Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wmartinez
wmartinez

wmartinez

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 88
  • Znaleziska 68
  • Mikroblog 20
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6

720

USA przegrało wojnę z Iranem.

USA przegrało wojnę z Iranem.
DziobakPepe
z
en.wikipedia.org
dodany: 20.06.2026, 11:58:37
  • 174
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    trump
  • #
    swiat
  • #
    bliskiwschod
wmartinez
wmartinez
wmartinez przedwczoraj, 10:13:32 via Wykop
  • 1
@Kaser: Idą wybory połówkowe w Stanach.. Trump musi zacząć sprzątanie kuwety wystarczająco wcześnie i właśnie zaczął to robić, jak widać za wszelką cenę.

352

Pobił 37-latka z USA w tramwaju, a potem usiadł obok. Policja szuka napastnika

Pobił 37-latka z USA w tramwaju, a potem usiadł obok. Policja szuka napastnika

Policja szuka mężczyzny, który pobił 37-latka z USA w tramwaju. Do zdarzenia doszło w okolicach Placu Unii Lubelskiej. Wszyscy, którzy posiadają jakieś informacje albo rozpoznają napastnika, proszeni są o kontakt.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 18.06.2026, 06:49:56
  • 134
  • #
    warszawa
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
wmartinez
wmartinez
wmartinez 18.06.2026, 13:20:25 via Wykop
  • -1
@msy: no wlasnie sie cos wybielil

1233

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

Czy stajemy się obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju?

kmwtq
z
x.com
dodany: 17.06.2026, 11:05:42
  • 138
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zabka
  • #
    afera
wmartinez
wmartinez
wmartinez 17.06.2026, 15:55:54 via Wykop
  • -7
A co jak to zwykla obrzydliwa Kremlowska ustawka, aby podjudzac miedzy soba ludzi ?! Ruscy w kolko rozne rzeczy nam w Polsce niestety podstawiaja, aby siac chaos, wiec zupelnie bhm sie nie zdziwil
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

471

Szpital Południowy ciag dalszy - Szybka ścieżka do badań i salonik dla VIP

Szpital Południowy ciag dalszy - Szybka ścieżka do badań i salonik dla VIP

Błyskawiczne przyjęcia, wykonywanie pakietów kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu badań w bardzo krótkim czasie, możliwoś

Edyward
z
zero.pl
dodany: 17.06.2026, 05:13:39
  • 50
  • #
    warszawa
  • #
    polityka
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
wmartinez
wmartinez
wmartinez 17.06.2026, 08:11:19 via Wykop
  • -2
@Hirch: przeciez to nie ma znaczenia, praktycznie kazdej wiekszej, a na pierwszym miejscu POPiS

599

Dzień z życia londyńskiej policji

Dzień z życia londyńskiej policji

Progresywność w praktyce.

kami888
z
streamable.com
dodany: 13.06.2026, 23:49:12
  • 105
  • #
    uk
  • #
    policja
  • #
    funny
  • #
    humor
wmartinez
wmartinez
wmartinez 14.06.2026, 12:34:20 via Wykop
  • 2
@xan69: w Teksasie to z kolei obawialbym sie dostac rykoszetem jak jakies teksanskie Mietki uzywalyby podczas klotni miedzy soba olowianych argumentow. Dziekuje bardzo, wole juz mieszkac w prowincjonalnej Polsce ;P
PtactwaWiele
PtactwaWiele
12.06.2026, 06:51:41
  • 2686
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…

Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD

Rozumiecie? Jeszcze
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wmartinez
wmartinez
wmartinez 12.06.2026, 16:19:05 via Wykop
  • 0
@brck89: pracowalem w Stanach w osrodku wypoczynkowym 20 lat temu jako zapchajdziura do wszystkiego ;p sprzatanie terenu, pomoc na kuchni, budowlanka, pokojowka (przygotowywanie pokoi dla gosci) i z tego powodu stawke mialem taka sama, cokolwiek bym nie robil - 7usd/h, podczas gdy kelnerzy i pokojowki mieli 4usd/h i mieli powiedziane przez szefa, ze reszte to z napiwkow beda mieli. Ogolnie napiwki w Stanach to zupelna normalka i nawet wychodzili na
  • Odpowiedz

1503

Luksusowe porsche i 1,6 mln zł dochodu. Burza wokół majątku lekarza.

Luksusowe porsche i 1,6 mln zł dochodu. Burza wokół majątku lekarza.

Dawid Kacprzyk jest radnym w warszawskim Ursusie i lekarzem. Usłyszała o nim cała Polska.

Oko_Spawacza
z
msn.com
dodany: 11.06.2026, 18:18:36
  • 224
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    zarobki
  • #
    finanse
wmartinez
wmartinez
wmartinez 12.06.2026, 07:46:15 via Wykop
  • 0
@kosmos-mos: uzywane Porshe w dobrym stanie do kupienia jest juz za 100k, przebieg okolo 200k, ale zrobi jeszcze przynajmniej polowe z tego ;)

556

Grecja przyspiesza deportacje migrantów, którym odmówiono azylu

Parlament przyjął nowe prawo migracyjne. Władze europejskiego państwa chcą przyspieszyć deportację migrantów, którym odmówiono azylu. Kluczowym elementem zmian jest możliwość tworzenia ośrodków dla migrantów poza UE, w krajach trzecich. Pierwsze centra mogą powstać już w przyszłym roku.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 10.06.2026, 10:15:53
  • 20
  • #
    grecja
  • #
    prawo
  • #
    imigranci
  • #
    deportacja
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    przepisy
wmartinez
wmartinez
wmartinez 10.06.2026, 16:50:39 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

685

Polacy zatrzymani po protestach w UK. Traktują go jak groźnego przestępcę

Polacy zatrzymani po protestach w UK. Traktują go jak groźnego przestępcę

Polak trafił do aresztu po protestach w Southampton i nie został zwolniony za kaucją. Oskarżony jest o rzucenie puszką w policję. Według ustaleń Polish Express, policja szuka kolejnych Polaków biorących udział w protestach. Sprawa budzi duże emocje wśród Polonii w UK.

Zgradaktor
z
polishexpress.eu
dodany: 10.06.2026, 11:43:44
  • 173
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    wielkabrytania
  • #
    protest
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
wmartinez
wmartinez
wmartinez 10.06.2026, 16:43:36 via Wykop
  • -1
Takich byczkow z goraca polska krwia potrzebujemy w Polsce, aby rozjechali lewicowych politykow, a polityczkom i durnym aktorkom i pisarkom lewackim przetransportowali zlapanych inzynierow i lekarzy pod same i drzwi i ogrodki!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

374

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Nadchodzące wakacje to dla wielu z nas nadchodzące spacery po lesie. A spacery po lesie to z jednej strony przyjemność, z drugiej zaś ryzyko. W zaroślach bowiem czychać na nas mogą kleszcze, a wraz z nimi choroba, której liczba diagnoz każdego roku rośnie w niepokojącym tempie.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 05:31:49
  • 197
  • #
    borelioza
  • #
    medycyna
  • #
    naukowybelkot
wmartinez
wmartinez
wmartinez 08.06.2026, 10:37:59 via Wykop
  • 6
Ja tam mysle, ze w miastach tych kleszczy to sie roi od wszedobylskich psieckow. Najpierw taki wlasciciel jedzie z psieckiem gdzies do lasu, a po lesie puszcza siersciucha jeszcze na osiedle i tak pomalutku populacja kleszczy sie rozwija. Tylko taka moja teoria, ale bazuje na tym co obserwuje w domu u rodzicow, gdzie kleszcze zdarzaja sie na fotelach, bo pies z kotem przynosza z zewnatrz :/ ch..j mnie strzela jak widze te
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
wmartinez
wmartinez
wmartinez 02.06.2026, 16:24:10 via Wykop
  • 22
@gryyyn: skoro lokal dostal list to znaczy, ze urzedas znalazl sobie zajecie i nie odpusci.... Zaraz by naslal na niego urzad skarbowy i cos by wynalezli. Jeszcze musialby podatek vat od kazdego loda pokryc wstecz o kilka lat. To panstwo, podobnie jak na zachodzi samo sobie kretynska biurokracja wklada kija w szprychy i w koncu sie wypier**li
wmartinez
wmartinez
wmartinez 04.06.2026, 18:36:30 via Wykop
  • 0
Bez przesady, nie ma az tylu dzieciakow z czerwonymi paskami, a te ktore maja i przyjda zabiora jeszcze rodzicow i firma i tak zarobi. To jest bardzo dobra promocja. Ale niestety lewakom i urzedasom sie to nie podoba.

332

Ministerstwo Finansów: kaucja od butelek może być objęta podatkiem dochodowym

Ministerstwo Finansów: kaucja od butelek może być objęta podatkiem dochodowym

Środki z systemu kaucyjnego mogą być objęte podatkiem, jeśli nie pochodzą ze zwrotu wcześniej zakupionych butelek mówi Ministerstwo Finansów. W jakich przypadkach? "Kiedy ktoś oddaje do systemu kaucyjnego butelki, które zostały np. znalezione lub pochodzą z innego źródła (np. restauracji)".

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 02.06.2026, 06:51:46
  • 173
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    recykling
wmartinez
wmartinez
wmartinez 02.06.2026, 13:39:22 via Wykop
  • 2
Czyli najpierw place podatek 23% od 50gr za butelke, nastepnie jak odzyskuje te 50gr z tej butelki to od tego place 19% ... Dobrze zrozumialem? XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

735

Burza wokół studentów z Afryki w Lublinie. Uczelnie murem za studentami.

Klasycznie .Prywatyzacja zysków. Uspołecznienie kosztów. Jak w ubiegłym roku jechałem na święta do rodziców nie widziałem ani jednego białego. Dzielnica Lublina Czechów zmienia się w murzynowo. Na tzw. Akademii WSEI są kierunki tylko dla wiadomo kogo. Z nich tacy studenci jak ze mnie tancerka.

tomekk125
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 16:20:32
  • 122
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    heheszki
wmartinez
wmartinez
wmartinez 27.05.2026, 20:46:30 via Wykop
  • -14
W Lublinie ku mojemu zdziwieniu to widzialem duzo Afrykanek. I to bardzo ladnych :) Niestety tez wlasnie sporo negroidow, ale i tak zrobilo mi sie lepiej wiedzac, ze nie tylko czarne chlopy tu przybywaja, ale tez i czarnulki :p
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1437

Krytyczna podatność umożliwiająca całkowite ominięcie logowania w ZUS-ie

Krytyczna podatność umożliwiająca całkowite ominięcie logowania w ZUS-ie

Co najmniej kilkanaście systemów administracji publicznej dostępnych z poziomu internetu było podatnych na atak umożliwiający całkowite pominięcie uwierzytelniania i zalogowanie się na konto dowolnej osoby fizycznej przy założeniu znajomości imienia, nazwiska i numeru PESEL ofiary.

IntruderXXD
z
zaufanatrzeciastrona.pl
dodany: 25.05.2026, 15:08:33
  • 127
  • #
    it
  • #
    cybersecurity
  • #
    niebezpiecznik
  • #
    zaufanatrzeciastrona
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    hackingnews
wmartinez
wmartinez
wmartinez 26.05.2026, 14:38:47 via Wykop
  • 0
@mrKajko: calkiem mozliwe! xd ktos z zespolu pewnie z tylu glowy mial, ze sie hot fix zrobi, ale temat sie skomplikowal, chatgpt, claude, codex czy cursor tez mieli sprzeczne zdania i *uj z tego ;p
wmartinez
wmartinez
wmartinez 26.05.2026, 14:42:50 via Wykop
  • 1
@villog: akurat za takie cos, glowy powinny poleciec z dzialu odpowiedzialnego za obsluge takich zgloszen, bo w przeciwnym razie nic a nic sie nie zmieni

481

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

,,POLSKA to RAJ na Ziemi

admin-adsaDASD
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 12:57:37
  • 92
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    kolumbia
wmartinez
wmartinez
wmartinez 26.05.2026, 11:36:50 via Wykop
  • -1
@haohao: w lubuskim jest sporo z ameryki poludniowej i na szczescie grupy mieszane - kobiety i faceci. Czasem nad jeziorem jak sie zbiora to jak przechodzi sie obok i jest goraco to ma sie wrazenie, ze jest sie gdzies na poludniu, leca sobie w tle latynoskie hity :) Poki nie robia rozbojow, nie robia faveli to nawet przyjemnie. Zobaczymy jak bedzie dalej
wmartinez
wmartinez
wmartinez 26.05.2026, 11:38:47 via Wykop
  • 0
@patryk-wuwuw: ziomki z Bangladeshu maja calkiem dobra renome u witaminek w wielu miejscach zagranica, tak wiec nie zdziwilbym sie gdyby u nas bylo podobnie

1005

Przerobiła w AI zdjęcie pizzy żeby odzyskać kasę od pizzerii w Rzeszowie.

Przerobiła w AI zdjęcie pizzy żeby odzyskać kasę od pizzerii w Rzeszowie.

Jedna z Pań zamówiła dwie pizze z salami, po czym postanowiła zgłosić do portalu, że salami magicznie zniknęło i należy się zwrot pieniędzy. Problem w tym, że do usuwania salami został zatrudniony Chat GPT, który jak to AI czasem lubi zrobić mały glitch, zmiana cięcia pudełka, zmiana stołu...

sznaps82
z
sekurak.pl
dodany: 21.05.2026, 08:39:15
  • 233
  • #
    sekurak
  • #
    rzeszow
  • #
    oszustwo
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
wmartinez
wmartinez
wmartinez 22.05.2026, 11:40:26 via Wykop
  • 0
@kacper-gorski-12: dlatego wole odbior osobisty xd

391

Dariusz Matecki i siedmiu oskarżonych przed sądem. Rusza proces posła PiS

Dariusz Matecki i siedmiu oskarżonych przed sądem. Rusza proces posła PiS

Największa sala rozpraw, ośmioro oskarżonych i kilkunastu pełnomocników. W Sądzie Okręgowym w Szczecinie rozpoczęło się posiedzenie organizacyjne w sprawie, w której jednym z oskarżonych jest Dariusz Matecki. Sam poseł PiS w sądzie się nie pojawił.

Stopa_Szopa
z
onet.pl
dodany: 14.05.2026, 15:21:59
  • 58
  • #
    szczecin
  • #
    matecki
  • #
    funduszsprawiedliwosci
  • #
    polityka
wmartinez
wmartinez
wmartinez 15.05.2026, 11:16:35 via Wykop
  • 1
Gdzies byl film z mlodosci jak ten debil pozwalal sobie lac do obrzydliwej geby a-----l przez swoich kolezkow zagranica i jak mieli z niego beke. Taka szmata zostanie juz szmata do konca. Dlatego tez jest w pisie. I niestety, ale i tak *uja mu zrobia. Zwykly teatrzyk.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

656

Bogaty turysta rzucił głazem w fokę na Hawajach - "Stać mnie na każdą karę"

Bogaty turysta rzucił głazem w fokę na Hawajach - "Stać mnie na każdą karę"

Gdy świadek zwrócił mu uwagę, sprawca odpowiedział, że "ma to gdzieś" i jest "wystarczająco bogaty, by zapłacić każdą karę". Lokalsi nie podzielili jego entuzjazmu - turysta został przez nich konkretnie obity, a następnie zatrzymany przez władze.

CaseStudy2
z
wykop.pl
dodany: 14.05.2026, 22:21:07
  • 102
  • #
    wydarzenia
  • #
    usa
  • #
    ukraina
  • #
    patologiazewsi
  • #
    zwierzeta
wmartinez
wmartinez
wmartinez 15.05.2026, 11:12:28 via Wykop
  • 12
@kocimietka_BB: to nie jest tak, ze kasa deprawuje. Kasa conajwyzej wzmacnia juz istniejace s*ie*dolenie umyslowe

921

Fagata na Juwenaliach w Częstochowie. Studenci oburzeni zaproszeniem

Studenci Politechniki Częstochowskiej protestują przeciwko występowi Fagaty, zarzucając organizatorom promowanie patologii za publiczne pieniądze. Część z nich zapowiada bojkot imprezy, bo mają dość promowania osób znanych głównie z kontrowersji i "projektu X".

Kruk_
z
dziennikzachodni.pl
dodany: 11.05.2026, 17:48:01
  • 116
  • #
    czestochowa
  • #
    juwenalia
  • #
    studenci
  • #
    fagata
  • #
    patoinfluencerzy
  • #
    afera
wmartinez
wmartinez
wmartinez 12.05.2026, 16:03:51 via Wykop
  • 0
@Pytalski_malopolan: sa salony masazu erotycznego, gdzie sporo jest tam wlasnie mlodych dziewczyn... oficjalnie nie swiadcza uslug seksualnych poza tym, ze masuja meskie korzenie... ;) te to sie urobia po pachy, ale i tez sporo na godzinke wyciskaja, dniowki maja czasem jak po studiach lekarskich ;d a ile sie o ciele wyedukuja i tez psychologii lizna, bo wielu masowanych przychodzi tez tak po prostu po ludzku pogadac. Ogolnie jako facet to

799

Szokujący raport o Europie. "Słabe granice i obce kultury gwarantują terroryzm"

Szokujący raport o Europie. "Słabe granice i obce kultury gwarantują terroryzm"

Terroryści wykorzystują słabe granice Europy, która stanowi "permisywne środowisko operacyjne" dla terrorystów i sprzyja temu pozwalanie na rozwój obcych kultur - napisano w Narodowej Strategii Antyterrorystycznej USA. Jednocześnie mowa jest o współpracy w zwalczaniu sabotażu i zagrożeń hybrydowych.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 10.05.2026, 07:38:59
  • 107
  • #
    usa
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    terroryzm
  • #
    imigranci
wmartinez
wmartinez
wmartinez 10.05.2026, 16:43:18 via Wykop
  • 1
@lolomi: o niepodleglosc zawsze sie walczylo. Mamy UE i jestesmy w niej to jest nam latwiej, bo nie musimy tak bardzo walczyc i przelewac krwi. Taka Ukraina nie jest w Unii i widzisz co sie dzieje... Musi przelewac krew za swoja niepodleglosc. Jak wyjdziemy z Unii to zgadnij jak to sie dla nas skonczy... Bedziemy jak Ukraina. A i myslisz, ze NATO nam pomoze? Owszem, Niemcy wysla nam helmy... A
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Martinez W

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking