Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ʖ̯♥)ㄏ
Im więcej akt jest ujawnianych tym bardziej jestem przekonany że g---o a nie kosmici nas odwiedzają. Żadnego konkretnego filmu czy zdjęcia pokazującego obiekt wyrazie aby można było mniej więcej ocenić jego wielkość, prędkość. W aktach nawet znajdują się zeznania jakiś schizofreników co rzekomo coś widzieli. Jeżeli obserwacji jest tak dużo to dlaczego nikomu nie udało się zrobić dobrego zdjęcia skoro niemal każdy człowiek na świecie nosi w kieszeni sprzęt pozwalający zrobić lub
Około €45 dziennie, a jedyna inwestycja to pojemnik postawiony na ulicy. Ludzie sami wrzucają, ja tylko opróżniam i niosę do automatu, zero kosztów. Czas skalować, kto chce franczyzę PW.
Brał ktos w wynajem dlugoterminowy samochod na osobe prywatna? Znalazlem jakies oferty i wydaja się zbyt kuszace i szukam haczykow. Np audi q3 na 3 lata 10% wkladu 15k km limitu za 1800zl brutto miesiecznie. Mysle nad takim autkiem, moze ktos juz bral coś podobnego na osobe prywatna i da znac czy te ceny sa rakie faktycznie? #samochody
Orlen obniżył hurt Pb95 o 70 zł, Pb98 o 52 zł i diesla o 24 zł za metr sześc. Mimo tego ceny maksymalne na stacjach wzrosły do 6,00 zł, 6,63 zł i 6,48 zł za litr.
@orkako: trzeba wszystkich ale dosłownie wszystkich w-----ć z rządu i stworzyć coś od zupełnych podstaw - bez układów, koneksji, wtyków i haków. Niestety...to raczej nie realne
Zespół PWr in Space z Politechniki Wrocławskiej zajął drugie miejsce i zdobył trzy nagrody za obsługę startu, sprzęt naziemny i najwydajniejszy silnik ciekłopaliwowy. To historyczny lot pierwszej polskiej studenckiej rakiety na paliwo ciekłe na arenie międzynarodowej.
Dobrze tu piszecie. Ile to już razy ekipa z Polski wygrała jakieś światowe zawody w it, rakietach itd. i co? I g---o... imbecyle z rządu mają inne zmartwienia np. jak ściągnąć jeszcze więcej smoluchow tutaj albo jak przewalić kupę kasy na wycenione X10 zbrojenia - a nie tam rozwój, dbanie o naszych, budowanie własnego know how I własnych marek ;)
Czy opłaca się jeszcze samemu składać PC czy sprzedawcy juz zeszli z cenami na tyle w dół że można sobie odpuścić? Jeśli warto to ile % jesteśmy w stanie zaoszczędzić na całym PC ?
Czy laik ze średnim pojeciem dałby radę samemu złożyć Peceta?
Chciałbym sobie kupić jakąś beemke e46 tak za 5k gruza, do tego biała folie 3m, używane podobne felgi na olx i po taniości zrobić jak na zdjęciu, ale niektórych to tak po pier.. że te graty po 8 k wystawiają xdd ja nie żartuje, jestem z podkarpacia. Ustawicie sobie filtry i sami zobaczycie XDD same takie beemki po 8. I to ja jestem pier?? to już na żyletki powinno iśc, ale nie.
#prawo czy jest tutaj jakaś osoba zajmująca się prawem, mogąca pomóc w zwrocie samochodu? Nie za darmo, i bez żartów. Kupiłem samochód który ma ciąg pięciu umów, druga po osobie z dowodu rejestracyjnego okazała się kserem. A na dodatek samochód nie ma numeru vin, a ma przegląd. Uśpiło mnie to, że sprzedającym był kolega kuzyna, i nie posprawdzałem.
Zepsuł mi się tempomat, objawia się to tak, że do 30km na godzinę widzę na desce, że reaguje, tzn. zapalają się kontrolki jak ustawiam prędkość ale nie załącza się z powodu zbyt małej prędkości, natomiast przy prędkości powyżej 30km przestaje kompletnie działać, nic się nie wyświetla na desce. Mechanik nic na komputerze nie zauważył, mówi, że rzeźba bo nie ma żadnego punktu odniesienia od czego zacząć. Zastanawiam się po taniości zamówić z
Baba w Lombardzie
PEWNIE WSPARCIA NIE MA
BATERIA PEWNIE STARA
USSKODZONY I BEZ KABLI
źródło: images
Pobierz