• 352
@Malynavy_Krool: Pójdę do lekarza na którego płace podatki jak i za jego wykształcenie płaciłem bo to jego psi obowiązek, jak nie to niech w--------a na amazona. Tylko nie będzie zarabiał 150k a 40k maksimum, jak już uwolnimy zawód tych złodziei. Coś jeszcze konowale?
  • Odpowiedz
Kiedy zaczną do nas docierać lekarze z Niemczech, Czech i Słowacji w związku z tak ogromnymi płacami? #konowal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Martwię się o mojego kolegę, rzucił swoją pracę za 6k, poszedł na korepetycje, zdał maturę rozszerzoną na ponad 40% i teraz poszedł na medycynę (płatną) bo niestety nie dostał się dziennie. Jak myślicie starczy mu na chleb? Jego dziewczyna jest lekarzem jak mogła mu pozwolić na takie poświęcenie? Boję się, że nie poradzi sobie bo to ciężkie studia :(


#lekarz100k #lekarski #konowal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem po skończonym leczeniu ortodontycznym, gdzie nie wszystko poszło według założeń. Zęby są proste - i tutaj się nie mam do czego przyczepić, aczkolwiek wada zgryzu nadal występuje, co zostało potwierdzone przez innego ortodontę. Dodatkowo, przed leczeniem otrzymałam wizualizacje z planem leczenia, gdzie zgryz ewidentnie ulega poprawie, górne zęby są wyżej, a dolne niżej. W rzeczywistości tak to nie wygląda, generalnie rzecz biorąc, zęby nadają się dalej do
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKapibara: super pocieszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) laska wydała 16k na leczenie, które zostało wykonanie nieprawidłowo, lekarz ma to głęboko gdzieś i nic nie można zrobić (ʘʘ) Nie dość, że dentyści biorą sporo kasy, to jeszcze potrafią dokumentnie spier** leczenie i co? I nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Skoro inny
  • Odpowiedz
@kureci_paratko: nawet gdyby była umowa, to umowa tego rodzaju nie może przewidywać osiągnięcia konkretnego efektu i odpowiedzialności za jego nieosiągnięcie (nawet gdyby znalazł się lekarz, który by taka umowę podpisał). Lekarz zobowiązuje się do starannego działania w celu osiągnięcia efektu terapeutycznego i za to odpowiada, za nic więcej.
@Snowflake_ ale ja po prostu piszę jak jest, czemu ja miałbym ją pocieszać? Spróbuj używać mniej emotek, a więcej rozumu. A
  • Odpowiedz