Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
aukolb

aukolb

Dołączył 16 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14056
  • Znaleziska 90
  • Mikroblog 13966
  • Obserwujący 78
  • Obserwowane 49
aukolb
aukolb przed chwilą
  • 1
#mecz
aukolb - #mecz

źródło: GQTadzeXYAA5THX

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lujdziarski
Lujdziarski
6 godz. i 46 min temu
  • 1
#mecz Ale Norwegie z Irakiem to obejrzeć trzeba, że 6:0 powinno być. Obejrzał by człowiek jakieś rozstrzelanie po wczorajszych remisach xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 6 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@Lujdziarski: 6:0 xD
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
14 godz. i 9 min temu
  • 2216
Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn National Geographic w domu ze zdjęciami. Oglądam te zwierzęta dzikie w dżungli a tam Janusz xDDD. Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie, jak będzie ktoś z Polski to niech powie „Yanush” to się ucieszą

#podroze #podrozujzwykopem #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Serrrek - Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn Nati...

źródło: IMG_0343

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 8 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 1
@Serrrek: Tam na terminalu z łódkami które płyną do parku narodowego spotkałem gościa lokalnego, który jak się spytał skąd jestem to od razu do mnie "Janush i Grazyna" xd

Mówił że bywał w Polsce w latach 80-90 na koncertach heavy/death methalowych xd
  • Odpowiedz
aukolb
aukolb 8 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 5
@yahoomlody: Ja mam z całkiem bliska jak chcecie do memesków, jeszcze z siurem może i cienkim ale za to krótkim
aukolb - @yahoomlody: Ja mam z całkiem bliska jak chcecie do memesków, jeszcze z siur...

źródło: IMG_4435

Pobierz
  • Odpowiedz
aukolb
aukolb 8 godz. temu via Wykop
  • 5
@yahoomlody:
aukolb - @yahoomlody:

źródło: IMG_4431

Pobierz
  • Odpowiedz
aukolb
aukolb 8 godz. temu via Wykop
  • 4
@aukolb:
aukolb - @aukolb:

źródło: IMG_4420

Pobierz
  • Odpowiedz
aukolb
aukolb wczoraj, 17:58:15
  • 5
LvBet 1000 IQ xD

Nie trzeba dawać bonusu jak Hiszpania nie wygra xd

#mecz
aukolb - LvBet 1000 IQ xD 

Nie trzeba dawać bonusu jak Hiszpania nie wygra xd

#mecz

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 o 18.52.13

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fornson23
fornson23
przedwczoraj, 10:00:30
  • 1
Czyli co? Znowu szok i niedowierzanie jak 4 lata temu, że Europa wcale nie jest taka mocna na tle reszty świata? Niech se dalej grają miedzy sobą w Lidze Narodów. W nienawiści do Ligi Narodów tak zostałem wychowany. #mecz #mundial2026 #liganarodow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb przedwczoraj, 10:22:06 via Wykop
  • 2
@fornson23: No Europa słaba strasznie, ale ostatnie mistrzostwa to 5/8 drużyn w ćwierćfinałach to Europa xD 8 lat temu 6/8 xD

Słabizna straszna
  • Odpowiedz
Adom007
Adom007
13.06.2026, 09:37:50
  • 0
#mecz
pod względem walki to jak narazie Bośnia z Kanadą najlepszy mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 13.06.2026, 10:01:33 via Wykop
  • 8
@Adom007: że walki upośledzonego ataku z upośledzoną obroną? xD
  • Odpowiedz
aukolb
aukolb 12.06.2026, 20:40:30
  • 1
Chryste ile można się kopać po czole, wreszcie xD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 12.06.2026, 19:37:08
  • 9
Obrona Bośni vs Atak Kanady

#mecz
aukolb - Obrona Bośni vs Atak Kanady 

#mecz

źródło: image_picker_6A225672-661E-4683-A41B-5EE4172D9F01-96029-00000CE4FFF3EE07

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cr_7
cr_7
12.06.2026, 19:19:39
  • 3
#mecz
Top kek, że na TVP nie ma 4K w 2026 roku mimo, że kiedyś było specjalnie na turniej xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 12.06.2026, 19:20:45 via Wypiek
  • 1
@cr_7 myślę że policzyli że się nie opłaca xd bo 3/4 meczów będzie oglądalność po dnie szorowała z racji pory xd
  • Odpowiedz
aukolb
aukolb 12.06.2026, 19:19:29
  • 12
Chłopie, Ty miałeś czas spytać się bramkarza w którą stronę chce strzał xD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JacekBalcerzak
JacekBalcerzak
12.06.2026, 19:15:21
  • 5
To zależy od TVP czy już dostają taki sygnał z niskim bitratem? Przy szybkich akcjach pikseloza aż oczy bolą
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 12.06.2026, 19:17:41 via Wypiek
  • 0
@JacekBalcerzak TVP przycebulilo i obrabiają tylko do HD swoje transmisje
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
12.06.2026, 19:15:09
  • 8
Jakby Włochy nie o------y w barazach, to bysmy ich teraz ogladali, Del Piero z Totti by pokazali tym kanadyjczykom futbol 22 wieku
#mecz
wfyokyga - Jakby Włochy nie o------y w barazach, to bysmy ich teraz ogladali, Del Pie...

źródło: 8002839

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 12.06.2026, 19:16:21 via Wypiek
  • 2
@wfyokyga Włosi by byli z innego koszyka losowani xc
  • Odpowiedz
majonez-grochen-troll
majonez-grochen-troll
12.06.2026, 19:09:15
  • 3
W Ameryce nie potrafią udostępnić dobrego sygnału czy to u nas jakość transmisji w likwidacji?
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 12.06.2026, 19:12:05 via Wypiek
  • 1
@DmNQ193 TVP przycebuliło po prostu i tylko HD ogarniają
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
12.06.2026, 18:41:30
  • 4
Ale paskudny stadion
#mecz
Minieri - Ale paskudny stadion 
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 12.06.2026, 18:42:27 via Wykop
  • 0
@Minieri: Piękna dobudówka xd
  • Odpowiedz
aukolb
aukolb 12.06.2026, 18:43:57 via Wykop
  • 0
@Lawsonik: Bo powiększyli na potrzeby mistrzostw
aukolb - @Lawsonik: Bo powiększyli na potrzeby mistrzostw

źródło: DJI_0053

Pobierz
  • Odpowiedz
aukolb
aukolb 11.06.2026, 20:50:18
  • 13
Chyba wiem gdzie sędzia uczył się angielskiego xDD

#mecz
aukolb - Chyba wiem gdzie sędzia uczył się angielskiego xDD

#mecz

źródło: images-46

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 11.06.2026, 19:15:29
  • 21
ajajajajja caramba

#mecz
aukolb - ajajajajja caramba 

#mecz

źródło: images-45

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 11.06.2026, 19:01:15
  • 4
#mecz
aukolb - #mecz

źródło: jedziemy-panowie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 11.06.2026, 18:57:40
  • 3
TVP mogłoby do meczów w Meksyku dodawać żółty filtr na obraz żeby był klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QQme
QQme
11.06.2026, 18:48:28
  • 0
#mecz
Gdzie online ogladać meczyki? Na sport.tvp.pl te full hd wyglada brzydko... :/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 11.06.2026, 18:49:34 via Wykop
  • 1
@QQme: Z polskiego źródła nigdzie więcej niż HD nie dostaniesz, TVP przyżydziło i nie ma 4K xD
  • Odpowiedz
aukolb
aukolb 11.06.2026, 18:56:26 via Wykop
  • 1
@QQme: Bitrate pewnie też kiepski i tak to wygląda xD
  • Odpowiedz
Norbercikk
Norbercikk
11.06.2026, 18:48:10
  • 0
#mecz ktoś z państwa ogląda w 4K? Macie link, co by na android boxie odpalić?

Pozdrawiam serdecznie, życzę przyjemnego oglądania.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aukolb
aukolb 11.06.2026, 18:50:02 via Wykop
  • 0
@Norbercikk: Nie ma w 4k w TVP, cebula wleciała i jest tylko HD xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Janusz Tracz

  • Dalekoo

Osiągnięcia

  • VIP
    od 04.12.2016

    VIP
  • Rocznica
    od 19.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking