Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JanOski
JanOski

JanOski

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4195
  • Znaleziska 42
  • Mikroblog 4153
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 20
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
przedwczoraj, 21:10:13
  • 7
Jestem na weselu kuzynki, liczba osób w wieku rębnym bez pary: 2 (sł. dwóch - ja i taki daleki kuzyn spierdox z wadą wymowy) i luda tu jest więcej jak 200 osób, wiec to mniej niż 2% populacji. Gdzie TE przegrywy, których ponoć ma być 40% wedle jakichśtam badań?
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski przedwczoraj, 21:25:31 via Wykop
  • 5
@a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: Nie zostali zaproszeni albo nie przyszli mimo zaproszenia, bo wiedzieli, że będą tylko siedzieć jak spierdoksy. Jakby mnie ktoś jakimś cudem zaprosił na wesele, to też bym nie poszedł, no bo po co.
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski 16.06.2026, 20:19:45
  • 13
Mateusz wajchę przełóż.
#sebcel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski
Autor
16.06.2026, 21:05:32 via Wykop
  • 7
@Cheesburgerowylatinolover: A dobrze
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski 07.06.2026, 22:38:25
  • 7
Ale jak to, to już jest koniec. Przecież ja jeszcze nigdy nie byłem szczęśliwy.
#przegryw #depresja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akaisterne
akaisterne
07.06.2026, 22:18:58
  • 15
Za 4,5 godziny trzeba wstawac...

#przegryw
akaisterne - Za 4,5 godziny trzeba wstawac...

#przegryw

źródło: 1779564118449599

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 07.06.2026, 22:32:30 via Wykop
  • 1
@akaisterne: masakra.
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski 07.06.2026, 22:31:09
  • 2
boli serce ohydne

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonsz337
wonsz337
07.06.2026, 18:10:31
  • 4
To się porobiło, ja sobie zdobywam Krym na wschodzie a Prusy wypowiadają wojnę. Po mojej stronie dołącza oczywiście Austria. Prusy są w czeskim szachu po zdobyciu mi gdańska armią z Konigsberga, ja zdobyłem Konigsberg garnizonem z fortu Penemune. Austriacy i Kurlandia pomagają się bronić, dodatkowo Prusy tracą Saksonię i Śląsk na rzecz Austrii.
#nocnestrategie #przegryw #grykomputerowe #totalwar #empiretotalwar
wonsz337 - To się porobiło, ja sobie zdobywam Krym na wschodzie a Prusy wypowiadają w...

źródło: 20260607200638_1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 07.06.2026, 19:36:05 via Wykop
  • 0
@wonsz337: jaki poziom trudności?
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski 30.05.2026, 19:26:42
  • 0
Zaraz spadnie poniżej 2800

#szachy
JanOski - Zaraz spadnie poniżej 2800

#szachy

źródło: magnus

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
30.05.2026, 19:43:03 via iOS
  • 1
@JanOski: on moze juz 1400 miec i tak zostanie na dlugie lata zapamietany jako najlepszy w historii
  • Odpowiedz
Djuk94
Djuk94
18.06.2026, 07:38:20 via Wykop
  • 0
@KwiatyZla: Ale on nie będzie niedługo najlepszy w historii xD
  • Odpowiedz
EDWARD_MORDAKE
EDWARD_MORDAKE
22.05.2026, 22:37:24
  • 320
Wariaty, co sie wczoraj o------o, przeżyłem incepcje XD
Byłem sobie we śnie, skumalem się że to sen ale sceneria to był kościół, dużo ludzi, mówię a dla beki im powiem że to sen - ich oczy się zmieniły na czarne, każdy się na mnie zaczął gapić, creepy jak c--j, podeszła do mnie kobieta mówi "nie powinno Ciebie tutaj być" i pum nagle czerń, obudziłem się, nagle skumałem że to znowu jest sen,
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 23.05.2026, 09:27:27 via Wykop
  • 0
@Galaktyk: @EDWARD_MORDAKE ja od czasu do czasu też sobie uświadamiam, że jestem we śnie, ale nigdy nic nie stawało się wtedy na mnie złe ani nie robiło się agresywne. Po prostu odzyskiwałem kontrolę i sobie latałem itd
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski 20.05.2026, 20:27:28
  • 12
Wielki finał, 2 minuty walki i zakończenia wątku Homelandera, godzina flaków z olejem.

#theboys
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 16.05.2026, 11:05:28
  • 5
on albo off, oto jest pytanie
#sebcel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 09.05.2026, 17:50:09
  • 15
Mateusz.
#sebcel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
09.05.2026, 17:59:43 via Wykop
  • 14
@JanOski: i tak to wygląda.
  • Odpowiedz
Wojtu
Wojtu
09.05.2026, 19:52:04 via Android
  • 13
@thority: jem jem, na spokojnie
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski 03.05.2026, 20:26:46
  • 19
Ja chcę wartość. Ty też.
#sebcel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
03.05.2026, 20:36:14 via Wykop
  • 15
@JanOski: ... No to okej...
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
03.05.2026, 21:42:17 via Wykop
  • 9
@JanOski: Jesteś tam?
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski 19.04.2026, 15:08:50
  • 21
Powiem tak. Ja doświadczyłem czegoś. Znaczy się, panowie, głównie chodzi o rodzicielstwo, tak? I to mi dało tak do myślenia, że ja naprawdę nie mogę dawać więcej wartości. Więc mój drogi przemyśl to sobie i zastanów się, jak to u ciebie wygląda.
#sebcel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 17.04.2026, 19:39:36
  • 8
płaczę (╯︵╰,)
#sebcel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKleks123
PanKleks123
17.04.2026, 19:41:22 via Wykop
  • 5
@JanOski: (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
17.04.2026, 19:55:29 via Wypiek
  • 21
@JanOski to płacz dalej py zdo
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat
10.04.2026, 09:08:55
  • 39
- Usuń konto na wykop
- Usuń wszystkie inne konta demo na giełdach
- Wyjeb z kraju, zamieszkaj w Holandii
- Zbieraj tulipany
- Gęś Kanadyjska przychodzi z listem
- Otwórz list
Stebat - - Usuń konto na wykop
- Usuń wszystkie inne konta demo na giełdach
- Wyjeb z...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 10.04.2026, 19:33:00 via Wykop
  • 2
@Stebat: no ty oszołomie p--------y.
  • Odpowiedz
daniello87
daniello87
10.04.2026, 18:57:03
  • 127
PIĄTKOWA LISTA OBECNOŚCI TAGU #przegryw
Jesteś, zapisz się.
daniello87 - PIĄTKOWA LISTA OBECNOŚCI TAGU #przegryw 
Jesteś, zapisz się.

źródło: 1000026360

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 10.04.2026, 19:30:09 via Wykop
  • 2
@daniello87: no jestem, bo niby gdzie indziej mam być echhh
  • Odpowiedz
BKZGlamrap
BKZGlamrap
06.04.2026, 18:42:13
  • 17
O k---a, mentor wrócił.

E: KIM JEST K---A BRYLATNOS?!

#sebcel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 06.04.2026, 18:49:26 via Wykop
  • 15
@BKZGlamrap: Nie wrócił. Kajdaniarz rozgrywa nas jak pacynki.
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski 06.04.2026, 18:31:18
  • 16
Co sądzisz o tagu sebcel? To wiem o którym mówisz, jest taki. Jeszcze go nie testowałem, no co sądzę no. Na pewno lepiej jest wejść na taki tag, niż tak naprawdę... eee jeżeli chodzi... o nie wiem... że słuchasz opinii matki, cioci, babci. To na pewno jest lepsze.

#sebcel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniello87
daniello87
03.04.2026, 19:02:06
  • 59
PIĄTKOWA LISTA OBECNOŚCI TAGU #przegryw
Jesteś, zapisz się.
daniello87 - PIĄTKOWA LISTA OBECNOŚCI TAGU #przegryw
Jesteś, zapisz się.

źródło: 1000025762

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanOski
JanOski
JanOski 03.04.2026, 20:41:29 via Wykop
  • 1
@daniello87: No na tagu siedzę, bo gdzie niby
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski 29.03.2026, 13:39:01
  • 5
Szkoda, że nie zdechłem.
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 10.03.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking