Skończyłem program c25k od zenlabs i potrafię bez problemu przebiec te 5 km w około 30 minut. Co teraz? Chciałbym zwiększyć dystans, są do tego jakieś dobre apki? Dodam że biegać zacząłem z początkiem września. #bieganie #biegajzwykopem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Elven-King: nie wiem czy są do tego apki, ale jeśli ci odpowiadała forma c25k to może spróbuj b210k
Hej udało mi się wygrać 24 godzinny bieg z przeszkodami
145 km ponad 340 przeszkód. Przez ostatni 19 miesięcy trenowałem bardzo ciężko by to osiągnąć. Pod koniec marca 2022 miałem problem by przebiec 5km bez przerwy.
Dodałem też znalezisko na ten temat
https://wykop.pl/link/7255553/polak-wygral-24-godzinny-bieg-z-przeszkodami
#mikrokoksy #bieganie #fitnessboners
145 km ponad 340 przeszkód. Przez ostatni 19 miesięcy trenowałem bardzo ciężko by to osiągnąć. Pod koniec marca 2022 miałem problem by przebiec 5km bez przerwy.
Dodałem też znalezisko na ten temat
https://wykop.pl/link/7255553/polak-wygral-24-godzinny-bieg-z-przeszkodami
#mikrokoksy #bieganie #fitnessboners

@patryk-sali-k: kozacko ja ostatnio pobiłem swój rekord na 5km - 24min nie ma się co chwalić ale powoli do przodu :D
- 8
@facefear: To prawda wszystkie swoje treningi publikowałem na swoim instagramie. Tylko że wtedy nie miałem nawet 100 fallowersów. Potrafiłem trenować 3 razy dziennie i mam na to wszystko archiwalne stories.
427
Polak wygrał 24 godzinny bieg z przeszkodami.

Jako Polak reprezentowałem nas na Ultimate warior 24 godzinny bieg z przeszkodami. Biegłem 23 godzinny i 14 minut bez przerwy udało mi się wywalczyć 1 miejsce. 145km ponad 340 przeszkód.
z- 103
- #
- #
- #
- #
Jesli zamierzam przebic dystans polmaratonu o te pare km maksymalnie (poki co), to warto juz korzystac z jakichs weglowodanow prostych w trakcie biegu, czy na razie nie pajacowac z czyms takim i po prostu cos cukrowego zjesc przed?
#bieganie #kiciochpyta
#bieganie #kiciochpyta
@N0vember weź z sobą batonika, jak będziesz czuł zjazd to lepiej mieć niż nie
- 0
Do mieszkania w bloku z papierowymi ścianami i podłogami bieżnia elektryczna czy orbitrek?
Ważę 120 kilo, 200cm wzrostu, mięsień piwny, problemy z kręgosłupem krzyżowo lędźwiowym. Chcę schudnąć i się poruszać, a wiem, że zimą 5km spacer jest nierealny, bo się pocę jak świnia. Chodzę przeciętnie 6-7kmph. Orbitreka nie używałem, ale widzę, że to alternatywa dla bieżni.
Budżet do 2500zł
#sport #bieganie #silownia
Ważę 120 kilo, 200cm wzrostu, mięsień piwny, problemy z kręgosłupem krzyżowo lędźwiowym. Chcę schudnąć i się poruszać, a wiem, że zimą 5km spacer jest nierealny, bo się pocę jak świnia. Chodzę przeciętnie 6-7kmph. Orbitreka nie używałem, ale widzę, że to alternatywa dla bieżni.
Budżet do 2500zł
#sport #bieganie #silownia
przy mojej wadze bieganie nie dowali też kolan?
Mniej więcej o to mi chodziło. Sarkazm, panie Ferdku. Moja wina, że pomyślałem 'bieżnia = bieganie'.
@Ark00: Najlepiej budżetowo to by mu wyszło mniej jeść jak chce schudnąć ¯_(ツ)_/¯
- 0
Szukam butów do biegania na bieżni, ale chciałbym się zmieścić w budżecie do około 200 zł. Mam na oku kilka modeli, ale wole jeszcze zapytać tutaj. Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone propozycje lub doświadczenia w podobnym przedziale cenowym? Chętnie posłucham Waszych rad i rekomendacji.
Jakie cechy są dla Was najważniejsze? Amortyzacja, przyczepność, wsparcie dla stopy czy coś innego?
#bieganie #butydobiegania #poradnabuty #bieznia
Jakie cechy są dla Was najważniejsze? Amortyzacja, przyczepność, wsparcie dla stopy czy coś innego?
#bieganie #butydobiegania #poradnabuty #bieznia
- 32
Główny Szlak Beskidzki z nowym rekordem. 93:42.
Kamil Leśniak pobił wyczyn Romana Ficka o dwie minuty. Czekam na odpowiedź...
#bieganie
Kamil Leśniak pobił wyczyn Romana Ficka o dwie minuty. Czekam na odpowiedź...
#bieganie
- 0
@WuERA: trzeba wyciągnąć wnioski - następnym razem pieluchomajtki.
135 503,41 - 12,03 = 135 491,38
Dziś Pan Garmin mi zaproponował próg: 2x 19 minut w tempie 4:50. Przyznam że czułam pokorę przed tym treningiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wszystko było pod kontrolą, elegancko ʕ•ᴥ•ʔ drożdżówki przed treningiem dają mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Dziś Pan Garmin mi zaproponował próg: 2x 19 minut w tempie 4:50. Przyznam że czułam pokorę przed tym treningiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wszystko było pod kontrolą, elegancko ʕ•ᴥ•ʔ drożdżówki przed treningiem dają mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
źródło: 91E9B9AB-5847-4A9F-902B-883E6A1E1E90
Pobierz- 8
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 5
- 28
135 510,51 - 7,10 = 135 503,41
poniedziałkowe klepanie bazy
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
poniedziałkowe klepanie bazy
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
źródło: Screenshot_20231023_184739_Connect
Pobierz- 27
Miraski od #xiaomi #smartwatch #smartband
chce ktoś Xiaomi Smart Band 7 Pro (z polskiej dystrybucji) z GPS kupione w tym miesiącu za 199 zł?
Na gwarancji, z dowodem zakupu, oryginalny kartonik i ładowarka:
https://www.olx.pl/d/oferta/xiaomi-smart-band-7-pro-pl-na-gwarancji-z-pazdziernika-CID99-IDX0eVm.html?bs=olx_pro_listing
Sprzedałem
chce ktoś Xiaomi Smart Band 7 Pro (z polskiej dystrybucji) z GPS kupione w tym miesiącu za 199 zł?
Na gwarancji, z dowodem zakupu, oryginalny kartonik i ładowarka:
https://www.olx.pl/d/oferta/xiaomi-smart-band-7-pro-pl-na-gwarancji-z-pazdziernika-CID99-IDX0eVm.html?bs=olx_pro_listing
Sprzedałem
źródło: photo_2023-10-23_16-20-58
Pobierz- 25
135 565,21 - 3,78 - 1,30 - 3,60 - 4,80 - 4,25 - 2,78 - 3,32 - 4,28 - 3,97 - 4,08 = 135 529,05
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
- 3
Znów przybywam was okraść z $$ :D
Na sklepiebiegacza ruszyla wyprzedaż do -40% od cen katalogowych na konkretne towary.
Z ciekawszych rzeczy co tak przejrzałem. Alphaflye 2(mało rozmiarów) około 870 zł. Pegasusy 40 po około 380zł. Superblasty od asicsa 630 zł. TriNoosy 15 420
Jest
Na sklepiebiegacza ruszyla wyprzedaż do -40% od cen katalogowych na konkretne towary.
Z ciekawszych rzeczy co tak przejrzałem. Alphaflye 2(mało rozmiarów) około 870 zł. Pegasusy 40 po około 380zł. Superblasty od asicsa 630 zł. TriNoosy 15 420
Jest
- 24
135 595,36 - 6,08 = 135 589,28
Dzisiaj standardowe spokojne klepanko po bułki. Trochę późnawo, bo 5:45, ale leń mnie dopadł trochę (co widać po marnym tempie). Temperatura spoko, 9°C więc w sumie trochę ciepławo - ale przy tym tempie i dystansie nie zalałem się potem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miłego poniedziałku! (⌒(oo)⌒)
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Dzisiaj standardowe spokojne klepanko po bułki. Trochę późnawo, bo 5:45, ale leń mnie dopadł trochę (co widać po marnym tempie). Temperatura spoko, 9°C więc w sumie trochę ciepławo - ale przy tym tempie i dystansie nie zalałem się potem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miłego poniedziałku! (⌒(oo)⌒)
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
źródło: IMG_F439336C71FE-1
Pobierz- 28
135 616,29 - 7,18 - 13,75 = 135 595,36
dwa ostanie biegania
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
dwa ostanie biegania
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
źródło: Screenshot_20231022_222758_Connect
Pobierz- 30
135 621,30 - 5,01 = 135 616,29
Pół dnia w podróży. Po powrocie do domu rzuciłem torby w pokoju, zjadłem coś na szybko (za dużo i za szybko xD) i wyleciałem na nocną piątkę. JA PINDOLĘ. Przez to żarcie złapała mnie tak potężna kolka, że po drugim kilometrze musiałem już drastycznie zwolnić. Ale jakoś się udało dobiec do domu.
FAJNIE (⌐ ͡■ ͜
Pół dnia w podróży. Po powrocie do domu rzuciłem torby w pokoju, zjadłem coś na szybko (za dużo i za szybko xD) i wyleciałem na nocną piątkę. JA PINDOLĘ. Przez to żarcie złapała mnie tak potężna kolka, że po drugim kilometrze musiałem już drastycznie zwolnić. Ale jakoś się udało dobiec do domu.
FAJNIE (⌐ ͡■ ͜
źródło: dd
Pobierz- 41
135 663,64 - 42,34 = 135 621,30
Witam się z wami tym oto swoim debiutem na królewskim dystansie. Postaram się zostać na dłużej :)
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
Witam się z wami tym oto swoim debiutem na królewskim dystansie. Postaram się zostać na dłużej :)
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
źródło: IMG_20231022_193919
Pobierz




















#applewatch #apple #garmin #biegajzwykopem #bieganie