Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
runnerrunner

runnerrunner

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16945
  • Znaleziska 6493
  • Mikroblog 10452
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 46

1478

Nowe fakty ws. pana Jerzego. Kto płaci za opiekę nad nim? To nie Karol Nawrocki.

Miasto Gdańsk płaci za opiekę nad panem Jerzym niemal 100 tys. zł rocznie.

kotkameleon
z
onet.pl
dodany: 05.05.2025, 11:12:55
  • 135
  • #
    polityka
  • #
    pis
  • #
    wybory
runnerrunner
runnerrunner 05.05.2025, 15:53:11 via Wykop
  • 18
Skrót „opiekuńczej sagi” Karola N.

Przed 2017: Pan Jerzy, starszy mieszkaniec Gdańska, ma prawo wykupić komunalne mieszkanie za grosze – 12 tys. zł, choć warte dziś 400 tys. zł. Karol N. i jego żona, pełni „troski”, oferują sfinansowanie wykupu w zamian za mieszkanie i obietnicę opieki. Jakże szlachetnie!

2017: Pan Jerzy wykupuje lokal (prawdopodobnie z pieniędzy Karola), po czym przepisuje go na Karola N. i jego żonę, z notarialnym zapisem o dożywotniej opiece. Brawo,
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1006

Cyklop na wolności. UWAGA RODZICE! Obserwuje dzieci w pobliżu placów zabaw!

Pokaż treści 18+

Cyklop na wolności. UWAGA RODZICE! Obserwuje dzieci w pobliżu placów zabaw!

Marcin J. zwany Cyklopem pedofil z Siemianowic Śląskich ponownie jest na wolności. Mężczyzna skazany z brutalne zgwałcen

konto usunięte
z
mojezaglebie.pl
dodany: 02.05.2025, 08:42:17
  • 259
  • #
    pedofilia
  • #
    policja
  • #
    slask
  • #
    zaglebie
  • #
    dzieci
  • #
    polska
runnerrunner
runnerrunner 02.05.2025, 19:41:39 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

67

Jak możecie to pomóżcie tej dziewczynie. Liczę na was wykopki

Jak możecie to pomóżcie tej dziewczynie. Liczę na was wykopki

Zbiórka na Proteza, leczenie i rehabilitacja, dojazd i pobyt, przystosowanie łazienki - Klaudia Bielecka. Młoda dziewczyna potrzebuje pomocy, wpisujmy się jako "wykop". To jest dziewczyna ze szkoły mojej córki.

runnerrunner
z
siepomaga.pl
dodany: 30.04.2025, 08:26:11
  • 18
  • #
    pomoc
  • #
    nastolatki
  • #
    dzieci
  • #
    zdrowie
  • #
    tychy
  • #
    wykopefekt
runnerrunner
runnerrunner
Autor
30.04.2025, 09:37:58 via Wykop
  • -2
ale ona wyglada na taka co gardzi wykopkami


@Polished_RAW: nieprawda, to miła dziewczyna i ma naprawdę miłą rodzinę, znam osobiście dziadków, to są dobrzy ludzie.

2576

Napaść z użyciem noża w Opolu dokonana przez imigranta.

Pokaż treści 18+

Napaść z użyciem noża w Opolu dokonana przez imigranta.

Z relacji świadka wynika, że został zaatakowany przez nieznanego sprawcę o ciemnej karnacji, który próbował wyrwać mężczyźnie hulajnogę.

Cieplokrwisty
z
24opole.pl
dodany: 29.04.2025, 08:10:14
  • 363
  • #
    imigranci
  • #
    polska
runnerrunner
runnerrunner 29.04.2025, 16:32:39 via Android
  • -7
Coś mi się wydaje, że tło jest ciut inne. Jakoś tak mam wątpliwości czy kierowca hulajki jest taki niewinny. Zobaczymy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

runnerrunner
runnerrunner 27.04.2025, 14:43:26
  • 3
Dwaj tytani kulturystyki, Kris Dim i Ronnie Coleman, doświadczyli na własnej skórze ekstremalnych konsekwencji przesuwania granic ludzkich możliwości. Lata temu byli ikonami perfekcji fizycznej, zachwycając sylwetkami, które zdawały się przekraczać to, co ludzkie.Dziś ich obecny stan mocno kontrastuje z tamtym chwalebnym okresem.

Kris Dim, po rozwarstwieniu aorty został sparaliżowany od pasa w dół, a Ronnie Coleman, wielokrotny mistrz Mr. Olympia, przeszedł kilkanaście operacji kręgosłupa i porusza się o kulach lub na wózku. Ich
runnerrunner - Dwaj tytani kulturystyki, Kris Dim i Ronnie Coleman, doświadczyli na w...

źródło: temp_file5660445826558528348

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iifeform
Iifeform
27.04.2025, 14:47:03 via Wykop
  • 16
@runnerrunner: Żadna nowość. Coleman od dawna walczy z chorobami. Świadomie zapłacił dużą cenę za to by być najlepszym i zapisać się w historii światowej kulturystyki. To, że nie stosuje się do zaleceń lekarzy to inna sprawa.
  • Odpowiedz
Pan_Szeryf
Pan_Szeryf
28.04.2025, 07:09:53 via Wykop
  • 1
@runnerrunner: Kris Dim pomimo paraliżu dalej ćwiczy, dalej startuje i dalej reprezentuje jakiś poziom jak dla mnie to jest bardziej inspiracją niż przykładem pokazującym szkodliwość bycia na topie w kulturystyce.

Ronnie wygląda jak karykatura głównie przez kilkukrotnie źle przeprowadzoną operację, dodatkowo dieta oparta o kurczaka, frytki i sos barbecue z zerową ilością przyjmowanych warzyw i owoców nie przyczyniła się do nie wyglądania jak beczka.
Pan_Szeryf - @runnerrunner: Kris Dim pomimo paraliżu dalej ćwiczy, dalej startuje i d...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 21.04.2025, 06:37:46
  • 27
Pobiegane z rana 🙂

#bieganie #biegajzwykopem
runnerrunner - Pobiegane z rana 🙂

#bieganie #biegajzwykopem

źródło: temp_file6085316611272817921

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
21.04.2025, 06:51:00 via Wykop
  • 5
@runnerrunner: o kurla...niezle tempo
  • Odpowiedz
Aou
Aou
21.04.2025, 07:20:50 via Android
  • 0
@runnerrunner znam goscia co wykupuje uzywane Garminy z portali z używanymi rzeczami żeby cena rynkowa używek nie spadła.
  • Odpowiedz

5

Wstrzymanie montażu Leapmotor T03 w Tychach

Wstrzymanie montażu Leapmotor T03 w Tychach

Polska traci Leapmotor T03. Stellantis wstrzymał produkcję elektrycznego modelu w zakładach w Tychach i zamierza przenieść montaż do innego kraju.

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 09.04.2025, 07:50:59
  • 4
  • #
    motoryzacja
  • #
    tychy
  • #
    polska
  • #
    stellantis
  • #
    leapmotor
runnerrunner
runnerrunner 14.04.2025, 05:20:32 via Android
  • 0
@markhausen z tym, że on nie jest złożony w Chinach i rozmontowywany. W Tychach jest jego pierwsze składanie w całość.
runnerrunner
runnerrunner 10.04.2025, 10:45:46
  • 0
Mireczki, co to za guma, która przyszła z nową zmywarką? ( Nie czytałem jeszcze instrukcji, bo się spieszę do prac baza ).

#zmywarka #bosch #agd #kuchnia #mieszkaniedeweloperskie
runnerrunner - Mireczki, co to za guma, która przyszła z nową zmywarką? ( Nie czytałe...

źródło: temp_file2153872570710630488

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
10.04.2025, 10:46:34 via Android
  • 3
@runnerrunner to chyba od pumy
  • Odpowiedz
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL
10.04.2025, 10:55:07 via Wykop
  • 2
@runnerrunner: Przeczytałem instrukcję za ciebie i już wiem do czego jest ta guma. W skrócie: do zmywarki
  • Odpowiedz

175

Dramat w siedmiu aktach. Znamy mistrza Polski w hokeju

Dramat w siedmiu aktach. Znamy mistrza Polski w hokeju

Tytuł wraca do Tychów! Tamtejszy GKS pokonał w poniedziałek 4:2 GKS Katowice, sięgając po mistrzostwo Polski w hokeju na lodzie.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 07.04.2025, 19:45:00
  • 22
  • #
    sport
  • #
    mecz
  • #
    hokej
  • #
    tychy
  • #
    katowice
runnerrunner
runnerrunner 08.04.2025, 22:23:27 via Android
  • -4
Mistrz na 9 drużyn xd. Dajcie spokój bo jestem zażenowany tym lizaniem się po fiutach w Tychach z tego powodu. 😎
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Spór o lekcje edukacji seksualnej w tyskich szkołach. Radny wydał oświadczenie

Pokaż treści 18+

Spór o lekcje edukacji seksualnej w tyskich szkołach. Radny wydał oświadczenie

"Moje dzieci w wieku trzech lat wiedziały, co to jest nasienie i co to jest penis mówił radny na komisji.

DFrost
z
tychy24.net
dodany: 03.04.2025, 04:52:27
  • 4
  • #
    tychy
  • #
    edukcja
  • #
    polityka
  • #
    ko
  • #
    slaskie
  • #
    seks
runnerrunner
runnerrunner 04.04.2025, 01:23:37 via Android
  • 0
Bardzo mądry facet.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

runnerrunner
runnerrunner 03.04.2025, 18:39:42
  • 0
Dałem się skusić na modnego ostatnio "airfrajera". 200pln nie pieniądz, można wypróbować. Co sądzicie, jakie doświadczenia?

#airfryer #biedronka #gotujzwykopem
runnerrunner - Dałem się skusić na modnego ostatnio "airfrajera". 200pln nie pieniądz...

źródło: temp_file2098203831421634280

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jcdx
Jcdx
04.04.2025, 13:55:46 via Wykop
  • 1
@twoj_starrry: ten ma 5 l i 1550 W
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
04.04.2025, 14:06:55 via Android
  • 1
@Jcdx no to w sumie jak za tą cene to nienajgorzej ;>. Spoko żeby sprawdzić czy taki sprzet ci siedzi.
  • Odpowiedz

402

77-latek ze Świdnicy przez miesiąc umierał we własnych odchodach

Pokaż treści 18+

77-latek ze Świdnicy przez miesiąc umierał we własnych odchodach

77-latek ze Świdnicy po powrocie ze szpitala spędził blisko miesiąc siedząc na fotelu we własnych odchodach. Zaniedbanie ze strony jego syna wyszło na jaw dopiero podczas interwencji pogotowia. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Syn usłyszał zarzut znęcania oraz niezapewnienia opieki.

motvik
z
radiowroclaw.pl
dodany: 30.03.2025, 17:04:33
  • 137
  • #
    patologia
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
runnerrunner
runnerrunner 31.03.2025, 17:15:34 via Wykop
  • -2
Mam matkę bydlaka i chcę, żeby jak najszybciej umarła, właśnie podałem ją do sądu o leczenie psychiatryczne.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

564

Elektryczny koszmar: Citroën, Jeep, Opel i Peugeot mają nienaprawialne ładowarki

Elektryczny koszmar: Citroën, Jeep, Opel i Peugeot mają nienaprawialne ładowarki

Wada fabryczna i nienaprawialna ładowarka, która pada w najmniej spodziewanym momencie a producent nie ma ochoty na akcję serwisową. Po prostu elektryczny koszmar, zbadany przez naszego rodaka z lubianego i cenionego forum Elektroda.

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 24.03.2025, 06:14:24
  • 193
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    citroen
  • #
    jeep
  • #
    peugeot
  • #
    afera
runnerrunner
runnerrunner 30.03.2025, 06:41:04 via Wykop
  • 0
No a co powiecie o silniku 1.5 mhev, czyli tzw. miękkiej hybrydzie od Stellantis, wsadzanej do jeepa compassa?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Zrobiłem Trening z Kenijczykami.

Zrobiłem Trening z Kenijczykami.

Kenijski Fartlek Trening z Najlepszymi Biegaczami Świata w Iten! **Kenijski Fartlek** to jeden z najbardziej legendarnych treningów na świecie! W sercu światowej stolicy biegania **Iten, Kenia** miałem okazję zmierzyć się z tempem najlepszych długodystansowców.

runnerrunner
z
youtube.com
dodany: 22.03.2025, 13:59:27
  • 4
  • #
    bieganie
  • #
    biegajzwykopem
  • #
    kenia
  • #
    afryka
  • #
    sport
  • #
    trening
runnerrunner
runnerrunner 20.03.2025, 04:49:31
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....x
konto usunięte 20.03.2025, 04:55:07 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ZionOfel
ZionOfel
20.03.2025, 05:38:09 via Wykop
  • 4
@runnerrunner: gazańczycy to tacy artyści?
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 18.03.2025, 22:42:13
  • 39
To jest kotka "koko" dajcie jej plusa! Ma już 10 lat i ma wyrwane 4 zęby!

#zwierzaczki #koty #kotbrytyjski #weterynaria #kitku
runnerrunner - To jest kotka "koko" dajcie jej plusa! Ma już 10 lat i ma wyrwane 4 zę...

źródło: temp_file501412819875955143

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja
19.03.2025, 08:58:05 via iOS
  • 0
@runnerrunner To ma dużo zębów :) U mojej 7 latki zostały tylko 3 kły
  • Odpowiedz
crookedman
crookedman
20 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@runnerrunner: @Emulsja Dlaczego tak mało? To chorowita rasa?
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 17.03.2025, 20:12:15
  • 21
Wyjeżdżając z hotelu zawsze zostawiam łózko w takim stanie.

#heheszki #podroze #turystyka #hotel
runnerrunner - Wyjeżdżając z hotelu zawsze zostawiam łózko w takim stanie. 

#heheszk...

źródło: temp_file3208082410113238435

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

korona_swirus
korona_swirus
korona_swirus
17.03.2025, 20:12:38 via Android
  • 2
@runnerrunner wal z koldry
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
17.03.2025, 20:15:21 via Wykop
  • 0
@runnerrunner: xd
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 16.03.2025, 21:44:52
  • 5
Czy tylko mi przypomina to potwora z filmu obcy? Ktoś może pomóc?

#film #obcy #scifi #nostromo #fantastyka
runnerrunner - Czy tylko mi przypomina to potwora z filmu obcy? Ktoś może pomóc? 

#f...

źródło: temp_file7085439889197918747

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bialy100k
bialy100k
16.03.2025, 22:19:45 via Wykop
  • 3
@runnerrunner: Tak, przypomina.
  • Odpowiedz
ZionOfel
ZionOfel
24.03.2025, 03:27:57 via Wykop
  • 0
@runnerrunner:Facehugger
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 15.03.2025, 19:46:44
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Latarenko
Latarenko
15.03.2025, 19:50:22 via Wykop
  • 12
@runnerrunner:
Latarenko - @runnerrunner:

źródło: obraz_2025-03-15_205010946

Pobierz
  • Odpowiedz
merciless85
merciless85
15.03.2025, 20:28:38 via Wykop
  • 5
@runnerrunner: Rosja i zero socjalu xDDDD. Dalej nawet nie czytam
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 12.03.2025, 23:23:56
  • 2
Rozwala mnie to, że opaska miband 9 lepiej rejestruje sen i drzemki niż Garmin Fenix7 za 4 klocki. Xd.

#garmin #mifit #xiaomi #miband
runnerrunner - Rozwala mnie to, że opaska miband 9 lepiej rejestruje sen i drzemki ni...

źródło: temp_file3083329472230161292

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
12.03.2025, 23:25:44 via Wykop
  • 5
@runnerrunner: Skąd wiesz, że lepiej?
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
13.03.2025, 03:12:28 via Android
  • 2
@RandyBobandy no xd jest z ciebie, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wspominałem o rejestracji snu i wrzuciłem screena na którym nawet zakresliłem sen. Mógłbym nawet nie wrzucać screena i też dałoby się zrozumieć. Uzupełniając, w Garmin jest problem z rejestracją snu, jeżeli pracuje się na nocne zmiany. Trzeba przedstawiać czas zasypiania na powiedzmy 6-14 po nocnej zmianie, zamiast normalnej 22-6. W mi band nie trzeba tego robić, opaska sama rozpoznaje
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 30
  • Strona 11 z 30
  • >
  • Biegacz-amator

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.03.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 14.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking