Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
przemko777
przemko777
Profil firmowy

przemko777

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2877
  • Znaleziska 2758
  • Mikroblog 119
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

258

Prawie połowa firm nie płaci za staż. Koniec z pracą za wpis do CV?

Prawie połowa firm nie płaci za staż. Koniec z pracą za wpis do CV?

45% firm, które oferują staże, nie płaci za nie. Według nowego projektu rządu wynagrodzenie za staż ma wynosić co najmniej 35 proc. średniej pensji. Panika w januszeksach!

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 12 godz. i 5 min temu
  • 74
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    polska
  • #
    polityka
przemko777
przemko777
przemko777 4 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
@masta-fix: youp , ja ponad 20 lat temu na stażu też przez urząd pracy byłem

57

Domański porozmawia z francuskim rządem by zwolnić Chwalińską z podatku XD

Domański porozmawia z francuskim rządem by zwolnić Chwalińską z podatku XD

Minister finansów będzie prowadzić rozmowy w sprawie Mai Chwalińskiej która podniosła z kortu ponad 6 milionów złotych nagrody, by ta została zwolniona z podatku we Francji i mogła się nacieszyć jak największą sumą. A czy w waszych "groszowych" kwestiach w US politycy lobbują byście nie stracili?

michalxd21
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.06.2026, 10:49:12
  • 21
  • #
    tenis
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
przemko777
przemko777
przemko777 19.06.2026, 23:59:12 via Wykop
  • 0
A z tego co pamiętam skarbówka ścignęła młodą dziewczynę żeby zapłaciła podatek od zbiórki w internecie na ratowanie domu przed długami ojca który nawiał bo jak to skarbówka stwierdziła "nie wiedzą czy czasami jutro na loterii nie wygra" o_O, gdzie on wtedy był ? trzeba by mu to przypomnieć ...

Jak chcą swój wizerunek poprawiać to niech najpierw przestaną traktować każdego obywatela z góry jak złodzieja.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

445

Policja w Wiedniu nie cacka się z chłystkiem pędzacym na e-hulajnodze

Policja w Wiedniu nie cacka się z chłystkiem pędzacym na e-hulajnodze

15-latek był już wielokrotnie zgłaszany za stwarzanie zagrożenia na ulicach. Miarka się przebrała. Czy uważasz że przekraczających prędkość (na czymkolwiek), należało by tak traktować w również w Polsce.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 19.06.2026, 00:21:19
  • 74
  • #
    austria
  • #
    wieden
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    policja
przemko777
przemko777
przemko777 19.06.2026, 23:31:31 via Wykop
  • 5
@WarszawskiRozpylacz: Tyle że motocyklowe bydło nie jeździ po chodnikach i nie drze mordy na ludzi którzy akurat chodnikiem idą.
przemko777
przemko777
przemko777 19.06.2026, 23:32:11 via Wykop
  • 0
Nad wyraz piękny był to widok :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

489

Facebook okradł miliony twórców i nie poniesie za to konsekwencji

Facebook okradł miliony twórców i nie poniesie za to konsekwencji

W połowie czerwca 2026 roku Facebook (Meta) przeprowadził jedną z największych, czystek w historii monetyzacji twórców. W ciągu zaledwie 24-48 godzin tysiące, a według relacji z grup i forów nawet miliony stron i profili na całym świecie straciło możliwość zarabiania. Wszystko dzięki decyzji AI.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 19.06.2026, 10:32:30
  • 46
  • #
    facebook
  • #
    socialmedia
  • #
    media
  • #
    meta
  • #
    instagram
  • #
    informacje
przemko777
przemko777
przemko777 19.06.2026, 23:23:23 via Wykop
  • 30
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno :-D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

385

Akcyza nie działa? To podnieśmy ją jeszcze bardziej

Akcyza nie działa? To podnieśmy ją jeszcze bardziej

Najpierw luka w prawie pozwala jednemu gigantowi sprzedawać taniej, potem rząd rachunek wystawia wszystkim użytkownikom. Najlepsze jest to, że po ostatnich podwyżkach akcyzy wpływy do budżetu były niższe od prognoz o 3,5 mld zł. Widocznie receptą na nieudane podatki są... jeszcze wyższe podatki

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 18.06.2026, 06:22:08
  • 64
  • #
    akcyza
  • #
    epapieros
przemko777
przemko777
przemko777 19.06.2026, 03:25:27 via Wykop
  • -1
@Lufio: a gdzie taka krajanke mozna dostać , kolega pyta ?

1599

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 08:46:08
  • 303
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
przemko777
przemko777
przemko777 15.06.2026, 18:34:13 via Wykop
  • 2
A ktoś srzemsmence wytłumaczył że takie praktyki w Polsce są nielegalne ? czemu na nią jeszcze kontrola żadna nie wjechała ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

232

Alarm od UOKiK! Klienci mogli przepłacać przez ukryte odsetki kart kredytowych

Alarm od UOKiK! Klienci mogli przepłacać przez ukryte odsetki kart kredytowych

Świat finansów napędzany jest dziś technologią i algorytmami. W tym cyfrowym gąszczu bardzo łatwo ze ścieżki innowacji zejść na ścieżkę naciągactwa. Prezes UOKiK przyjrzał się platformom fintechowym i doszedł do wniosku, że niektóre z nich mogą ukrywać realne koszty pod płaszczykiem cyfrowych innowa

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 12:26:35
  • 33
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wykop
  • #
    technologia
przemko777
przemko777
przemko777 15.06.2026, 18:30:02 via Wykop
  • 3
Mogli ? :-D śmiech na sali , ja bank zmieniłem bo jak podliczyłem że obsługę w skali miesiąca wyszło mi 65 zł to miałem dosyć :-D , "mogli" dobry żart :-D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

598

"Żydom wstęp wzbroniony"

Kto sieje wiatr, burzę zbiera. Artykuł o hotelu który odmówił przyjęcia gości z Izraela, oraz kłopotów z lądowaniem izraelskiego samolotu w Słowenii. Podejrzewam związek z wydarzeniami w Strefie Gazy, oraz wywołany nimi spadek uwielbienia dla Izraela w świecie.

JanPustostan
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.06.2026, 20:44:24
  • 81
  • #
    antysemityzm
  • #
    palestyna
  • #
    izrael
  • #
    strefagazy
przemko777
przemko777
przemko777 05.06.2026, 09:09:19 via Wykop
  • -1
@marek-golebiewski: chyba nie nadążam bo nie rozumiem o co chodzi z 12 punktami o_O ?
Sterax33
Sterax33
Sterax33
02.06.2026, 03:21:03
  • 2205
Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież mają koszta.
#gospodarka #antykapitalizm #januszebiznesu
Sterax33 - Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież m...

źródło: 7557

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemko777
przemko777
przemko777 02.06.2026, 16:28:18 via Wykop
  • 0
a ktoś gorali pytał co oni na to ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

317

Przełom w leczeniu WZW B. Lek wyleczył trwale co piątego pacjenta

Przełom w leczeniu WZW B. Lek wyleczył trwale co piątego pacjenta

Bepirovirsen to pierwszy lek, który daje funkcjonalne wyleczenie wirusowego zapalenia wątroby typu B. Po zakończeniu terapii organizm sam trzyma wirusa w ryzach u 20% chorych. Na WZW B choruje 250 mln ludzi, rocznie umiera 1,1 mln. FDA decyduje jesienią 2026.

real_scoria
z
geekweek.interia.pl
dodany: 29.05.2026, 08:48:38
  • 19
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    nauka
  • #
    badania
  • #
    wirus
  • #
    farmacja
przemko777
przemko777
przemko777 29.05.2026, 17:42:05 via Wykop
  • -1
Przeczytałem tytuł i pierwszy co mi przyszło do głowy to "olera , znowu na NFZ" :-D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

185

Podatek od kaucji za butelki. Fiskus patrzy uważnie na system

Podatek od kaucji za butelki. Fiskus patrzy uważnie na system

Jeśli zbieranie ma charakter okazjonalny, to można kwalifikować je jako przychód z innych źródeł, który rozlicza się rocznie w PIT-36 (12% lub 32%). Jednak jeśli osoba robi to w sposób systematyczny, bez przerwy i zorganizowany, powinna zarejestrować się w CEIDG, opłacać składki i podatek dla JDG.

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: 25.05.2026, 16:24:13
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
przemko777
przemko777
przemko777 25.05.2026, 23:55:53 via Wykop
  • -2
aha czyli nie że odzyskuje własne pieniądze tylko nagle to przychód jest jak oddam butelki i puszki które tydzień wcześniej kupiłem o_O ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

678

Były osobisty ochroniarz Netanyahu złapany w programie TV tropiącym pedofili

Były osobisty ochroniarz Netanyahu złapany w programie TV tropiącym pedofili To catch a predator . Mądrzejsze o tym nie wspominać

LeifEriksson
z
reddit.com
dodany: 09.05.2026, 20:08:17
  • 23
  • #
    izrael
przemko777
przemko777
przemko777 10.05.2026, 08:20:42 via Wykop
  • -4
nie no , ten swiat bardziej nie moze byc juz zepsuty :-D chwała Bogu że dzieci nie mam :-D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

488

Administracja USA od jutra ma publikować akta o UFO

Administracja USA od jutra ma publikować akta o UFO

Administracja Trumpa od jutra ma zacząć publikować dokumenty o UFO. Ujawnienia mają pojawiać się stopniowo co tydzień i obejmować relacje pilotów wojskowych oraz nagrania UAP. Kongres naciska na większą przejrzystość, ale eksperci studzą oczekiwania.

occultronaut
z
ibtimes.co.uk
dodany: 08.05.2026, 06:51:06
  • 122
  • #
    usa
  • #
    uap
  • #
    ufo
  • #
    ufonapowaznie
  • #
    teoriespiskowe
  • #
    trump
przemko777
przemko777
przemko777 09.05.2026, 09:31:59 via Wykop
  • 0
Ja nie wiem po jakiego to jeszcze ukrywać , na 100% wystarczy powiedzieć że UFO sobie jest , z keplera 22b przylecieli i co im możemy zrobić ? Cały świat by powiedział "aha" i miał to w d , co mnie jakieś UFO obchodzi jak szukam stałej pracy , wszystko drożeje a jutro trzeba dzieci do szkoły wysłać ( no nie jutro bo niedziela but you know what i mean ) szybciej
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

przemko777
przemko777
przemko777 09.05.2026, 16:01:59 via Wykop
  • 1
Panie kochany , szanuje Cie i odpowiadam :) , moja babcia świętej pamięci która przeżyłą 2 wojne światową powiedziała w prost , JAK JEST NAPRAWDĘ TO SIĘ DOWIEMY KIEDY LUDZIĄ U WŁADZY NIE BĘDZIE JUŻ ZALEŻAŁO :)
przemko777
przemko777
przemko777 09.05.2026, 16:02:41 via Wykop
  • -1
@abhagebhar: Ja tu tylko sprzątam :-)
przemko777
przemko777
przemko777 09.05.2026, 16:05:36 via Wykop
  • -1
@abhagebhar: no chwile obecną piła mi się zacieła , kran w łazience mi cieknie i musze wszystko ogranąć żeby srać jak człowiek tak że ten .... mało mnie ufo obchodzi , ufo nam nie ufa i nie wyląduje jak to mówił mój ojciec :-D
przemko777
przemko777
przemko777 10.05.2026, 07:51:13 via Wykop
  • -1
@abhagebhar: ( ͡º ͜ʖ͡º)
przemko777
przemko777
przemko777 10.05.2026, 07:53:35 via Wykop
  • -1
@abhagebhar: 3 dni temu teleporatcja fotonów miała miejsce , cuda na kiju się dzieją wiec czemu ufo miało by nie wylądować :-)

2075

Ujawniamy kolejną rozmowę Sebastiana M. "Wyląduję na bransoletce w Niemczech"

Ujawniamy kolejną rozmowę Sebastiana M. "Wyląduję na bransoletce w Niemczech"

Sebastian M. jest przekonany, że niedługo wyjdzie na wolność. Jak udało nam się ustalić, podczas przeprowadzonej w areszcie rozmowy z bliskimi w kwietniu 2026 roku M. powiedział, że "pod koniec roku wyląduje na bransoletce w Niemczech", powołując się na swoje niemieckie obywatelstwo. Mężczyzna skarż

KapitanTorpedal
z
o2.pl
dodany: 05.05.2026, 15:26:42
  • 216
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    policja
przemko777
przemko777
przemko777 05.05.2026, 22:11:05 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

513

NASA właśnie dodała ogromną bibliotekę zdjęć z misji Artemis 2

NASA właśnie dodała ogromną bibliotekę zdjęć z misji Artemis 2

Ponad 12000 zdjęć. Jest co oglądać.

Pierdyliard
z
eol.jsc.nasa.gov
dodany: 03.05.2026, 18:17:00
  • 77
  • #
    nasa
  • #
    artemis2
  • #
    ksiezyc
  • #
    kosmos
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
przemko777
przemko777
przemko777 03.05.2026, 19:23:18 via Wykop
  • -1
@staszaiwa: O to samo miałem pytać :-D

869

82 proc. Polaków nie chce ratować klientów Zondacrypto

82 proc. Polaków nie chce ratować klientów Zondacrypto

Badanie IBRiS dla Rzeczpospolitej: 58,7 proc. wskazuje na świadome ryzyko inwestorów, a 23,5 proc. widzi w kryptowalutach głównie spekulację. Chodzi o państwową pomoc po problemach giełdy.

Pan_od_Internetu
z
businessinsider.com.pl
dodany: 30.04.2026, 08:46:04
  • 201
  • #
    kryptowaluty
  • #
    zondacrypto
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
przemko777
przemko777
przemko777 30.04.2026, 15:03:57 via Wykop
  • -3
a niby z jakiej paki mamy ich ratować ? kolejni frankowicze ze puki wychodzili na plus to było fajnie a jak dostali po doopie to się płacz zrobił ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

711

45% mężczyzn z pokolenia Z nigdy nie zaprosiło dziewczyny na randkę.

45% mężczyzn z pokolenia Z nigdy nie zaprosiło dziewczyny na randkę.

Najnowsze badania wskazują, że prawie połowa młodych mężczyzn z Gen Z nie ma doświadczenia w bezpośrednim zapraszaniu na randki. Naukowcy sugerują, że wpływ na to mają m.in. media społecznościowe, komunikacja przez wiadomości oraz zmiany społeczne po pandemii. Eksperci podkreślają, że to...

robert-kuzba
z
facebook.com
dodany: 25.04.2026, 12:22:38
  • 502
  • #
    zwiazki
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    socjologia
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
przemko777
przemko777
przemko777 27.04.2026, 05:36:24 via Wykop
  • 6
A ja mam 42 lata i takiej typowej randki-randki to nigdy właściwie nie miałem :-D zawsze to jakoś inaczej wychodziło , albo gdzies na zajęciach się poznaliśmy albo w pociągu ( hehe , jak się nad tym zastanowić to się coś udawało kiedy były na mnie "skazane" :-D ) no chyba że za randke weźmiemy wyjście na spacer po zajęciach :^). Bo na jakąś kolacje/obiad czy generalnie większe wyjście to chodziłem dopiero
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1035

Czy ojcem Kornelii Wieczorek - 17letniej "naukowczyni" - jest znany milioner?

Czy ojcem Kornelii Wieczorek - 17letniej "naukowczyni" - jest znany milioner?

Kornelia Wieczorek - 17-letnia "naukowczyni" odznaczona miesiąc temu przez Karola Nawrockiego Srebrnym Krzyżem zasługi - publicznie przyznaje, że w karierze naukowej wspierają ją rodzice. Czy jej ojcem może być znany milioner - potentat branży farmaceutycznej?

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 14:56:54
  • 209
  • #
    afera
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
  • #
    polska
przemko777
przemko777
przemko777 16.04.2026, 19:47:42 via Wykop
  • 198
człowiek zapier* całe swoje życie i cieszy się że ma na rate na mieszkanie w ciemnej dooopie a tu 17 letnia gownia* dostaje krzyż zasługi bo tatuś pomógł , mam 42 lata i czuje się w H oszukany , wmawiali mi od dziecka że wszystko można a na koniec to "wszstko" to max płynność finansowa żeby wziąć kredyt na x lat i nikomu nie spłacać jego własnego kredytu ( bo jemu
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

przemko777
przemko777
przemko777 26.04.2026, 13:14:27 via Wykop
  • 0
@DelikatnyTwarog: nie zrobie bo ja od zawsze uważałem że dzieci nie chce :) mam 42 lata i w tej chwili to już mi to raczej nie grozi chyba że się ostro skupie i zacznę pączkować :-D bo nawet nie mial bo kto mi tych dzieci urodzić plus już nawet zakolaków nie mam tylko mocną łysine a to najlepsza antykoncepcja :-D

79

Opłata za odczyt zdalnego licznika od prądu? Tak i to już od kwietnia

Opłata za odczyt zdalnego licznika od prądu? Tak i to już od kwietnia

Od tego miesiąca liczniki odczytuje operator i pobiera za to opłatę - 0,91 zł brutto/mies. za licznik zdalny i 5,71 zł brutto/mies. za licznik tradycyjny. Skąd ta zmiana?

Marko000
z
globenergia.pl
dodany: 21.04.2026, 13:30:17
  • 36
  • #
    prad
  • #
    energia
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    rachunki
  • #
    energa
przemko777
przemko777
przemko777 21.04.2026, 16:55:25 via Wykop
  • 2
@matixrr: Wiesz Pan co od 2 lat mam takie przeboje z energetyką że bym się nie zdziwił gdyby wprowadzili opłatę za to że istnieją 93 gr na miesiąc bo przecież mogło by ich nie być O_O

23

Pijany 29-latek chciał zdać na prawko.

Pijany 29-latek chciał zdać na prawko.

Cofał z zaciągniętym ręcznym!

Mysiu_Ptysiu
z
kryminalki.pl
dodany: 20.04.2026, 12:48:48
  • 2
  • #
    prawojazdy
  • #
    samochody
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
  • #
    pijanykierowca
  • #
    alkohol
przemko777
przemko777
przemko777 21.04.2026, 08:16:58 via Wykop
  • 1
To co oni tam wszyscy katar mieli ? 1,2 promila w wydychanym i nikt nie poczuł o_O ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.03.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking