@Sylwiusz_89: Przecież ten Szczepaniak ciekawiej grał w Legii od Kacpiego, ale może ma jakiś defekt, o którym nie wiemy, np. masturbuje się publicznie na treningach i wstyd o tym mówić albo ma menadżera niemowę/niemotę, który nie umie go wypromować albo nie wiem co.
Koreańczycy razem ze Szkotami to mają przegwizdane. Siedzą kolejny dzień na zgrupowaniu, szanse na awans znikome, ale jakieś tam są i do domu nie można wrócić
@Sylwiusz_89: Dopóki Betoniarek zarządza polska defensywą, będa głupie bramki. Nie to, że inni dużo lepsi, ale on wielokrotnie przynajmniej negatywnie zweryfikowany.
@Sylwiusz_89: Ja przez 10 rozkminiałem, dlaczego oni awansowali, a Senegal jeszcze nie, i siedzę i siedzę, myślę i myślę i mnie olśniło, że oni przecież awansowali z 2. miejsca xD
@alfonso12345: kurde, na przyszłość będę jeszcze staranniej dobierał słowa, chodziło mi, że to nie była udana interwencja, post factum, jakby wybił piłkę, wtedy by była. Nawet abstrahując od tego późniejszego karnego.
łańcuszki kobietom zrywano Polska 1991-1999 roku, bo złote i dało się szybko sprzedać, więc kiedyś milicjant na pogadance w szkole gadał koło 1999 roku, że jego żona łańcuszek tylko do kościoła nosi na komunie dzieci z rodziny, a tak to nie i miał rację, w sumie, po latach
@Sylwiusz_89: Kiedyś to i telefony komórkowe masowo kradli, a z życzliwości, ci bardziej dobroduszni, zostawiali kartę sim ( ͡°͜ʖ
Czasem sobie posłucham co ma do powiedzenia Cwiakala jeśli chodzi o #mecz i dzisiaj mi rozwalił głowę swoją opinia na temat polskich komentatorów.
Nie dość że jego zdaniem Mielcarski i Podolinski to są dobre 2 to jeszcze dowalił, że jak AI zastąpi komentatorów to niech mówi głosem Borka. Ja wiem, że każdy ma prawo do swojego zdania i można je mieć różne, ale to serio trzeba chyba być już głuchym
@Darth_Gohan: przyspieszony cosplay Szpaka to by był jakby co chwile mylił piłkarzy, drużyny itd. Ten gośc robił to przez całe życie. Jako 10-latek już lepiej wiedziałem od Szpakowskiego kto jest przy piłce. Nie znaczy, że to Borek jest jakiś dużo lepszy, ale merytorycznych błędów znacznie mniej sadzi.
@Sylwiusz_89: Modra to hotówa, ale strasznie tępa.
W ogóle przypomniałeś mi jak wierna Chorosińska kiedyś prowadziła jakieś konwencje planktonu korwinowego i kuce były zachwycone, że ona powinna grać w filmach, a nie reżymowe aktorki itd. Mimo że przekręcała nazwiska kanapowców, dukała i w ogóle zero profesjonalizmu. Później na scenie wystąpiła wokalnie jakaś tam szara myszka. Ok, może ladnie śpiewała, ale to taki poziom jasełek w małej gminie, babciom może się
@first: albo Japonia gra super i trafia na zespół z 1wszego miejsca a RPA gra słabo i trafia na zespół z 2giego miejsca mimo że obie drużyny zajęły drugie miejsce w grupie. Wiem że to losowe akurat, ale słabo to wychodzi
@first: @vorky @tomwik55 Wrócić do 16 osobowych ME i 32 osobowych MŚ, bo wtedy jedziesz i wiesz, że gra silny z dobrym lub silny z bardzo dobrym, a nie słaby z dobrym itd. Za takich Czechów na MŚ to ja podziękuję...
@Sylwiusz_89: @alfonso12345: Jeszcze abrahując, ale tak se chwilę rozkminiając to ciekawe jest to, że Smuda w większości powoływał farbowanych lisów poza ich primem. Przecież Boenisch czy Ojgen się bardzo dobrze zapowiadali w Bundeslidze, ale jak grali dla Polski to już byli po kontkach, czy kij wie po czym, w każdym razie po drugiej stronie rzeki. Wiadomo, że graliby dla Niemiec jakby byli dobrzy. Matty Gotówka niby analogiczny przypadek,
@alfonso12345: jaki zaścianek (tzn. wiem, że tak mogli pisać), ale my do cholery byliśmy jednymi z prekursorów/pionierów w naturalizacji xD Olisadebe, Panie Ferdku. A nawet Perejro jeszcze przed 2012 był.
@Sylwiusz_89: w ogóle popraw mnie, jeśli się mylę co do Oliego, ale pamiętam, że jak nie wiedzieli co zrobić Poljacy to dawali piłkę Oliemu, a ten od środka z nią biegł na bramkę (niczym szybsza wersja Pululu) i często sie udawało stworzyć zagrożenie. Oczywiście Lewandowski sto razy lepsza kariera, sto razy lepsze staty, ale jak piłka szła do Oliego to człowiek miał większą pewność niż przy Lewym, że lepszy pożytek
@Sylwiusz_89: prawda jest taka, że ten grajek https://en.wikipedia.org/wiki/Park_Ji-sung był zdecydowanie lepszy niż te wszystkie Świerszcze, Bąki, którymi się tutak tak zachwyca. I nie chodzi mi o ten tylko mecz, ale ogólnie piłkarsko. Polskie to były męczybuły. Zieliński nie męczy buły, ale ma psyche mega kruchą. O, dać mu psychę Świra i byłby top grajcar.
@alfonso12345: Polska męczyła bułę od zarania dziejów. Ta gra z kontry, która niby charakteryzowała zawsze Polaków, była emanacją beznadziei taktycznej naszych reprezentacyj. Pamiętam te eliminacje Engelsa to też tam mimo dobrych wyników było dużo męczenia bułencji.
Dzisiej dla januszy Francja-Norwegia i Hiszpania-Urugey, dla ekspertów hitowe starcie o awans Republika Zielonego Przylądka-Arabia Saudyjska, taka moja jest prawda futbolu. #mecz
@Klima777: Ja to jakiś ostatni fanboj Senegalu na tym portalu chiba i asekuracyjnie to napisałem. Z Francją wg zagrali naprawdę super 1. połowe, a jak było w drugiej wszyscy wiedzą. W ogóle niektórzy niby wspominają bardzo dobrą grę Polski z Francją na mundialu w Katarze, a Senegal zagrał 10 razy lepiej od nas i pisze się o nich jak o jakichś cieniasach. Przed mundialem z ciemno stawiałbym 2:0+ dla Senegalu
Pytona nie biorę na poważnie.
Jedynie co się zgadza, to brak Kacpra Urbańskiego w kadrze na zgrupowanie i info od klubu o pracy nad jego odejściem.
źródło: image
Pobierz