Czy opaska Garmin Hrm pro plus dużo traci na funkcjonalności przy połączeniu z Apple Watch 8? Zastanawiam się nad jej zakupem ze względu na treningi biegowe. Czy to czego mi nie pokaże w apce fitness, będe mógł zobaczyć na telefonie na appce Garmina? Warto się w to bawić czy może w przypadku apple lepiej kupić jakąś inną opaskę?
#applewatch #apple #garmin #biegajzwykopem #bieganie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skończyłem program c25k od zenlabs i potrafię bez problemu przebiec te 5 km w około 30 minut. Co teraz? Chciałbym zwiększyć dystans, są do tego jakieś dobre apki? Dodam że biegać zacząłem z początkiem września. #bieganie #biegajzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej udało mi się wygrać 24 godzinny bieg z przeszkodami
145 km ponad 340 przeszkód. Przez ostatni 19 miesięcy trenowałem bardzo ciężko by to osiągnąć. Pod koniec marca 2022 miałem problem by przebiec 5km bez przerwy.

Dodałem też znalezisko na ten temat
https://wykop.pl/link/7255553/polak-wygral-24-godzinny-bieg-z-przeszkodami

#mikrokoksy #bieganie #fitnessboners
patryk-sali-k - Hej udało mi się wygrać 24 godzinny bieg z przeszkodami
145 km ponad ...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@facefear: To prawda wszystkie swoje treningi publikowałem na swoim instagramie. Tylko że wtedy nie miałem nawet 100 fallowersów. Potrafiłem trenować 3 razy dziennie i mam na to wszystko archiwalne stories.
  • Odpowiedz
Jesli zamierzam przebic dystans polmaratonu o te pare km maksymalnie (poki co), to warto juz korzystac z jakichs weglowodanow prostych w trakcie biegu, czy na razie nie pajacowac z czyms takim i po prostu cos cukrowego zjesc przed?

#bieganie #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do mieszkania w bloku z papierowymi ścianami i podłogami bieżnia elektryczna czy orbitrek?
Ważę 120 kilo, 200cm wzrostu, mięsień piwny, problemy z kręgosłupem krzyżowo lędźwiowym. Chcę schudnąć i się poruszać, a wiem, że zimą 5km spacer jest nierealny, bo się pocę jak świnia. Chodzę przeciętnie 6-7kmph. Orbitreka nie używałem, ale widzę, że to alternatywa dla bieżni.

Budżet do 2500zł

#sport #bieganie #silownia
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przy mojej wadze bieganie nie dowali też kolan?


Mniej więcej o to mi chodziło. Sarkazm, panie Ferdku. Moja wina, że pomyślałem 'bieżnia = bieganie'.
  • Odpowiedz
Szukam butów do biegania na bieżni, ale chciałbym się zmieścić w budżecie do około 200 zł. Mam na oku kilka modeli, ale wole jeszcze zapytać tutaj. Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone propozycje lub doświadczenia w podobnym przedziale cenowym? Chętnie posłucham Waszych rad i rekomendacji.

Jakie cechy są dla Was najważniejsze? Amortyzacja, przyczepność, wsparcie dla stopy czy coś innego?

#bieganie #butydobiegania #poradnabuty #bieznia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Miloxx Tanie buty do 200 to może coś z Decathlonu. Dobrze wspominam początki biegania w ich butach oprócz tych droższych longow.
  • Odpowiedz
135 503,41 - 12,03 = 135 491,38

Dziś Pan Garmin mi zaproponował próg: 2x 19 minut w tempie 4:50. Przyznam że czułam pokorę przed tym treningiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wszystko było pod kontrolą, elegancko ʕʔ drożdżówki przed treningiem dają mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
enteropeptydaza - 135 503,41 - 12,03 = 135 491,38

Dziś Pan Garmin mi zaproponował pr...

źródło: 91E9B9AB-5847-4A9F-902B-883E6A1E1E90

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

135 529,05 - 11,50 = 135 517,55

Zapisałem się na Bieg Niepodległości, więc wypadałoby zrobić wcześniej kilka treningów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po luźniejszym okresie dzisiejszy nawet dał nieco w kość,
trikos - 135 529,05 - 11,50 = 135 517,55

Zapisałem się na Bieg Niepodległości, więc ...

źródło: IMG_9856

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski od #xiaomi #smartwatch #smartband
chce ktoś Xiaomi Smart Band 7 Pro (z polskiej dystrybucji) z GPS kupione w tym miesiącu za 199 zł?

Na gwarancji, z dowodem zakupu, oryginalny kartonik i ładowarka:
https://www.olx.pl/d/oferta/xiaomi-smart-band-7-pro-pl-na-gwarancji-z-pazdziernika-CID99-IDX0eVm.html?bs=olx_pro_listing

Sprzedałem
m.....a - Miraski od #xiaomi #smartwatch #smartband 
chce ktoś Xiaomi Smart Band 7 Pr...

źródło: photo_2023-10-23_16-20-58

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znów przybywam was okraść z $$ :D

Na sklepiebiegacza ruszyla wyprzedaż do -40% od cen katalogowych na konkretne towary.

Z ciekawszych rzeczy co tak przejrzałem. Alphaflye 2(mało rozmiarów) około 870 zł. Pegasusy 40 po około 380zł. Superblasty od asicsa 630 zł. TriNoosy 15 420

Jest
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

135 595,36 - 6,08 = 135 589,28

Dzisiaj standardowe spokojne klepanko po bułki. Trochę późnawo, bo 5:45, ale leń mnie dopadł trochę (co widać po marnym tempie). Temperatura spoko, 9°C więc w sumie trochę ciepławo - ale przy tym tempie i dystansie nie zalałem się potem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłego poniedziałku! ((oo))

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
enron - 135 595,36 - 6,08 = 135 589,28

Dzisiaj standardowe spokojne klepanko po bułk...

źródło: IMG_F439336C71FE-1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

135 621,30 - 5,01 = 135 616,29

Pół dnia w podróży. Po powrocie do domu rzuciłem torby w pokoju, zjadłem coś na szybko (za dużo i za szybko xD) i wyleciałem na nocną piątkę. JA PINDOLĘ. Przez to żarcie złapała mnie tak potężna kolka, że po drugim kilometrze musiałem już drastycznie zwolnić. Ale jakoś się udało dobiec do domu.

FAJNIE ( ͡ ͜
scorp02 - 135 621,30 - 5,01 = 135 616,29

Pół dnia w podróży. Po powrocie do domu rzu...

źródło: dd

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach