Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
raphi
raphi

raphi

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3052
  • Znaleziska 1429
  • Mikroblog 1623
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 58
pogop
pogop
28.10.2022, 08:55:56
  • 621
Aktywności pozaprzedszkolne mojej córki 5,5 lvl:
- angielski 2x w tygodniu,
- lekcje gry na pianinie - gra już na dwie ręce proste utwory,
- lekcje gry w siatkówkę,
- lekcje jazdy konnej,
- basen ze mną w każdą sobotę - pływa już samodzielnie,
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 29.10.2022, 05:22:19 via Android
  • 0
A może pozwoliłbyś kiedyś dziecku pobyć dzieckiem?
  • Odpowiedz

974

Chłopaki nie płaczą – czym grozi nieleczona depresja u mężczyzn

Pokaż treści 18+

Chłopaki nie płaczą – czym grozi nieleczona depresja u mężczyzn

Mężczyźni mają tendencję do tłumienia w sobie emocji, co może skutkować latami nieleczoną depresją. Ta z kolei z reguły wpływa również na funkcjonowanie całego organizmu, a finalnie może prowadzić nawet do samobójstwa.

troll234
z
psychiatria.pl
dodany: 27.10.2022, 10:15:27
  • 234
  • #
    depresja
  • #
    psychologia
  • #
    psychiatria
  • #
    zdrowie
  • #
    zdrowiepsychiczne
raphi
raphi
raphi 27.10.2022, 21:41:46 via Android
  • 8
Powtarzam za każdym razem przy tego typu tematach - zażywanie leków psychotropowych nie sprawi, że poczujemy się szczęśliwi. Sprawi, że będziemy mieli w------e na to, że jesteśmy nieszczęśliwi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

h.....4
h.....4
konto usunięte 24.10.2022, 06:13:34 via Android
  • 316
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 24.10.2022, 14:43:06 via Android
  • 1
Twój podstawowy problem polega na tym, że piszesz "zrobiło się" a to znaczy, że nie wiesz kto zrobił i dlaczego. Cena na stacji to twoja jedyna refleksja. A to nie zrobiło się tylko zostało zrobione, skok na tańszy transport, na wydajne i oszczędne przemieszczanie się, na to, by pozbawić nas możliwości wyboru. Gdybyś spojrzał choć odrobinę szerzej to zorientowalbys się, że gnojówka to produkt uboczny produkcji benzyny, to znaczy, że powstaje przy
  • Odpowiedz

677

Nawet 8,50 zł za litr oleju napędowego. Tyle może kosztować 1 listopada

Pokaż treści 18+

Nawet 8,50 zł za litr oleju napędowego. Tyle może kosztować 1 listopada

Analitycy przewidują, że w dniu Wszystkich Świętych olej napędowy na stacjach może kosztować nawet 8 złotych 50 groszy. Powodem jest ciągle tracący na wartości złoty.

szyna352
z
rmf24.pl
dodany: 17.10.2022, 15:24:15
  • 256
  • #
    polska
  • #
    cenypaliw
  • #
    paliwo
  • #
    inflacja
  • #
    gospodarka
  • #
    bekazpisu
raphi
raphi
raphi 18.10.2022, 06:56:22 via Android
  • 19
Sobota, 15.10.2022.
raphi - Sobota, 15.10.2022.

źródło: comment_1666076182dtygLuiy7Iy8n0HTbAXU03.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2893

Mapa sklepów otwartych w Zakaz handlu

Mapa sklepów otwartych w Zakaz handlu

Bez żabek i małych sklepów, same większe markety. W tym też sklepy budowlane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mapa aktualizowana co tydzień na podstawie zgłoszeń innych wykopowiczów.

Rabusek
z
google.com
dodany: 16.10.2022, 10:40:54
  • 307
  • #
    zakazhandlu
  • #
    polska
  • #
    handel
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    biedronka
  • #
    zakupy
raphi
raphi
raphi 17.10.2022, 05:11:21 via Android
  • 0
"Niech ktoś" teraz jeszcze napisze jak sprawić, aby się to nie wyświetlało domyślnie w mapach?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krystal_Tri_tapik
krystal_Tri_tapik
14.10.2022, 08:41:58
  • 1179
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 15.10.2022, 07:02:45 via Android
  • 0
W tym samym momencie wywaliłbym zakupy na kasę spowrotem i poszedł do innego sklepu.
  • Odpowiedz

542

Chodzenie do kina to dziś koszmar. Ludzie są coraz gorsi

Chodzenie do kina to dziś koszmar. Ludzie są coraz gorsi

W końcu kto nie lubi zapachu otwartego zestawu z McDonalda, powiewu świeżości z torebki z kabanosami albo seansu przerywanego dźwiękiem z TikToka odpalonego "z nudów"? Problem był zawsze, ale dziś jest coraz gorzej — a kina MUSZĄ na to pozwalać, jeśli chcą mieć jakichkolwiek widzów.

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 07.10.2022, 09:35:01
  • 351
  • #
    rozrywka
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    kultura
raphi
raphi
raphi 08.10.2022, 06:32:59 via Android
  • 2
Z tymi reklamami to od dawna przychodzę 25 minut po godzinie rozpoczęcia seansu. Zawsze akurat na koniec reklam.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2392

Putin oszalał? Hurra na Placu Czerwonym 30.09.2022

Pokaż treści 18+

Putin oszalał? Hurra na Placu Czerwonym 30.09.2022

Putin tuż po ogłoszeniu aneksji obwodów UA plac czerwony

washington
z
streamable.com
dodany: 30.09.2022, 17:24:08
  • 260
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
raphi
raphi
raphi 30.09.2022, 19:04:22 via Android
  • 1
Coraz lepsze te deepfejki. Prawie się nabrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1247

Z życia pracownika stacji benzynowej

Z życia pracownika stacji benzynowej

Pamiętaj by być miłym/miłą gdy proponuje Ci kawę

CipakKrulRzycia
z
mobile.twitter.com
dodany: 28.09.2022, 08:14:27
  • 358
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    zainteresowania
  • #
    gruparatowaniapoziomu
raphi
raphi
raphi 28.09.2022, 21:53:44 via Android
  • 1
Zawsze śmieszy "nie potrzebuje pan płynu do spryskiwacza?" gdy stoję w motozbroi z kaskiem na dyni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

593

Ledy i światła przeciwmgielne. Zmora polskich jesiennych dróg

Ledy i światła przeciwmgielne. Zmora polskich jesiennych dróg

wyłącz przeciwmgielne, włącz myślenie. Mgła za drogą to nie problem.

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 27.09.2022, 05:48:41
  • 293
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    mgla
  • #
    bezpieczenstwo
raphi
raphi
raphi 27.09.2022, 13:19:02 via Android
  • -1
VW bardzo fajnie rozwiązał problem automatycznych świateł mijania w złych warunkach atmosferycznych bo połączył je z automatycznymi wycieraczkami. Gdy te zaczynają pracować to po chwili światła zmieniają się z dziennych na mijania - też automatycznie.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raphi
raphi
raphi 27.09.2022, 13:34:54 via Android
  • 1
@raphi: dzieje się tak też gdy czujnik zmierzchu zadziała


Tak, ale bardzo czesto pada deszcz, jest stosunkowo jasno, pomimo ustawienia czujnika zmierzchu na "włączaj wcześnie" a warunki już są takie, że światła być powinny. I wtedy wielu kierowców jeździ bez tylnych świateł bo lecą na dziennych. A VW już na mijania.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raphi
raphi
raphi 27.09.2022, 14:15:35 via Android
  • 0
@raphi: norma, nie tylko w VW, ale rozumiem że takiego masz i jest najlepszy


Niczego takiego nie napisałem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raphi
raphi
raphi 27.09.2022, 14:29:56 via Android
  • 0
@raphi: Zjeby p--------e. Ciemno jak w dupie, listopad a ten na ledach z przodu jedzie i jeszcze dumny bo żarówki oszczędza.


Często to przez zapomnienie. Światła automatyczne oduczają myślenia. Za chwilę przecież w ogóle kierowcy nie będą musieli prowadzić. Są już przecież aktywne tempomaty, które oduczają trzymania dystansu, asystenci pasa, które oduczają trzymania się w pasie ruchu, najnowsze pozwalają na automatyczne zwalnianie przed zakrętami i rondami, mamy night vision z
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1170

Rząd zadecydował. Rekordowy wzrost płacy minimalnej od 2023 r.

Rząd zadecydował. Rekordowy wzrost płacy minimalnej od 2023 r.

Od 1 stycznia 2023 r. płaca minimalna w Polsce będzie wynosić 3490 zł brutto - zadecydował rząd. To oznacza wzrost pensji o prawie 500 zł, a kolejne 110 zł zostanie dodane od lipca. Tak dużej podwyżki jeszcze nigdy nie było.

konto usunięte
z
money.pl
dodany: 13.09.2022, 11:43:56
  • 411
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    nieruchomosci
raphi
raphi
raphi 13.09.2022, 15:52:10
  • 0
Tytuł powinien być "Rząd zdecydował. Rekordowy wzrost bezrobocia od 2023 r." bo wzrost płacy minimalnej o taki poziom to zawsze wzrost bezrobocia. Proste.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raphi
raphi
raphi 13.09.2022, 17:36:41 via Android
  • 0
@raphi: bo janusz musi wydać więcej na pracownika?

Bo nie urzędnik czy polityk ustalać powinien wynagrodzenie a właśnie ten Twój Janusz (ja nie znam żadnego, za to wielu przedsiębiorców już tak) z pracownikiem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

S.....k
S.....k
konto usunięte 07.09.2022, 09:13:38
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 07.09.2022, 16:25:03 via Android
  • 1
Pisania ze zrozumieniem to Ty nie masz na pewno :-o

Ale nie wzięliście w tych swoich obliczeniach pod uwagę spadku wartości złotówki. 100 zł wtedy to nie 100 zł dzisiaj i o ile matematycznie wam się spina o tyle gdybyście tak dzisiaj sprzedali mieszkanie to na inne, podobne byłoby wlał - wylał. A na pewno za te "zarobione" nie kupilibyście sobie dużo więcej czipsów i kiełbasy do piwa.

Peace!
  • Odpowiedz

1487

Rząd podwyższy składki ZUS do najwyższego poziomu w historii to kolejna tragedia

Rząd podwyższy składki ZUS do najwyższego poziomu w historii to kolejna tragedia

Tak wysokiej podwyżki składki ZUS nie było w całej historii. Już za 4 miesiące, bardzo wysoka liczba samozatrudnionych w Polsce, odczuje największą podwyżkę

Aluuutka
z
knowhowinsider.com
dodany: 02.09.2022, 10:27:45
  • 291
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
  • #
    zus
  • #
    firma
  • #
    podatki
raphi
raphi
raphi 02.09.2022, 15:01:42 via Android
  • 10
Płaciłem 1400 miesięcznie. Przyszedł nowy ład i płace 3500. Taka to podwyżka była właśnie. Rozumiem, że to nie koniec? W takim razie dostaną NIC ¯_(ツ)_/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

A.....a
A.....a
konto usunięte 24.08.2022, 04:19:39
  • 1027
Już teraz w Polsce xd
A.....a - Już teraz w Polsce xd

źródło: comment_1661314776iLhcFdKPIk03B0IvLu6M7O.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 24.08.2022, 19:09:30 via Android
  • 0
Ja płaciłem za wynajem mieszkania 10 lat temu 2k + media. Razem ok 2.4k. Wziąłem kredyt (to był jeszcze czas że kredyt można było dostać łatwo) i zamieszkałem w domu. 2.2k + 500 zł media. Czyli w zasadzie wlał - wylał. I zaraz po wzięciu kredytu spadły stopy i rata do poziomu 1.4k. Przez 8 lat tak płaciłem, dopiero teraz wskoczyło spowrotem na 2.2k. Nie żałuję w ogóle.
  • Odpowiedz
pusiarozpruwacz
pusiarozpruwacz
23.08.2022, 05:03:48 via Android
  • 668
Dla Polaków beton to jest po prostu kwestia biologiczna, beton jak beton. Poza granicami to jest wspaniałość, metafizyka, spotkanie z najwyższym.

#heheszki #betonoza #bekazpolakow #podroze #humorobrazkowy
pusiarozpruwacz - Dla Polaków beton to jest po prostu kwestia biologiczna, beton jak ...

źródło: comment_16612310283xIlXopMjuQkhHaSeLUbyg.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 23.08.2022, 21:39:33 via Android
  • 0
Byłem, widziałem, sfotografowałem, potwierdzam!
raphi - Byłem, widziałem, sfotografowałem, potwierdzam!

źródło: comment_1661290773lpYnH5xixHzZo25Fc593Mf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

5255

Dostałem paczkę z Getina z listami, danymi ludzi, numerami umów, adresami...

Dostałem paczkę z Getina z listami, danymi ludzi, numerami umów, adresami...

Poinformowałem bank, mieli oddzwonić i do tej pory nikt nie oddzwonił...

Polska5Ever
z
wykop.pl
dodany: 22.08.2022, 16:03:54
  • 269
  • #
    polska
  • #
    banki
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    afera
  • #
    security
raphi
raphi
raphi 22.08.2022, 20:26:27 via Android
  • 3
Do UODO z tym i UOKIK. Możesz też zawiadomić policję chociaż z nimi to akurat nie wiadomo czy się w ogóle zainteresują. Albo zrobią jak im naczelny powie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

920

Parawany blokowały dojazd służbom. Na plaży w Stegnie zmarł mężczyzna

Parawany blokowały dojazd służbom. Na plaży w Stegnie zmarł mężczyzna

Parawany nad morzem to coraz większy problem. W sobotę na plaży w Stegnie nad Zatoką Gdańską zmarł mężczyzna, który zasłabł podczas gry w siatkówkę. Służby ratunkowe miały problem z dotarciem na miejsce z powodu licznych parawanów. Turyści niechętnie zabierają swoje rzeczy, by samochody...

rybak_fischermann
z
polsatnews.pl
dodany: 14.08.2022, 17:17:13
  • 213
  • #
    polska
  • #
    morze
  • #
    policja
  • #
    zdrowie
raphi
raphi
raphi 14.08.2022, 19:26:42 via Android
  • -6
Jaki problem ? Kara 1000 za używanie i znikną szybciej niż myślicie.

Nie jestem orędownikiem parawanów, ale jestem orędownikiem wolności. Takie zakazy prowadzą do tego, że za chwilę się komuś nie będzie podobało, że chodzisz ze słuchawkami na uszach po mieście. Kara tysiąc za używanie i po problemie? A potem może wychodzenie przed 9 rano z domu? Albo wracanie przez 22:00? Godziny policyjne? A może kara za drugie dziecko z albo za
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raphi
raphi
raphi 15.08.2022, 20:30:37 via Android
  • 0
@kropidlak

Unikam takich plaż to nie mogę poczuć Twojego bólu.
raphi
raphi
raphi 15.08.2022, 20:32:00 via Android
  • 0
@naprawiaczswiadomosci

@raphi: wykopki ze wszystkim mają problem a z domu nie wychodzą xD


Ale, że ja mam problem? Albo, że ja z domu nie wychodzę? Skąd Ty masz takie informacje?

5711

Bandyta w VW

Bandyta w VW

"Szokująca sytuacja. Kierowca VW złośliwie zahamował przed samochodem, który mu "za wolno" zjeżdżał z lewego pasa. Doprowadził do wypadku. Omal nie zabił dziecka... Brak słów."

Polasz
z
streamable.com
dodany: 10.08.2022, 20:42:38
  • 871
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    drogi
raphi
raphi
raphi 10.08.2022, 22:21:05
  • 1
I znowu jak ktoś o--------a taki numer to "bandyta" a tu się okazuje, że to różowa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kick_Ass
Kick_Ass
08.08.2022, 06:29:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1840
#c-----------o #aleakcja #zalesie #zonabijealewolnobiega

Słuchajcie co się o------o, starszy syn (11l) poszedł na nockę do kolegi z bloku, (15l) zwykle nic się nie działo ,potrafili sobie wyjść w nocy na dwór, ale zwykle siedzieli i grali.

O 4 w nocy stukanie do drzwi, stara się zerwała, otwiera , a tam męski głos "Czy to pani syn?" Momentalnie się rozbudziłem, gdy weszło dwóch rosłych policjantów z młodym.
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 08.08.2022, 21:22:35 via Android
  • 0
A ja myślę, że rozmowa wystarczy, bez kar i bez listów. On już karę poniósł, najlepszą z możliwych czyli nie od Ciebie a od życia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 21
  • Strona 15 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.03.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.05.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.07.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking