Dzień dobry. Witam serdecznie i żegnam zarazem! Kiedyś musiał nastać ten dzień. Chciałem wam ogłosić, że dzisiejsza rozpiska będzie ostatnią. Nie ukrywam, czasu mam trochę mało, żeby kontynuować ten projekt. Ale chciałbym każdemu z Was podziękować za każdy zostawiony plus i komentarz. W dalszym ciągu będziemy się widzieć na sportowych tagach.
A dziś wydarzeniem dnia będzie losowanie fazy grupowej mundialu, zachęcam do dzielenia się swoimi losowaniami w komentarzach. https://draw.inker.one/#/wc/gs
#komputery #oszukujo #afera 2 lata czekałem na stopnienie cen RTX, kupuję sobie w sklepie internetowym pewnej znanej sieci kartę, otwieram a tam wymacane wytarte pudełko i wypalcowana karta ze śladami śrubki na śledziu, ewidentnie wyciągnięta z kompa... No kuwa, nowa używka? :v
Wyjaśnijcie mi dlaczego polscy mężczyźni nie mogą wyglądać jak pic rel? tylko w wieku 25 lat mają jabeny brzuch piwny i zakola przez co niewiele różnią się od swojego wujka mariusza lat 45
@Naturmensch: Ale czaisz ziomek, że tutaj nie chodzi o to że bogolom w bogolowych autach wolno ludzi zabijać na pasch, tylko że lekko p------a jest sytuacja gdzie jeden gościu ręcznie steruje wymiarem sprawiedliwości w kraju, wyłącznie po to by sobie PR robić?
Będzie tak. Wszyscy Ci napiszą, że ona jest nienormalna a Ty masz ją zostawić. Oczywiście tego nie zrobisz. Ale za 10 lat sobie przypomnisz co tu mówiliśmy, gdy będziesz w drodze od psychologa myślał jak ogarnąć rozwód, podział majątku i opiekę nad dziećmi.
A tu salon... Od kilku dni cieszę się mega wygodną kanapą, na którą czekałem 12 tygodni i kominkiem (na pellet), na który czekałem mniej więcej tyle samo :) Jeszcze czekam na szybę hartowaną pod niego. #poddasze #chwalesie #nieruchomosci
#anonimowemirkowyznania Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że
Dzień dobry. Witam serdecznie i żegnam zarazem! Kiedyś musiał nastać ten dzień. Chciałem wam ogłosić, że dzisiejsza rozpiska będzie ostatnią. Nie ukrywam, czasu mam trochę mało, żeby kontynuować ten projekt. Ale chciałbym każdemu z Was podziękować za każdy zostawiony plus i komentarz. W dalszym ciągu będziemy się widzieć na sportowych tagach.
A dziś wydarzeniem dnia będzie losowanie fazy grupowej mundialu, zachęcam do dzielenia się swoimi losowaniami w komentarzach. https://draw.inker.one/#/wc/gs
MISTRZOSTWA
źródło: comment_1648782784YsRk38CDqOFGKOYfCHf8cu.jpg
PobierzEfekt dzisiejszego losowania dla Polski: