Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 813
źródło: goń konowała
Pobierz- 352
@Malynavy_Krool: Pójdę do lekarza na którego płace podatki jak i za jego wykształcenie płaciłem bo to jego psi obowiązek, jak nie to niech w--------a na amazona. Tylko nie będzie zarabiał 150k a 40k maksimum, jak już uwolnimy zawód tych złodziei. Coś jeszcze konowale?
- 248
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Kiedy zaczną do nas docierać lekarze z Niemczech, Czech i Słowacji w związku z tak ogromnymi płacami? #konowal
- 13
W koncu okazało się kto rządzi światem
#lekarz100k #lekarski #lekarz #lekarz3000k #medycyna #konowalposting #konowal #konowal100k #nfz #medycyna #heheszki #sluzbazdrowia
#lekarz100k #lekarski #lekarz #lekarz3000k #medycyna #konowalposting #konowal #konowal100k #nfz #medycyna #heheszki #sluzbazdrowia
źródło: IMG_2908
PobierzMartwię się o mojego kolegę, rzucił swoją pracę za 6k, poszedł na korepetycje, zdał maturę rozszerzoną na ponad 40% i teraz poszedł na medycynę (płatną) bo niestety nie dostał się dziennie. Jak myślicie starczy mu na chleb? Jego dziewczyna jest lekarzem jak mogła mu pozwolić na takie poświęcenie? Boję się, że nie poradzi sobie bo to ciężkie studia :(
#lekarz100k #lekarski #konowal
#lekarz100k #lekarski #konowal
#konowalposting #konowal
Powinien lekarzowi taki hydraulik/elektryk/budowlaniec dyktować dniówkę 3500zł, to by przestali stękać
Powinien lekarzowi taki hydraulik/elektryk/budowlaniec dyktować dniówkę 3500zł, to by przestali stękać
źródło: Screenshot_20260616_220423_X
Pobierz@Dajcie_zyc223: I kret powinien być na receptę
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ale ty jestes mądry <3
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem po skończonym leczeniu ortodontycznym, gdzie nie wszystko poszło według założeń. Zęby są proste - i tutaj się nie mam do czego przyczepić, aczkolwiek wada zgryzu nadal występuje, co zostało potwierdzone przez innego ortodontę. Dodatkowo, przed leczeniem otrzymałam wizualizacje z planem leczenia, gdzie zgryz ewidentnie ulega poprawie, górne zęby są wyżej, a dolne niżej. W rzeczywistości tak to nie wygląda, generalnie rzecz biorąc, zęby nadają się dalej do
Jestem po skończonym leczeniu ortodontycznym, gdzie nie wszystko poszło według założeń. Zęby są proste - i tutaj się nie mam do czego przyczepić, aczkolwiek wada zgryzu nadal występuje, co zostało potwierdzone przez innego ortodontę. Dodatkowo, przed leczeniem otrzymałam wizualizacje z planem leczenia, gdzie zgryz ewidentnie ulega poprawie, górne zęby są wyżej, a dolne niżej. W rzeczywistości tak to nie wygląda, generalnie rzecz biorąc, zęby nadają się dalej do
@PanKapibara: super pocieszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) laska wydała 16k na leczenie, które zostało wykonanie nieprawidłowo, lekarz ma to głęboko gdzieś i nic nie można zrobić (ʘ‿ʘ) Nie dość, że dentyści biorą sporo kasy, to jeszcze potrafią dokumentnie spier** leczenie i co? I nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Skoro inny
Skoro inny
@kureci_paratko: nawet gdyby była umowa, to umowa tego rodzaju nie może przewidywać osiągnięcia konkretnego efektu i odpowiedzialności za jego nieosiągnięcie (nawet gdyby znalazł się lekarz, który by taka umowę podpisał). Lekarz zobowiązuje się do starannego działania w celu osiągnięcia efektu terapeutycznego i za to odpowiada, za nic więcej.
@Snowflake_ ale ja po prostu piszę jak jest, czemu ja miałbym ją pocieszać? Spróbuj używać mniej emotek, a więcej rozumu. A
@Snowflake_ ale ja po prostu piszę jak jest, czemu ja miałbym ją pocieszać? Spróbuj używać mniej emotek, a więcej rozumu. A
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
Komentarz usunięty przez autora wpisu







#konowal #lekarz100k #konowalposting #lekarz