Wszystko
Najnowsze
Archiwum
13
Wmówią Ci że jesteś zerem, a Ty w to uwierzysz

Będą krytykowali wszystko co zrobisz, prorokowali, że niemalże cały świat (który ma Cię dobrze wiesz gdzie) się z Ciebie śmieje - po jakimś czasie zacznie wierzyć w to, że wszystko co robisz jest złe i Ty też jesteś zły a Twój kat jest wspaniały we wszystkim (w praktyce jest najczęściej nikim)
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 12
źródło: maxresdefault
Pobierz@strike_lucky: Pomijając oczywisty fakt, że jesteś normickim kolaborantem, bo masz dziewczyne i wysługujesz się kapitaluchom cięzko pracując, to doradzam zjeść świnki morskie, ponieważ to są zwierzęta tuczne i trzymanie ich do celów zbytku powinno być zabronione.
@strike_lucky: 5k za zwykłego guzikowca?! To jak wygrać życie. U mnie na Podlasiu za programowanie w g kodach i haidenhaimie i robienie detali do 1t kolega dostawał 5k netto a jak z----ł detal i wiertło to mu zabrali premie i zarobił minimalną krajową xD
Ten kraj jest nie do życia wyjeżdzaj za granicę. Tyle ci mogę powiedzieć.
Ten kraj jest nie do życia wyjeżdzaj za granicę. Tyle ci mogę powiedzieć.
- 400
- 2
konto usunięte via Wykop
- 1
@Blueweb: ok oski
- 3
"Bo tutaj za łatwo jest utonąć
Tu nie słychać wołania o pomoc
Jedyne krzyki w tym miejscu to ja
Jak mam zniknąć, za dużo tu liści i drzazg
Za dużo tu liści i drzazg"
#depresja
Tu nie słychać wołania o pomoc
Jedyne krzyki w tym miejscu to ja
Jak mam zniknąć, za dużo tu liści i drzazg
Za dużo tu liści i drzazg"
#depresja
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wykop jest dość toksycznym środowiskiem wirtualnym, ale bardziej realnym, niż inne wirtualne.
Jako człowiek z wieloma zaburzeniami piwniczę w pokoju. Na nic zdały się moje różnorakie próby ratowania swojej psychiki, bo choćbym się zapowietrzał to i tak nie uda mi się naprawić głowy.
Za to wykop jest moim oknem na świat.
W moim życiu nie istnieje nic poza kołchozem i przebywaniem samemu w pokoju. Dlatego, pomimo, że jest tu sporo
Wykop jest dość toksycznym środowiskiem wirtualnym, ale bardziej realnym, niż inne wirtualne.
Jako człowiek z wieloma zaburzeniami piwniczę w pokoju. Na nic zdały się moje różnorakie próby ratowania swojej psychiki, bo choćbym się zapowietrzał to i tak nie uda mi się naprawić głowy.
Za to wykop jest moim oknem na świat.
W moim życiu nie istnieje nic poza kołchozem i przebywaniem samemu w pokoju. Dlatego, pomimo, że jest tu sporo
- 2
✨️ Autor wpisu (OP): @Kotdog: tak jak wyżej zostało nadmienione. Depresja, fobia społeczna. Ogólnie źle się czuję jak przebywam fizycznie z ludźmi, nie akceptuję siebie, swojego wyglądu, czuję napięcie, gdy jestem wśród ludzi, a to zabiera mi ogromną część wewnętrznej energii i czuję się wyczerpany.
Mało patrzę ludziom w oczy.
A najgorsze, że nie potrafię się odciąć od tego i czasem wewnętrznie potrzebuję kontaktu z ludźmi, czuję się samotnie.
Mało patrzę ludziom w oczy.
A najgorsze, że nie potrafię się odciąć od tego i czasem wewnętrznie potrzebuję kontaktu z ludźmi, czuję się samotnie.
- 2
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm: wiem, że jest to smutne, nawet bardzo, ale inaczej patrzysz na sytuację, gdy nie masz zaburzeń.
Moja wewnętrzna strona potrzebuje kontaktu z ludźmi, ale też boi się ich strasznie.
Teraz inaczej na to patrzę i nie traktuję portalów typu wykop jako must have, ale kiedyś musiałem siedzieć, czytać co u innych. To był durny przymus, a ja nic nie mogłem z tym zrobić, bo czułem niedosyt,
Moja wewnętrzna strona potrzebuje kontaktu z ludźmi, ale też boi się ich strasznie.
Teraz inaczej na to patrzę i nie traktuję portalów typu wykop jako must have, ale kiedyś musiałem siedzieć, czytać co u innych. To był durny przymus, a ja nic nie mogłem z tym zrobić, bo czułem niedosyt,
na wiki piszą tak:
JAK NIBY?!!
#depresja #psychiatria
Zarówno anhedonia pierwotna (tj. wynikająca z depresji) jak i wtórna (wywołana przez leki przeciwdepresyjne) jest zjawiskiem uleczalnym.
JAK NIBY?!!
#depresja #psychiatria
Od 15 lat się męczę z tą k---ą.
Jak se poradzić z tą #depresja bo ja se nie radzę. Jusz se mam dość tej męki. Ciągłe cierpienie. Od dziecka byłem odseparowany od rówieśników i teraz mam niskie umiejetnosci spoleczne i brzydki ryj.
I widze po latach, że nic na zewnatrz nie daje se radości.
1. Mówię se: jest smuteg, bo brak mi tego. (np. auta, podwyzki, pracy, mieszkania, spotkania z ludzmi)
2. Zdobywam to.
Jak se poradzić z tą #depresja bo ja se nie radzę. Jusz se mam dość tej męki. Ciągłe cierpienie. Od dziecka byłem odseparowany od rówieśników i teraz mam niskie umiejetnosci spoleczne i brzydki ryj.
I widze po latach, że nic na zewnatrz nie daje se radości.
1. Mówię se: jest smuteg, bo brak mi tego. (np. auta, podwyzki, pracy, mieszkania, spotkania z ludzmi)
2. Zdobywam to.
#depresja chłopska
tak se mysle czy to nie jest se tak, ze niektorzy ludzie maja smuteg ciągły i otoczenie tego nie zmieni. Choćbym nagle wyszedł z samotnosci se to i tak był dalej miał smuteg?
A może właśnie otoczenie jest złe i przez samotność smuteg
ech jusz mi się pierdzieli we łbie na głupie rozkminy bo nie mam z kim pogadac nawet se
#przegryw
tak se mysle czy to nie jest se tak, ze niektorzy ludzie maja smuteg ciągły i otoczenie tego nie zmieni. Choćbym nagle wyszedł z samotnosci se to i tak był dalej miał smuteg?
A może właśnie otoczenie jest złe i przez samotność smuteg
ech jusz mi się pierdzieli we łbie na głupie rozkminy bo nie mam z kim pogadac nawet se
#przegryw
źródło: fc4
Pobierz@aczutuse: niektórzy tak mają ze są depresyjni z natury...
@aczutuse: tego gówna nie da się ot tak wyplenić. Nawet jak będziesz się spotykał z fajnymi ludźmi, spędzał zajebiście czas, to potem gdy wrócisz już do domu do samotnej egzystencji ta szmata uderzy ze zdwojoną siłą, że nie umiesz tak żyć zawsze, albo że znajomi cieszą się życiem, a ty tylko próbujesz udawać gdy spotykasz się z nimi. Że ktoś ma partnera, albo coś osiągnął. Ja po takich spotkaniach łapię
- 6
- 9
- 3
dzień typu przespan
i nawet nwm czm bo muhomor nie był jakiś zły z rana
#depresja #ehhhhhhhhhhhhh #c-------------------a
i nawet nwm czm bo muhomor nie był jakiś zły z rana
#depresja #ehhhhhhhhhhhhh #c-------------------a
źródło: obraz
Pobierz- 0
konto usunięte via Wykop
- 0
@Chodtok: masz plany i miewasz nienajgorszy humor to już wygryw
Wziąłem 125 mg ketrelu bo spać nie mogę, ale mam taki humor, że mm ochotę kupić sobie butelkę w----y iść do luzztra i modlić się by jutro dla mnie nie nadeszło
#warszawa #przegryw #depresja #zalesie #narkotykizawszespoko
#warszawa #przegryw #depresja #zalesie #narkotykizawszespoko
@lukasz5801: i co byly luzztra?
- 0
@suche_gacie: bylo spanie
Wczoraj po raz pierwszy od dłuższego czasu napiłem się alkoholu - w nieszczególnie dużej ilości. Zjazd psychiczny i fizyczny, który po tym zanotowałem utwierdza mnie w przekonaniu, że (przynajmniej dla mnie) zdrowa, bezpieczna dawka alkoholu wynosi zero.
#alkoholizm #depresja
#alkoholizm #depresja
@meltdown: No od jednorazowego wypicia małej ilości alkoholu nie miewa się zjazdów psychicznych i fizycznych. Przyczyny doszukiwałbym się w autosugestii ¯\(ツ)/¯
- 0
@maroLem87: cholera wie. Mogła mi drastycznie polecieć tolerancja - swego czasu piłem bardzo regularnie. Ponadto biorę leki. Chyba, że to rzeczywiście koincydencja i masz rację. Nie wiem
#pregabalina #dieta #przegryw #gownowpis #niebieskiepaski #rozowepaski #nerwica #depresja #trening #silownia #mirkokoksy
Hej,
Od pewnego czasu przeszedlem na pregabline 150mg rano i wieczorem 150mg plus fluoweksyna 150mg. Zauwazylem, ze solidnie mi bebzol wybilo i czuje sie taki wiekszy. Ogolnie z wagi 79kg wszedlem na 90kg. Denerwuje mnie to. Zaczalem biegac. Nie
Hej,
Od pewnego czasu przeszedlem na pregabline 150mg rano i wieczorem 150mg plus fluoweksyna 150mg. Zauwazylem, ze solidnie mi bebzol wybilo i czuje sie taki wiekszy. Ogolnie z wagi 79kg wszedlem na 90kg. Denerwuje mnie to. Zaczalem biegac. Nie
- 0
@konto-dla-czarnejlisty: 2msc
@mateuszdinozaur: ja od miesiąca ale nie czuję że przytyłem, wręcz przeciwnie. Tyle, że jednocześnie biorę fluoksetynę i trochę ćwiczę siłowo, lecz nie regularnie. Ciężko powiedzieć, od czego jest to zależne. Możliwe, że uwarunkowania genetyczne - o ile mi dobrze wiadomo to niektórzy nie mają takich sensacji z wagą.
Szkoda chłopa.
Miał zakola takie jak widać. Chorował na #depresja Ćpał #kodeina #k-----a i go zmiotło z planszy.
Tyle dobrych chłopaków zmarnowanych przez Polki.
Uczcijmy go minutą muzyczki
https://youtu.be/wmin5WkOuPw?si=hXOvTUFzafB6D07u&t=12
Miał zakola takie jak widać. Chorował na #depresja Ćpał #kodeina #k-----a i go zmiotło z planszy.
Tyle dobrych chłopaków zmarnowanych przez Polki.
Uczcijmy go minutą muzyczki
https://youtu.be/wmin5WkOuPw?si=hXOvTUFzafB6D07u&t=12
źródło: 56093068-c2c9-11ed-87f6-0210609a3fe2
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
@aczutuse: szczęście to scam, nie istenieje cos takiego , zyjemy w piekle
@aczutuse: opis prawie jak o mnie
Dzisiaj zamiast mirtoru 30 mg to wziąłem ketrel 50 mg. #depresja #narkotykizawszespoko
konto usunięte via Wykop
- 13
@SmaczneBenzodiazepiny: masz rację
konto usunięte via Wykop
- 9
@SmaczneBenzodiazepiny: over





















Tu pan doktur mówi, że przyczyną depresji mogą być niedobory witamin i żeby osiągnąć prawidłowy poziom serotoniny, musimy mieć na odpowiednim poziomie magnez, cynk, b6 i wszystko inne, co jest na screenie. Czy ktoś uzupełnił brakujące niedobory i mu sie poprawiło?
#depresja #lekarzz #zdrowiepsychiczne
źródło: Screenshot_19
Pobierzhttps://neuroexpert.org/nie-chodzi-o-serotonine/
Więc jeśli kolejne badania będą to potwierdzać, to w psychiatrii może dojść do trzęsienia ziemi (dziś główną grupą leków używanych w "leczeniu" depresji są SSRI, a więc leki związane z serotniną). Ponadto istnieją przesłanki, że przyjmowanie SSRI może w
Przed przyjęciem, czy