Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lapidarny

Lapidarny

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Doceń
  • Akcje 92055
  • Znaleziska 10204
  • Mikroblog 81851
  • Obserwujący 91
  • Obserwowane 26
Lapidarny
Lapidarny 4 godz. i 8 min temu
  • 0
Jak to powietrze jest "niedobre" to ciekawe jakie jest trujące xD bo aktualnie aż gryzie w gardło smak plastiku...
#katowice
Lapidarny - Jak to powietrze jest "niedobre" to ciekawe jakie jest trujące xD bo aktu...

źródło: 1000031097

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Lapidarny
Lapidarny
Autor
3 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 1
@gorzki99: no wiem, byłem widziałem, zastanawiam się tylko jaka jakość powietrza to jest zła czy skażona skoro aktualnie gryzie w gardło że nie da się oddychać bo tak wali plastikiem
  • Odpowiedz
panDario
panDario
7 godz. i 14 min temu
  • 3
#katowice #chorzow #slask

Całe śródmieście zakopcone, co się pali? Śmieci w Chorzowie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lapidarny
Lapidarny 4 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 2
@panDario: pali to mało powiedziane, tam się fajczy jak... Przejeżdżałem to po prostu cały teren w ogniu, policja blokowała drogi żeby nie podjeżdżać.
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny 3 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 2
@panDario: jechałem o 20:00 to paliło się aż czerwono było
  • Odpowiedz
Przeciwniemu1
Przeciwniemu1
Przeciwniemu1
22.06.2026, 08:39:39
  • 0
#katowice mozecie polecic jakiegos taniego i dobrego
mechanika (#mechanik) ?
20 letni mercedes, zawieszenie, tarcze, klocki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lapidarny
Lapidarny 22.06.2026, 09:46:40 via Wykop
  • 3
@Przeciwniemu1: to ja odradzę mechaników na Dębie - czy to na Dębowej czy Złotej - jeden o----l mnie z rzeczy z bagażnika - zabrali pełną bańkę oleju, gaśnicę, apteczkę. Wróciłem się do nich jak to zauważyłem - powiedziałem panom że zniknely rzeczy z bagażnika ale uznali że pewnie wyjąłem gdzieś i zapomniałem:)
Drugi ze wspomnianych mechaników nie naprawił samochodu, ale jeszcze bardziej zepsuł... I kazał sobie zapłacić za to. Wywalił
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny przedwczoraj, 01:09:23 via Wykop
  • 0
@Przeciwniemu1: auto serwis dąb :)
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
21.06.2026, 08:25:27
  • 157
#wojna #ukraina #propaganda #fakenews #rosja
https://x.com/Jano76PL/status/2068368617012449605

Takie g---o lata po x.com
Ten film pochodzi z TikToka (ankajestem6).

To
TakiSeLogin - #wojna #ukraina #propaganda #fakenews #rosja
https://x.com/Jano76PL/sta...

źródło: Screenshot_20260621-092315

Pobierz
TakiSeLogin - #wojna #ukraina #propaganda #fakenews #rosja
https://x.com/Jano76PL/sta...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lapidarny
Lapidarny 21.06.2026, 13:14:26 via Wykop
  • 0
@TakiSeLogin: jest na wideo to tak jest, z czym ty dyskutujesz
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny 21.06.2026, 12:48:00
  • 1
Mieszkanie... Znaczy kawalerka, nie wiem, lokal... 11 metrów kwadratowych, blisko atrakcje jak Pepco czy Biedronka za 111 111 zł polskich.

https://www.olx.pl/d/oferta/kawalerka-mikro-na-kazimierzu-gorniczym-w-sosnowcu-bezposrednio-CID3-ID1b5qms.html

#mieszkanie #sosnowiec
Lapidarny - Mieszkanie... Znaczy kawalerka, nie wiem, lokal... 11 metrów kwadratowych...

źródło: 1000030973

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
21.06.2026, 12:54:31 via Android
  • 2
@Lapidarny:
AdwokatVanessaSmaruj-Rogala - @Lapidarny:

źródło: 1000032116

Pobierz
  • Odpowiedz
shox
shox
21.06.2026, 17:40:45 via Android
  • 0
@Lapidarny: psy mają większe kojce xDD
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny 18.06.2026, 21:40:19
  • 0
Ta osoba która wymyśliła konfigurację routera w #tmobile przez aplikację T-Mobile która aktualnie nie działa bo jest "internal server error" to musi mieć niezły łeb... Jaki jest problem z konfiguracją routerów w przeglądarce że trzeba to robić przez z-----ą aplikację? #internet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
18.06.2026, 21:56:42 via Wykop
  • 0
@Lapidarny: backdoor isp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mateopoznan
mateopoznan
19.06.2026, 14:38:19 via Wykop
  • 0
@Lapidarny: xD serio tak robią? ale g0wn0 xD
  • Odpowiedz
dese
dese
17.06.2026, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lapidarny
Lapidarny 17.06.2026, 06:14:05 via Wykop
  • 14
@dese: wygląda jak fejur wygenerowany w AI
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny 11.06.2026, 01:25:58
  • 1
Widzę, że nie tylko ja rozczarowany... #sohost lipa fest. Zawsze szanowałem, polecałem wszystkim, sam przemigrowałem wszystkie usługi i Klientów do SoHost a tu takie coś. Nie dość że LH.pl ten panel ma z-----y, rozliczenia niezbyt są dla mnie jasne, to jeszcze te ceny z kosmosu xD Również chętnie przyjmę polecenie odnośnie innej usługi, ale w jakości SoHost, pozdrowionka! #hosting
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Lapidarny
Lapidarny
Autor
11.06.2026, 08:14:02 via Wykop
  • 1
Co rozumiesz przez jakość SoHost?


@mnvt: że z czym był problem to Damian zawsze wszystko ogarnął, dużo było takich tematów, w sumie cenowo też byłem zadowolony
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny
Autor
11.06.2026, 19:36:16 via Wykop
  • 0
@hostinguj: problem tylko w tym że znów trzeba wszystko przenosić... Panel SoHost był czytelny, wszystko fajnie działało, no ogólnie lipa. Na tym LH nawet faktury od razu za zakup domeny nie wystawili tylko trzeba pamiętać że taka faktura za coś tam była. No o cenach nie wspominając właśnie
  • Odpowiedz
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
08.06.2026, 01:59:46
  • 489
ragnarok-asgartus

źródło: 1000002274

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lapidarny
Lapidarny 08.06.2026, 07:18:15 via Wykop
  • 3
@ragnarok-asgartus: taguj #slaskiememy
  • Odpowiedz
cnoir
cnoir
07.06.2026, 20:52:11
  • 0
szkoda że graf odpadł. był jedyną normalną osobą tam. wyłączam to g---o. już mi się nawet nie chce tego dalej oglądać #sabotazysta #rezi #polskiyoutube
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lapidarny
Lapidarny 07.06.2026, 21:27:24 via Wykop
  • 0
@cnoir: co xD
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny 07.06.2026, 18:23:46
  • 4
Zapisujcie:
Sabotażyści: Disco Karol i.... Navcia
Błazen: Graf

#sabotazysta #rezi #polskiyoutube
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Lapidarny
Lapidarny
Autor
07.06.2026, 21:10:39 via Wykop
  • 2
@faantasy: ma dać się wyglosować, wtedy dochodzi do finału bez całej gry
  • Odpowiedz
MerrusFanus
MerrusFanus
03.06.2026, 19:31:37
  • 0
Cześć. Mam monitoring oparty o Dahua T4A-PV i dość często kamerka wygłasza na cały regulator komunikat " WI-FI is enabled", czy da się to jako wyłączyć ? Ostatnio usłyszałem tekst od sąsiadów że domagają się wyłączenie tego komunikatu
#monitoring #kamera #smarthome
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lapidarny
Lapidarny 03.06.2026, 19:59:15 via Wykop
  • 0
@MerrusFanus: xD
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny 06.06.2026, 09:42:06 via Wykop
  • 0
@MerrusFanus: xD
  • Odpowiedz
No0ke
No0ke
04.06.2026, 05:00:27
  • 45
No0ke

źródło: 1763016140080801

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lapidarny
Lapidarny 04.06.2026, 08:25:42 via Wykop
  • 2
tylko po co ten plastik


@o__0: to jest stolik dla osób poniżej 180 cm wzrostu
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny 01.06.2026, 19:19:02
  • 8
Kiedyś kupiłem Palantir za 5$ xD #gielda
Lapidarny - Kiedyś kupiłem Palantir za 5$ xD #gielda

źródło: 1000029740

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
01.06.2026, 19:46:14 via Wykop
  • 1
@Lapidarny: zarobiłeś? To nie narzekaj xd
  • Odpowiedz
m0rdeczka
m0rdeczka
01.06.2026, 19:55:47 via Wykop
  • 2
@Lapidarny: na sprzedałem na stracie
Całe 4 dni longa

Przed wczoraj za 3k wziąłem dużo drożej :)
m0rdeczka - @Lapidarny: na sprzedałem na stracie
Całe 4 dni longa

Przed wczoraj za 3...

źródło: 1000025122

Pobierz
  • Odpowiedz

576

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

I Straż Miejska, i lekarze zauważają pierwsze efekty nocnego ograniczenia sprzedaży alkoholu w Lublinie. W pierwszy weekend obowiązywania zakazu było mniej interwencji. Od piątku do niedzieli funkcjonariusze wypisali zaledwie sześć mandatów za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych.

kapitan-serwatka
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 20:16:57
  • 273
  • #
    lublin
  • #
    alkohol
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
  • #
    ciekawostki
Lapidarny
Lapidarny 29.05.2026, 07:37:14 via Wykop
  • 0
pomyśleć o ile by się poprawiło bezpieczeństwo jakby tak wprowadzić godzinę policyjną dajmy na to tak od 21


@DonGebels: wtedy w nocy nie byłoby żadnego mandatu, piękna sprawa
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
27.05.2026, 15:41:21
  • 737
Dzień Dziecka już za kilka dni... (。◕‿‿◕。)

Twoje dziecko uwielbia słodycze? A może to Ty chcesz rozpieścić swoje wewnętrzne dziecko?
No to dobra wiadomość, bo są żelki #gusto do zgarnięcia za friko! I to niemało żelków...

Lecimy z
Kwasny_konfident - Dzień Dziecka już za kilka dni... (。◕‿‿◕。)

Twoje dziecko uwielbia...

źródło: Rozdajo-zelki-na-Dzien-Dziecka

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lapidarny
Lapidarny 27.05.2026, 18:06:34 via Wykop
  • 2
@Kwasny_konfident: ejaj wam wygląd kubeczków zmieniło, hehe
  • Odpowiedz

1925

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

Pokaż treści 18+

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

"Nowoczesne i postępowe" korpo od lat tworzą reklamy wyśmiewające białych mężczyzn. W reklamie nowego głośnika Google "Facecik" zachowuje się nieporadnie, robi wszystko źle i boi się nietoperza. Silna i niezależna kobieta ratuje sytuację, a on obiecuje, że pozmywa. Propaganda i seksizm odc. 2137

UzytkownikHejto
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 10:58:52
  • 230
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    afera
Lapidarny
Lapidarny 26.05.2026, 18:57:47 via Wykop
  • 0
@Saeglopur: i jak sobie poradziłeś? Masz głośnik z AI?
Lapidarny
Lapidarny 24.05.2026, 10:21:04
  • 7
Jak to jest że jak człowiek jedzie za granicę to dostosowuje się do przepisów, jak wjedzie gdzieś gdzie nie powinien i ktoś zwróci uwagę to przeprosi i wyjezdza, a w Polsce przyjezdni mają w dupie wszystkich i wszystko, przepisy, jakaś kulturę i odwalają takie coś xD

Jeszcze argument że jest święto bo do cerkwi przyjechali... Ukraińcy, Rumunii, co tu się dzieje xD
#konfitura #polskiedrogi #polskiyoutube
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Lapidarny
Lapidarny
Autor
24.05.2026, 10:34:20 via Wykop
  • 0
czesto policja tam stoi i łapie zaraz przy granicy


@Pawel993: to standard, łatwy łup xd na Słowacji pierwsze skrzyżowanie ze znakiem STOP i zazwyczaj kilka aut na polskich blachach stoją ładnie i płacą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 36
  • Strona 1 z 36
  • >

Kazimierz Brzęczyszczykiewicz

  • Nie jestem gumą do żucia
  • https://wykop.pl/ludzie/lapidarny
  • lapi@dar.ny

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 05.07.2018

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 07.09.2020

    Komentator
  • VIP
    od 11.09.2017

    VIP
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.07.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #ciekawostkiwindowsa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking