134 693,62 - 10,35 = 134 683,27

Dzisiaj ładna pogoda to można przetestować kupione w poprzedni weekend nowe startówki, bez ryzyka ich zabrudzenia :)

Wpadł trening który ostatnio znalazłem na YT "The broken mile" Czyli przełamana 1 mila na 2 różne tempa, pierwszy dłuższy odcinek w tempie np 5k, a drugi krótszy w tempie np 1500m.

Ja
neufrin - 134 693,62 - 10,35 = 134 683,27

Dzisiaj ładna pogoda to można przetestować...

źródło: brokenmile

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz zrobiłem sobie celowy test coopera (nigdy wcześniej celowego testu nie robiłem)

12 min - 2.75 km ( średnia 4,21) - lekki wiatr na stadionie

Miałem jeszcze lekki zapas sił w środkowym dystansie.

A
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

134 807,27 - 5,02 - 5,02 - 3,22 - 6,47 - 6,50 = 134 781,04

owocny tydzień
w niedziele wydarzył się incydent pt. angina, więc poniedziałek musiałem odpuścić bieganie, ale dzięki temu we wtorek udało się pobić pb na 5km o 2 minuty 22 sekund
zmieniłem buty z asics gel pursuit 2 na saucony endurance speed 3 (trochę overkill ale do przeżycia) w konsekwencji czego podczas biegu numer 20 udało sie znowu poprawić czas, tym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

134 832,30 - 25,02 = 134 807,27

Gdy zbliża się pierwsza niedziela z czasem zimowym a kumpel na pytanie "to co, robimy połówkę o wschodzie Słońca?" nie mówi NIE... to znaczy że szykuje się fajna niedziela (ʘʘ)

Mimo że wczoraj do późna rypałem przy odkurzaniu, to z pobudką w ogóle nie było problemu - nawet nie doczekałem do budzika, gdy o 4:41 w ciemnościach padły słowa "Tatusiu chcę się bawić"
enron - 134 832,30 - 25,02 =  134 807,27

Gdy zbliża się pierwsza niedziela z czasem ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

134 897,13 - 14,00 = 134 883,13

Dzisiaj już normalnie, jak człowiek, na zewnątrz ( ͡ ͜ʖ ͡) Baaardzo wielu biegaczy, fajna temperatura, nawet udało się uniknąć deszczu
trikos - 134 897,13 - 14,00 = 134 883,13

Dzisiaj już normalnie, jak człowiek, na zew...

źródło: IMG_9876

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

134 966,63 - 12 - 15 - 14 - 14,5 - 14 = 134 897,13

Kolejny tydzień, klasycznie 70km. Został jeszcze jeden, ostatnie zawody w sezonie i pora na CS'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym tygodniu weszły 2 fajne treningi:
- 10km ciągłego po 3:40/km
- 4 x 2km po
aukolb - 134 966,63 - 12 - 15 - 14 - 14,5 - 14 = 134 897,13

Kolejny tydzień, klasycz...

źródło: tren

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

134 988,00 - 21,37 = 134 966,63

DROGI PAMIĘTNICZKU, dzisiaj zrobiłem sobie spokojny, jesienny papaton. Spotkałem wiewiórkę, ślimaka i dwóch kolarzy.

FAJNIE. ( ͡ ͜
scorp02 - 134 988,00 - 21,37 = 134 966,63

DROGI PAMIĘTNICZKU, dzisiaj zrobiłem sobie...

źródło: papatonik

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki znacie jakieś tańsze opaski podobne do Compressport on/off (wersja szeroka)? Chodzi żeby miała otwory na czole :) Szukam czegoś na trenażer jako zbieracza potu, mam jakieś opaski z #bieganie ale w nich strasznie gotuje się głowa (przez jednolity materiał).
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukglo86: szczerze mowiac, to ci nic te dziurki nie dadza.
Na trenazerze bedziesz caly mokry w pare minut, wiec opaska to co najwyzej zeby pot oczu nie zalewal. Tak czy siak trzeba miec recznik na podoredziu i sie wycierac.

Jesli bardzo potrzebujesz, to poszukaj na amazonach, czesto tam co mniej ciekawe kolory w duzych promocjach. Niestety compressport jako marka uber premium, w Polsce ma ceny z kosmosu.
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze mam ręczniczek, oczywista sprawa. Mam również wersję węższą opaski Compressport i czuć różnice między nią, a zwykłą opaska jaką dostaje się na biegu. W tej drugiej czuje się jakbym założył legginsy na głowę. Zamiast trzymać pot to ona go potęguje. Chcę kupić coś podobnego do Compressport, w ostateczności oryginał ale szeroki, żeby powierzchnia wchłanialności była większa. Ta wąska po 1,5h już sobie nie radzi.
  • Odpowiedz
135 005,70 - 8,50 = 134 997,20

Późna kima = późna pobudka = brak czasu na dłuższe bieganko.

Ale i tak godzinę połączenia luźnego bieganka z zwiedzaniem okolicy udało mi się zrobić. Milusi :)

Z
spyyke - 135 005,70 - 8,50 = 134 997,20

Późna kima = późna pobudka = brak czasu na d...

źródło: Screenshot_20231029-091253

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki, szukam zegarka sportowego, głównie bieganie i rower. Budżet to 1500 zł. Aktualnie jest tego tyle na rynku, że ciężko cokolwiek wybrać. Może ktoś ostatnio się interesował i może coś doradzić?
Nie koniecznie nowy, może być z rynku wtórnego.

#bieganie #zegarki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EOS dużo zależy jak ma wyglądać, jakie funkcje itp. Ze swojej strony mogę polecić Garmin Instinct 2 - ale nie każdemu podchodzi wygląd. Jest za to bardzo wytrzymały i energooszczędny. :)
  • Odpowiedz
135 018,71 - 13,01 = 135 005,70

No i nastała sobótka i trzeba było sobie zrobić coś ciut dłuższego (ʘʘ) Niby miało być wcześniej, ale kładąc się spać o pierwszej rano stwierdziłem że wstanę jak wstanę i będzie git. No i wstałem o 6, jak usłyszałem "tato gdzie jest moje autko?" xD

Trochę się zająłem młodym, aż w końcu postanowił że idziemy na dół do salonu. Tam zadowolony wziął się
enron - 135 018,71 - 13,01 = 135 005,70

No i nastała sobótka i trzeba było sobie zro...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

135 027,54 - 5,37 - 3,46 = 135 018,71

Dzisiaj znowu bieganie na raty. Wcisnąłem na siłę jakieś treningi bo czasu mało. Jutro w końcu wleci jakiś dłuższy bieg. STAY TUNED.

FAJNIE. ( ͡ ͜
scorp02 - 135 027,54 - 5,37 - 3,46 = 135 018,71

Dzisiaj znowu bieganie na raty. Wcis...

źródło: aha

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach