Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
smdbabe

smdbabe

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1396
  • Znaleziska 166
  • Mikroblog 1230
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 6
elofrytki
elofrytki
wczoraj, 15:56:16
  • 1
Chciałem puścić iPhone 11

Baba w Lombardzie
PEWNIE WSPARCIA NIE MA
BATERIA PEWNIE STARA
USSKODZONY I BEZ KABLI
elofrytki - Chciałem puścić iPhone 11

Baba w Lombardzie 
PEWNIE WSPARCIA NIE MA
BATE...

źródło: images

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe wczoraj, 16:22:22 via Wykop
  • 1
@elofrytki: wystaw na OLX, allegro lokalnie to pewnie te 300 zgarniesz
  • Odpowiedz
smdbabe
smdbabe wczoraj, 16:33:37 via Wykop
  • 1
Pouzerasz się trochę ale ktoś kupi
  • Odpowiedz
kadet5523
kadet5523
kadet5523
wczoraj, 15:49:10
  • 0
czy jak wymieniłem dowód osobisty to musze go zaktualizować w bankowości?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe wczoraj, 16:23:25 via Wykop
  • 0
@kadet5523: niestety tak
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
wczoraj, 06:45:01
  • 17
A one nie dały się na te wszystkie bootcampy i programy code2girl czy jakoś tam
i wyjdą na tym często lepiej niż nie jeden #programista15k

a prace znajdą w każdym mieście gdzie jest ośrodek zdrowia czy szpital

https://kielce.naszemiasto.pl/czepkowanie-absolwentow-pielegniarstwa-akademii-nauk-stosowanych-imienia-profesora-edwarda-lipinskiego-w-kielcach-zobacz-zdjecia/ar/c14p2-29086215
Lukardio - A one nie dały się na te wszystkie bootcampy i programy code2girl czy jako...

źródło: obraz

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe wczoraj, 07:02:21 via Wykop
  • 0
@Lukardio: niestety
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
wczoraj, 05:29:50
  • 0
Jeżeli w Polsce upowszechnią się samochody autonomiczne (w tym robotaxi), jaki będzię sens istnienia ścieżek rowerowych? 🤔
#samochody #motoryzacja #rowery #polska #polskiedrogi #samochodyelektryczne #urbanistyka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe wczoraj, 05:33:42 via Wykop
  • 8
@EkspertEverything: a co ma piernik do wiatraka?
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
przedwczoraj, 12:26:38
  • 278
Z kim rozmawia Trump? Bo to raczej nie są ludzie...

#kosmici #ufo #trump #usa #teoriespiskowe
Larsberg - Z kim rozmawia Trump? Bo to raczej nie są ludzie...

#kosmici #ufo #trump ...

źródło: 03

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe przedwczoraj, 12:29:45 via Wykop
  • 25
@Larsberg: to są tzw nordycy - fajny fejur ale chciałbym żeby to była prawda
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
przedwczoraj, 05:29:13
  • 970
Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
jmuhha - Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal...

źródło: 1000028528

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe przedwczoraj, 06:03:03 via Wykop
  • 2
@jmuhha: Asterka boża. Fajne auto, miałem taką ale granatową. Rdzewiała wszędzie, żarła dużo paliwa ale i tak miło wspominam
  • Odpowiedz
Mezomorfix
Mezomorfix
Mezomorfix
12.06.2026, 18:42:47
  • 2
Im więcej akt jest ujawnianych tym bardziej jestem przekonany że g---o a nie kosmici nas odwiedzają. Żadnego konkretnego filmu czy zdjęcia pokazującego obiekt wyrazie aby można było mniej więcej ocenić jego wielkość, prędkość. W aktach nawet znajdują się zeznania jakiś schizofreników co rzekomo coś widzieli.
Jeżeli obserwacji jest tak dużo to dlaczego nikomu nie udało się zrobić dobrego zdjęcia skoro niemal każdy człowiek na świecie nosi w kieszeni sprzęt pozwalający zrobić lub
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 12.06.2026, 18:49:57 via Wykop
  • 1
@Mezomorfix: a według mnie właśnie celowo takie g---o pokazują żeby ludzi do tego tematu zniechęcić
  • Odpowiedz
RobertPupica
RobertPupica
12.06.2026, 17:28:48
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 12.06.2026, 17:34:44 via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne: pewnie gdzieś w Azji lub Arabia
  • Odpowiedz
soon
soon
07.06.2026, 10:37:20
  • 0
Około €45 dziennie, a jedyna inwestycja to pojemnik postawiony na ulicy. Ludzie sami wrzucają, ja tylko opróżniam i niosę do automatu, zero kosztów. Czas skalować, kto chce franczyzę PW.
soon - Około €45 dziennie, a jedyna inwestycja to pojemnik postawiony na ulicy. Ludzi...

źródło: IMG_3753

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 07.06.2026, 10:38:46 via Wykop
  • 1
@soon: pięknie, tak trzeba żyć
  • Odpowiedz
castaca
castaca
castaca
07.06.2026, 10:05:23
  • 0
Brał ktos w wynajem dlugoterminowy samochod na osobe prywatna? Znalazlem jakies oferty i wydaja się zbyt kuszace i szukam haczykow. Np audi q3 na 3 lata 10% wkladu 15k km limitu za 1800zl brutto miesiecznie. Mysle nad takim autkiem, moze ktos juz bral coś podobnego na osobe prywatna i da znac czy te ceny sa rakie faktycznie?
#samochody
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 07.06.2026, 10:09:07 via Wykop
  • 0
@castaca: haczyk jest taki że płacisz kupę siana i w sumie nic z tego nie masz ;) zostajesz po paru latach bez kasy i bez auta
  • Odpowiedz
smdbabe
smdbabe 07.06.2026, 10:14:32 via Wykop
  • 0
No nie - bo utrata wartości realna będzie mniejsza niż to co wydasz na te raty w tym samym czasie
  • Odpowiedz

690

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Orlen obniżył hurt Pb95 o 70 zł, Pb98 o 52 zł i diesla o 24 zł za metr sześc. Mimo tego ceny maksymalne na stacjach wzrosły do 6,00 zł, 6,63 zł i 6,48 zł za litr.

Pan_od_Internetu
z
bankier.pl
dodany: 06.06.2026, 12:36:12
  • 108
  • #
    paliwo
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
smdbabe
smdbabe 07.06.2026, 08:28:06 via Wykop
  • 2
@orkako: trzeba wszystkich ale dosłownie wszystkich w-----ć z rządu i stworzyć coś od zupełnych podstaw - bez układów, koneksji, wtyków i haków. Niestety...to raczej nie realne
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
06.06.2026, 16:40:18
  • 3
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
WscieklyIRozjuszonyManlet - #rozowepaski #logikarozowychpaskow

źródło: {45774347-E8E6-4302-8378-A23FAE962895}

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 06.06.2026, 16:43:07 via Wykop
  • 2
@WscieklyIRozjuszonyManlet: ego z innej galaktyki, waga również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

492

Polscy studenci z PWr zdominowali zawody rakietowe w USA. Trzy nagrody

Polscy studenci z PWr zdominowali zawody rakietowe w USA. Trzy nagrody

Zespół PWr in Space z Politechniki Wrocławskiej zajął drugie miejsce i zdobył trzy nagrody za obsługę startu, sprzęt naziemny i najwydajniejszy silnik ciekłopaliwowy. To historyczny lot pierwszej polskiej studenckiej rakiety na paliwo ciekłe na arenie międzynarodowej.

real_scoria
z
pwr.edu.pl
dodany: 05.06.2026, 07:53:42
  • 77
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    rakiety
  • #
    kosmos
  • #
    wroclaw
  • #
    studenci
smdbabe
smdbabe 05.06.2026, 12:27:43 via Wykop
  • 4
Dobrze tu piszecie. Ile to już razy ekipa z Polski wygrała jakieś światowe zawody w it, rakietach itd. i co? I g---o... imbecyle z rządu mają inne zmartwienia np. jak ściągnąć jeszcze więcej smoluchow tutaj albo jak przewalić kupę kasy na wycenione X10 zbrojenia - a nie tam rozwój, dbanie o naszych, budowanie własnego know how I własnych marek ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukas-kowal
lukas-kowal
lukas-kowal
02.06.2026, 07:52:37
  • 0
#pc
#komputery

Czy opłaca się jeszcze samemu składać PC czy sprzedawcy juz zeszli z cenami na tyle w dół że można sobie odpuścić? Jeśli warto to ile % jesteśmy w stanie zaoszczędzić na całym PC ?

Czy laik ze średnim pojeciem dałby radę samemu złożyć Peceta?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 02.06.2026, 07:55:08 via Wykop
  • 1
@lukas-kowal: zawsze się opłaca. Jest tyle poradników na necie że każdy z IQ powyżej 60 sobie poradzi :)
  • Odpowiedz
JestemFrenem
JestemFrenem
31.05.2026, 19:51:23
  • 2
Chciałbym sobie kupić jakąś beemke e46 tak za 5k gruza, do tego biała folie 3m, używane podobne felgi na olx i po taniości zrobić jak na zdjęciu, ale niektórych to tak po pier.. że te graty po 8 k wystawiają xdd ja nie żartuje, jestem z podkarpacia. Ustawicie sobie filtry i sami zobaczycie XDD same takie beemki po 8. I to ja jestem pier?? to już na żyletki powinno iśc, ale nie.
JestemFrenem - Chciałbym sobie kupić jakąś beemke e46 tak za 5k gruza, do tego biała ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 01.06.2026, 03:51:16 via Wykop
  • 3
@JestemFrenem: ceny aut używanych w pl od bardzo dawna są abstrakcyjne
  • Odpowiedz
Tom223
Tom223
Tom223
31.05.2026, 14:45:51
  • 0
#prawo czy jest tutaj jakaś osoba zajmująca się prawem, mogąca pomóc w zwrocie samochodu? Nie za darmo, i bez żartów. Kupiłem samochód który ma ciąg pięciu umów, druga po osobie z dowodu rejestracyjnego okazała się kserem. A na dodatek samochód nie ma numeru vin, a ma przegląd. Uśpiło mnie to, że sprzedającym był kolega kuzyna, i nie posprawdzałem.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 31.05.2026, 14:57:47 via Wykop
  • 0
@Tom223: że jak? Bo nie rozumiem. Co ksero? Jak auto może nie mieć Vin? Pod szybą nie ma?
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
31.05.2026, 12:01:53
  • 0
Zepsuł mi się tempomat, objawia się to tak, że do 30km na godzinę widzę na desce, że reaguje, tzn. zapalają się kontrolki jak ustawiam prędkość ale nie załącza się z powodu zbyt małej prędkości, natomiast przy prędkości powyżej 30km przestaje kompletnie działać, nic się nie wyświetla na desce. Mechanik nic na komputerze nie zauważył, mówi, że rzeźba bo nie ma żadnego punktu odniesienia od czego zacząć.
Zastanawiam się po taniości zamówić z
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 31.05.2026, 12:03:49 via Wykop
  • 3
@krucjan: a może reset prądowy pomoże? Odłączyć kompletnie zasilanie na kilka minut?
  • Odpowiedz
JudzinStouner
JudzinStouner
31.05.2026, 10:16:56
  • 16
Bedo goście, to trzeba dać co pogryźć. Przekąski do oceny.
#gotujzwykopem
JudzinStouner - Bedo goście, to trzeba dać co pogryźć. Przekąski do oceny. 
#gotujzwy...

źródło: IMG_1521

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe 31.05.2026, 10:31:43 via Wykop
  • 1
@JudzinStouner: żółty arbuz?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.06.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking