Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Critic
Critic

Critic

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 60543
  • Znaleziska 10348
  • Mikroblog 50195
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2

664

Psiara w akcji. Szczuje psa na ludzi i bije ochroniarza

Kiedy w końcu ktoś zrobi z nimi porządek?

arcx
z
vm.tiktok.com
dodany: wczoraj, 10:14:43
  • 142
  • #
    psiarze
  • #
    polska
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    podludzie
Critic
Critic
Critic 23 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
Mam nadzieję, że oczy babsztyla zapiekły od gazu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

delulusional
delulusional
wczoraj, 03:05:35
  • 927
prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolony?
brauniarze, konfiarze, pisiory szczęśliwi?

Was trzeba do Choroszczy, a nie do polityki
delulusional - prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolo...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Critic
Critic
Critic wczoraj, 06:12:57 via Wykop
  • 9
@delulusional: po głosie z początku spodziewałem się zaszczanego żula i trochę zszokowało, że typ zadbany i normalnie wyglądający a głos i słownictwo jak z rynsztoka.
  • Odpowiedz
Critic
Critic
Critic wczoraj, 10:30:01 via Wykop
  • 0
@Szmalu: czy ja wiem, moim zdaniem po sportowemu, nowocześnie - czasem się widzi lepiej odstawionych emerytów noszących się bardziej "nowocześnie" a nie klasycznie w odzieży jakby trzymanej w szafie przez 50 lat.
  • Odpowiedz

766

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

Arłukowicz u Prusinowskiego

TomTom7770
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 10:30:50
  • 149
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    egipt
Critic
Critic
Critic wczoraj, 09:21:44 via Wykop
  • 11
Widzicie, system działa idealnie - Tutenchamon czekał i się doczekał na TK na NFZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rail_man
rail_man
przedwczoraj, 19:21:17
  • 426
Wyobrażacie sobie splacanie 30 lat kredytu na takie coś?

- ciemna klitka, wciśnięta w róg budynku
- ogródek taki, że zamiast kosiarki wystarczy królik
- smietnik obok XD
- nad twoim przybytkiem stłoczone dwa balkony, ze sasiedzi mogą zbijać rano piątki i robić konkurs we wrzucaniu ci petów na trawę
rail_man - Wyobrażacie sobie splacanie 30 lat kredytu na takie coś?

- ciemna klitka,...

źródło: IMG_4583

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Critic
Critic
Critic wczoraj, 06:29:58 via Wykop
  • 3
@rail_man: Obstawiam, że coś takiego kupuje gość typu lekarz w pakiecie z kilkoma innymi mieszkaniami w tym bloku pod najem i w dupie ma warunki jakie tam panują, bo biznes i tak się będzie spinał.

Od znajomej wiem, że na nowo wybudowane osiedle przyjechał typ i kupił hurtem 12 mieszkań. Nie interesował się kompletnie niczym. Balonik pompują ludzie z kasą i brakiem innej umiejętności inwestowania kasy niż beton.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 06:37:02
  • 82
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Critic
Critic
Critic przedwczoraj, 09:35:06 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: mniejsza cena, spoko lokalizacja i bliskość wszelkich usług kontra dom na zadupiu. Wybieram opcję nr 1. Oczywiście, czasem spotykam działki budowlane lepiej zlokalizowane ale za samą działkę płacisz tyle co za 2-3 mieszkania w tej samej lokalizacji.
  • Odpowiedz

1002

Kolejny lekarz przerywa milczenie. Uciszali, gdy zgłaszałem patologie.

Kolejny lekarz przerywa milczenie. Uciszali, gdy zgłaszałem patologie.

Wszelkie nagłaśnianie patologii jest napiętnowane. Osobiście kilka razy spotkały mnie próby uciszania za nagłośnienie patologii w obrębie szpitali - mówił rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej Jakub Kosikowski. Opowiedział o sytuacji, w której ukarano go za wytknięcie błędu w sposobie leczenia.

Emerald84
z
polsatnews.pl
dodany: przedwczoraj, 06:03:19
  • 99
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
Critic
Critic
Critic przedwczoraj, 08:55:01 via Wykop
  • 19
@zakoleo: Zarabiali miliony ale się nie cieszyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

570

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Sąd Rejonowy w Cieszynie ogłosił wyrok w sprawie Damiana D. oskarżonego za podanie psom sąsiadów trutki na ślimaki w Brennej.

ken-wawa
z
o2.pl
dodany: 23.06.2026, 16:24:51
  • 239
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    informacje
Critic
Critic
Critic przedwczoraj, 08:53:04 via Wykop
  • 1
Ostatnio widziałem babkę 50kg w klapeczkach z dwoma napakowanymi amstaffami bez kagańca i smyczy. Psy zobaczyły coś po drugiej stronie ulicy i tylko napięły smycz - babka musiała się zapierać przechylając w przeciwną do nich stronę. One tylko napięły smycz, jakby ruszyły to by chyba odleciała... Głupota ludzka mnie przeraża.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

593

Puszki z Lublina jechały aż do Niemiec! Tak działa system kaucyjny w Polsce

Puszki z Lublina jechały aż do Niemiec! Tak działa system kaucyjny w Polsce

Działający od października ubiegłego roku system kaucyjny w Polsce zaskakuje. Okazuje się, że opakowania z Lublina trafiały setki kilometrów dalej, nawet do Niemiec. Firma OK Operator Kaucyjny S.A. tłumaczy to fazą rozruchową i specyfiką procesu, jakim jest recykling butelek i puszek.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 24.06.2026, 06:18:41
  • 88
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    ekologia
  • #
    recykling
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    biznes
Critic
Critic
Critic przedwczoraj, 08:46:43 via Wykop
  • 0
Cenny surowiec wyjeżdża za granicę zamiast zostawać u nas a w zamian mamy pożary nielegalnych wysypisk śmieci z Niemiec. Równowaga musi być.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Critic
Critic
Critic 23.06.2026, 08:13:09 via Wykop
  • 0
@scriptum_nox: Popsuły wiele rzeczy ale nawigowanie ułatwiły. Ja teraz cenię to, że coś umożliwia mi sprawniejsze poruszanie bez tracenia czasu a zaoszczędzony czas poświęcam na przyjemniejsze rzeczy. Może jakby mi 2/3 życia nie zabierała praca i sen, to miałbym czas na gubienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aczkolwiek uważam, że umiejętność czytania map i używania kompasu warto posiadać. System zawsze może paść w sytuacji kryzysowej - nawet
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
22.06.2026, 06:18:14
  • 367
Dziecko się bawiło w parku kiedy nagle podbiegł do niego obcy pies i bez ostrzeżenia ugryzł w twarz.

Psiara: może piesek ma jakieś traumy! Wystarczyło "wziąć dziecko" jak widzieli, że biegnie pies!!!

Skąd się biorą takie elementy z odwróconymi hierarchiami wartości uważające, że psy z traumami bez smyczy i kagańca są ważniejsze niż dziecko i mają prawo biegać po parku i robić co chcą, a dziecko i rodzice mają na siebie uważać
WielkiNos - Dziecko się bawiło w parku kiedy nagle podbiegł do niego obcy pies i bez ...

źródło: 1000132085

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Critic
Critic
Critic 22.06.2026, 14:13:40 via Wykop
  • 2
W tym parku w godzinach wieczornych jest psi pokaz - psów więcej jak ludzi. Zresztą biegam po parkach, to ludzi bez psów niewiele - większość robi sobie z parków wybieg dla piesków (oczywiście bez smyczy i kagańca).
  • Odpowiedz

933

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

Ogłoszenie o pracę w Żabce wywołało burzę w sieci. Prowadząca sklep Ukrainka napisała wprost, że zatrudni tylko swoich rodakow

karol1011
z
fakt.pl
dodany: 20.06.2026, 03:21:16
  • 183
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
Critic
Critic
Critic 21.06.2026, 08:09:56 via Wykop
  • 2
Wniosek jeden - nie kupować w Żabkach.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GdzieSoLody
GdzieSoLody
20.06.2026, 07:41:37
  • 888
Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz. W Polsce juz nie ma służby zdrowia, jest partnerstwo medyczne
#lekarz100k #medycyna #konowalposting
GdzieSoLody - Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Critic
Critic
Critic 20.06.2026, 09:22:30 via Wykop
  • 13
@GdzieSoLody: z OZ nie są związani xd Publiczna SŁUŻBA zdrowia jest opłacana z moich podatków więc jednak trochę jestem z nią zwiazany i mam prawo wymagać, żeby nie pozwalała na kombinatorstwo kosztem moich pieniędzy i zdrowia.
  • Odpowiedz
Critic
Critic
Critic 20.06.2026, 12:56:15 via Wykop
  • 1
@taki_sobie_mirek: o już się doktór uruchomił:

Po primo:

Przyjmując z głębokim szacunkiem i czcią tytuł lekarza, uroczyście przyrzekam: służyć życiu i zdrowiu
  • Odpowiedz

372

Polski system podatkowy zupełnie się wynaturzył

Polski system podatkowy zupełnie się wynaturzył

O to, czy obciążenia podatkowe i składkowe w Polsce są za wysokie, można się spierać w nieskończoność. Prawdziwym problemem jest zróżnicowanie tych obciążeń, które straciło wszelki związek ze zróżnicowaniem dochodów. Źródłem tej patologii jest nadmiar przywilejów dla samozatrudnionych.

ukojenie
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 23:23:56
  • 81
  • #
    antykapitalizm
  • #
    kapitalizm
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Critic
Critic
Critic 20.06.2026, 08:03:28 via Wykop
  • 0
@Czoso: ktoś musi na te kasty pracować... by (wybranym) żyło się lepiej.

621

Afera Kacprzyka uruchomiła państwo w kilka dni. A przecież problem był znany

Afera Kacprzyka uruchomiła państwo w kilka dni. A przecież problem był znany

Najpierw było 1,6 mln zł przychodu z praktyki lekarskiej. Potem 3976 godzin pracy. Co będzie dalej wygaszanie afery czy reforma systemu ochrony zdrowia?

PIAN--A_A--KTYWNA
z
edgp.gazetaprawna.pl
dodany: 19.06.2026, 09:23:54
  • 78
  • #
    polityka
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz100k
Critic
Critic
Critic 20.06.2026, 07:48:26 via Wykop
  • 11
@kastrator2: mafia w kitlach handlująca życiem i zdrowiem obywateli.

500

Cięcia NFZ w badaniach: po miesiącu sprawdzamy kolejki. Uderzenie w pacjentów

Cięcia NFZ w badaniach: po miesiącu sprawdzamy kolejki. Uderzenie w pacjentów

Ponad rok oczekiwania na kolonoskopię w stanie pilnym, 17 miesięcy w stabilnym.

Bobito
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:02:58
  • 57
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    afera
Critic
Critic
Critic 19.06.2026, 11:59:21 via Wykop
  • 0
@sznupa: a potem zdziwienie, że dzietność spada.

775

Kto zyskał na systemie kaucyjnym? Producenci maszyn

Kto zyskał na systemie kaucyjnym? Producenci maszyn

Na systemie kaucyjnym straciły m.in. samorządy, instalacje komunalne i mały handel, a zyskały przede wszystkim firmy operatorskie oraz producenci urządzeń. Ekspert wyjaśnia model działania systemu.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 18.06.2026, 13:25:33
  • 73
  • #
    biznes
Critic
Critic
Critic 19.06.2026, 10:25:43 via Wykop
  • 7
Na tym systemie oprócz operatorów zyskują jeszcze menele. Co przechodzę obok automatu, to większość ludzi oddających to śmietnikowi szperacze, którzy za zarobione w ten sposób pieniądze dalej się alkoholizują.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1261

Dawid Kacprzyk ma kontrakt w drugim szpitalu od 5 lutego 2026

Dawid Kacprzyk ma kontrakt w drugim szpitalu od 5 lutego 2026

Szpital Południowy nie był jedynym miejscem pracy. Okazuje się, że Szpital Południowy nie był jedyną placówką, z którą lekarz jest związany kontraktem. Pan Dawid Kacprzyk współpracował z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim od 5 lutego 2026 r. W 2026 r przepracował łącznie 732 godziny.

Caracas
z
fakt.pl
dodany: 18.06.2026, 19:09:22
  • 90
  • #
    praca
  • #
    polityka
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
Critic
Critic
Critic 19.06.2026, 10:20:07 via Wykop
  • 5
Przecież to jest najzwyklejszy wyłudzacz a oddaniem połowy bańki tylko się przyznał. Konfiskata kasy, utrata PWZ i zarzuty prokuratorskie, to jest to co powinno go czekać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1156

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Życie lekarza :D

armiakrolewska
z
joemonster.org
dodany: 17.06.2026, 17:20:57
  • 150
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    szpitalnadoriel
  • #
    leczenie
  • #
    sluzbazdrowia
Critic
Critic
Critic 18.06.2026, 10:33:53 via Wykop
  • 20
@Rudz1elec: pewnie śpi na dyżurach

2798

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Pełny zakaz pracy jednocześnie w publicznym systemie i w prywatnej popiera jedynie 15 proc. lekarzy. Ograniczyło by to możliwości okradania Polaków. Większe poparcie mają rozwiązania porządkujące. Jakie? Przede wszystkim wzrost wynagrodzeń w sektorze publicznym. Jeszcze im mało!!!

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 17.06.2026, 10:20:59
  • 278
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
Critic
Critic
Critic 17.06.2026, 13:21:57 via Wykop
  • 71
@MajoZZ: bieda taka, że trzeba pracować na dwa etaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

562

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Jak w tytule

PiersiowkaPelnaZiol
z
youtube.com
dodany: 16.06.2026, 15:01:17
  • 138
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    patologiazmiasta
Critic
Critic
Critic 17.06.2026, 12:03:45 via Wykop
  • 0
@kwanty: wystarczy, że złapią jednego albo choćby namierzą po filmach, bo jak widać nagrali na siebie sporo materiału dowodowego. Mając jednego namierzyć resztę. Potem konfiskata sprzętu. Ale u nas jak w lesie, musi się wydarzyć tragedia - może jak się jeden z nich zabije albo co gorsze zabiją/okaleczą postronną osobę, to będą grzać temat w TV. Bo temat tych skuterów elektrycznych jest grzany tylko od tragedii do tragedii.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking