Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piekarinnio

piekarinnio

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23286
  • Znaleziska 22895
  • Mikroblog 391
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1

342

Rusza budowa Port Polska (CPK)! Budimex wykona fundamenty terminala

Rusza budowa Port Polska (CPK)! Budimex wykona fundamenty terminala

Port Polska (dawniej CPK) wreszcie przechodzi z fazy planów i koncepcji do etapu prac budowlanych. Spółka podpisała z polskim Budimexem umowę na wykonanie prac fundamentowych pod terminal. Ciekawe czy strasząca blokadą inwestycji ekipa Horały i Matysiak zauważy xD

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 22.06.2026, 10:49:07
  • 102
  • #
    cpk
  • #
    polska
  • #
    lotnictwo
  • #
    podroze
  • #
    inwestycje
  • #
    neuropa
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 09:18:35 via Wykop
  • 8
Wołałbym elektrownię atomową...
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 09:19:02 via Wykop
  • 3
@ZolniezMordoru: Te fundamenty nam się po prostu należały!( ͡° ͜ʖ ͡°)
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 10:16:46 via Wykop
  • 2
@fillion: A są już fundamenty? ( ͡º ͜ʖ͡º)
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 12:03:39 via Wykop
  • 8
@deeprest: yhym możesz mnie zawołać w 2028, to sprawdzimy jak ten komcio się zestarzeje. Pierwsza elektrownia atomowa w Polsce powstaje od czasów PRLu, więc chyba rozumiesz mój pesymizm w tej kwestii. ( ͡º ͜ʖ͡º)
piekarinnio
piekarinnio 24.06.2026, 07:06:31 via Wykop
  • 1
@deeprest: Ja wciąż jestem sceptyczny. Znam po prostu polskie realia. Za rok są wybory, zobaczymy.

324

Polska bez imigrantów? Liczby pokazują skalę nadchodzącego problemu

Polska bez imigrantów? Liczby pokazują skalę nadchodzącego problemu

Zamykanie granic to dziś polityczny gambit, ale dla gospodarek stanowi ostry hamulec. Choć antyimigrancka retoryka wygrywa wybory od Stanów Zjednoczonych po Europę, ekonomiści ostrzegają, że bez rąk do pracy z zewnątrz bogaty świat czeka bolesne lądowanie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 13:01:18
  • 201
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 12:43:33 via Wykop
  • 1
Nikt nie mówi, żeby nie wpuszczać nikogo do pracy, a przynajmniej rozsądni tak nie mówią. Wazne jest jednak, żeby robić porządną selekcję i ustalić jasne i ostre zasady traktowania przybyszów. Przyjeżdzają do nas i mają się dostosować. Mają być niekarani i mieć dokumenty, składać oficjalne wnioski. Całą reszsztę zapraszam w---------ć. Jak coś o-----e -> zapraszam w---------ć. ZERO tolerancji dla odchyłów. Wystarczy nam naszego rodowitego tatałajstwa na ulicach, nie potrzeba nam tu sprowadzać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 12:47:23 via Wykop
  • 1
Paździochowa jak zwykle z rigczem


@kocimietka_BB: Nie można się spodziewać niczego innego po tej babeczce z jajami.

320

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

: Od 1 lipca 2026 roku wchodzi w życie nowa opłata celna, która zdemoluje sens zamawiania drobiazgów z Chin. Bruksela likwiduje zwolnienie dla paczek do 150 euro i nakłada sztywne 3 euro (ok. 13 zł) cła na każdy... pojedynczy przedmiot w przesyłce. Jeśli zamówisz 4 tanie rzeczy, dopłacisz ponad 51 z

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.06.2026, 07:56:58
  • 242
  • #
    polska
  • #
    chiny
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 09:41:56 via Wykop
  • 3
@DziendobryMireczku: Dokładnie, a firma jak sprowadzi hurtowo 1000sztuk jakiegoś badziewia, żeby wysyłać z europy, to zapłaci raz. Te 3 euro sie rozbije po tych 1000sztuk. Jedyny koszt to te magazyny, ale obstawiam, że nie jest to coś totalnie złego dla nich, bo i tak tu już mieli.
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 12:40:55 via Wykop
  • 0
@Almagest: Good point. Czyli nic się nie zmieni - przynajmniej dla dużych graczy. Za to jak jakiś pan chińczyk z wypiździewa bedzie chcial sprzedawac, to nie do ue.

13

Backstreet Boys nagrali ponownie remake teledysku po 26 latach

Backstreet Boys nagrali ponownie remake teledysku po 26 latach

Backstreet Boys - I Want It That Way 2025 ten sam utwór i podobna sceneria po latach. Klip w reżyserii Waynea Ishama kręcono m.in. na lotnisku w Los Angeles. Słynne białe stroje muzyków stały się symbolem popkultury tamtej ery.

LordDarthVader
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 20:19:08
  • 10
  • #
    muzyka
  • #
    pop
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    heheszki
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 09:34:54 via Wykop
  • 1
Oryginał lepszy. Mogli nie dodawać tych efektów co było na starym, ale po pierwsze mogli to nagrać poziomo, a po drugie odtworzyć chociaż ustawienie i choreografię... No cóż.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

330

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Wołodymyrze drogi, panie prezydencie. Spór w ogóle nie dotyka wewnętrznych kwestii Polski. Te nie istnieją, bo wszyscy Polacy wiedzą i rozumieją, ile zła zrobili Polsce, w Polsce, Polkom, Polakom, polskim dzieciom ukraińscy nacjonaliści. Myli się prezydent Zełenski - dodał gospodarz Pałacu Prezydenc

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 22.06.2026, 14:40:33
  • 237
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    polityka
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 09:24:57 via Wykop
  • 0
coś, na co nie było stać kunktatorów z ferajny Donka


@kanis-sapiens: Nie tylko z ferajny donka. Pisiory też tam mocno dupska lizały, sam fakt nadania tego orderu Zełeńskiemu jest dziwny. Ten typ ma nas głęboko w poważaniu, pokazuje to nie pierwszy raz. Nie ma ochoty układać się z Polską, chce interesów silnymi graczami z UE. Problem w tym, że trudno mu tą Polskę będzie ominąć.

Nie czaje czemu Ukraińcy nie

532

Brak znieczulenia i nielegalne opłaty. Fatalny stan polskich porodówek

Brak znieczulenia i nielegalne opłaty. Fatalny stan polskich porodówek

Najwyższa Izba Kontroli ujawnia niepokojące kulisy funkcjonowania polskich porodówek. Z najnowszego raportu wynika, że m

laeticia
z
rmf24.pl
dodany: 22.06.2026, 17:51:51
  • 113
  • #
    przyrost
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 06:41:25 via Wykop
  • 2
@Famine: Ogólnie to nie na wszystkich. W łódzkim się troszkę poprawiło. Jak żona była z 1 dzieciakiem na porodówce, to taki PRL walił w matce polce, a teraz po dofinansowaniu, na sali tylko 2 babeczki, wszystko świeże, odnowione. Personel też się odświeżył, sporo młodej kadry, która chce wręcz przysłowiowo wejść w dupę. W takim małym Opocznie znajoma mówiła, że też dofinansowane weszło i standard się podwyższył zarówno opieki jak i
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 06:42:34 via Wykop
  • 0
@kolejne_juz_konto: Czyli jednak lekarzy jest za mało :D
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 07:56:18 via Wykop
  • 4
@kolejne_juz_konto: Nie dość że odpowiedzialna w c--j, trudna specjalizacja, to jeszcze mega potrzebna.

1566

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

Kontrola NFZ w klinice Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA wykazała, że 97,1 proc. pacjentów przyjmowano poza kolejką, z pominięciem zasad. Zgodnie z badaniami pacjenci mający skierowanie z gabinetu prywatnego lekarza pracującego w publicznej placówce w 90 proc. przypadków czekają średnio o 20 pr

airaG
z
zero.pl
dodany: 22.06.2026, 21:20:20
  • 118
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
piekarinnio
piekarinnio 23.06.2026, 06:26:34 via Wykop
  • 5
Zaraz sie okaze ze jak wejda zasady, że koniec z koleżekowaniem i przyjmowaniem, bo było się na wizycie prywatnej, to terminy się ustabilizują i skończą się kolejki 2letnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oczywiście wszystko pod warunkiem, że rząd by się za to wziął jakoś ustawowo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

451

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 338
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
piekarinnio
piekarinnio 22.06.2026, 07:36:27 via Wykop
  • -1
czy ta armia mężczyzn jest z tobą w pokoju?


@IksdeHeheh: Pojedź sobie na wycieczkę do Lublina.
piekarinnio
piekarinnio 22.06.2026, 07:55:16 via Wykop
  • 1
@IksdeHeheh: Wygooglać to nie łaska?
https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-dzien-afryki-w-lublinie-zdjecia,nId,7533446
Żeby nie było tak wesoło jak na tych zdjęciach, efekt tego ubogacenia:
https://www.tiktok.com/@oficjalnezero/video/7647604690959486230
piekarinnio - @IksdeHeheh: Wygooglać to nie łaska?
https://www.rmf24.pl/regiony/lubli...
piekarinnio
piekarinnio 22.06.2026, 08:17:02 via Wykop
  • 1
"Sprowadzanie armii meżczyzn obcych kulturowo w milionach"


@IksdeHeheh: Pisałem gdzies o milionach sprowadzanych? Ale fakt, że to jest tylko jeden Lublin. Problem z tym sprowadzaniem jest taki, że sporo z nich przyjeżdża tam "na studenta" i dostają od Lublina darmowe mieszkanko i mozliwosc sprowadzenia rodziny. W miedzyczasie studenci z Polski muszą sami wynajmować mieszkania czy akademiki. TO jest chore.

ale ty wiesz na czym polegają
piekarinnio
piekarinnio 22.06.2026, 08:53:59 via Wykop
  • 2
ale bzdury i ty mnie o ignorację oskarżasz


@IksdeHeheh: Tak samo zaczynali w UK, a teraz brytole nie mogą wywiesić swojej flagi, żeby przypadkiem nie urazić kogoś obcego kulturowo. Henry Nowak to też mit co nie? Na słowo rasizm służby dostają tam sraczki.

ale bzdury i ty mnie o ignorację
piekarinnio - >ale bzdury i ty mnie o ignorację oskarżasz

@IksdeHeheh: Tak samo zacz...

2827

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: 22.06.2026, 06:29:26
  • 295
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
piekarinnio
piekarinnio 22.06.2026, 07:57:33 via Wykop
  • 144
@IksdeHeheh: Logiczne podejście :)

567

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
piekarinnio
piekarinnio 22.06.2026, 07:31:16 via Wykop
  • 0
ale to jego ostatni rok i wraca do afryki ;)


@kendziu666: A pytałeś o coś więcej? Dlaczego? Czy po prostu przez 10lat odłożył tyle że w Afryce będzie milionerem?

394

Spadek umiejętności po wprowadzeniu AI- badanie

Spadek umiejętności po wprowadzeniu AI- badanie

[EN] Badanie pokazujące spadek umiejętności diagnostycznych lekarzy wykonujących endoskopię po wprowadzaniu AI (analiza zdjęć). W powiązanych link do Lancelot

To_ja_moze_pozamiatam
z
nature.com
dodany: 21.06.2026, 11:25:51
  • 86
  • #
    lekarz
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    nature
piekarinnio
piekarinnio 22.06.2026, 07:12:03 via Wykop
  • -2
@jagoslau: @duga Mysle ze nie musimy rozumieć jak AI coś tworzy, wystarczy że rozumiemy rozwiązanie, które przygotuje. W przypadku kodu tak długo jak programista będzie rozumiał ten kod i go sprawdzał z pkt widzenia poprawności, to będzie IMO świetne narzędize do przyspieszenia produktywności. Mysle ze doświadczony programista nawet jeśli nie zauważy pewnych problemow, to będzie "challengował" wynik AI, żeby sprawidzc potencjalne słabe punkty problemu/rozwiązania.
Jak każde narzędzie, tak i
piekarinnio
piekarinnio 22.06.2026, 07:13:20 via Wykop
  • 0
Bo to nie jest prawdziwa AI, to tylko algorytmy uczenia maszynowego, które bez nas i poleceń nie są w stanie nic zrobić.


@voldi: Dokładnie AI nie ma celu samo w sobie. To człowiek ma.

275

Ponad 51% Polaków domaga się odebrania orderu Zełenskiemu po decyzji ws. UPA

Ponad 51% Polaków domaga się odebrania orderu Zełenskiemu po decyzji ws. UPA

Gdy geopolityka i historia zderzają się na jednym cyfrowym polu bitwy, sentymenty społeczne potrafią zmienić się w mgnieniu oka. Najnowszy sondaż United Surveys dla Wirtualnej Polski pokazuje, że nad Wisłą pękła właśnie pewna bariera. Decyzje Wołodymyra Zełenskiego wywołały tąpnięcie wizerunkowe, kt

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.06.2026, 11:30:38
  • 75
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    technologia
  • #
    historia
piekarinnio
piekarinnio 19.06.2026, 12:54:43 via Wykop
  • 1
Ja to mam w sumie w dupie, ale nie powinien był go dostać. Jeśli ma to jakikolwiek sens, można odebrać, ale jak dla mnie szkoda czasu. Anulować mu, żeby nie było szopki. Jak ma jaja to odda sam.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

456

Nie boi się pan, że przez afery w służbie zdrowia przegracie wybory?

Nie boi się pan, że przez afery w służbie zdrowia przegracie wybory?

Wiceminister zdrowia: -Afery są do przeżycia, bo jedna afera przykrywa drugą i tak dalej...

alibaski
z
streamable.com
dodany: 18.06.2026, 09:28:04
  • 98
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    polityka
piekarinnio
piekarinnio 18.06.2026, 11:53:02 via Wykop
  • 3
@Vraagno:
Są jakies prawdziwe dowody na te kobiety w hotelu i udział w bójkach? Bo już trochę się temat ciągnie, a jakoś nie ma bezprzecznych dowodów.
piekarinnio
piekarinnio 18.06.2026, 15:48:14 via Wykop
  • 3
@Vraagno: Ale dowody, a nie "dotarliśmy do świadków", "znajomy znajomego z nim pracował", "słyszałem że tak było". To nie są bezpośrednie dowody, szczególnie mam obiekcje do szczujni takich jak onet czy wyborcza.
Co do ustawki - ok, sam się przyznał. Tylko to było "za gówniarza" - niech pierwszy rzuci kamieniem ten co nigdy nic nie odwalił. Daleko mi od stawiania się za nim albo przeciw niemu w tej kwestii. Chciałbym

562

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Jak w tytule

PiersiowkaPelnaZiol
z
youtube.com
dodany: 16.06.2026, 15:01:17
  • 138
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    patologiazmiasta
piekarinnio
piekarinnio 18.06.2026, 07:09:21 via Wykop
  • 0
Może by tak konfiskata tego niezarejestrowanego gówna? Przecież to wszystko co tam jeżdżą to nie powinno bez rejestracji jeździć. A skoro są nieletni, to nie mają prawa w ogóle na to wsiadać. Kuratura lub zarzuty jeśli będą starsi. Lepiej zdusić to wszystko w zarodku. Zrobić parę obław, ale przede wszystkim wziąć się za te skutery elektryczne, sprawdzać każdego glowo i dzieciaka na tym gównie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1249

Lekarz milioner zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej obok obecnego prezesa NLR!

Lekarz milioner zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej obok obecnego prezesa NLR!

Teraz okazuje się, że lekarz udzielał się nie tylko w tzw. dużej polityce (jest radnym warszawskiej dzielnicy Ursus), ale także w samorządzie lekarskim. Od marca 2026 r. zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej w Warszawie jako jeden z 46 jej członków, obok obecnego prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej

Caracas
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 17.06.2026, 10:36:22
  • 79
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    afera
piekarinnio
piekarinnio 17.06.2026, 12:49:04 via Wykop
  • 0
Nieźle p--------e ma chłop :D Już każdy go będzie znał z twarzy.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piekarinnio
piekarinnio 18.06.2026, 07:02:18 via Wykop
  • 0
@kglibow2: hm, może, ale w TV też się pojawia.

293

Incydent na kanale La Manche.

Incydent na kanale La Manche.

Rosyjska fregata rakietowa Admirał Grigorowicz oddała strzał ostrzegawczy w kierunku jachtu po tym, jak ten zbliżył się do okrętu wojennego na kanale La Manche - informuje brytyjska telewizja Sky News, powołując się na agencję Press Association.

Kempes
z
rmf24.pl
dodany: 16.06.2026, 15:43:43
  • 41
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    militaria
piekarinnio
piekarinnio 17.06.2026, 10:57:06 via Wykop
  • 3
@sciana: Albo p-------y palił któryś i wiadomo jak to się kończy u ruskich ( ͡º ͜ʖ͡º)

298

Zintegrowana Sieć Kolejowa - nowy plan dla polskiej kolei

Zintegrowana Sieć Kolejowa - nowy plan dla polskiej kolei

Plan zakłada budowę 4700 km nowych linii kolejowych oraz modernizację kolejnych 5600 km istniejących tras. W efekcie powstać ma sieć oparta na 19 magistralach kolejowych, które połączą najważniejsze ośrodki gospodarcze i regiony kraju.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 16.06.2026, 11:12:44
  • 142
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    transport
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
piekarinnio
piekarinnio 17.06.2026, 10:54:57 via Wykop
  • -1
@Krs90: Czyli nie wyjdzie jak zwykle. Plan ma pozwolić zarobić znajomym królika i odciąć parę wstęg politykom, reszta to będzie wydmuszka i na koniec powiedzą, że nie ma hajsu i nara, ale sukces odtrąbią bo zrobią kilka inwestycji pewnie najmniej potrzebnych, ale najprostszych do zrobienia.

396

UE chce podatku od nieruchomości zależnego od wartości lokalu.

UE chce podatku od nieruchomości zależnego od wartości lokalu.

Zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Rady Unii Europejskiej Polska powinna rozważyć powiązanie podatku od nieruchomości z wartością lokalu. Ministerstwo Finansów nie planuje takich zmian, jednak w Sejmie czeka już projekt Nowej Lewicy uderzający w wielokrotnych właścicieli mieszkań.

epicentrum_chaosu
z
domiporta.pl
dodany: 16.06.2026, 13:26:58
  • 186
  • #
    gospodarka
  • #
    podatki
  • #
    swiat
piekarinnio
piekarinnio 17.06.2026, 07:41:01 via Wykop
  • 7
Rezlutat będzie taki, że te mieszkania co są wynajmowane, to koszt wynajmu pójdzie w górę. Ci co mają wiele mieszkań, zazwyczaj je wynajmują. Jaki sens ma ta zmiana?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piekarinnio
piekarinnio 17.06.2026, 09:06:56 via Wykop
  • 0
sorry nie chce psuc ci bajki w jakirj zyjesz, ale sprawiasz wrazenie kogos kto mysli ze wladze polskie czy to ue, maja na wzgledzie wylacznie dobro obywatela xd


@warzone-rastafuraj: @fullmonty Sorry, rzeczywiście naiwnie sądziłem, że cokolwiek co wprowadzą miałoby pomóc obywatelom. Czasem po prostu chciałbym, żeby w kwestii ustawodastwa myślano jak ja. Ale macie racje, że to naiwne.

1175

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Ale chłop wie, że w umowie jest wpisane że musi chodzić do pracy.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 10:57:18
  • 156
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
piekarinnio
piekarinnio 16.06.2026, 13:30:52 via Wykop
  • 0
@kci83: Nie no, powiedział, że nie czytał umowy i nie wie czy ma zapisane, czy może mówić o tym ile zarabia, ale że zarabia mniej niż 200tys miesięcznie.

4810

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 435
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
piekarinnio
piekarinnio 16.06.2026, 06:52:54 via Wykop
  • 2
@LudzieToDebile: To nie nazwał bym tego sciemnianiem. Jeśli rzeczywiscie nie musi zbadać pacjentki i ma X takich teleporad na przedluzenie jakiejs recepty czy pogadaniu ze stałą pacjentką o zmianie w leczeniu, to jest normalna praca. Raczej ta ustawa powinna sie zajac kims kto teoretycznie jest w pracy, ale tak naprawde go nie ma i robi cos zupelnie innego. To jest prawdziwa patologia.
piekarinnio
piekarinnio 16.06.2026, 08:49:00 via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile: no jasne, to nie jest fajne. Mysle ze przede wszystkim powinno sie wplynac na zwiększenie ilosci miejsc na studiach medycznych. Im wiecej lekarzy tym wiecej wakatow mozna zapelnic i mniej takiej patologii, a wiecej szansy dla pacjenta na prawidlowe leczenie. Same pozytywy. Tylko lekarze nie będą mogli tak ciąć w pręta.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.07.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking