Pierwszy to idiota co prowadził kałdi, drugim to ten co nawet do głowy mu nie przyszło aby temu pierwszemu powiedzieć aby zwolnił.
Zobacz jak musieli zapierdzielac. Puste skrzyżowanie, widoczność 100% a i tak przy uderzeniu mieli z 90. To hamując z 200 bardziej by zwolnili.
Vag=debil
A kierowcy ubera też deport.




















@LudzieToDebile: A byłeś na miejscu? Jaki kulturalny? vag i kultura? Gdzie Ty żyjesz? Nadgorliwy idiota. Piesza zeszła z roweru i czekała na sposobny moment. Nie przejeżdżała przez przejście, to nie zmusiło vaginki do nagłego hamowania. Piesza nie miała pierwszeństwa przed skodą, ta
@LudzieToDebile:
Pomotałeś 2 sytuacje. Co innego jak przez nie przechodzi. Zgadza się, masz rację. Wtedy pieszy ma pierwszeństwo.
@Krupier: Powinien też upewnić się, że ten z tyłu ma na to miejsce i czas. Poza tym jak napisałeś:
@Krupier: Człowieku. Zakaz jest wchodzenia przed pojazd. Pieszy nigdy nie miał i nie ma „bezwzględnego” prawa do wejścia na pasy bez patrzenia. Zgodnie z Prawem o ruchu drogowym obowiązuje zakaz wchodzenia bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd
No to niby czemu. Pieszy może się wepchnąć przed nadjeżdżający pojazd? Inna skala. Kierujący samochodem może się wepchnąć przed
Bo ciągle obstajesz za idiotą z vaga który nie musiał stwarzać zagrożenia i nie musiał gwałtownie hamować.
Udowodniłem że vaginek hamował gwałtownie
Udowodniłem, że piesza nie miała pierwszeństwa
Udowodniłem, że kierowca ciężarówki utrzymywał bezpieczny odstęp.
O co Tobie chodzi?
Co Ty udowodniłeś? Że jesteś rozgarnięty.
@LudzieToDebile: Oczywiście. Ale jest także art 14 który zabrania wejścia pieszemu przed nadjeżdżający pojazd.
Natomiast popatrz na zdjęcia. Ciężarówka zatrzymała się przed osobówką. Dystans utrzymany. A czemu? Ponieważ jest tam 50km/h (oczywiście, że obaj jechali szybciej) i droga hamowania skody z takiej prędkości to około 12-13m. Natomiast skład realnie potrzebuje na to około 40-45m. Jeśli zatem jest ograniczenie do 50km/h i kierowca ciężarówki