Wpis z mikrobloga

#carrefour #ukraina #pah

Zakupy, czyli zmuszanie do dobroczynności.

Carrefour, dzisiaj. Zakupy zrobione, przychodzi płacić. Karta do czytnika raz. Nic. Drugi raz. Zero reakcji. WTF?

Pani kasjerko, czytnik nie działa.
- Działa, działa, tylko trzeba zatwierdzić 2pln na pomoc humanitarną. Bez tego nie pójdzie.
- Że co, proszę?
- No zatwierdzić, dla polskiej akcji humanitarnej. Dwa złote się należy.

Po oprotestowaniu debilnej próby wymuszenia, niechętnie przyznała, że czerwony przycisk magicznie odblokuje czytnik bez pobierania dodatkowych humanitarnych złotówek.

#pah robisz to źle.
#carrefour Morena, Gdańsk - brak mi słów. Mam nadzieję, że to jedynie lokalna inicjatywa. Jeśli nie, spodziewajcie się potężnej gównoburzy. Mało co tak wkurzy Polaka, jak zmuszanie do czegokolwiek, szczególnie zmuszanie do dobroczynności.
  • 114
@krystal_Tri_tapik:
ależ przerysowane. Myślisz że tylko Ty chodzisz do marketów? Owszem jest takie coś. Również w Auchan.
Można przekazać jakiś tam procent wartości zakupów na PAH.
I na ekraniku jest jak BYK na dole:
czerwony X - Anuluj
zielony "ptaszek" - Zatwierdź
Wystarczy podstawowa umiejętnosć czytania. Jak musisz wzywać kasjerkę w takiej sytuacji to współczuję Twoim rodzicom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale chyba średnio się ludziom podobało bo jak po paru dniach (wczoraj) znowu robiłem zakupy to już tego nie było.


@pietryna123: Ty opisujesz słaby UI, a OPka próbę naciągnięcia przez kasjera

mnie też totalnie wnerwia jak w biodrze na kasie automatycznej muszę po pierwszym produkcie przerwać skanowanie bo wyskakuje durny prompt o karcie biedronki do przeklinania

potem jeszcze dodała

Mało co tak wkurzy Polaka, jak zmuszanie do czegokolwiek, szczególnie zmuszanie do