Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tomwick55

tomwick55

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16420
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 16414
  • Obserwujący 141
  • Obserwowane 96
DocentMarzanek
DocentMarzanek
DocentMarzanek
01.06.2026, 08:44:21
  • 37
#ladnapani #nogiboners #fitnessboners
DocentMarzanek - #ladnapani #nogiboners #fitnessboners

źródło: saf

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55 01.06.2026, 10:01:57 via Wykop
  • 3
@Sylwiusz_89: Fajna ta fitnesiara

@first @moja-walka @matixrr @Kulfonix
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
31.05.2026, 14:51:32
  • 12
ale #ladnapani w #meczyki
#mecz
marcelus - ale #ladnapani w #meczyki
#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55 01.06.2026, 09:51:57 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: Bardzo fajna. Szara myszka. Kojarzę bardzo podobne do niej dwie dziewczyny, które mają po 20 kilka lat. Ale obie już po ślubie

@marcelus @moja-walka @first @matixrr
@Kulfonix
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 01.06.2026, 09:48:55
  • 11
Kiełbasa Skolima i parówki Skolimki są do kupienia w sklepie xd

#jedzenie #jedzzwykopem #muzyka #skolim
#przegryw #przemyslenia #sklep #zakupy #blackpill
tomwick55 - Kiełbasa Skolima i parówki Skolimki są do kupienia w sklepie xd

#jedzeni...

źródło: 1000031989

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vantablank
vantablank
01.06.2026, 09:50:53 via Wykop
  • 26
@tomwick55: kiełbasa ze skolima ucieli mu kutasa i wsadzili w opakowanie. btw jestem pewny że taki miał zamysł żeby głupie małolatki memowaly że o---------ą pento skolima na grillach tego lata. dobry marketing.
  • Odpowiedz
noname3004
noname3004
01.06.2026, 10:08:48 via Android
  • 15
@tomwick55: ten świat w istocie jest cyrkiem
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 17:52:44
  • 11
Chuop próbował nadchwytem i podchwytem się podciągnąć w tych miejscach na drążku i nie może ani razu. Irytujące jak ciągle podchodzisz, próbujesz i nie możesz. Może ta guma oporowa najcięższa jak przyjdzie to pomoże dla jego z tym podciąganiem i właśnie z nauką. A najlepsze jest to, że chuop nie jest gruby. Podejrzewam, że to przez słabe trukelskie ręce i po prostu brak siły w nich. Są chude. Zrobić na raz z
tomwick55 - Chuop próbował nadchwytem i podchwytem się podciągnąć w tych miejscach na...

źródło: 1000031946

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 18:10:27 via Wykop
  • 1
@anonanonimowy321: To zacznę z krzesłem i z gumą, dzięki
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 18:12:27 via Wykop
  • 3
@Marian_Pe: U mnie pompki lepiej, a podciągnie od dziecka lipa. Dzięki za cały plan. Będę kombinował z tym i tym. Obejrzę sobie. Do siłowni nie mam dostępu. Dzięki
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 18:13:55 via Wykop
  • 2
@Mateuszzzx: Sam nie
Też bym tak chciał
Będę działał, z krzesłem i gumą
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 18:18:09 via Wykop
  • 2
@Tired_: To fajnie. Dzięki. Będę działał z gumą jak przyjdzie, ale jeszcze czytam, że z krzesłem można, więc ogarnę jakieś. Na sucho to lipa. Marzenie bez gumy czy krzesła. A już Ci najlepsi do dokładają ciężar, na przykład plecak na plecy w środku z czymś
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 18:19:49 via Wykop
  • 2
@Tired_: @Marian_Pe Co do wczorajszych pompek - 10 w serii to męczę się i jest ciężko. Więcej to raczej nie dałbym rady na raz
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 18:21:47 via Wykop
  • 1
@anonanonimowy321: @Tired_ @Mateuszzzx @Marian_Pe A jak wasze osiągi w podciąganiu, ile na raz potraficie? Ile ćwiczycie?
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
01.06.2026, 08:02:52 via Wykop
  • 0
@PopeLeon: @arclex Czyli mam zbudować siłę, a potem dopiero zabierać się za drążek?
  • Odpowiedz
LightMenago
LightMenago
24.05.2026, 09:10:15
  • 3
Śniadanie mistrzów( ͡° ͜ʖ ͡°)
150g wołowiny mielonej, 3 jajka. I miska sałaty z rzodkiewkami, solidnie polana oliwą (nie zmieściła sie do zdjęcia)
A marną owsiankę na mleku sojowym zostawmy soyboyom z teściem po 200-300, ulańcom 120kg czy skinnyfatom
#dieta #sport #zdrowie #chudnijzwykopem #odchudzanie #jedzenie #gotujzwykopem
LightMenago - Śniadanie mistrzów( ͡° ͜ʖ ͡°)
150g wołowiny mielonej, 3 jajka. I miska ...

źródło: 20260524_095926

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 22:44:09 via Wykop
  • 1
@LightMenago: Podoba mi się Twój posiłek. Przede wszystkim zdrowy. Muszę taki sobie zrobić w tym tygodniu @moja-walka
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
25.05.2026, 11:04:33
  • 1
#dieta #sport #zdrowie #chudnijzwykopem #odchudzanie #medycyna #pytaniedoeksperta #pytanie
aa-aa - #dieta #sport #zdrowie #chudnijzwykopem #odchudzanie #medycyna #pytaniedoeksp...

źródło: 1000004608

Pobierz

Hot or not

  • Hot 21.7% (13)
  • Not 78.3% (47)

Oddanych głosów: 60

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 22:41:18 via Wykop
  • 0
Czy podoba się ona chuopom?

@moja-walka @Sylwiusz_89 @first
@matixrr @Kulfonix @D00M666
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 22:26:22
  • 7
Ja nigdy nie zjadł na raz jak batona całej kostki masła

#przegryw #dieta #keto #przemyslenia #jedzenie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
31.05.2026, 22:29:06 via Wykop
  • 2
@tomwick55: rel
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 22:08:23
  • 9
Chuopska micha

Jest to skyr, twaróg, masło orzechowe, banan i borówki w ozdobnej misce

#jedzenie #jedzzwykopem #zdrowie #dieta #polskiedomy #przemyslenia #przegryw #ankieta
tomwick55 - Chuopska micha 

Jest to skyr, twaróg, masło orzechowe, banan i borówki w...

źródło: 1000031973

Pobierz

Która lepsza forma tej samej chuopskiej michy?

  • Ta na górze 54.2% (13)
  • Ta na dole 45.8% (11)

Oddanych głosów: 24

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 22:13:22 via Wykop
  • 2
@D00M666: Dzięki kolego tagowy. To na jutrzejsze śniadanie sobie przygotowałem. Ale jutro już nie będę wstawiał
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 21:12:07
  • 68
Już wiem dlaczego wygrali z nami dzisiaj 2:0

#zydkrecikorba #przegryw #mecz #pilkanozna
#przemyslenia #reprezentacja
tomwick55 - Już wiem dlaczego wygrali z nami dzisiaj 2:0

#zydkrecikorba #przegryw #m...

źródło: 1000031957

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
01.06.2026, 12:05:31 via Wykop
  • 2
@tomwick55: Nic dziwnego, że przegrali. Obrona Wiśniewski z widzewa skompromitowanego w tym sezonie xD i Kędziora na środku xD gra trójką a nie czwórką xD. Pyrka i Zalewski do tego tak nisko grający xD, Piotrowski który mógłby być może spoko zmiennikiem co najwyżej na środku xD, Pietuszewski na boku xD
  • Odpowiedz
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
01.06.2026, 20:25:26 via Wykop
  • 1
@tomwick55: Wszystkooooooooooooo #pdk
  • Odpowiedz
Landryna_ze_Slaska
Landryna_ze_Slaska
31.05.2026, 19:11:14
  • 9
#przegryw
LandrynazeSlaska - #przegryw

źródło: 1000015904

Pobierz

Czy podoba ci się pani ze zdjęcia ? 👀

  • Tak 72.9% (35)
  • Nie 27.1% (13)

Oddanych głosów: 48

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 19:14:55 via Wykop
  • 1
@Landryna_ze_Slaska: Para z sąsiedztwa, dobry m--f
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 19:13:27
  • 8
Ciekawe ile razy Robert Firlejoski podniesie się na drążku

#przegryw #przemyslenia
tomwick55 - Ciekawe ile razy Robert Firlejoski podniesie się na drążku 

#przegryw #p...

źródło: 1000031955

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
31.05.2026, 19:16:40 via Wykop
  • 3
@tomwick55: Tyle, ile diabłów mieści się na końcu szpilki
  • Odpowiedz
nowyrozdzialzycia
nowyrozdzialzycia
nowyrozdzialzycia
31.05.2026, 19:36:14 via Wykop
  • 3
@Landryna_ze_Slaska: jak to możliwe ze 10 razy jak ty na silke nie chodzisz xD
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 30.05.2026, 14:08:32
  • 18
Dzisiaj na obiad będę jadł makaron z truskawkami. Sezon na truskawki rozpoczęty. Dzisiaj były w lepszej cenie. Dawno makaronu nie jadłem

#przegryw #jedzenie #jedzzwykopem #obiadove #polskiedomy #truskawki #gotujzwykopem
tomwick55 - Dzisiaj na obiad będę jadł makaron z truskawkami. Sezon na truskawki rozp...

źródło: 1000031872

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55
Autor
30.05.2026, 14:41:37 via Wykop
  • 2
@matixrr: To fajnie jak chuop tak samo. Dziękuję :)
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 15:49:33 via Wykop
  • 1
@moja-walka: Ubite truskawki, śmietana i cukier
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 14:07:58
  • 30
Chuop dzisiaj ma na obiad zupę pomidorową

#jedzenie #obiadove #polskiedomy #przegryw
#jedzzwykopem
tomwick55 - Chuop dzisiaj ma na obiad zupę pomidorową 

#jedzenie #obiadove #polskied...

źródło: 1000031938

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 14:10:26 via Wykop
  • 0
@antistar1: Dzięki
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 14:13:51 via Wykop
  • 2
@Mechamaru: Dzięki kolego tagowy
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 31.05.2026, 12:37:46
  • 3
#keto #dieta #zdrowie #jedzenie #bestia #piotrpiechowiak #kulturystyka #silownia @moja-walka #youtube
tomwick55 - #keto #dieta #zdrowie #jedzenie #bestia #piotrpiechowiak #kulturystyka #s...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 13:22:01 via Wykop
  • 1
@krucjan: @moja-walka @LightMenago Po tej 200 g kostce masła, wypił jeszcze 330 ml śmietany 30% - keto posiłek w 2 minuty
tomwick55 - @krucjan: @moja-walka @LightMenago Po tej 200 g kostce masła, wypił jeszc...

źródło: 1000031931

Pobierz
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 13:25:57 via Wykop
  • 0
@krucjan: No ja bym nie dał rady raczej
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 13:31:51 via Wykop
  • 0
@krucjan: Tutaj robił akurat challenge. Ale to jego styl życia dieta keto. Dziennie mówił, że je 50 g masła. W 24 h takie statystki osiągnął - jak mówisz atencję. Ale tak, sporo ludzi w szoku

@moja-walka @LightMenago
tomwick55 - @krucjan: Tutaj robił akurat challenge. Ale to jego styl życia dieta keto...

źródło: 1000031933

Pobierz
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 13:38:29 via Wykop
  • 2
@LightMenago: Tłuszcze dostarczają więcej energii niż węglowodany - zarówno na gram, jak i z jednej cząsteczki. Różnica polega jednak na tempie ich wykorzystania. Węglowodany są szybciej dostępne i mogą być spalane zarówno tlenowo, jak i beztlenowo, dlatego lepiej sprawdzają się przy bardzo intensywnym wysiłku. Tłuszcze są wykorzystywane głównie tlenowo i wymagają więcej czasu na przetworzenie, ale zapewniają większy, długotrwały zasób energii

@moja-walka @krucjan
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
Autor
31.05.2026, 13:44:23 via Wykop
  • 1
@moja-walka: Tak, węglowodany są bezdyskusyjnie najlepszym paliwem dla sportowców wyczynowych

@krucjan @LightMenago
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 30.05.2026, 22:23:27
  • 9
Chuop dzisiaj zrobił po wstaniu 10 pompek na podłodze, we dnie na trawie 10 pompek i 10 przed chwilą przed snem znowu na podłodze. Dzisiaj wziąłem pompkopill

#przegryw #przemyslenia #fitness #cwiczzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marian_Pe
Marian_Pe
30.05.2026, 22:24:58 via Wykop
  • 3
@tomwick55: ale to rób 3 serie blisko upadku (czyli max), bo tak 2 razy na dzien jedna seria jest malo korzystne. 2 razy w tyg najlepiej
  • Odpowiedz
Tired_
Tired_
30.05.2026, 22:27:36 via Wykop
  • 6
@Marian_Pe: Jeżeli dopiero zaczyna robienie pompek to robienie ich blisko upadku nie ma sensu bo będzie je wykonywał niepoprawnie i tylko se krzywdę zrobi
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 30.05.2026, 21:22:12
  • 278
#ligamistrzow #psg #arsenal #memy #pilkanozna #mecz #realmadryt #mbappe
tomwick55 - #ligamistrzow #psg #arsenal #memy #pilkanozna #mecz #realmadryt #mbappe

źródło: 1000031905

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
30.05.2026, 20:14:22
  • 5
na starej piczy..
#polityka #bekazprawakow #mariannaschreiber
splinter96 - na starej piczy..
#polityka #bekazprawakow #mariannaschreiber

źródło: HJjxg9mXgAQpOnT

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55 30.05.2026, 21:19:43 via Wykop
  • 5
Na starej piczy, młody chuop ćwiczy. Marianna fajna mamuśka. Ona ma z 33 lat lata, a on z 23

@moja-walka @first @matixrr @Sylwiusz_89
@Kulfonix
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55 30.05.2026, 20:35:53
  • 7
Chuop dał przed chwilą Pimpkowi kawałek kabanosa

#przegryw #psy #przemyslenia #jedzenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
  • Strona 4 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.05.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.03.2025

    Mikroblogger
  • VIP
    od 25.06.2025

    VIP
  • Rocznica
    od 23.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking