Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Urodzony_Kleszczem

Urodzony_Kleszczem

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4867
  • Znaleziska 160
  • Mikroblog 4707
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 71
Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 8 godz. i 53 min temu
  • 1
Jak wygląda ostatnia prosta przed magikiem? Czym się przejawia? Anhedonią, czy wręcz przeciwnie? Obserwowaliście już może kiedyś taki stan?

#depresja #samotnosc #anhedonia #samobojstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michael_Jackson_
Michael_Jackson_
8 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 4
@Urodzony_Kleszczem: Podobno często nastrój się poprawia jeśli ktoś już podjoł decyzję
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
8 godz. i 33 min temu via Android
  • 8
@Urodzony_Kleszczem: u mnie była to bezsenność, po nieprzespanej nocy rano myśli, aby powiesić się w lesie na lince holowniczej od samochodu, ta myśl była dzień w dzień. Do tego całkowity brak apetytu. Dziesiątki wypalanych papierosów.
Zacząłem porządkować sprawy jak wypowiedzenie umowy z dostawcą internetu, wypowiedzenie umowy najmu mieszkania aby z niczym niedokończonym nie pozostawić najbliższych.

Resztkami sił zgłosiłem się na dzienny oddział psychiatryczny, leki+terapia.

Teraz jest sinusoida, raz lepiej raz
  • Odpowiedz
Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 17 godz. i 59 min temu
  • 7
Ale z tym, że nie można się ♂ męsko ♂ przespać z losowym ♂ męskim ♂ NPC to mnie zaraz p--------i

#gothic #gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

huxieron
huxieron
huxieron
17 godz. i 45 min temu via Wypiek
  • 0
@Urodzony_Kleszczem w starym masz łóżko za free nad areną, w nowym trzeba dać w gębę krzykaczowi więc też za free :D
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
przedwczoraj, 19:29:17
  • 1
I jak ten gotik? #gothic #gothicremake #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem przedwczoraj, 19:33:15 via Wykop
  • 27
@Hole_to_another_universe: zlałem się już w gacie 2 razy, tyle pięknych mężczyzn, a jeszcze się intro do końca nie skończyło
  • Odpowiedz
PanMaglev
PanMaglev
04.06.2026, 07:32:05
  • 903
Czy oni się muszą tak z tym obnosić, nie mogą tego robić w domu? Wiara to w końcu prywatna i intymna sprawa.
PanMaglev - Czy oni się muszą tak z tym obnosić, nie mogą tego robić w domu? Wiara to...

źródło: IMG_2496

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 04.06.2026, 12:42:06 via Wykop
  • 0
@PanMaglev: kontrarianizm nie czyni cię ani wyjątkowym, ani ciekawszym. czyni z ciebie jedynie ironicznego kuca, który z tym nic nie może zrobić xD
  • Odpowiedz
Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 31.05.2026, 07:41:09
  • 6
Mirki polećcie jakiś dobry, spalinowy rębak do drewna, bo już nie mam siły do tej k---y (mojej prawej łapy i stępionego toporka). Najlepiej taki, któremu ostrza nie stępią się po jednym sezonie.
Gałęzi uzbierało się tyle, że nie mam siły nawet na nie patrzeć, a co dopiero wszystko to jeszcze znosić i układać w kotłowni. Nawet miejsca na to za bardzo już nie mam.
Chcę żeby rębak zrobił brrr i w godzinę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem
Autor
31.05.2026, 07:51:45 via Wykop
  • 0
@wrobelix1992: no właśnie to jest sedno całego problemu, quest gałęziowy pojawia mi się kilka razy rocznie, a nawet kaskadowo takiej pracy przybywa w ostatnich latach i rębak byłby nieoceniony
  • Odpowiedz
Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 24.05.2026, 12:38:42
  • 282
A Krakusa jak zapytasz czy idzie na dwór, czy na pole, to ci odpowie, że idzie na referendum.

#krakow #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
24.05.2026, 13:19:40 via Wykop
  • 11
@Urodzony_Kleszczem: no i git
  • Odpowiedz
DanielPlainview
DanielPlainview
24.05.2026, 14:31:21 via Wykop
  • 7
@Urodzony_Kleszczem: tak, chyba takiego Krakusa z Wieliczki lub Proszowic xddd
  • Odpowiedz
Gorrann
Gorrann
16.05.2026, 07:14:32
  • 4
#genshinimpact
Nowy kod na zawrotne 30

MageNicolesPuzzle
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 16.05.2026, 07:18:55 via Wykop
  • 0
@Gorrann: michojo dobrodziej jest zbyt łaskawy
  • Odpowiedz
odgrzybiacz
odgrzybiacz
10.05.2026, 06:58:28
  • 4
Masz drugi mózg - jest w twoich jelitach #depresja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 10.05.2026, 06:59:40 via Wykop
  • 12
@odgrzybiacz: mam go w dupie
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
04.05.2026, 11:40:51
  • 39
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: aquua9

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 04.05.2026, 13:51:51 via Wykop
  • 13
@PIAN--A_A--KTYWNA: Pjoter zaprzyj się o akcelerator cząstek
  • Odpowiedz

916

AFP: Izrael łamie zawieszenie broni

Pokaż treści 18+

AFP: Izrael łamie zawieszenie broni

- Strzelają do cywili - Strzelają do medyków - Teraz łamią zawieszenie broni Wspaniali Ci Żymianie... No nie wypada wypominać....czysta metafizyka.

kobrys13
z
onet.pl
dodany: 25.04.2026, 19:51:14
  • 43
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    iran
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    liban
Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 26.04.2026, 06:28:25 via Wykop
  • 11
@szonBojowy: wspaniale podtrzymują ogień w piecu
Soothsayer
Soothsayer
22.04.2026, 15:14:47
  • 49
taki obraz starych dziadów na wykopie
Soothsayer - taki obraz starych dziadów na wykopie

źródło: stary_dziad

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 22.04.2026, 17:04:12 via Wykop
  • 2
@Soothsayer: robienie memów o sobie samym to już chyba wyższy poziom lizania własnych jajec
  • Odpowiedz
Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 22.04.2026, 17:11:47 via Wykop
  • 1
@Soothsayer: humor na obrazku opiera się na tobie i krąży wokół twojej osoby. Uznałeś siebie na tyle zabawnego, że postanowiłeś zrobić mem o samym sobie
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
18.04.2026, 11:49:33
  • 727
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
DziobakPepe - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: pioter-burza

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 18.04.2026, 14:42:51 via Wykop
  • 3
@Cerb3rusPL: Piater otwieraj paszczę, tatuś ma burzę w jelitach po zapiciu spuchy skisłym skatem
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits
08.04.2026, 08:14:45
  • 4
#przegryw #kiciochpyta Czy urodzony białym, mogę tu budować swój dom? :(
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 08.04.2026, 11:33:36 via Wykop
  • 2
@David_Rabbits: @remlezar: nie pozwalam, pole należy do mnie i będę je orał kiedy chcę
  • Odpowiedz
adrninistrator
adrninistrator
28.03.2026, 10:07:24
  • 1
#telewizory dlaczego ludzie wieszają telewizory? Przecież to jest niewygodne, czy oni są żyrafami?
adrninistrator - #telewizory dlaczego ludzie wieszają telewizory? Przecież to jest ni...

źródło: Screenshot_20260328_110626_Samsung Internet

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 28.03.2026, 13:05:41 via Wykop
  • 0
@adrninistrator: też tego nie czaję. Przecież zawsze jest lepiej i łatwiej powiesić zdrajców, szpiegów i komunistów
  • Odpowiedz
Michax
Michax
08.03.2026, 23:43:39
  • 4
#filozofia
O c--j mu chodziło?
Michax - #filozofia 
O c--j mu chodziło?

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 09.03.2026, 05:37:12 via Wykop
  • 1
@Michax: ponoć Heidegger jako jedyny wiedział
  • Odpowiedz
matluck
matluck
02.02.2026, 17:12:59
  • 37
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
matluck - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: agowpc

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 02.02.2026, 17:54:56 via Wykop
  • 11
@matluck: ważne są tylko te dni których jeszcze nie wiemy dlaczego
  • Odpowiedz
Blackol12
Blackol12
Blackol12
06.01.2026, 13:26:41
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 07.01.2026, 14:33:30 via Wykop
  • 0
@Blackol12: nie, nie, coś jest na rzeczy, to niekoniecznie problem zdrowotny. Prawdopodobnie coś z pamięcią RAM. Sam to od pewnego czasu u siebie zauważyłem na komputerze domowym, gdy w pracy nie mam takiego problemu z "mrowieniem" pikseli na pulpicie.
Wyewoluowało to z czasem do innych glitchy graficznych, np gdy zamykam eksplorator plików, to zostaje mi jego lekka, biała poświata okna "wypalona" na pulpicie, jakby mgiełka. Nie mam monitora OLED jak
  • Odpowiedz
Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 07.01.2026, 14:38:45 via Wykop
  • 0
@Blackol12: na zdjęciu mgiełka z białych elementów UI gierki, o której mówię. Ma to związek z RAMem, a zaczęło się od migotania pikseli właśnie.
Urodzony_Kleszczem - @Blackol12: na zdjęciu mgiełka z białych elementów UI gierki, o ...

źródło: 20250701_210638

Pobierz
  • Odpowiedz
Hondor
Hondor
31.12.2025, 21:03:05
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 31.12.2025, 21:15:25 via Wykop
  • 0
@hurraoptymizm: to akurat ja, fasolę miałem na obiad sorki
  • Odpowiedz
wykop
wykop
28.12.2025, 12:31:49
  • 399
Dwie dekady z Wami. Wykop kończy 20 lat! 🥳

Drogie Wykopowiczki, Drodzy Wykopowicze! Dokładnie 20 lat temu w polskiej sieci pojawiła się niepozorna strona z ikoną łopaty. Nikt wtedy nie przypuszczał, że dwa dziesięciolecia później będziemy największą społecznością w Polsce, która realnie wpływa na otaczającą nas rzeczywistość!

To nie algorytmy, a Wy nadaliście temu miejscu charakter! Wszystko zaczęło się od jednej osoby, a do dziś w serwisie założona już ponad 2,5 mln kont. To
wykop - Dwie dekady z Wami. Wykop kończy 20 lat! 🥳

Drogie Wykopowiczki, Drodzy Wyko...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem 28.12.2025, 13:43:45 via Wykop
  • 2
@wykop: wykop to takie jedyne, wyjątkowe miejsce w sieci, do którego od czasu warto przyjść, by się wysrać, po czym zająć się ciekawszymi rzeczami / przeglądać wartościowsze serwisy. i na tym zakończmy wymienianie zalet
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 19.10.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking