Ustalmy fakty:
- z przegrywy się nie wychodzi (tego prawdziwego)
- będzie coraz gorzej
- nie ma skutecznych leków na choroby psychiczne

Jakieś rozwiązania? (He he he)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że jestem na początkowym etapie z velaxinem po zmianie z fluoksetyny, jakby ulotka mówi, że pocenie się i nocne poty są bardzo częste, ale po jakim czasie to u was minęło, jeśli w ogóle? Chyba nigdy w nocy i przy odrobinie słońca się tak nie pociłem jak teraz, koszulka to co 2 dzień do prania musi iść po nocy #wenlafaksyna #depresja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sked no ja chodziłem w samej koszuli jak ludzie w kurtkach jesienią, jak założyłem kurtkę to po zdjęciu wyglądałem jakbym wszedł w koszuli pod prysznic xD
  • Odpowiedz
Były już duloksetyna, wenlafaksyna, escitalopram, fluoksetyna, paroksetyna, wortioksetyna, bupropion, mianseryna, trazodon, klomipramina, pregabalina.

Na najbliższej wizycie jedyne co sensownego mi może dać magik to sertralina/moklobemid/amitryptylina/benzo.

Ja kvrwa nwm jak mam funkcjonować normalnie, neurotyczna osobowość swoje robi, do tego skrajny introwertyzm/izolacja społeczna, awolicja, apatia.

Mamy
C.....s - Były już duloksetyna, wenlafaksyna, escitalopram, fluoksetyna, paroksetyna,...

źródło: temp_file3160983905650938230

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde pobolewają mnie pod naciskiem 2 zęby jeden obok drugiego, które kiedyś były robione u jednego dentysty(z luxmedu), a do tego jeszcze piszczy mi w uszach. Ja pitole, depresji idzie dostać. Moze przez to ostatnio ciągle nie śpię. Pojutrze niby mam termin do dentysty ale nie wiem czy nie zrezygnować, bo to raczej dziadowską baba na nfz. Nie ufam jej bo kiedyś świadomie mi zostawiła za duże wypełnienie w 6 u dołu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@dzikop To było tak że miałem połamanego zęba z ruchoną ścianką. Dentystka chciała mi to tymczasowo podle pić (swoją drogą tot tez byl jej błąd bo przez to się ropa kosiła i mnie bolało) no i po zrobieniu tego wypełnienia mowilem jej chyba raz albo 2 żeby poprawiać, raz poprawiła za drugim razem coś tak jakby kręciła nosem, ja powiedziałem że, no chyba że miałby się rozwalić, + pomyślałem sobie ze
  • Odpowiedz
Powiedzicie mi osoby w związkach jak to jest wrócić z pracy albo podróży i stęskniona dziewczyna rzuca wam sie w ramiona przynajmniej tyle chcialbym sie dowiedzieć bo wiem że nigdy mnie coś takiwgo nie spotka
#depresja #samotnosc #zwiazki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest mieć kogoś kochającego? (Bez powiązań z krewnymi). Chciałbym kogoś pokochać ale nie potrafie, nie umiem
Ja też nigdy nie czułem się kochany, potrzebny
Zwykły śmieć bez ambicji, celów
#przegryw #depresja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki i mirabelki z #depresja
Też macie tak, że w robocie ciągle macie wrażenie, że wszystko co robię, robię źle, jestem ogólnie bezużyteczny? Przeczucie, że zawalicie wszystkie projekty itp.?
Nie jestem pewien czy wpadam właśnie w depresję, ale mam różne dziwne myśli (od ok. roku), że życie ogólnie ma coraz mniej sensu, mimo dobrej żony i obiektywnie patrząc całkiem normalnego życia?
Każdy dzień jest taki sam, jedynie weekendy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Mam dokładnie tak samo. Wspaniała żona, wykańczamy dom, wielu Mirków zazdrościłoby takiego życia, a jednak od jakiegoś czasu mam zjazd psychiczny i dołek. Tak jak piszesz mam ciągłe poczucie, że wszystko co zrobię jest złe a sam jestem bezużyteczny. Co w pracy mnie bardziej dobija, to pracuję w firmie u ojca, który jest w sumie Januszem biznesu xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie chciałabym Ci źle doradzić, ale wybrałabym psychiatrę, który może od razu wdrożyć leczenie farmakologiczne. Takie negatywne myśli, obojętność, uczucie niepokoju, kłopoty ze snem mogą być objawem depresji, a tę leczy się m. in. lekami. Gdyby się okazało, że to nie to, to lekarz pokieruje Cię dalej.
  • Odpowiedz
#przegryw #depresja #p0lka #incel #redpill #blackpill #s--s #edukacjaseksualna #feminizm #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #ladnapani #youtube #dziewczyny #rozowepaski #klaudiusz #jerzyzieba #lekarz
tez wam jest poprostu najzwyczajniej w swiecie przykro ze wasi rodzice umra i zostaniecie calkowicie sami jak palec
wiem ze
marlboro-gold - #przegryw #depresja #p0lka #incel #redpill #blackpill #s--s #edukacja...

źródło: żartowniś

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się tańczy dziewczyna w klubie i podczas tańca ona rozgląda się na boki, a na ciebie patrzy się tylko co jakiś czas to jest bardzo źle? Eh, zamiast się dobrze bawić po prostu to człowiek łapie doła przez analizy sytuacji społecznych i wnioski traktujące o tym, że chłop its over na rynku matrymonialnym.

#przegryw #depresja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie dajcie se wmówić tych bzdur o pracy nad sobą jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. Popatrzcie na własne otoczenie. Nigdy żaden normick nie chodził na żadne tarapie ani nie musiał trenować przed lustrem aby zdobyć kolegów czy dziewczynę. Oni to robią podświadomie od zerówki, a jeśli tobie nie przyszło to z taką łatwością to nie przejmuj się bo przynajmniej dobór naturalny zadba o to abyś nie przekazał tych z-------h genów dalej.
#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glock17: Mi sie prawie udalo. Chodzilem na terapie, mialem nawet przez jakis czas pozytywne nastawienie, ale w koncu i tak sie poddalem. Trzeba mocno wierzyc w sukces, miec troche szczescia i sie nie poddawac. Najgorzej to wlasnie wpasc w negatywne nastawienie, ze nic sie nie uda - wtedy to naprawde koniec.
  • Odpowiedz
@Glock17: Człowiek się taki rodzi, osobowości nie zmienisz. Tryhardowanie wygląda żałośnie, jak się nie nadajesz do funkcjonowania w społeczeństwie to nie i tyle.
Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, mimo że boli to trzeba zaakceptować. ()
  • Odpowiedz