Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
master_blaster

master_blaster

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 999
  • Znaleziska 983
  • Mikroblog 16
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

67

Wojtek, hejter AbCar szybka jazda.

Wojtek, hejter AbCar szybka jazda.

Łamanie przepisów prawa przez Wojciecha Zapalskiego. 207kmh na dozwolonym 90kmh. Btw. Dach rzeczywiście trochę świszczy przy 200kmh 

gracjan-sikorski16
z
wykop.pl
dodany: 15.01.2026, 21:53:41
  • 18
  • #
    szybka
  • #
    jazda
  • #
    abcar
  • #
    porsche
  • #
    targa
  • #
    wojtek
master_blaster
master_blaster 16.01.2026, 15:19:54 via Wykop
  • 6
swoje na ten moment osiągnał,czyli-odzyskał kasę.


@haver77: Której to krotność będzie musiał niepotrzebnie wydać.

586

Piękny umysł Dzikiego Trenera

Pokaż treści 18+

Piękny umysł Dzikiego Trenera

Film o człowieku, który zawsze ma rację, bo głośno krzyczy.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 08.01.2026, 21:22:02
  • 239
  • #
    dzikitrener
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ukraina
  • #
    polskieonuce
  • #
    ruskapropaganda
master_blaster
master_blaster 09.01.2026, 13:28:03 via Wykop
  • 5
Film zrobiony przez ukrainskiego trolla, do tego flaga lgbt w miniaturce. Można zakopywać bez oglądania.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

master_blaster
master_blaster 10.01.2026, 15:07:20 via Wykop
  • 2
@krzywy_kanister: nie nakłonisz mnie do powiedzenia Twoich błędów.

43

Grał ktoś w "Commandos"? Patrzę na to, że dziś 4 części za 12 zetow

Grał ktoś w "Commandos"? Patrzę na to, że dziś 4 części za 12 zetow

I pomyśleć, że w 2000 roku czasopisma z gramwgniataly cię w ziemię i nazywały złodziejem, gdy mówiłeś, że 219 zetow za gierkę to jednak przesada :)

zwora
z
gsmmaniak.pl
dodany: 06.01.2026, 07:05:36
  • 38
  • #
    gry
  • #
    promocja
  • #
    polska
master_blaster
master_blaster 06.01.2026, 16:45:29 via Wykop
  • 0
@krampus0101: GONZO1982 ale odkryłem jak przeszedłem całość kilka razy

11

Pentium 4 OC

Pentium 4 OC

Liquid nitrogen to cool the Pentium 4 by Tom's Hardware

SanczoPansaFromVillage
z
youtube.com
dodany: 05.01.2026, 20:12:29
  • 7
  • #
    informatyka
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gaming
  • #
    komputery
  • #
    pc
master_blaster
master_blaster 05.01.2026, 22:11:37 via Wykop
  • -1
Kiedyś marzyłem o vapochill od aseteka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

24

Żona wjechała w męża. Oboje pod wpływem

Pokaż treści 18+

Żona wjechała w męża. Oboje pod wpływem

44-latka w miejscowości Futory wjechała w pieszego. Okazało się, że jechała pod wpływem alkoholu, a poszkodowanym jest jej mąż, który też nie był trzeźwy.

Bobito
z
brd24.pl
dodany: 05.01.2026, 18:48:34
  • 12
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
master_blaster
master_blaster 05.01.2026, 21:58:37 via Wykop
  • -1
Właściciele vaga w pigułce. Vag=debil
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

511

Młody policjant spowodował wypadek. Miał 2 promile.

Pokaż treści 18+

Młody policjant spowodował wypadek. Miał 2 promile.

Z ustaleń redakcji wynika, że kierującym skodą był młody policjant, który w momencie zdarzenia nie pełnił służby. Funkcjonariusz miał około 7 miesięcy stażu był w trakcie kursu podstawowego w Centrum Szkolenia Policji i pozostawał delegowany na dalsze szkolenie do CSP w Legionowie.

MagicznyMariusz
z
miejskireporter.pl
dodany: 04.01.2026, 11:34:31
  • 55
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    przestepczosc
  • #
    polskiedrogi
master_blaster
master_blaster 05.01.2026, 10:36:30 via Wykop
  • 0
@Darth_Father: ale jechał vagiem. jak jechał vagiem to debil. jak debil=lewak. jak lewak to nie głosował na nic prawicowego.
vag=debil.

35

Uciekł z miejsca wypadku, zostawiając rannego motocyklistę bez pomocy. Tłumaczył

Uciekł z miejsca wypadku, zostawiając rannego motocyklistę bez pomocy. Tłumaczył

Prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciwko 37-letniemu Sławomirowi B., podejrzanemu o spowodowanie poważnego wypadku drogowego na drodze krajowej nr 94 w Golance Dolnej i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Ciężko ranny motocyklista doznał

rybak_fischermann
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 03.01.2026, 20:41:11
  • 8
  • #
    dolnyslask
  • #
    motocykle
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    prawo
master_blaster
master_blaster 04.01.2026, 10:33:22 via Wykop
  • -4
Vag = debil
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

193

Maduro jest już w USA. Jutro usłyszy zarzuty.

Pokaż treści 18+

Maduro jest już w USA. Jutro usłyszy zarzuty.

W poniedziałek Maduro ma usłyszeć zarzuty. W tym dniu zbierze się też Rada Bezpieczeństwa ONZ. Wnioskowała o to Kolumbia z podparciem Chin i Rosji.

ragnarok-asgartus
z
rmf24.pl
dodany: 04.01.2026, 03:42:04
  • 140
  • #
    wenezuela
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
master_blaster
master_blaster 04.01.2026, 10:28:14 via Wykop
  • 56
Ale zaraz bo nie do końca rozumiem. Porwali prezydenta Wenezueli, gdzie obowiązuje wenezuelskie prawo, a będą go sądzili w USA wg swojego prawa?
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

369

Test na ścinanie różnych śrub M10

Test na ścinanie różnych śrub M10
kermitthefrog
z
youtube.com
dodany: 01.01.2026, 11:23:31
  • 66
  • #
    technika
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
  • #
    nauka
master_blaster
master_blaster 01.01.2026, 20:51:55 via Wykop
  • 0
@KarmazynowyAstrofizyk:
Do konstrukcji stalowych używa się śrub HV (PN-EN 14399-4 / iso 7412). Trochę inne podejście do tolerancji wymiarowej otworu, ale tam tarcie robi całą robotę.

98

Polska w centrum śnieżycy, która zasypie Europę. Meteorolodzy: największa od lat

Polska w centrum śnieżycy, która zasypie Europę. Meteorolodzy: największa od lat

Obliczenia modeli wskazują na nadchodzącą zimową ofensywę. Za około tydzień w większości Europy powinien pojawić się śnieg. Jeśli prognozy się potwierdzą, będzie to największa pokrywa śnieżna na kontynencie od co najmniej 2019 roku - informuje serwis Ventusky.

Poludnik20
z
polskieradio24.pl
dodany: 27.12.2025, 21:25:21
  • 105
  • #
    pogoda
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    drogi
  • #
    polskiedrogi
master_blaster
master_blaster 01.01.2026, 20:35:23 via Wykop
  • 0
15 cm śniegu! Cześć, dobranoc, giniemy!


@MrAndy: Pokaż mi te 15cm. Na mazowszu już miejscami 50-60cm.
bartosz325
bartosz325
29.10.2025, 23:10:27
  • 7
#realracing3 #mclaren #f1
Max Verstappen coć słabo jeździ. Objeżdżam go jak dziecko.
bartosz325 - #realracing3 #mclaren #f1
Max Verstappen coć słabo jeździ. Objeżdżam go ...

źródło: 1000017459

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

master_blaster
master_blaster 28.12.2025, 16:47:36 via Wykop
  • 1
@bartosz325: no i zamknęli projekt. Szkoda. 569lvl i 256 dni
  • Odpowiedz
master_blaster
master_blaster 30.12.2025, 04:45:36 via Wykop
  • 0
@bartosz325: ja dodatkowo dziś straciłem możliwość uruchomienia rr3. Na drugim ekranie wychodzi do pulpitu i koniec.
  • Odpowiedz

2

Polska kupi pociągi jadące 350 km/h. Kiedy zamówienie? I od kogo?

Polska kupi pociągi jadące 350 km/h. Kiedy zamówienie? I od kogo?

Do końca roku PKP Intercity ogłosi przetarg na superszybkie pociągi. To aż 55 składów.

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 18.12.2025, 16:21:19
  • 6
  • #
    kolej
  • #
    transport
  • #
    pociagi
master_blaster
master_blaster 18.12.2025, 21:46:19 via Wykop
  • 0
Dziwnym trafem przetarg wygrały firmy niemieckie. Hmm. Cóż za przypadek. Najwysza jakość, czy premier chciałby coś powiedzieć?

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

380

Stracił prawo jazdy na rok, bo wrzucił filmy na instagrama

Stracił prawo jazdy na rok, bo wrzucił filmy na instagrama

Stracił prawo jazdy na rok, bo sam dostarczył policji dowody, chwaląc się w relacjach cieszeniem się samochodem. Anonimowy donos ze zrzutami ekranu wystarczył, by uziemić go za całą serię wykroczeń.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 17.12.2025, 19:54:44
  • 64
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    gdansk
master_blaster
master_blaster 18.12.2025, 21:27:34 via Wykop
  • -1
vag=debil. Ktoś czegoś nie rozumie?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

384

Koreański gigant zainwestuje miliardy w fabrykę w Polsce i zatrudni 400 osób

Koreański gigant zainwestuje miliardy w fabrykę w Polsce i zatrudni 400 osób

Koreański producent opon Kumho planuje otworzyć nową fabrykę w Opolu-Wrzoskach, na terenie Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej "Invest Park". Azjatycki gigant kupił 30 hektarów gruntu za 36 mln zł i przewiduje produkcję do sześciu mln opon rocznie. Inwestycja ma przekroczyć 2 mld zł. Pracę w nowym zakł

sub_zero_1
z
money.pl
dodany: 12.12.2025, 17:48:29
  • 112
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    strefaekonomiczna
master_blaster
master_blaster 13.12.2025, 08:21:19 via Wykop
  • 2
Koreański producent opon Kumho planuje otworzyć nową fabrykę w Opolu-Wrzoskach,

Właścicielem marki opon Kumho Tire jest chiński konglomerat oponiarski Doublestar Group. Rozumiem pochodzenie azjatyckie, ale Mongoł od Japończyka jednak się różni.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

master_blaster
master_blaster 14.12.2025, 20:20:12 via Wykop
  • 0
@kasztan00: jesteś pewien?
master_blaster
master_blaster 15.12.2025, 13:42:43 via Wykop
  • 0
@kasztan00: A no to ok.
master_blaster
master_blaster 15.12.2025, 19:50:02 via Wykop
  • 0
@kasztan00: A tak w ramach uzupełnienia mojej niewiedzy. Kto jest właściwie włacicielem KUMHO Tyres? Pytam bo mam akurat 1 komplet na lato.

477

Zatrzymał się na środku drogi ekspresowej bo nie spodobało mu się wyprzedzanie!

Zatrzymał się na środku drogi ekspresowej bo nie spodobało mu się wyprzedzanie!

Kierowcy audi tak bardzo nie spodobało się wyprzedzanie ciężarówki na S8, że postanowił ją wyhamowywać. Ostatecznie zatrzymał się na lewym pasie ruchu i wyskoczył do kierowcy i pasażera ciężarowej scanii wykrzykując m.in. "otwieraj te drzwi, chodź tu k...wo".

tomek-hall
z
youtube.com
dodany: 08.12.2025, 16:42:51
  • 87
  • #
    wideorejestrator
  • #
    polskiedrogi
  • #
    piracidrogowi
  • #
    drogowka
  • #
    ciezarowki
master_blaster
master_blaster 09.12.2025, 12:47:12 via Wykop
  • -3
vag=debil. Reguła. Bez wyjątków. Nawet w bmw nie ma takiej ilości debili.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

master_blaster
master_blaster 10.12.2025, 16:40:25 via Wykop
  • 0
@MrocznyZiemniak: I tu się mylisz. Jak wyjdą z tych pojazdów to nawet przypominają ludzi. Ale jak jadą to wiadomo kto to jest. Cechy osobowości właśnie ukazywane są za pomocą min. auta. Głupi samochód = głupi właściciel. To jest manifest. Patrzecie ja inteligencja jestem bo vagiem jadę. A rzeczywistość jest inna. Jeszcze nalepka aple na klapie aby wyrazić swój prestiż, a jak przyjdzie co do czego, to problem z odpowiedzią na
master_blaster
master_blaster 10.12.2025, 17:01:48 via Wykop
  • 0
gość pisze vag=debil ale bmki to luz mordeczki


@Charakietrela: Nigdy i nigdzie nie napisałem tego co jest zawarte w Twojej wypowiedzi, co właśnie zacytowałem po słowie "ale".
master_blaster
master_blaster 10.12.2025, 18:01:54 via Wykop
  • 0
to się nazywa parafraza xD


@Charakietrela: O ile nie zmienia się istoty przekazu.
master_blaster
master_blaster 11.12.2025, 06:40:08 via Wykop
  • 0
Tak k---a stary, już widzę jak przeciętny kowalski flexuje się skodą xDDD


@MrocznyZiemniak: Dokładnie tak jest. Dla tego przeciętnego kowalskiego taka plebejska skoda to szczyt luksusu, na jaki się wspiął w czasie swojego żywota.

296

Tragiczny wypadek w pow. pleszewskim. Kobieta spłonęła w elektryku

Tragiczny wypadek w pow. pleszewskim. Kobieta spłonęła w elektryku

W czwartkowy poranek, 4 grudnia, kilka minut po godzinie dziewiątej pleszewscy strażacy otrzymali wezwanie do zdarzenia drogowego. Jak się okazało po kilku minutach: samochód spłonął, kierująca nie przeżyła.

mieszalniapasz
z
pleszew24.info
dodany: 04.12.2025, 15:23:10
  • 166
  • #
    elektryk
  • #
    wypadek
  • #
    pozar
  • #
    tragedia
  • #
    autoelektryczne
  • #
    samochody
master_blaster
master_blaster 07.12.2025, 18:58:51 via Wykop
  • 1
A wystarczyło na chilloucie jechać sobie za.


@rdddd: vagiem? Człowieku. Marka premium nie będzie wlekła się za jakimś motłochem!

411

Szpital Wojewódzki w Kielcach wstrzymał przyjęcia!

Szpital Wojewódzki w Kielcach wstrzymał przyjęcia!

Największy szpital w regionie, Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach wstrzymał przyjęcia planowe. Ma to związek z utrzymującymi się od kilku miesięcy opóźnieniami w regulowaniu zobowiązań względem lecznicy oraz brakiem realizacji płatności za nadwykonania ze strony Narodowego Funduszu Zdrowia.

JanTadeusz
z
radiokielce.pl
dodany: 02.12.2025, 20:04:43
  • 114
  • #
    kielce
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
master_blaster
master_blaster 03.12.2025, 13:32:57 via Wykop
  • 3
Mnie to dziwi czemu jeszcze przelewacie ten ZUS i PIT jak ten kraj istnieje tylko teoretycznie


@rafsafs: Bo przyjdzie komornik i weźmie to co zaległe z odsetkami. Ale jak chcesz, to sprawdź.
master_blaster
master_blaster 03.12.2025, 13:35:17 via Wykop
  • 1
@MNovak: Dokładnie. TUSK ( Teraz Usłyszysz Same Kłamstwa), mówi wyraźnie, że naczelna izba lekarska wycofuje się z tego, co mówi, po czym NIL znów zaznacza, że jednak nie , to tusk znów mówi, że jednak tak, i tak w koło.
Ekipa uśmiechnijcie się, hej!

236

Wyjeżdżał z posesji, przejechał po 37-latku.

Wyjeżdżał z posesji, przejechał po 37-latku.

Lubelscy policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło 25 listopada po godz. 15:30 w Turce. Kierujący VW Crafterem, wyjeżdżając z posesji, przejechał po 37-letnim mężczyźnie. Pieszy zginął na miejscu. Kierujący pojazdem po tym zdarzeniu nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 01.12.2025, 10:51:03
  • 51
  • #
    lublin
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    polska
  • #
    policja
master_blaster
master_blaster 01.12.2025, 20:56:17 via Wykop
  • -4
vag=debil
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1742

Niedziele handlowe wracają? Czas skończyć z absurdem i oddać handel Polakom

Niedziele handlowe wracają? Czas skończyć z absurdem i oddać handel Polakom

Zakaz handlu w niedzielę, wprowadzony w 2018 roku, miał chronić pracowników i przywrócić święto rodzinie. Tymczasem z upływem lat stał się symbolem rosnącej frustracji - zarówno klientów, jak i przedsiębiorców, którzy próbują odnaleźć się w gąszczu wyjątków, luk i niejasnych regulacji.

miro87
z
przegladhandlowy.pl
dodany: 23.11.2025, 11:53:29
  • 668
  • #
    handel
  • #
    handelwniedziele
  • #
    wolnaniedziela
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
master_blaster
master_blaster 23.11.2025, 16:47:54 via Wykop
  • 3
@Niesondzem: lecz się.
master_blaster
master_blaster 23.11.2025, 16:51:16 via Wykop
  • -3
jakieś uzasadnienie?


@Zly_On:Proste. Małe rodzinne sklepiki mogą funkcjonować dzięki temu, bo ich zakaz nie obejmuje. Działają dzięki niedzielom nie handlowym gdzie zrobią tego dnia obrót jak niekiedy przez cały tydzień, bo markety zamknięte.
master_blaster
master_blaster 23.11.2025, 17:04:17 via Wykop
  • 1
@Niesondzem: Nie oceniej wg siebie. Nie muszę. A i zapamiętaj jedno. Pier....ięty zawsze uśmiechnięty.
master_blaster
master_blaster 23.11.2025, 17:18:39 via Wykop
  • 1
Nadal oceniasz wg siebie.
master_blaster
master_blaster 23.11.2025, 20:30:47 via Wykop
  • -1
@Zawodowy_Janusz: Te małe rodzinne sklepiki mogły sie pozamykać już 5 lat wstecz. A zamykają się, oczywiście, bo jak masz na jednej ulicy 4-5 takich sklepików jeszcze sprzed ery supermarketów, to drogą eliminacji konkurencji się zamykają, i zostanie 1 lub 2 ale zostaną. Zostaną te nejlepsze, świadczące najlepsze usługi i najtaniej. Więc brutalnie, ale jednak jakieś plusy.

42

Wyprzedzanie i poślizg BMW na zaśnieżonej drodze

Wyprzedzanie i poślizg BMW na zaśnieżonej drodze

Wyprzedzanie i poślizg BMW 22.11.2025 DW988 Obwodnica Strzyżowa.

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 22.11.2025, 18:32:57
  • 22
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    wypadek
  • #
    polscykierowcy
master_blaster
master_blaster 23.11.2025, 11:23:22 via Wykop
  • 3
Napęd na tył.


@MichuXXX69: dokładnie. Dlatego uratował.
master_blaster
master_blaster 23.11.2025, 15:31:06 via Wykop
  • 0
" Moim zdaniem dlatego wpadł w ten poślizg.
"

@MichuXXX69: samochodem wyposażonym w asc gdzie aby nie spowolnić tylnych kół zbyt szybko pod odjęciu gazu, system sam dodaje "gazu"?W momencie kiedy widać jak wpada w poślizg dokładnie wtedy kiedy zaczyna hamować, oraz tylnonapędowym samochodem, gdzie zawieszenie i geometria skonstruowane są na odwrót co do przednionapędowych, gdzie tył napęd ma być podsterowny, a ośka nadsterowna? Serio?
master_blaster
master_blaster 23.11.2025, 16:43:56 via Wykop
  • 0
@MichuXXX69: przeważnie mają więcej mocy i momentu. Być może dlatego.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 4 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.12.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.11.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia