Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mnvt
mnvt

mnvt

Dołączył 1 rok i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11392
  • Znaleziska 10829
  • Mikroblog 563
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 26

1359

Trump: Afera Epsteina jest "nudna" i powinniśmy sobie dać z nią spokój.

Pokaż treści 18+

Trump: Afera Epsteina jest "nudna" i powinniśmy sobie dać z nią spokój.

"Tylko źli ludzie i fake news media chcą się tym zajmować." To jest stanowisko rządu prawicowej "rewolucji zdrowego rozsądku" w sprawie wielkiej siatki sadystycznych, pedofilskich morderców i gwałcicieli.

john-eek
z
youtube.com
dodany: 15.02.2026, 07:51:11
  • 157
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    epstein
  • #
    bekazprawakow
  • #
    kryminalne
  • #
    polityka
mnvt
mnvt
mnvt 15.02.2026, 18:21:10 via Wykop
  • 2
Mocne argumenty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

274

Chiny wyślą agregaty i inną pomoc humanitarną dla Ukrainy

Pokaż treści 18+

Chiny wyślą agregaty i inną pomoc humanitarną dla Ukrainy

Chiny przekażą Ukrainie pakiet humanitarnej pomocy energetycznej, głównie generatory. Minister Sybiha podziękował Pekinowi po dzisiejszym spotkaniu z Wang Yi w Monachium.

delulusional
z
pravda.com.ua
dodany: 13.02.2026, 15:13:26
  • 58
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    chiny
  • #
    polityka
  • #
    wojna
mnvt
mnvt
mnvt 14.02.2026, 10:03:58 via Wykop
  • 11
@tenloginnieistnieje: @od-bana-do-bana Tak jak napisał @mleko3-2procent jest kilku polskich producentów agregatorów prądu, którzy robią takie rzeczy w naszym kraju. Ja wiem że wasze móżdżki żyją tylko chińszczyzną z temu i ali i ciężko im pojąć, że wszystkiego nie produkuję się tylko w Chinach.

Ale zobaczcie sobie jak wygląda proces produkcji w polskiej firmie FOGO.
mnvt - @tenloginnieistnieje: @od-bana-do-bana Tak jak napisał @mleko3-2procent jest k...
mnvt
mnvt
mnvt 15.02.2026, 10:08:15 via Wykop
  • 1
FOGO korzysta m.in. z chińskich silników.


@hrabia_ponimirski: Masz na to jakieś źródło - tak z ciekawości pytam, bo wiem że silniki to nawet w Polsce jeszcze produkują firmy takie jak Wamel, Damel czy Tamel.
Ale wracając do tematu, po prostu chciałem naprostować bzdury kolegów powyżej, którzy twierdzą, że nie ma polskich producentów i jest tylko naklejanie logo. Film który załączyłem temu przeczy.
mnvt
mnvt
mnvt 15.02.2026, 11:17:34 via Wykop
  • 1
@hrabia_ponimirski: Możesz wskazać, gdzie bo nie mogę znaleźć?

649

Polacy rozkładają ręce. Nie ma ofert pracy

Polacy rozkładają ręce. Nie ma ofert pracy

Wygląda na to, że dobre czasy na rynku pracy to już pieśń przeszłości. Aż 45 proc. Polaków narzeka na brak ofert pracy w swojej okolicy podaje Personnel Service. A to nie koniec problemów.

VoxClamantisInDeserto
z
businessinsider.com.pl
dodany: 13.02.2026, 18:41:47
  • 371
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
mnvt
mnvt
mnvt 14.02.2026, 17:13:21 via Wykop
  • -1
@Drill90: A co, tylko za uśmiechniętych tak te koszty pracy poszły w górę? Jak chcesz być obiektywny to wiń wszystkich, którzy są za to odpowiedzialni.
mnvt
mnvt
mnvt 14.02.2026, 17:17:35 via Wykop
  • 0
mówimy o miejscu pracy, a nie obozie, w którym ktoś po miesiącu się zwija..


@bubub: No ale przecież wyżej koledzy piszą, że to emigranci nam zabierają pracę. To nie chodziło o takie kołchozy co Polacy nie chcą pracować? Czy programistom jakiś wieśniak z bangladeszu zabiera pracę? Bo już zgłupiałem( ͡° ͜ʖ ͡°)
mnvt
mnvt
mnvt 14.02.2026, 17:18:22 via Wykop
  • -2
@Drill90: Mieli obniżyć płacę minimalną co podwyższyli poprzednicy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
mnvt
mnvt
mnvt 15.02.2026, 09:59:51 via Wykop
  • -3
@Drill90: To jak już patrzyłeś na ten pasek, to powiedz mi konkretnie co wzrosło? Tylko nie pisz nic o zdrowotnym, bo te 9% to wprowadzili nieuśmiechnięci przez cudowny polski ład.

586

Dlaczego rząd woli zadłużać Twoje dzieci, zamiast wystawić rachunek gigantom.

Dlaczego rząd woli zadłużać Twoje dzieci, zamiast wystawić rachunek gigantom.

Zanim zgodzimy się na zaciskanie pasa i wyprzedaż majątku narodowego, zadajmy niewygodne pytanie Dlaczego wolimy zadłużać się u bankierów zamiast opodatkować tych którzy wyprowadzają z Polski miliardy? Czas sięgnąć głębiej do kieszeni korporacji które wyprowadzają z Polski miliardy bez płacenia CIT

robert-i
z
waweldom.com
dodany: 14.02.2026, 10:43:24
  • 123
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
mnvt
mnvt
mnvt 14.02.2026, 17:05:04 via Wykop
  • 17
Procedura nadmiernego deficytu to współczesna forma okupacji.


@bankier11111: Nie no jasne, najlepiej dać debilom wolną rękę i niech zadłużają kraj do woli 100-200% kto da więcej.
I podpowiem Ci, tyle kasy jest przewalane na głupoty, że nie trzeba by tnąć szkół czy ciąć lasów, żeby nie trzeba zadłużać budżetu państwa. Tylko kto zrezygnuje z kiełbasy wyborczej, którą można karmić przed wyborami.

44

To miał być przełom w polskich samochodach elektrycznych - MIAŁ

To miał być przełom w polskich samochodach elektrycznych - MIAŁ

Elektryczny dostawczak Adaptive Motors Poland ma mieć 70 proc. polskich komponentów. Wygrał konkurs eVan, ale nie zdobył finansowania z KPO. Usiłujemy się dowiedzieć, dlaczego uznano nas za nieinnowacyjnych, ale bez rezultatów mówi Albert Gryszczuk - tak się wspiera polskie technologie...

mnvt
z
wnp.pl
dodany: 12.02.2026, 10:00:47
  • 15
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    kpo
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
mnvt
mnvt
mnvt
Autor
12.02.2026, 20:39:13 via Wykop
  • 3
@Boobees: Dokładnie. Przykra sprawa, ale widać nawet ludzie mają to w d... patrząc chociażby po ilości wykopów( ͡° ʖ̯ ͡°)
mnvt
mnvt
mnvt
Autor
13.02.2026, 10:05:16 via Wykop
  • 0
I samochodu nie ma dokładnie tak samo, jak owego "Polskiego Dostawczaka"


@tenloginnieistnieje: Przecież e-vana wyprodukowali już 6 pojazdów w tym kilka które są dopuszczone do jazdy na drogach publicznych. Jednego mają teraz crashować. Do tego już są na końcówce tworzenia projektu gotowej fabryki. Wszystko za ponad 50 mln zł od prywatnych inwestorów.

Tymczasem na Izerę poszło 500 mln zł i co masz? NIC poza ściętymi drzewkami na działce gdzie miała
mnvt - >I samochodu nie ma dokładnie tak samo, jak owego "Polskiego Dostawczaka"

@te...
mnvt
mnvt
mnvt
Autor
13.02.2026, 10:07:09 via Wykop
  • -1
@misiopysio: Tylko że na Izerę wydano już 500 mln zł i nie ma tam nic, a e-van już ma kilka działających prototypów dopuszczonych do jazdy na drogach publicznych. Gotowa technologia, tylko skalować.
mnvt
mnvt
mnvt
Autor
13.02.2026, 10:54:28 via Wykop
  • -1
@misiopysio: A co tu mówić. Polskie państwo kontynuuje tradycję "wpierania" polskich firm, technologii, w postaci wielkich słomianych inwestycji.
mnvt
mnvt
mnvt
Autor
13.02.2026, 11:55:00 via Wykop
  • -1
@misiopysio: Ale co Ty być chciał jeszcze bardziej merytorycznego.

Chłop ma już działających kilka egzemplarzy auta, które chciał produkować w fabryce z KPO. Kilka z nich jest dopuszczonych do jazdy na drogach, więc musiały spełnić pewne standardy. Jest pełno filmów na YT jak wyglądają, jeżdżą. Co jeszcze byś chciał? - ten projekt nie dostał dofinasowania

Po przeciwnej stronie jest sławna Izera, na którą już poszły zawrotne 500 mln zł h...
mnvt
mnvt
mnvt
Autor
13.02.2026, 12:24:29 via Wykop
  • -1
Może nie ma praw do marki, bo je sprzedał chińczykowi? Może chciał fabrykę budować na terenie elektrowni Bełchatów? Skąd mam k---a wyciągać wnioski?


@misiopysio: Może poczytaj to będziesz wyciągał wnioski - https://tek.info.pl/article/5165/adaptive_motors_poland_bez_wsparcia_z_kpo

444

Europa testuje produkcję chipów w technologii poniżej 2nm. Kupili maszynę High N

Europa testuje produkcję chipów w technologii poniżej 2nm. Kupili maszynę High N

Unia Europejska oficjalnie włączyła do działania NanoIC, największą linię pilotażową powstałą w ramach programu Chips Ac

Maeglin64
z
ithardware.pl
dodany: 10.02.2026, 17:28:05
  • 80
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
mnvt
mnvt
mnvt 11.02.2026, 07:42:42 via Wykop
  • 43
@RozowaZielonka: Kurde nijak to się nie klei we łbach co niektórych, to co piszesz.
Europa czyli skansen z przytwierdzonymi nakrętkami, ma technologię, bez której USA i Chiny nie zrobiły żadnego procesora.( ͡° ͜ʖ ͡°)
mnvt
mnvt
mnvt 11.02.2026, 16:39:19 via Wykop
  • -1
@DziendobryMireczku: No bo mimo tego że jest jak pisze @petarded, to jednak oni inwestują ogromną kasę i zasoby w TECHNOLOGIE, a nie jak u nas zastanawiamy się nad głupotami typu ile jest płci, wymuszenie słomek, żeby rybki nie połknęły plastikowej rureczki czy inne debilizmy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to dla nich szacunek, ale tylko za to.
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
11.02.2026, 09:48:24
  • 144
Brzozka to geniusz. Prawdziwy geniusz marketingu. W zbiorowej świadomości polskiego spoleczeństwa Inpost był polską firmą. Ludzie zamawiali przez Inpost ze względu na jego polskość. Cieszyli się, gdy Inpost wchodził na "zagraniczne" rynki. Ludzie w komentarzach cieszyli japę, bo hehe polska ekspansja.

#gielda #biznes #polska #inpost #pieniadze #marketing
NadwornyPanicz - Brzozka to geniusz. Prawdziwy geniusz marketingu. W zbiorowej świado...

źródło: image

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnvt
mnvt
mnvt 11.02.2026, 14:02:25 via Wykop
  • 2
Meanwhile, prawdziwa firma-chad: Inglot. Każda baba na tej planecie zna tę markę. Od 40 lat prawdziwie polska firma. Chłop sobie założył w Przemyślu firmę i kręci prawdziwe miliony na babach. Nie chce sprzedać firmy jakimś funduszom. Prawdziwa legenda.


@NadwornyPanicz: Chłop co założył Inglota, to niestety już nie żyje, a firmę przejęła rodzina - jego rodzeństwo i ich dzieci, bo sam założyciel dzieci nie miał. Natomiast gdzieś mi się obiło o
  • Odpowiedz

601

Ostatni taki sklep z częściami AGD

Ostatni taki sklep z częściami AGD

Nie wyrzucajcie - naprawiajcie! Takie miejsca wymierają, a te którym udało się przetrwać, muszą walczyć o przetrwanie. Sklep z częściami AGD przy Aleja Zygmunta Krasińskiego 11c w Krakowie to miejsce gdzie można kupić części do odkurzaczy, pralek, piekarników, lodówek, zmywarek i wielu innych urządz

polskapress84
z
youtube.com
dodany: 10.02.2026, 17:00:13
  • 93
  • #
    pasja
  • #
    pasjonaci
  • #
    czesciagd
  • #
    krakow
  • #
    agd
mnvt
mnvt
mnvt 11.02.2026, 08:19:16 via Wykop
  • -1
@fervi: No i entuzjaści chińszczyzny chyba Cię zminusowali.

1232

InPost przejęty przez Fedex

InPost przejęty przez Fedex

"Konsorcjum złożone z firm: Advent Investment, A&R Investments Ltd., FedEx Corporation oraz PPF Group zawarły porozumienie w sprawie oferty nabycia wszystkich akcji InPost S.A. po cenie 15,60 EUR za akcję"

o__0
z
x.com
dodany: 09.02.2026, 07:23:56
  • 499
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    kurier
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
mnvt
mnvt
mnvt 09.02.2026, 10:30:26 via Wykop
  • 5
@honorowy_dawca_nasienia: Przecież tego typu przejęć w ostatnim czasie było sporo:

Benefit Systems przejął sieć klubów fitnes w Turcji (prawie pół mld zł)
Selene przejęła spółki we Francji i Portugalii
Grupa Recykl spółki w Niemczech i na Litwie
Pesa producenta tramwajów

680

Bezpieczeństwo żywnościowe ma strategiczne znaczenie. Odbudować spółdzielczość

Pokaż treści 18+

Bezpieczeństwo żywnościowe ma strategiczne znaczenie. Odbudować spółdzielczość

W Polsce trwa dyskusja o zakupach broni, sojuszach wojskowych i dostawach energii. Warto jednak zapytać, czy w razie poważnego kryzysu międzynarodowego znajdziemy w sklepach podstawowe artykuły spożywcze?

VoxClamantisInDeserto
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 07.02.2026, 08:10:40
  • 118
  • #
    polska
  • #
    rolnictwo
  • #
    jedzenie
  • #
    wojna
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    gospodarka
mnvt
mnvt
mnvt 08.02.2026, 09:31:37 via Wykop
  • 1
niech to państwo już niczego nie otwiera, bo to będzie tragedia i tylko będziemy do tego dokładać

rolnicy tyle z dotacji podostawali to mogli inwestować w sklepy, skoro tego nie robią to najwyraźniej nie widzą w tym sensu


@Milegodniawszystkim: Przecież Państwo już ma np. Krajową Grupę Spożywczą (https://www.kgssa.pl/), która zajmuje się produkcją cukru, mąki, przerobów owocowo-warzywnych współpracując z polskimi rolnikami.
I nikt do niej dokłada bo ma ponad 5
mnvt
mnvt
mnvt 08.02.2026, 09:40:03 via Wykop
  • 0
@merciless85: Masz rację, w Polsce praktycznie wszystkie mleczarnie to spółdzielnie, którymi współwłaścicielami są rolnicy. Mają udziały, ale nawet nie wiedzą o co w tym chodzi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast @twister35 ma dużo racji. Polscy rolnicy obecnie nie potrafią sami ze sobą się zrzeszać i otwierać spółdzielni lub spółek, które skupowałby i przetwarzały ich plony. Najlepiej sprzedawać pośrednikom i jęczeć że ich dymają na cenie skupu.
mnvt
mnvt
mnvt 08.02.2026, 09:45:29 via Wykop
  • 2
@srgs: Tylko że te spółdzielnie powstały najczęściej w PRLu i działają siłą rozpędu. Natomiast przy mentalności polskiego rolnika nic nowego nie powstaje, bo przecież jak z somsiadem złodziejem który więcej ode mnie ma mam firmę zakładać( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak wyglda z owocami? takiego c---a.


Jest trochę np. https://unifreeze.com.pl spółka która należy do spółdzielni rolników, która ma swoje pola, skupuje od lokalnych rolników i sama
mnvt
mnvt
mnvt 08.02.2026, 09:46:55 via Wykop
  • 0
@osetnik: No ale z drugiej strony ci wyznawcy to wielcy patrioci (przynajmniej tak się nazywają), więc i tak będą wybierać produkty od polskiego rolnika, prawda? PRAWDA?( ͡° ͜ʖ ͡°)
mnvt
mnvt
mnvt 08.02.2026, 09:48:32 via Wykop
  • 1
@Doktor_Proton: @Cztero0404 Nie chcemy dotacji i dofinansować z EU, ale już dopłat do KRUSu i zdrowotnego z budżetu państwa, już tak.( ͡° ͜ʖ ͡°)
mnvt
mnvt
mnvt 08.02.2026, 09:52:25 via Wykop
  • 0
"56 589 315,13", a zgadnij co to za liczba


@Milegodniawszystkim: To są ich przychody ze sprzedaży produktów. Kupujesz taki cukier, to m.in kasa z Twojego potfela.
mnvt - >"56 589 315,13", a zgadnij co to za liczba

@Milegodniawszystkim: To są ich p...

źródło: grafika,miniatura,10865,1-kg

Pobierz
mnvt
mnvt
mnvt 09.02.2026, 07:58:22 via Wykop
  • 1
@osetnik: Po tych to się za wiele nie spodziewam. Ale jestem ciekaw postawy tych niby prawdziwych prawilnych patriotów, czy będą wybierać polskie produkty od polskiego rolnika. Bo z doświadczenia wiem, że najlepiej wychodzi im drzeć mordy jednego dnia w roku, a z patriotyzmem np. ekonomicznym na co dzień, bywa różnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

426

noai.duckduckgo.com

noai.duckduckgo.com

Wyszukiwarka próbująca ograniczyć treści i obrazki generowane przez AI w wynikach wyszukiwania. Jak to robi: https://blog.humanistyka.dev/2026/02/jak-filtrowac-slopy-ai-w-wyszukiwarce

makrofag74
z
noai.duckduckgo.com
dodany: 08.02.2026, 08:56:04
  • 51
  • #
    duckduckgo
  • #
    ai
  • #
    wyszukiwarka
  • #
    internet
  • #
    aislop
mnvt
mnvt
mnvt 08.02.2026, 15:58:57 via Wykop
  • 0
@fervi: Ten qwant nawet ciekawy i fajne wyniki daje.

1116

Burdż Obajtek - R. Lewandowski i Obajtek chcą zabetonować dziewiczy półwysep

Burdż Obajtek - R. Lewandowski i Obajtek chcą zabetonować dziewiczy półwysep

Robert Lewandowski i Daniel Obajtek chcą zabetonować dziewiczy Półwysep Pierkunowski na Mazurach, teren bardzo cenny przyrodniczo. Istnieje jednak szansa, że inwestycja zostanie wstrzymana z uwagi na nieprawidłowości stwierdzane na każdym etapie postępowania.

pawloka1
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 07.02.2026, 15:49:28
  • 134
  • #
    ekologia
  • #
    przyroda
  • #
    ciekawostki
  • #
    natura
  • #
    afera
  • #
    polska
mnvt
mnvt
mnvt 08.02.2026, 15:25:17 via Wykop
  • 0
@pawloka1: Prawie jak te domki na Malediwach( ͡° ͜ʖ ͡°)

379

Marsylia od kuchni: narkotyki, przemoc i upadek miasta

Pokaż treści 18+

Marsylia od kuchni: narkotyki, przemoc i upadek miasta

Marsylia od lat uchodzi za jedno z najniebezpieczniejszych miast Europy. Porachunki gangów i brutalne napady to codzienność - zwłaszcza w biedniejszych, północnych dzielnicach. Handel haszyszem opanował całe miasto; narkotyki można kupić na każdy

brudny_boks
z
youtube.com
dodany: 04.02.2026, 08:38:25
  • 86
  • #
    kanalzero
  • #
    ciekawostki
mnvt
mnvt
mnvt 05.02.2026, 17:22:59 via Wykop
  • 0
a na TikToku czy YT co chwila zachodnioeuropejskie czy amerykańskie filmiki jak to w Polsce (w sensie Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk) jest czysto, bezpiecznie i biało na ulicach, że młoda dziewczyna w środku nocy może iść sama przez miasto.


@galicjanin: To i wtedy wykopki pod tymi filmikami ględzą coś o polskich kompleksach i zaczynają się samobiczować, bo ktoś śmiał nas chwalić.( ͡° ͜ʖ ͡°)
mnvt
mnvt
mnvt 05.02.2026, 17:24:28 via Wykop
  • 1
ale wiesz że to taki grift? zachodniak mówi "łał polska super" albo "łoł ta polska piosenka jest super" i już ma milion nabić od Polaków potrzebujących walidacji od jakiegoś łapsa tylko dlatego że z zachodu


@Miszczu_wszystkiego: No ale koniec końców te filmy robią dobry czy zły PR polsce?
mnvt
mnvt
mnvt 05.02.2026, 20:02:07 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: Turystyka w Polsce to 4,5% PKB i kilkadziesiąt mld zł rocznie w gospodarce, a Ty mówisz żeby do nas nie przyjeżdżali i nie robili nam dobrego PR?
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
03.02.2026, 09:35:12
  • 0
Cześć, nie wiem czy pytam pod dobrymi tagami, ale mam domenę o chwytliwej nazwie z końcówką .pl, której od pewnego czasu nie używam.
Jest jakiś sposób żeby ją wycenić i wystawić do sprzedaży?
Chciałem was zapytać jak to wycenić i gdzie najlepiej wystawić.
#informatyka #domeny #it
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnvt
mnvt
mnvt 03.02.2026, 11:33:08 via Wykop
  • 1
Najlepiej zobacz może coś będzie podobnego na aftermarket.pl i tam też możesz wystawić. Albo ewentualnie na premium.pl
  • Odpowiedz
michauuu
michauuu
michauuu
28.01.2026, 23:22:22
  • 0
Cześć, niestety ceny na #mydevil urosły w listopadzie (brak promocji na istniejących) i planuję przenieść usługi. Szukam czegoś do prostych appek (Python, PHP, Go) i serwisów (PHP/Go). Do tego Poczta, storage ok. 20GB, nielimitowany ruch.

Jaki stabilny #hosting polecicie w rozsądnych cenach? PS. Nie interesujące mnie produkty sezonowe ;)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnvt
mnvt
mnvt 29.01.2026, 08:06:35 via Wykop
  • 0
@michauuu: Zerknij na seohost.pl, za darmo Ci to wszystko przeniosą do siebie. Mam od lat i jestem zadowolony.

  • Odpowiedz
kacper-domin
kacper-domin
kacper-domin
26.01.2026, 21:09:39
  • 1
Jaki polecacie hosting na 3 Wordpressy. Jeden pod oferty z nieruchomościami gdzie ruch jest nieco większy. Zależy mi na cenie, która nie będzie zabójcza w kolejnych latach odnowienia.

#hosting #wordpress
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnvt
mnvt
mnvt 27.01.2026, 08:31:59 via Wykop
  • 0
@kacper-domin: Zerknij na ofertę seohost.pl, myślę że będziesz zadowolony i cenowo i wydajnościowo. Mam więcej niż Ty potrzebujesz i hosting daje radę. Oczywiście tylko kwestia dobrania zasobów dyskowych które potrzebujesz do swoich projektów.

I też mogę zapodać kod rabatowy -40% na ich hosting jak będziesz się decydował: seoh40
  • Odpowiedz
kopek
kopek
24.01.2026, 19:41:05
  • 1
#hosting #domeny
Gdzie polecacie kupić hosting i domeny
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnvt
mnvt
mnvt 25.01.2026, 08:54:14 via Wykop
  • 0
@kopek: Ja polecam seohost.pl dobre ceny i support. Rzeczy typu autoinstalatory (np. Wordpressa) czy darmowy SSL (lets encrypr) do domen w standardzie.

  • Odpowiedz

6

Bruksela zaostrza kurs wobec chińskich dostawców

Bruksela zaostrza kurs wobec chińskich dostawców

Unia Europejska przygotowuje się do zaostrzenia kursu wobec chińskich dostawców technologii uznawanych za wysokiego ryzyka. KE pracuje nad wnioskiem legislacyjnym dotyczącym cyberbezpieczeństwa infrastruktury krytycznej. Nowe regulacje mają wymusić wycofani wycofanie sprzętu firm tak Huawei i ZTE.

mnvt
z
tek.info.pl
dodany: 21.01.2026, 12:57:28
  • 2
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    chiny
  • #
    technologia
  • #
    geopolityka
  • #
    ciekawostki
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18
  • Strona 7 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking