku na poczet 20 letniego kredytu hipotecznego....dla mnie to jest koszmar na jawie. To już lepiej iść do zakonu albo wyjechać na Bliski Wschód i zostać pustelnikiem. W tym wstrętnym więzieniu grzechu da się egzystować wyłącznie jako dziedzic
#kolchoz #praca #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach