Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nushid

Nushid

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2570
  • Znaleziska 1679
  • Mikroblog 891
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
Kempes
Kempes
23 godz. i 4 min temu
  • 507
#heheszki

Kiedy przechodzisz od słów do czynów XD #polityka
Kempes - #heheszki 

Kiedy przechodzisz od słów do czynów XD #polityka

źródło: 1000080351

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nushid
Nushid 22 godz. i 33 min temu via Android
  • 7
@Kempes: Częstopokazujowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
23 godz. i 41 min temu
  • 1031
Pisowcy dodali tiktoka na swój profil kradnąc lasce film. Laska z zagranicy prosiła o zdjęcie go. Co zrobili pisowcy? Usunęli komentarze a jej dali bana xD #pis #bekazpisu #bekazprawakow #zlodzieje #polityka
Holetoanother_universe - Pisowcy dodali tiktoka na swój profil kradnąc lasce film. La...

źródło: 16ef21e9a0a64d34b42f929bee616673

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nushid
Nushid 22 godz. i 40 min temu via Android
  • 7
@Hole_to_another_universe: ale taguj #polityka , kasztanie ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz

63

Szef Vivaldi składa obietnicę: Nigdy nie wprowadzimy AI do przeglądarki

Szef Vivaldi składa obietnicę: Nigdy nie wprowadzimy AI do przeglądarki

Firma skupi się na prywatności, personalizacji interfejsu i klasycznych funkcjach.

matixrr
z
pcmag.com
dodany: 23.06.2026, 08:20:14
  • 24
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    internet
  • #
    informatyka
  • #
    programista15k
  • #
    komputery
Nushid
Nushid 24.06.2026, 13:00:25 via Android
  • 1
@xe29gR3xL3Z1: pomyliłeś z operą

288

Rząd planuje weryfikację przelewów w złotówkach. Sprawdzą, kto odbiera pieniądze

Rząd planuje weryfikację przelewów w złotówkach. Sprawdzą, kto odbiera pieniądze

Tak jak od października działa to dla przelewów w euro, system ma sprawdzać, czy dane odbiorcy zgadzają się z bazą bankową i ostrzegać nadawcę przed błędem. Prokuratura zyska też możliwość żądania od banków informacji objętych tajemnicą bankową bez decyzji sądu.

real_scoria
z
telepolis.pl
dodany: 23.06.2026, 09:41:16
  • 60
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    finanse
  • #
    technologia
Nushid
Nushid 24.06.2026, 12:56:51 via Android
  • 0
@fiaslnfilrangve: dodatkowo weryfikacja przynależności partyjnej powiązana z profilem na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)

242

Ogromny przyrost zadłużenia Polski. Prawie 47 mld zł w miesiąc

Ogromny przyrost zadłużenia Polski. Prawie 47 mld zł w miesiąc

Według wstępnych szacunków resortu finansów, zadłużenie Skarbu Państwa na koniec maja 2026 r. wyniosło ok. 2,136 bln zł. W ciągu miesiąca przybyło nam niemal 47 mld zł zobowiązań. Koszty finansowania polskiego długu publicznego pozostają na bardzo wysokim poziomie plasują nas w czołówce UE.

rychu-nalepa
z
zero.pl
dodany: 23.06.2026, 08:20:21
  • 86
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
Nushid
Nushid 23.06.2026, 10:34:20 via Android
  • 4
2,137mld ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

492

86 lat temu z Tarnowa do Auschwitz dotarło 728 Polaków. Pierwszy transport

86 lat temu z Tarnowa do Auschwitz dotarło 728 Polaków. Pierwszy transport

14 czerwca 1940 roku Niemcy wywieźli 728 polskich więźniów z tarnowskiego więzienia do obozu koncentracyjnego w Auschwitz. Wśród nich byli żołnierze kampanii wrześniowej, studenci i działacze podziemia niepodległościowego. Wojnę przeżyło tylko 325 z nich. Dziś Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Obozów.

real_scoria
z
auschwitz.org
dodany: 14.06.2026, 08:13:57
  • 37
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    auschwitz
  • #
    rocznica
  • #
    wwii
  • #
    niemcy
Nushid
Nushid 15.06.2026, 14:37:54 via Android
  • 1
@debiec: 6 milionów to się wzięło dzięki naukowcom z Sojuza. Po wojnie wzięli i policzyli (maxprzepustowosckrematoriow*ilość)*dni_funkcjonowania i cyk, pora na Rush B.
Dopiero pod koniec i po sajuzie zaczęły wychodzić jakieś inne wyliczenia niż prawda objawiona z Moskwy.

Im na rękę też były jak największe liczby bo dzięki temu ich własne poczynania wydawały się bielsze przez porównanie.

448

USA może zrezygnować ze sprzedaży Tomahawków do Niemiec z obawy przed Rosją

USA może zrezygnować ze sprzedaży Tomahawków do Niemiec z obawy przed Rosją

USA rozważają wycofanie się z umowy na dostawy pocisków manewrujących do Niemiec. Powodem są obawy przed reakcją Rosji, która mogłaby uznać to za eskalację.

matixrr
z
polsatnews.pl
dodany: 06.06.2026, 18:52:05
  • 68
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    niemcy
  • #
    trump
  • #
    europa
Nushid
Nushid 08.06.2026, 11:59:02 via Android
  • 1
Pierdzielenie. Po prostu im się zapasy kończą a produkcja nie wyrabia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

411

Norwescy lekarze z premią za niewypisywanie L4

Norwescy lekarze z premią za niewypisywanie L4

Lekarze rodzinni będą otrzymywać najwyższe wynagrodzenie za wizyty, które nie zakończą się zwolnieniem chorobowym dla pacjenta.

RomanKarburator
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 18:39:59
  • 140
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    norwegia
  • #
    zdrowie
Nushid
Nushid 07.06.2026, 21:33:59 via Android
  • 2
Widać jak chodzi o zdrowie. Jak parę lat temu wszystko było Covidem tak teraz Covid będzie lekkim przeziębieniem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mimik739
mimik739
05.06.2026, 07:18:02
  • 7
#gielda

A co tu taka cisza na tagu? Co, myśleliście, ze hossa bedzie trwała wiecznie w nieskończoność i będziecie sobie hasac po smieciuszkach i ładnie zarabiac? Nie tedy droga nowicjusze inwestowania, tak do was mowie poczatkujacy inwestorzy na tagu.

Teraz różaniec w ręce i paciorek? Teraz miej twarda dupe i zaciśnięte poślady, nie uciekaj jak ameba w kapciach i zachowuj sie jak prawdziwy inwestor
mimik739 - #gielda 

A co tu taka cisza na tagu? Co, myśleliście, ze hossa bedzie trw...

źródło: 4092

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nushid
Nushid 05.06.2026, 08:00:29 via Android
  • 0
@mimik739: tak nie w temacie... Kiedyś chyba dokładnie ten obraz był dostępny "na karteczkach", takie co się kolekcjonowało w latach 90 :D

A żeś mi przypomniał. Jedna koleżanka upierała się, że jedna osoba w tych łódkach to jej babcia. Hah!
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
05.06.2026, 06:05:04
  • 535
No co wy, dlaczego nikt jeszcze nie adoptował z palucha biednego amstaffa newtonka, który tam trafił bo pogryzł właściciela a potem wolontariuszkę ze schroniska? Nikt z was nie chce się uczyć jego granic i unikać zachowań oraz zwyczajnych sytuacji, które spowodują, że wam się nagle rzuci na mordę? Przecież to poświęcenie, które warto ponieść żeby ratować pieska. Jego życie jest warte więcej niż wszystkich pogryzionych! #pdk

#psiarze #
WielkiNos - No co wy, dlaczego nikt jeszcze nie adoptował z palucha biednego amstaffa...

źródło: 1000131409

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nushid
Nushid 05.06.2026, 07:55:07 via Android
  • 0
@Cygan_Wojtus: dlatego żyjesz w Polsce, lubisz to, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

290

Bąkiewicz dostał parce społeczne i nawiązkę 5k PLN

Bąkiewicz dostał parce społeczne i nawiązkę 5k PLN

Sąd skazał Roberta Bąkiewicza na 10 miesięcy ograniczenia wolności polegającego na nieodpłatnych pracach na cele społeczne Będzie ułaskawionko? Nie wiem, choć się domyślam.

miodeksmrodek
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 01.06.2026, 16:37:26
  • 69
  • #
    bakiewicz
  • #
    bekzapisu
  • #
    bekazprawakow
Nushid
Nushid 03.06.2026, 06:55:38 via Android
  • 0
Poczułem się zgwałcony tym znaleziskiem. Zgłaszam to do prokuratury. Czekajcie na wyroki, zwyrole w komentarzach...

Sprzedam opla.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

336

Wg. niemieckiej prokuraturyto jest ok

Pokaż treści 18+

Wg. niemieckiej prokuraturyto jest ok

Śledczy z Berlina uznali, że slogan nie stanowi podżegania do przemocy ani nawoływania do nienawiści.

Headcrab_B
z
dojczland.info
dodany: 30.05.2026, 09:02:06
  • 100
  • #
    niemcy
  • #
    rasizm
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
Nushid
Nushid 31.05.2026, 11:26:16 via Android
  • 2
Brawo moderacja. Ktoś musiał użyć klawiatury - mam nadzieję, że odpocznie na L4.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rovenna
rovenna
rovenna
25.05.2026, 13:03:10
  • 137
Wybitny damage control w postaci neuropejskich świrów na mikro. Wstawajcie #neuropa! Zasraliście całe łóżko XDDD #bekazlewactwa #krakow #konfederacja
rovenna - Wybitny damage control w postaci neuropejskich świrów na mikro. Wstawajcie ...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nushid
Nushid 25.05.2026, 14:58:49 via Android
  • 1
@rovenna: rel.
Przecież referendum to ikeowy złodziej zrobił, #bekazprawakow tylko szury idą.
VS
Elektorat PO pokazał klasę, tak to się robi, #bekazprawakow.

Jak któryś tak pisał to młotkiem w łeb niech się następnym razem popieści. Duże miasto wojewódzkie i mieszkańcom udało się pokazać, że jak się chce to nawet antydemokratyczne kampanie za publiczne pieniądze zachęcające do zaniechania referendów nie pomogą jak się ludzie wkurzą.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
25.05.2026, 04:02:46
  • 172
Człowieku! Nie było żadnych afer, tylko źli ludzie sobie wmówili, że były. Podwyżki? Manipulacja. Rozdawanie premii? Rosyjska dezinformacja. Nepotyzm? Narracja przeciwników. Referendum? Efekt polaryzacji. Czyli klasyczne onetowe: mieszkańcy nie byli wkurzeni na prezydenta, tylko przypadkiem dali się zmanipulować i źle zrozumieli rzeczywistość. Jeszcze chwila i się okaże, że Miszalski padł ofiarą własnej uczciwości oraz zbyt lojalnego serca wobec KO XD
#krakow #referendum #polityka
Wojciech_Skupien - Człowieku! Nie było żadnych afer, tylko źli ludzie sobie wmówili, ...

źródło: onet

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nushid
Nushid 25.05.2026, 04:28:42 via Android
  • 40
@Wojciech_Skupien: Ja to nazwę lizaniem d--y i błaganiem o miękkie lądowanie gdzieś. Onet to nazwie Kompleksową Polityczną Strategią Na Rundę Drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

612

Wychodzisz z Castoramy bez zakupów? Algorytm każe pracownikowi spytać dlaczego

Wychodzisz z Castoramy bez zakupów? Algorytm każe pracownikowi spytać dlaczego

Castorama postawiła na AI. Wiele dużych firm tak zrobiło. Popularna sieć sklepów z materiałami budowlanymi wykorzystała jednak technologię w celu między innymi uprzykrzania życia klientom oraz okrajania premii pracowników.

Epikur
z
bezprawnik.pl
dodany: 24.05.2026, 09:52:04
  • 215
  • #
    praca
  • #
    januszebiznesu
  • #
    castorama
  • #
    afera
Nushid
Nushid 25.05.2026, 04:09:54 via Android
  • 3
Ja tam widzę możliwość szkolenia AI.

A wie Pan, byłem akurat załatwić potrzebę bo w trasie jestem.

Ale... My nie mamy toalet dla klientów...

( ͡° ͜ʖ ͡°) ... do widzenia!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nushid
Nushid 25.05.2026, 04:12:44 via Android
  • -1
@woytas: hahahaha xD własne na to samo wpadłem (づ•﹏•)づ

383

Ciało młodej kobiety znalezione w Lesie Wolskim w Krakowie

Ciało młodej kobiety znalezione w Lesie Wolskim w Krakowie

Ciało młodej kobiety znaleźli w Lesie Wolskim w Krakowie strażnicy miejscy. Informację przekazała nam rzeczniczka małopo

zwykly-jez
z
rmf24.pl
dodany: 23.05.2026, 11:09:18
  • 143
  • #
    krakow
Nushid
Nushid 25.05.2026, 04:03:49 via Android
  • 1
@tedzioo: też mnie zastanawia. Tak mi się przypomniało, że Gonciarz za balowanie z 22-letnią onlyfansiarą został wrzucony do wora groomerów i PDFów, a tutaj dziecko lat 12 to młoda kobieta...

No ale uznajmy, że może faktycznie policja taki komunikat wypuściła i dziennikarze faktycznie fachowo do tematu podeszli i nie dopisywali swoich domysłów.
AlskaNordic
AlskaNordic
AlskaNordic
25.05.2026, 01:44:45
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nushid
Nushid 25.05.2026, 02:13:30 via Android
  • 13
@AlskaNordic: możliwe, że nie uwierzysz w do co napiszę, ale to cenne i w gruncie rzeczy pozytywne dla Ciebie doświadczenie.

Szczegółów nie znam więc będę generalizować.
To że nie wyszło, wynika według mnie z tego, że sama sobie życie układa i zamyka poprzednie rozdziały. Kobiety w takich okresach przejściowych "nowej ja", według mnie, często przechodzą do nowego o kulach, odcinając stare maczetą, nie skalpelem.
Sama powiedziała, że jesteś "spokojem po burzy", myśli dalej
  • Odpowiedz
BArtus
BArtus
25.05.2026, 01:07:13
  • 13
#krakow
Rozumiem, że to jakaś projekcja. Prawactwo/Lewactwo to takie dziwne uszkodzenie ośrodka poznawczego, które uniemożliwia negatywne ocenie swoich wyborów i wymusza pozytywną ocenę nawet najgorszego złodziejstwa i qurewtwa dopóki to nasi są.
Ja tam postawiłem krzyżyk przy Miszalskim zarówno wczoraj jak i dwa lata temu, i czuję się z tym bardzo dobrze jako samodzielnie wyciągająca wnioski osoba ponad ideologicznymi przegródkami.
#bakazprawakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nushid
Nushid 25.05.2026, 01:52:20 via Android
  • 13
@BArtus: jeden tag Ci się przypadkiem zapomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 28.02.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking