Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
first

first

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21300
  • Znaleziska 1856
  • Mikroblog 19444
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 6
KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
wczoraj, 08:20:22
  • 1
#mecz #legia

Pytona nie biorę na poważnie.

Jedynie co się zgadza, to brak Kacpra Urbańskiego w kadrze na zgrupowanie i info od klubu o pracy nad jego odejściem.
KebabZostrymSosem - #mecz #legia 

Pytona nie biorę na poważnie. 

Jedynie co się zga...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 1 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@Sylwiusz_89: Przecież ten Szczepaniak ciekawiej grał w Legii od Kacpiego, ale może ma jakiś defekt, o którym nie wiemy, np. masturbuje się publicznie na treningach i wstyd o tym mówić albo ma menadżera niemowę/niemotę, który nie umie go wypromować albo nie wiem co.
  • Odpowiedz
KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
19 godz. i 9 min temu
  • 3
#legia #mecz

Potwierdzają się plotki - smoluchy coś kombinują z adidasem. Szanse na drugi / trzeci komplet z trefoil wzrastają
KebabZostrymSosem - #legia #mecz 

Potwierdzają się plotki - smoluchy coś kombinują z...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 1 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Sylwiusz_89: Ja to lubiłem te koszulki Legii moro.
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8
2 godz. i 58 min temu
  • 1
Koreańczycy razem ze Szkotami to mają przegwizdane. Siedzą kolejny dzień na zgrupowaniu, szanse na awans znikome, ale jakieś tam są i do domu nie można wrócić

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 2 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: Dopóki Betoniarek zarządza polska defensywą, będa głupie bramki.
Nie to, że inni dużo lepsi, ale on wielokrotnie przynajmniej negatywnie zweryfikowany.
  • Odpowiedz
Tortcebulowy
Tortcebulowy
3 godz. i 11 min temu
  • 14
Człowiek wstaje i widzi Cabo Verde w fazie pucharowej i od razu dzień lepszy (。◕‿‿◕。)
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 2 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 3
@Sylwiusz_89: Ja przez 10 rozkminiałem, dlaczego oni awansowali, a Senegal jeszcze nie, i siedzę i siedzę, myślę i myślę i mnie olśniło, że oni przecież awansowali z 2. miejsca xD
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
4 godz. i 9 min temu
  • 8
Nieuznany gol Iranu, spalony

MIRROR: https://streamin.link/v/4981268c

#mecz #meczgif #mundial2026 #ms2026
uncle_freddie - Nieuznany gol Iranu, spalony

MIRROR: https://streamin.link/v/4981268...

źródło: I0

Pobierz
uncle_freddie - Nieuznany gol Iranu, spalony

MIRROR: https://streamin.link/v/4981268...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 3 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
Przecież Szczęsny też trafiłw piłkę i musnął ręką Messiego i był karny.


@CzaryMarek: Szczęsny rzeczywiście trafił tam w piłkę czy to jakiś nowy mit, który będzie powtarzany 1000-krotnie i się błędnie utrwali?
@alfonso12345
first - >Przecież Szczęsny też trafiłw piłkę i musnął ręką Messiego i był karny.

@Cz...
  • Odpowiedz
first
first 3 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@alfonso12345: Masz rację, ale chciałem odkłamać twierdzenie, jakoby Szczęsny się prawidłowo zachował w tej sytuacji.
  • Odpowiedz
first
first 2 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@alfonso12345: kurde, na przyszłość będę jeszcze staranniej dobierał słowa, chodziło mi, że to nie była udana interwencja, post factum, jakby wybił piłkę, wtedy by była.
Nawet abstrahując od tego późniejszego karnego.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
wczoraj, 09:15:08
  • 1024
Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym chwali w internecie XD

#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #bekazpodludzi #patologiazmiasta #wislakrakow
Shatter - Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym...

źródło: 1000008650

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 3 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 2
łańcuszki kobietom zrywano Polska 1991-1999 roku, bo złote i dało się szybko sprzedać, więc kiedyś milicjant na pogadance w szkole gadał koło 1999 roku, że jego żona łańcuszek tylko do kościoła nosi na komunie dzieci z rodziny, a tak to nie i miał rację, w sumie, po latach


@Sylwiusz_89: Kiedyś to i telefony komórkowe masowo kradli, a z życzliwości, ci bardziej dobroduszni, zostawiali kartę sim ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Darth_Gohan
Darth_Gohan
wczoraj, 07:51:07
  • 0
Czasem sobie posłucham co ma do powiedzenia Cwiakala jeśli chodzi o #mecz i dzisiaj mi rozwalił głowę swoją opinia na temat polskich komentatorów.

Nie dość że jego zdaniem Mielcarski i Podolinski to są dobre 2 to jeszcze dowalił, że jak AI zastąpi komentatorów to niech mówi głosem Borka. Ja wiem, że każdy ma prawo do swojego zdania i można je mieć różne, ale to serio trzeba chyba być już głuchym
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 08:04:39 via Wykop
  • 2
przyspieszony cosplay Szpakowskiego


@Darth_Gohan: przyspieszony cosplay Szpaka to by był jakby co chwile mylił piłkarzy, drużyny itd. Ten gośc robił to przez całe życie. Jako 10-latek już lepiej wiedziałem od Szpakowskiego kto jest przy piłce.
Nie znaczy, że to Borek jest jakiś dużo lepszy, ale merytorycznych błędów znacznie mniej sadzi.
  • Odpowiedz
first
first 3 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 1
Szpaku mylił owszem, ale też mimo wszystko to były zupełnie inne czasy.


@Darth_Gohan: Co to znaczy, że inne czasy. Rzetelność to odkrycie dopiero drugiej dekady XXI wieku?

Sadzi ich dalej mnóstwo plus ma te manieryzmy okropne językowe. Szpaku przekręcał, ale mimo wszystko języka lepiej używał moim
  • Odpowiedz
first
first 3 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: Modra to hotówa, ale strasznie tępa.

W ogóle przypomniałeś mi jak wierna Chorosińska kiedyś prowadziła jakieś konwencje planktonu korwinowego i kuce były zachwycone, że ona powinna grać w filmach, a nie reżymowe aktorki itd. Mimo że przekręcała nazwiska kanapowców, dukała i w ogóle zero profesjonalizmu.
Później na scenie wystąpiła wokalnie jakaś tam szara myszka. Ok, może ladnie śpiewała, ale to taki poziom jasełek w małej gminie, babciom może się
  • Odpowiedz
first
first 23.06.2026, 16:55:21
  • 2
Kto odgadnie hasło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #kalambury
first - Kto odgadnie hasło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #kalambury

źródło: kalambury

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
Autor
23.06.2026, 16:58:05 via Wykop
  • 0
@WolnyBLN: @plackojad: pudło.
Na literę "u".
  • Odpowiedz
first
first
Autor
3 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@gorzka: Źle, bo Uzbekistan.
@Sylwiusz_89
  • Odpowiedz
first
first
Autor
3 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@Sylwiusz_89: to było zadane w trakcie meczu POR - UZ, tak dla jasności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
first
first 3 godz. i 47 min temu
  • 4
Holandia se gra jak z nut na tym mundialu i w nagrodę dostaje grające jak z nut Maroko, a taki se Egipt dostaje taką se Australię ლ(ಠ_ಠ ლ)

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latajacypingwin
latajacypingwin
3 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 2
@first: albo Japonia gra super i trafia na zespół z 1wszego miejsca a RPA gra słabo i trafia na zespół z 2giego miejsca mimo że obie drużyny zajęły drugie miejsce w grupie. Wiem że to losowe akurat, ale słabo to wychodzi
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
2 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@first: @vorky @tomwik55 Wrócić do 16 osobowych ME i 32 osobowych MŚ, bo wtedy jedziesz i wiesz, że gra silny z dobrym lub silny z bardzo dobrym, a nie słaby z dobrym itd. Za takich Czechów na MŚ to ja podziękuję...
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
14 godz. i 50 min temu
  • 1
#mecz mecz się jeszcze nie zaczął, a wykopki już patologiczna mentalność odpalona i płacz xdd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 14 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 6
@LuznaPusi: jeśli nie potrafisz znieść wykopków kiedy są najgorsi, to nie zasługujesz na nich, gdy są najlepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
14 godz. i 53 min temu
  • 10
#mecz Norwegio, Ty się zastanów. Kibicowałem im ale za ten frajerski ruch oby odpadli i nigdy więcej nie awansowali na żaden turniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jmateuszj - #mecz Norwegio, Ty się zastanów. Kibicowałem im ale za ten frajerski ruch...

źródło: 1000038391

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 14 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@jmateuszj: a niech mają za swoje!
first - @jmateuszj: a niech mają za swoje!
  • Odpowiedz
majzter
majzter
majzter
15 godz. i 28 min temu
  • 7
#mecz ale mie zdenerwowali Norwegi czy ja dobrze widze rezerwowy skład czy to omamy od promieni słonecznych
majzter - #mecz ale mie zdenerwowali Norwegi czy ja dobrze widze rezerwowy skład czy ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@majzter: mnie też w------y tym. Szkoda, że wygrali z Senegalem.
  • Odpowiedz
first
first 15 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
@alfonso12345: może mają rację, ale moja racja najmojsza, a chciałem obejrzeć fajny mecz na poważnie, a nie jakichś przedskoczków.
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
15 godz. i 15 min temu
  • 2
Znając życie, Norwegia w następnym meczu w------l i łódką do domu

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 2
@PROponujek: tak to się kończy zazwyczaj...
  • Odpowiedz
nith
nith
15 godz. i 37 min temu
  • 0
#mecz o kurde Haaland na ławce
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 2
@kris-90: Dokładnie, Chorwacja grała kiedyś po 120 minut mecz i przez to była w cugu.
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
16 godz. i 42 min temu
  • 0
#mecz
Wyobraźcie że w Polsce są organizowane mistrzostwa świata w golfie? Wlasnie tak w USA świętuja mundial zwykli ludzie (nie do końca) jak my
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 5
@Klima777: Nie znam żadnego polskiego golfisty, a wiem, że Probierz gra w golfa. Porąbane troche.
first - @Klima777: Nie znam żadnego polskiego golfisty, a wiem, że Probierz gra w gol...

źródło: Michal-Probierz-scaled

Pobierz
  • Odpowiedz
first
first 15 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Klima777: w golf z Lancerto.
  • Odpowiedz
FerdekM
FerdekM
22.06.2026, 07:19:40
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 22.06.2026, 07:59:03 via Wykop
  • 2
@Sylwiusz_89: @alfonso12345: Jeszcze abrahując, ale tak se chwilę rozkminiając to ciekawe jest to, że Smuda w większości powoływał farbowanych lisów poza ich primem. Przecież Boenisch czy Ojgen się bardzo dobrze zapowiadali w Bundeslidze, ale jak grali dla Polski to już byli po kontkach, czy kij wie po czym, w każdym razie po drugiej stronie rzeki. Wiadomo, że graliby dla Niemiec jakby byli dobrzy. Matty Gotówka niby analogiczny przypadek,
  • Odpowiedz
first
first 22.06.2026, 08:10:37 via Wykop
  • 1
@alfonso12345: jaki zaścianek (tzn. wiem, że tak mogli pisać), ale my do cholery byliśmy jednymi z prekursorów/pionierów w naturalizacji xD
Olisadebe, Panie Ferdku. A nawet Perejro jeszcze przed 2012 był.
  • Odpowiedz
first
first 22.06.2026, 08:53:00 via Wykop
  • 0
@Sylwiusz_89: w ogóle popraw mnie, jeśli się mylę co do Oliego, ale pamiętam, że jak nie wiedzieli co zrobić Poljacy to dawali piłkę Oliemu, a ten od środka z nią biegł na bramkę (niczym szybsza wersja Pululu) i często sie udawało stworzyć zagrożenie.
Oczywiście Lewandowski sto razy lepsza kariera, sto razy lepsze staty, ale jak piłka szła do Oliego to człowiek miał większą pewność niż przy Lewym, że lepszy pożytek
  • Odpowiedz
first
first 22.06.2026, 09:41:52 via Wykop
  • 0
był jeszcze kałuża i świr, b.mocny środek, koza na lewej i krzyniu, arek bąk (zaufany engela) go znał z klubu


@alfonso12345: jacy byli mocni pokazali Koreańczycy 160 cm, którzy skakali do piłek o głowe wyżej od naszych nielotów.
  • Odpowiedz
first
first 22.06.2026, 10:07:39 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: prawda jest taka, że ten grajek https://en.wikipedia.org/wiki/Park_Ji-sung
był zdecydowanie lepszy niż te wszystkie Świerszcze, Bąki, którymi się tutak tak zachwyca.
I nie chodzi mi o ten tylko mecz, ale ogólnie piłkarsko. Polskie to były męczybuły.
Zieliński nie męczy buły, ale ma psyche mega kruchą. O, dać mu psychę Świra i byłby top grajcar.
  • Odpowiedz
first
first 22.06.2026, 10:37:42 via Wykop
  • 0
@alfonso12345: Polska męczyła bułę od zarania dziejów. Ta gra z kontry, która niby charakteryzowała zawsze Polaków, była emanacją beznadziei taktycznej naszych reprezentacyj.
Pamiętam te eliminacje Engelsa to też tam mimo dobrych wyników było dużo męczenia bułencji.
  • Odpowiedz
first
first 23.06.2026, 10:24:09 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: @alfonso12345: ale grającej Siekierę na basie córki Park Ji-Sunga się tutaj nie spodziewaliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
first - @Sylwiusz_89: @alfonso12345: ale grającej Siekierę na basie córki Park Ji-Sun...
  • Odpowiedz
first
first 16 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@alfonso12345: na zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
first - @alfonso12345: na zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
23 godz. i 2 min temu
  • 7
#mecz #lechpoznan
keepitreal - #mecz #lechpoznan

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 22 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 3
A VEGA nic nie robi na rynek USA?


@Sylwiusz_89: No i koniecznie Kazek Węgrzyn jako zaginiony ojciec Mońki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lolenson1888
  • Odpowiedz
first
first 16 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 2
@Sylwiusz_89: @keep_it_real @Lolenson1888:
first - @Sylwiusz89: @keepit_real @Lolenson1888:
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
17 godz. i 31 min temu
  • 16
Dzisiej dla januszy Francja-Norwegia i Hiszpania-Urugey, dla ekspertów hitowe starcie o awans Republika Zielonego Przylądka-Arabia Saudyjska, taka moja jest prawda futbolu.
#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 17 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@wfyokyga: a o Ekstraklasowiczach to już coliega zapomniał? ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
first
first 17 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@wfyokyga: W Iraku dwóch ekstra grajków przeca!
  • Odpowiedz
first
first 17 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 2
@wfyokyga: Ja czuję, że drużyna Stevena Senegala ich rozjedzie, ale może i nie rozjedzie, a może remis? xD
  • Odpowiedz
first
first 16 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@Klima777: Ja to jakiś ostatni fanboj Senegalu na tym portalu chiba i asekuracyjnie to napisałem.
Z Francją wg zagrali naprawdę super 1. połowe, a jak było w drugiej wszyscy wiedzą. W ogóle niektórzy niby wspominają bardzo dobrą grę Polski z Francją na mundialu w Katarze, a Senegal zagrał 10 razy lepiej od nas i pisze się o nich jak o jakichś cieniasach.
Przed mundialem z ciemno stawiałbym 2:0+ dla Senegalu
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
17 godz. i 21 min temu
  • 1
#mundial #mecz #pilkanozna #reprezentacja #sport
tomwick55 - #mundial #mecz #pilkanozna #reprezentacja #sport

źródło: 1000033450

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 17 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 3
@tomwick55: Czy jak Uzbekistan wygra teraz swój mecz 1:0 to przegoni w tabeli Portugalię?
  • Odpowiedz
cb_radio
cb_radio
18 godz. i 23 min temu
  • 0
#pilkanozna #mecz
cb_radio - #pilkanozna #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 17 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
ale sobie przypomnialem jak niemal cale euro 2004 obejrzałem na takim oto czarno-biały telewiazorku a mimo to dobrze wspominam tamten czas


@NanuszJowak91: o, a ja finał oglądałem też na takiej wielkości telewizorku i to w Symferopolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking