Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vingrosz
vingrosz

vingrosz

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 237
  • Znaleziska 201
  • Mikroblog 36
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

1825

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 10 godz. i 27 min temu
  • 193
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
vingrosz
vingrosz
vingrosz 8 godz. i 58 min temu via iOS
  • 26
@DziendobryMireczku: Bestie które tak robią powinny być po prostu wieszane zgodnie z literą prawa. Zdrowie to zbyt ważna rzecz by im na to pozwalać

38

Dwóch lekarzy zatrzymanych. Grupa przestępcza handlująca psychotropami rozbita.

Dwóch lekarzy zatrzymanych. Grupa przestępcza handlująca psychotropami rozbita.

Policjanci z Piły zatrzymali dziewięć osób, które działały w zorganizowanej grupie przestępczej, zajmującej się nielegalnym obrotem lekami psychotropowymi. Wśród nich jest dwóch lekarzy, którzy - jak mówi prokurator - byli kluczowym ogniwem tej działalności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

vingrosz
z
pila.naszemiasto.pl
dodany: 9 godz. i 11 min temu
  • 6
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    policja

2677

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Sąd w Zgierzu najpierw, 8 lipca 2025 roku, wstrzymał wykonanie kary, a 16 września odroczył jej wykonanie na okres trzech miesięcy. Wskazał, że musi ona odbyć staż zawodowy w tym okresie. Tym razem sąd zgodził się na odroczenie kary na rok po opinii biegłego lekarza psychiatry.

vingrosz
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 06:55:29
  • 369
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    majtczak
  • #
    mordercy
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
10.06.2026, 07:54:24 via iOS
  • 77
@Michasz1991: Ciekawe za co psychiatra wystawił koleżance z branży lekarskiej ten kwit. Depresja? xD Co 2 w więzieniu można to zdiagnozować.
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
10.06.2026, 08:08:00 via iOS
  • 5
@KurnikoweKuriozum: Rodzice z tej samej branży co ona o ile dobrze pamiętam
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
10.06.2026, 09:35:16 via iOS
  • 2
@fittrenerka: akurat był to dość dobrej klasy bananowóz
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
10.06.2026, 11:01:36 via iOS
  • 3
@Substytut: Tak, bo miała już tam być a okazuje się, że nie. Opis jest dobry
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
10.06.2026, 11:21:19 via iOS
  • 0
@trottta: j---ć nietzsche grafomana
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
10.06.2026, 21:56:39 via iOS
  • -2
@Shackowany: Zakopujesz jeden z największych skandali kasty sądowoniczo-lekarskiej w tym roku. W powiązanych jest brak paywall. Proszę o zmianę twojej decyzji
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
11.06.2026, 07:20:22 via iOS
  • 3
@Pieczur: na facebooku piszą że bananowa lekarska rodzinka
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
11.06.2026, 08:25:54 via iOS
  • 1
@looznagooma: Jesteś pewien? Żeby nie znalazła się w Izraelu za rok
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
11.06.2026, 09:18:11 via iOS
  • 2
@looznagooma: A to mało przypadków? Lekarze mają tyle kasy że stać ich. Sebixy potrafią latami się ukrywać a co dopiero lekarz
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
11.06.2026, 09:49:06 via iOS
  • 3
@looznagooma: Zrób research bo są już na ten moment lekarze którzy się ukrywają
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
11.06.2026, 11:41:25 via iOS
  • 6
@max702: Wg mnie wśród lekarzy patusów jest więcej niż w każdej innej grupie. Od pieniędzy się odkleja
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
12.06.2026, 07:35:51 via iOS
  • 0
@dr_Batman: Jak te motory przyczyniły się do wypadku? Jechały za szybko ale ona pędziła 120km/h wyprzedzając w terenie zabudowanym, myślisz że gdyby motory jechały 50km/h nie byłoby wypadku?
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
12.06.2026, 10:09:08 via iOS
  • 0
@dr_Batman: To nieprawda a prawda jest że gdyby sprawczyni nie była z kasty siedziałaby na początku w areszcie jak ten od Litewki. Widać kasta lekarska jest silniejsza nawet od rodu Majtczaków bo nawet on spędza czas w areszcie. A jej pozwolili skończyć studia, staż by po wyjściu za 2 lata mogła zdzierać z plebsu 200k miesięcznie. Nawet nie wiemy jak się nazywa i nie widzimy jej twarzy, w odróżnieniu od
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
12.06.2026, 14:45:25 via iOS
  • 0
@dr_Batman: Ty jesteś chyba dumna z tego że jesteś w kaście. Nie wiem ile masz lat ale wiedz że nie będziesz żyła wiecznia i być może sama odczujesz swoich kolegów z kasty. Poczytaj jak skończył Pershing i ludzie jego z grupy
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
12.06.2026, 15:17:02 via iOS
  • 0
@dr_Batman: To że trafisz na tak zdegenerowanego lekarza że cię sprzątnie, jeśli dalej potrwa ten proces rekrutacji do tego zawodu. Czyli ze dzieci bogatych rodziców udają naukę
vingrosz
vingrosz
vingrosz
Autor
11 godz. i 4 min temu via iOS
  • 1
@eraserhead: Tego nie wiedziałem, niezły plot twist

322

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Kardynał Stanisław Dziwisz od niemal dekady pozostaje na emeryturze, jednak jego codzienne życie niewiele przypomina spo

Sopel74
z
o2.pl
dodany: przedwczoraj, 14:47:54
  • 47
  • #
    polska
  • #
    kler
vingrosz
vingrosz
vingrosz 15 godz. i 29 min temu via iOS
  • 0
Utrzymuje się z dobrowolnych datków na kościół a nie jak lekarze z okradania państwowych szpitali i limitowania państwowych studiów
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

255

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane o popycie na pracę na koniec I kwartału 2026 roku. Choć liczba wakatów wzrosła kdk do poziomu 100,2 tys., to ekonomiści PKO BP alarmują: ogólny popyt na pracownika pozostaje niski, a rynek mocno się kurczy. Mamy do czynienia z Polską dwóch prędkoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 17:59:50
  • 131
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
vingrosz
vingrosz
vingrosz 17 godz. i 11 min temu via iOS
  • 6
@Nauta: Raczej zaprosić więcej ukrów, murzynów, pajetów żeby zarabiali za miskę ryżu na nowe mieszkania na wynajem dla janusza
vingrosz
vingrosz
vingrosz 17 godz. i 1 min temu via iOS
  • 1
@jasper-jons_: Nie no to jest odklejka trochę. Spróbuj w ogóle coś wynająć z minimalnej w Polsce i jeszcze za to przeżyć. W niemczech wynajmiesz, przeżyjesz i jeszcze coś odłożysz

1134

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

Około 9 mld zł - taką kwotę podwyżek dla medyków rekomenduje Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacjin(...) Tymczasem dziura w budżecie Funduszu wynosi ok. 16 mld zł. Nie ma informacji skąd miałyby pochodzić brakujące pieniądze.

cepheus
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 15:02:18
  • 135
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
vingrosz
vingrosz
vingrosz 19 godz. i 23 min temu via iOS
  • 1
@Qullion: Teraz w c--j pielęgniar robi studia zaocznie żeby dobić do tej pensji. Znam takie. Zaraz każda będzie miała mgr, zostaną bez magistra tylko stare którym się nie chce już tego robić
Piter1489
Piter1489
przedwczoraj, 08:32:28
  • 480
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vingrosz
vingrosz
vingrosz przedwczoraj, 21:20:23 via iOS
  • 0
@Piter1489: Dziś spotkałem chyba największego chada w życiu, wyglądał jak androgenic tylko z włosami. Razem z nim przeciętna julka, zwykła twarz, średnie c--e, niska, nic przeciętniejszego nie można znaleźć. A potem jeszcze pomyślałem że przecież on dziewczyn ma ze 30 na każdy dzień więc to niekoniecznie najlepsze na co go stać.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
przedwczoraj, 06:36:26
  • 863
Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców co jest niezgodną z prawem dyskryminacją ze względu na narodowość.

#zabka #afera #polska #prawo #praca
WielkiNos - Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwsze...

źródło: 1000131790

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vingrosz
vingrosz
vingrosz przedwczoraj, 20:17:14 via iOS
  • 0
@WielkiNos: Dlsczego ona pisze w formie męskiej?
  • Odpowiedz

1448

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 07:56:50
  • 166
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
vingrosz
vingrosz
vingrosz przedwczoraj, 20:15:41 via iOS
  • -1
Ten NIL ostatnio stał się pisowski, spotykają się z batyrem, krytykują rząd, teraz chcą wsadzić radnego KO. Pis coś im obiecał?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

381

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia to cel. Krótsze kolejki, lepsze soczewki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekmedyczny.poradnikzdrowie.pl
dodany: 12.06.2026, 07:00:01
  • 85
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    czechy
vingrosz
vingrosz
vingrosz 12.06.2026, 20:56:49 via iOS
  • 2
@ruonim: To nieprawda. Materiały są żenująco tanie w stomatologii, oczywiście na NfZ nie zarobisz jak prywatnie że za material płacisz 3 zł a bierzesz 500 zl ale dalej zarobek jest bardzo dobry. Niektórzy dentyści chcieliby pracować na nfz ale to zależy od rynku lokalnego. Amalgamatu nie dają już od 30 lat ale to raczej wynikło z tego że te plomby są bardzo trwałe i ludzie nie wracali po nowe co
vingrosz
vingrosz
vingrosz 13.06.2026, 20:29:54 via iOS
  • 1
@Reanef: Przecież oni kłamią a takie coś jak mikroskop kupujesz raz na 30 lat a zarobisz na niego w 20 zębów.
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 08:08:19 via iOS
  • -1
@Reanef: To zawód dla kobiet i gejów, 90% to geje lub przynajmniej biseksy. Jak chciałbyś zostać lekarzem ale jesteś gejem to zostajesz dentystą


@BiznesJanusz: Na nfz dentysta ma minimum 20k, przy tym ile można wyciągnąć prywatnie to mało ale nie przesadzajmy.
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 12:27:39 via iOS
  • 0
@BiznesJanusz: Ubywa bo tusk nie daje kontraktów xd To nie jest tak że nie ma chętnych do pracy na nfz. A w polsce nie ma medycyny tylko kierunek lekarsko-dentystyczny, nie jest to tez tym samym co kierunek lekarski, jest mniej nauki, inny material i nie masz po nim uprawnien jak lekarz. Wielu dentystow np ma problem z zapchaniem grafiku, z checia by w tym czasie przyjmowali na nfz tylko nfz
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 20:53:59 via iOS
  • 0
@BiznesJanusz: Chatgpt kłamie. Prywatnie można zarobić więcej ale nikt w nfz nie pracuje za darmo wiem to z zaufanego źródła. Gabinety znikają bo dentyści je prowadzący zdychają a nfz nie kontraktuje nowych. Ostatnio właśnie byłem u dentysty który jest na nfz i prywatnie i mówił że już tylko prywatnie robi bo nfz nie przedłużyło kontraktu. Aha: niektórzy lepiej potrafią zarobić na nfz niż inni prywatnie więc to też nie jest
vingrosz
vingrosz
vingrosz przedwczoraj, 15:06:47 via iOS
  • 0
@Cozwykopem: Dlatego tyle kobiet zostaje dentystami. To idealna praca dla julki z bogatego domu. A druga część to geje którym też taka praca imponuje
Sebastix
Sebastix
Sebastix
przedwczoraj, 06:54:54
  • 1166
To co oni ku*wa planują stworzyć pierwsze Państwo lekarskie na swiecie, wynalezli lek na niesmiertelnosc że nam wykladniczo przybędzie lekarzy przed starzeniem się pokolenia boomersow czy realizuja jakis skomplikowany proces przejecia wladzy na swiecie przez chirurga ze szpitala w Mławie czy innym Stargardzie XD
O ch*j tu chodzi?! (。◕‿‿◕。)

Jakies szczawiki wyciągają po 1,2 ostatnio 1,6 mln to pomyslcie ile moze wygenerować gość z uznaniem
Sebastix - To co oni ku*wa planują stworzyć pierwsze Państwo lekarskie na swiecie, wy...

źródło: 1000067468

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vingrosz
vingrosz
vingrosz przedwczoraj, 10:50:17 via iOS
  • 1
@Sebastix: Polecam spojrzeć na instagram i nowe pokolenie lekarzy. Za 20 lat to będzie dopiero upadek, młodzi lekarze to teraz julki pokazujące dupe, c---i, prawdopodobnie z kontem na of, pół dnia spędzające na instagramie, zainteresowania luksusowe podróże i atencja w social mediach.
  • Odpowiedz

476

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Od dłuższego czasu w Polsce trwa dyskusja nad zwiększeniem bezpieczeństwa w taksówkach. Dotyczy to między innymi przejazdów pojazdami na aplikacje, które często prowadzone są przez cudzoziemców. Resort już wkrótce chce wprowadzić zasady, które kierowcy będą musieli spełnić zanim zaczną wozić klientó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 07:17:13
  • 109
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    prawo
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
vingrosz
vingrosz
vingrosz przedwczoraj, 09:23:32 via iOS
  • 83
Zagłosuję na każdą partię która powoła jakieś polskie ICE i deportuje migrantów
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1023)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (786)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2125)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.1% (1052)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (764)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1494)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (886)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.2% (231)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1048)

Oddanych głosów: 10371

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 17:24:34 via iOS
  • 57
@Marcepanowy_Detektyw: „ kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi” bo to jest prawda nawet. Nie każdy tak samo reaguje na terapię przemocową, jeden się nabawi jakichś depresji, lęków i innych a drugi zniesie to dobrze, może nawet mu to pomoże. Wszystko zależy pewnie od genów
  • Odpowiedz

2825

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 278
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 13:05:51 via iOS
  • 0
@dr_Batman: Tak bo radny jakiegoś zadupia ma wielkie koneksje polityczne xD To są zwykli typowi lekarze i takie są ich zarobki
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 13:12:15 via iOS
  • 0
@dr_Batman: To są typowe zarobki lekarzy. Jeśli za wizytę trwającą 8 minut farmisz kilkaset zł to łatwo dojść do takiego zysku. Pacjentów chętnych jest miliony bo lekarzy jest za mało o jakieś 3x. Tak samo zarabialiby notariusze lub adwokaci gdyby nie otwarto zawodu i nie powstała konkurencja (wśród lekarzy nie istnieje konkurencja)
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 13:20:43 via iOS
  • 42
@MikiGRU: Każdy stary lekarz jakiego znam jest bogaty, ja nie wiem kiedy oni mało zarabiali xD Zawsze zarabiali najlepiej ze wszystkich a jak było za mało to szły łapówy i inne i tak kasa się zgadzała
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 13:31:15 via iOS
  • 7
@pieknylowca: No to jest też patologia - istnienie takich lekarzy powoduje że reszta lekarzy nawet jak zarabia trochę mniej porównuje się do nich i zaczynają uważać że też powinni tyle mieć
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
13.06.2026, 14:36:13
  • 1005
Lekarze tak boją się powiązania zarobków z NIPem, PESELem albo numerem prawa wykonywania zawodu, bo okaże się, że nie tylko radni czy posłowie lekarze zarabiają po 80-130 tys. miesięcznie tylko WIĘKSZOŚĆ wszystkich lekarzy w Polsce XD Wtedy @dr_Batman nie będzie już mogła mydlić nam oczu, że to są polityczni nominaci. Prawda jest taka, że oświadczenia majątkowe to jedyne rzetelne źródło informacji o całościowych zarobkach lekarzy. Wszelkie dane, rankingi czy odpowiedzi szpitali
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 11:50:37 via iOS
  • 1
@Stulejman_Beznadziejny: Na pewno zarabiają, szpital 60k i drugie tyle prywatnie. Dlatego rząd podjął ten temat, nawet dla nich to już zbyt wiele
  • Odpowiedz

442

Lepkie ręce ukraińskich elit. Wojna wcale nie jest przeszkodą

Lepkie ręce ukraińskich elit. Wojna wcale nie jest przeszkodą

Jednym z największych problemów dla Kijowa (ale też dla Brukseli) jest opanowanie zjawiska korupcji w Ukrainie. Na razie nic nie wskazuje na to, aby możliwe było choćby jego ograniczenie.

PiotrPiter
z
tvp.info
dodany: 13.06.2026, 17:55:49
  • 75
  • #
    ukraina
  • #
    korupcja
  • #
    polityka
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 11:29:58 via iOS
  • 2
@skonczjuz: W żadnym ale w jednym jest jej mniej a w innym więcej. Ukraina to top korupcji tak jak inne ruskie państwa

1587

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Uczcie się dzieci, olejcie inne zawody, które składają się tylko na lekarskie Bizancjum. 7 lat praktyki lekarskiej (w 2022): wynagrodzenie: 1.674.299 zł dieta radnego: 46.453 zł oszczędności: 2.000.000 zł nieruchomości: 12 średnia wartość: 435.416 zł

MichuTop
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 21:41:52
  • 196
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 09:57:37 via iOS
  • 5
@fiaslnfilrangve: Dokładnie, lekarze to zepsuta elita, jak kiedyś jakaś arystokracja uciskająca chłopów, bo czym jest zdzieranie po 400 zł za wizytę prywatną lub okradanie szpitali państwowych. Może kiedyś wybuchnie rewolucja przeciw nim i się ich pozbawi tych pałaców

636

Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów odroczone.

Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów odroczone.

Pani doktor trafiła do szpitala.

sameowoce
z
radio.rzeszow.pl
dodany: 13.06.2026, 10:06:09
  • 154
  • #
    zdrowie
  • #
    prokuratura
  • #
    rzeszow
vingrosz
vingrosz
vingrosz 14.06.2026, 08:57:30 via iOS
  • 4
Czemu pisowskie media jeszcze tego nie grzeją? Przecież to złoto polityczne gdyby to jakoś powiązać z aborcjami, tuskiem i strajkami kobiet
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

259

W repozytorium AUR systemu Arch Linux wykryto ponad 400 zainfekowanych pakietów

W repozytorium AUR systemu Arch Linux wykryto ponad 400 zainfekowanych pakietów

W tym tygodniu repozytorium użytkowników Arch Linuxa AUR padło ofiarą zakrojonej na szeroką skalę kampanii złośliwego oprogramowania, w wyniku której zainfekowano ponad 400 pakietów dostarczonych przez użytkowników.

Pawcio_cukierek
z
phoronix.com
dodany: 12.06.2026, 15:24:19
  • 90
  • #
    linux
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    security
  • #
    prywatnosc
  • #
    archlinux
  • #
    ciekawostki
vingrosz
vingrosz
vingrosz 13.06.2026, 15:22:18 via iOS
  • 2
@3g4w4re3ewedw: Ciekawe dzięki za wyjaśnienie

674

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Pokaż treści 18+

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 15:04:00
  • 211
  • #
    lekarz
  • #
    polska
vingrosz
vingrosz
vingrosz 13.06.2026, 09:11:51 via iOS
  • -3
O co chodzi że Tusk i jego prokuratura grzeją ten temat? Uśmiechnięci już nie są za aborcją?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 20.04.2026

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 29.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking