Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
raphi
raphi

raphi

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3052
  • Znaleziska 1429
  • Mikroblog 1623
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 58
LubieGroszek
LubieGroszek
08.08.2022, 04:05:38
  • 1820
Wpisujemy najczęstsze głupoty popełniane przez Polaków kierujących samochodem. Ja zaczynam:

Wyprzedzanie na kilkaset metrów przed skrzyżowaniem, żeby potem stać z wyprzedzonym autem na światłach

#motoryzacja #samochody #glupiewykopowezabawy
  • 298
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 08.08.2022, 21:08:53 via Android
  • 0
@LubieGroszek: mryganie

mrUganie

#grammarnazi
  • Odpowiedz
y.....k
konto usunięte 07.08.2022, 13:42:08 via iOS
  • 65
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 07.08.2022, 17:52:08 via Android
  • 0
Nie wolno żartować w ten sposób!
  • Odpowiedz
szzzzzz
szzzzzz
28.02.2020, 03:00:51 via Android
  • 30
Takie mam włoski co myślicie tylko szczere opinie
szzzzzz - Takie mam włoski co myślicie tylko szczere opinie

źródło: comment_1582858850NgnEKwx739TIY2L2uqCgnu.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 02.08.2022, 05:44:40 via Android
  • 0
Rude. Lepiej s--------ć ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
pogop
pogop
28.07.2022, 08:26:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
1. Przyboś - Iść na przyboś, czyli w butach, ale bez skarpet XD

#oswiadczenie #jezykpolski #ciekawostki #polska
pogop - 1. Przyboś - Iść na przyboś, czyli w butach, ale bez skarpet XD

#oswiadczeni...

źródło: comment_16589967742Jcc2uZMPR4Q0tNm3CmTiF.jpg

Pobierz
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 29.07.2022, 06:59:28 via Android
  • 0
@pogop:

No kas/Ady kas

No kas to w wolnym tłumaczeniu "No gdzież! No kas tes ta pódzies czyli "No gdzież tam pójdziesz"! A "ady/nady" to taki początek zdaniea, może znaczyć w zależności od kontekstu: no weź!: "Ady zrobze to"! Czyli "no weź zrób to". Może też znaczyć "przecież": "Ady jo Ci godoł", czyli "przecież Ci mówiłem"!

To się chyba wzięło stąd, że te wszystkie baby w chustach na Podhalu całe
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
23.07.2022, 11:46:37 via AMWv2
  • 178
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 24.07.2022, 07:04:58 via Android
  • 0
Depresja poporodowa. Do lekarza!
  • Odpowiedz
TavarishPiesov
TavarishPiesov
16.07.2022, 07:33:19
  • 1997
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 17.07.2022, 09:19:19 via Android
  • 4
Chryste panie na miłość boską do jasnej anielki opie, jakaś małpa ci na kiblu usiadła.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
26.06.2022, 07:26:01 via AMWv2
  • 1364
#anonimowemirkowyznania
Czy tylko ja czuje sie jak boomer, majac tylko 20 lat? xD Znajomi gadaja o ekipie friza, czy slyszalem to, czy ogladalem fame mma, czy to czy tamto, jakies postacie ze swiata youtube czy rapu, dla mnie to w ogole jakas abstrakcja xD przecież większość tych rzeczy jest dla mnie tak żałosna, tak samo jak nagrywanie tiktokow czy z-------h prankow xD albo jak jakas dziewczyna mówi, ze jej idolka
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 26.06.2022, 20:54:04 via Android
  • 0
Dla mnie lamerskie są określenia "boomer", "prank", "freethinker" i wstawianie w co drugie zdanie "xD".
  • Odpowiedz
K.....z
K.....z
konto usunięte 01.05.2022, 18:26:54
  • 1012
Pochwaliłem się rodzicom, że w końcu udało mi się zrobić model 3D do projektu.
"A po co to"
"A możesz to sprzedać"
"A jak oceny na studiach"
"Znajdź sobie w tym pracę i zarabiaj pieniądze, to się podzielisz"

Dziękuję,
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 02.05.2022, 08:55:08 via Android
  • 0
Bardzo motywujące. A potem dziwić się, że Polacy zakompleksieni w świecie.
  • Odpowiedz
saakaszi
saakaszi
01.05.2022, 09:03:42
  • 1081
Dokładnie 18 lat temu Polska weszła do Unii Europejskiej.
W referendum akcesyjnym 77% społeczeństwa opowiedziało się za ratyfikacją traktatu akcesyjnego.
To był dobry wybór Polek i Polaków.

#neuropa #polska #europa #prawo #ciekawostki
saakaszi - Dokładnie 18 lat temu Polska weszła do Unii Europejskiej.
W referendum ak...

źródło: comment_165139559481Kjmax7KLCGnbf4mQKAYV.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 02.05.2022, 08:49:13 via Android
  • 0
Nic lepszego Polsce nie mogło się trafić niż przystąpienie do UE i NATO. Nawet z tym nie handlujcie. Jasne, że to się wiązało z oddaniem naszej suwerenności gospodarczej w skali makro, ale czy komukolwiek jest z tym gorzej? Czy to, że UE patrzy na ręce naszemu rządowi w jego łapczywej polityce jest złe? Jasne, UE nie robi tego dla naszego dobra a zawsze dla dobra swojego, ale konkurencja w rozkradaniu też jest
  • Odpowiedz
jatylkozapytac
jatylkozapytac
jatylkozapytac
01.05.2022, 11:10:31
  • 2796
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 02.05.2022, 07:47:01 via Android
  • 0
@Vitkacy: tu masz sasiadow naprzeciw. Jeden ma wjazd prosto z drogi, drugi chyba ziemi nawiózł i tyle. Tylko u nas (lewa strona zdjecia) jest kostka dalej pociągnieta i podjazd z asfaltu


1600 zł za taki plasterek asfaltu to zbrodnia. No ale urzędnicy nie mają konkurencji.
  • Odpowiedz
rzep
rzep
26.04.2022, 09:54:13
  • 4656
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 27.04.2022, 06:20:32 via Android
  • 0
W oderwaniu od tej afery, ciekawostka. Lotnisko w Dortmundzie czynne jest do 22:00 bo w pobliżu jest kilka domów i jest cisza nocna. Miasto wielkości Poznania.
  • Odpowiedz
mojstary12345
mojstary12345
24.04.2022, 10:28:44
  • 2312
Cześć. Urodziny przedwczoraj miałem, więc robię małe #rozdajo kodziku za 200zl na IKEA.

Udziału nie biorą zielonki, miłośnicy tagu # przegryw i moja czarna lista

Losowanie jak se przypomnę, wiec pewnie dziś po 20 z użyciem mirkolosu spośród plusujacych.
mojstary12345 - Cześć. Urodziny przedwczoraj miałem, więc robię małe #rozdajo kodziku...

źródło: comment_1650796076v9srOUGG0bCQpSloC1Nj8P.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 25.04.2022, 05:31:37 via Android
  • 0
A podział ludzi na lepszych i gorszych w IKEA już się skończył? Nigdy więcej tam nie zrobię zakupów.
  • Odpowiedz
c.....s
c.....s
konto usunięte 16.04.2022, 08:00:03
  • 351
W wieku 32 lat s---------o mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wyjaśniło się czemu. Po prostu podświadomie wyczuwałam że mąż mnie zdradza. Prawie 17 lat związku poszło w piach. Samoocena i samopoczucie lvl -1000. Widziałam po jego zachowaniu, że coś jest na rzeczy. Drażyłam i w końcu się przyznał. Miał wszystko. Skakałam wokół niego jak na szpilkach. A teraz czuję się jak zero, wybrakowana.

#zwiazki #depresja #
c.....s - W wieku 32 lat s---------o mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wyja...

źródło: comment_1650095993ePIoxckFUBegaq8kFDqzdU.jpg

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 17.04.2022, 06:42:00 via Android
  • 0
@userrrr: nie wszystko jest białe lub czarne. Jesteśmy po ślubie i mamy razem dzieci. Teraz muszę się trzymać dla nich(〒﹏〒). Miałam go za innego człowieka. Tak ciężko teraz mi na sercu.


To przykre, ale po pierwszym otrząśnięciu się, musisz (nie masz wyjścia) zadbać o siebie i dzieci. Składasz pozew o rozwód z orzeczeniem o winie (jego), dzieci zostają u ciebie, w waszym mieszkaniu/domu, on dostaje bilet w 1
  • Odpowiedz
raphi
raphi
raphi 17.04.2022, 19:31:13
  • 0
@MegaZU0: To już nie jest problem sądu z czego zapłacisz. Sąd nie bierze pod uwagę jedynie Twoich zarobków a możliwości zarobkowe. Jeśli takowe posiadasz, zasądzone Ci są alimenty. Jak nie płacisz, idziesz pierdzieć w pasiak.
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
14.04.2022, 06:46:07
  • 55
Dobra wykopki bo wy jesteście mądrzy a ja nie.

Moim zdaniem mogę wyprzedzić z prawej w tej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#prawojazdy #polskiedrogi #motoryzacja #kiciochpyta
SzubiDubiDu - Dobra wykopki bo wy jesteście mądrzy a ja nie.

Moim zdaniem mogę wyp...

źródło: comment_1649918757JW4PqGMG10uvbWsXqRI0Wc.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 14.04.2022, 19:47:22 via Android
  • 0
W Polsce możesz. W Niemczech nie.
  • Odpowiedz
p.....a
konto usunięte 05.04.2022, 16:35:10
  • 26
Tego youtubera nie trzeba chyba nikomu przedstawiac. Szanujesz? Plusujesz!

#youtube #polskiyoutube
p.....a - Tego youtubera nie trzeba chyba nikomu przedstawiac. Szanujesz? Plusujesz!
...

źródło: comment_1649176504s7ly5KujbapZsRX0JsmM8X.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 05.04.2022, 20:51:35
  • 0
@tomeks85: Co mu się stało w ręce?
  • Odpowiedz
yourij
yourij
04.04.2022, 16:38:35
  • 1679
Nawiązanie do wczorajszego wpisu z fałszywą dwudziestozłotówką, papierowym zębem pod poduszką czyli testowania życia przez siedmiolatkę ciąg dalszy.
Jak pisałem rano, córka odkryła banknot ale że gdy z żoną wychodziła, ja jeszcze spałem więc na ciąg dalszy trzeba było poczekać do popołudnia.

Idziemy z synkiem po córkę do przedszkola. Zabrałem ze sobą "kasę" i zagaiłem córkę, że zapomniała rano chyba pieniędzy zabrać.

Aż jej się świeczki w oczach zaświeciły. Mówi:
yourij - Nawiązanie do wczorajszego wpisu z fałszywą dwudziestozłotówką, papierowym z...

źródło: comment_1649090309xA6bRrICu1AjmKJFqPdllp.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 05.04.2022, 05:24:38 via Android
  • 0
Powiem ci, że cała ta sytuacja, niezależnie od jej ładunku edukacyjnego, jest trochę przerażająca w jaki sposób dzieciaki dzisiaj próbują się dostosowywać do rzeczywistości.
  • Odpowiedz
taxi20
taxi20
03.04.2022, 05:34:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 743
#urodziny #zalesie #ciekawostki

Od dzisiaj już z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
taxi20 - #urodziny #zalesie #ciekawostki 

Od dzisiaj już z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1648964052B5nxETenqiauzcPvAG3EcQ.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphi
raphi
raphi 04.04.2022, 06:28:58 via Android
  • 0
Ja już też bliżej 50 niż 30 i powiem wam leszcze, że dopiero teraz życie jest pełniejsze. Dzieciaki już duże, kobiety to miły dodatek i nie trzeba za nimi latać, kasa się zgadza, można realizować marzenia na które nie było nas stać wcześniej, zdrowie idealne, nie różni się niczym od tego gdy było 25 - 30. A przed większością z was jeszcze długa droga ciężkiej pracy by osiągnąć ten stan :) Dlatego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21
  • Strona 16 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.03.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.05.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.07.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking