#przegryw #kolchoz #depresja #praca

Było pewnie nieraz jak wyjść z przegrywu a ja spytam jak wyjść z kołchozu. Robię dla #niemcy w niby #korpo a #januszex nawet w excelu nie tylko jakieś prehistoryczne oprogramowanie co wygląda jak bios. Jakby nie to że szwaby dalej mają faksy w bankach i opóźnieni mocno to by już tej pracy nie było. Mam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mężczyzni często nie dbają o siebie co jest przyczyną zawałów i innych dolegliwości. Dbajmy o siebie. Zapytajcie się proszę Waszego taty, wujka,brata kiedy ostatnio byli na badaniach. Zdziwicie się... Zdrowie to także kondycja psychiczna. 1,5 mln Polaków cierpi na depresję. Mężczyźni w większości z tego powodu popełniają s---------o a Polska jest w niechlubnej czołówce jeśli chodzi o odbieranie sobie życia przez meżczyzn.
Mówmy o swoich problemach, nie ukrywajmy ich. #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prawiczek92 bo ten wujek, brat czy tata są już tak zniszczeni psychicznie (najczęściej przez partnerkę), że mają już wywalone j---a na to wszystko. W głębi serca chcą już iść do piachu i dlatego odkładają swoje zdrowie na później.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zbliżaja się kolejne samotne wakacje. Dalej nic sie nie zmieniło. Wychodzenie do ludzi, zmiana środowiska, zagadywanie, proponowanie, dalej NIC. Dalej nawet nie mam z kim porozmawiac. Po próbach wychodzenia do ludzi doszło do mnie, że jestem po prostu gorszą jednostką, odpadem z którym nikt nie chce się zadawać, którego nikt nie szanuje. Nie ma sensu to wszystko. Idę w przyszlym miesiącu do psychiatry, ale i tak wiem że
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A nie ma nic co lubisz? Uczep się tego i dożyj swego. Nie jesteś sam w tym wszystkim, wiele osób jest samotnych tylko nie potrafią do siebie nawzajem dotrzeć. Nie poddawaj się jeszcze.
  • Odpowiedz
Próbowałam zasnąć.
Ale nagle uświadomiłam sobie, że minęło od 2016 roku 8 lat.
I mnie trochę zamurowało.
Aż...tyle? Przecież to było dopiero co wczoraj.
#depresja #zalesie #feels
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Androvax_: miłość nie istnieje a jeżeli to dostają ją ładni albo fajni bo jak przegrywasz i nie masz kasy to jesteś nikim w oczach innych. Spadniesz nisko to każdy ma cie w chuju to szczera prawda
  • Odpowiedz
Rekreacyjnie? To ją można brać rekreacyjnie? Przecież to nie działa narkotycznie w żaden sposób, benzo albo klony rozumiem ale chyba nie pregaba


@JesteMlodyGzGdyni: poczytaj tak #pregabalina. Niektórzy po prostu ćpają pregabalinę. Mają euforię, odlot itp. Biorą dawki znacznie wyższe niż terapeutyczne (nawet ponad 2000mg).
  • Odpowiedz
@szczurek_87 z takim skutkiem, że nie mam już żadnych objawów choroby* także polecam, zawsze smska można napisać jak się gorzej czujesz, z dopisywaniem leków nie ma problemu, ale widzę, że bierze teraz za receptę 80 zł, mnie na całe szczęście to ominęło, bo jednak leczę się już tyle lat, że głupio mu pewnie brać ode mnie kasę XD #bieda, ale mogę polecić z całego serca, jest dla mnie
  • Odpowiedz
Na takim rynku matrymonialnym jedyna szansa dla normika to tylko match z dziewczyną która dopiero co założyła tam konto , przejście na inne social media i szybka randka na drugi dzień ...
Każda kolejna godzina spędzona na apkach randkowych niweluje jakiekolwiek szanse normika na bliższa relacje z nim
Niezależnie ile zarabiasz, gdzie pracujesz, jakie masz zainteresowania, jak ją zagadasz - liczy się tylko wygląd,a przy takiej nierównowadze w liczbie facetow I kobiet
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99 Najlepiej dać sobie spokój chociaż na trochę, to może się odmieni. Nie wiem jak to jest, ale zwykle gdy się bardzo o coś zabiega, to często nic z tego nie wychodzi.
  • Odpowiedz
Chłop był u psychiatry, jedzie po leki ze wsi do miasta bo u niego nie ma, a potem na psychoterapię. I tak to się żyje z tym upośledzeniem umysłowym( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeszcze na szybko wziąłem jakaś młoda Julkę na te terapię ale już nie zadzwonię żeby zrezygnować jak potwierdziłem wizytę xD Może przynajmniej będzie scenka jak na pomarańczowo czarnej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ak44: Ja zanim jeszcze zacząłem brać SSRI, to sobie kupiłem l-tyrozynę. Ogólnie jakiejś różnicy nie czułem po tym. Od kiedy biorę SSRI, to źle się czuję jak wezmę l-tyrozynę.
  • Odpowiedz
@kaczek93: zazwyczaj efekty uboczne SSRI mijają po 7 dniach. I ogólnie SSRI może pogorszyć pewne objawy żołądkowe i pewną radą mogą być krople miętowe, bo one trochę łagodzą takie objawy
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Potwierdzam. Kiedyś huop był na pogrzebie takiej babcio-ciotki (której w życiu wcześniej nie widziałem ;-)), to jej 90-letni mąż ogarniał całą organizację pogrzebu i na stypie energicznie rozmawiał sobie z ludźmi donośnym głosem, a 30-letni huop siedział przy stole ze wzrokiem wbitym przed siebie i udawał, że go ni mo
  • Odpowiedz
Ustalmy fakty:
- z przegrywy się nie wychodzi (tego prawdziwego)
- będzie coraz gorzej
- nie ma skutecznych leków na choroby psychiczne

Jakieś rozwiązania? (He he he)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach