Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
master_blaster

master_blaster

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 999
  • Znaleziska 983
  • Mikroblog 16
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

276

Piesza chciała przejść przez przejście - została zasypana cementem

Piesza chciała przejść przez przejście - została zasypana cementem

W Gogolinie piesza zamierzała przejść przez przejście. Kierowca ciężarówki przewożącej cement jechał tak nieostrożnie, że musiał awaryjnie hamować. Luzem przewożony cement zasypał pieszą.

kapusta5
z
brd24.pl
dodany: 07.06.2026, 10:48:51
  • 113
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
master_blaster
master_blaster 07.06.2026, 18:45:49 via Wykop
  • -8
@LudzieToDebile: Dokładnie. Nadgorliwy debil ze skody. vag=debil.
master_blaster
master_blaster 07.06.2026, 19:23:00 via Wykop
  • -5
Kulturalny, przepisowo jadący kierowca. A ten za nim nie ogarnia podstaw bezpiecznego prowadzenia samochodu, a kieruje ciężarówką! On się do tego zwyczajnie nie nadaje, bo nie osiągnął IQ=85.


@LudzieToDebile: A byłeś na miejscu? Jaki kulturalny? vag i kultura? Gdzie Ty żyjesz? Nadgorliwy idiota. Piesza zeszła z roweru i czekała na sposobny moment. Nie przejeżdżała przez przejście, to nie zmusiło vaginki do nagłego hamowania. Piesza nie miała pierwszeństwa przed skodą, ta
master_blaster
master_blaster 07.06.2026, 20:07:52 via Wykop
  • 1
Ale rozumiesz, że kierowca jest zobowiazany zatrzymać się przed przejściem, jeśli pieszy przez nie przechodzi


@LudzieToDebile:
Pomotałeś 2 sytuacje. Co innego jak przez nie przechodzi. Zgadza się, masz rację. Wtedy pieszy ma pierwszeństwo.

lub zaraz na
master_blaster
master_blaster 08.06.2026, 08:53:47 via Wykop
  • -2
W tej sytuacji kierowca postanowił się zatrzymać i zrobił to całkowicie normalnie oraz przewidywalnie


@Krupier: Powinien też upewnić się, że ten z tyłu ma na to miejsce i czas. Poza tym jak napisałeś:

Nie musi się zatrzymywać by ustąpić pierwszeństwa, ale może to
master_blaster
master_blaster 08.06.2026, 11:54:30 via Wykop
  • -1
Juz chyba z 6 lat ten przepis obowiązuje


@Krupier: Człowieku. Zakaz jest wchodzenia przed pojazd. Pieszy nigdy nie miał i nie ma „bezwzględnego” prawa do wejścia na pasy bez patrzenia. Zgodnie z Prawem o ruchu drogowym obowiązuje zakaz wchodzenia bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd

Nietrafione.

No to niby czemu. Pieszy może się wepchnąć przed nadjeżdżający pojazd? Inna skala. Kierujący samochodem może się wepchnąć przed
master_blaster
master_blaster 08.06.2026, 12:39:42 via Wykop
  • -1
@Krupier:

To fajnie, ale taka sytuacja tu nie miała miejsca więc po co ją człowieku przywołujesz?

Bo ciągle obstajesz za idiotą z vaga który nie musiał stwarzać zagrożenia i nie musiał gwałtownie hamować.

Nietrafiony. Wytłumaczyłem w pierwszym komentarzu, nie będę
master_blaster
master_blaster 08.06.2026, 13:32:49 via Wykop
  • -2
@Krupier: nie czytam co namalowałeś bo nie ma sensu walczyć z trollem.
Udowodniłem że vaginek hamował gwałtownie
Udowodniłem, że piesza nie miała pierwszeństwa
Udowodniłem, że kierowca ciężarówki utrzymywał bezpieczny odstęp.
O co Tobie chodzi?
Co Ty udowodniłeś? Że jesteś rozgarnięty.
master_blaster
master_blaster 08.06.2026, 19:26:14 via Wykop
  • 0
pieszemu wchodzącemu na pasy. Tak mówią przepisy.


@LudzieToDebile: Oczywiście. Ale jest także art 14 który zabrania wejścia pieszemu przed nadjeżdżający pojazd.
Natomiast popatrz na zdjęcia. Ciężarówka zatrzymała się przed osobówką. Dystans utrzymany. A czemu? Ponieważ jest tam 50km/h (oczywiście, że obaj jechali szybciej) i droga hamowania skody z takiej prędkości to około 12-13m. Natomiast skład realnie potrzebuje na to około 40-45m. Jeśli zatem jest ograniczenie do 50km/h i kierowca ciężarówki

491

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Jedna osoba nie żyje, a dwie kolejne pozostają w stanie krytycznym po tragicznym wypadku, do którego doszło wieczorem w Ząbkach.

Grazyna_z_tuszyna
z
miejskireporter.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:10
  • 341
  • #
    piratdrogowy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    cudzoziemcy
master_blaster
master_blaster 08.06.2026, 06:48:25 via Wykop
  • 1
@cxvmner: deportował dwóch idiotów z vaga prosto w zaświaty. Być może uratował jakiejś całej rodzinie życie.
Pierwszy to idiota co prowadził kałdi, drugim to ten co nawet do głowy mu nie przyszło aby temu pierwszemu powiedzieć aby zwolnił.
Zobacz jak musieli zapierdzielac. Puste skrzyżowanie, widoczność 100% a i tak przy uderzeniu mieli z 90. To hamując z 200 bardziej by zwolnili.
Vag=debil
A kierowcy ubera też deport.

35

Sebastian M. poskarżył się na warunki w areszcie. Lista uwag może zadziwić

Sebastian M. poskarżył się na warunki w areszcie. Lista uwag może zadziwić

Sebastian M. (35 l.), oskarżony o doprowadzenie do śmierci trzech osób w wypadku samochodowym, napisał skargę do Rzeczni

Garetson
z
fakt.pl
dodany: 04.06.2026, 06:01:10
  • 10
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    polskiedrogi
master_blaster
master_blaster 04.06.2026, 07:35:29 via Wykop
  • 6
Ma aspiracje jak pewien znany Norweg. Teraz Seba to Andreas Majtek.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100

Wyskoczył z poziomicą na motocyklistę

Wyskoczył z poziomicą na motocyklistę

"Jadę max. 10-15km/h , specjalnie trzymam się bliżej lewej strony, bo wiem, że ktoś może wyjechać z parkingu. No i trafił się uprzejmy pan który postanowił wyjechać bez upewnienia się że coś nadjeżdża. W ostatnim momencie udało mi się uciec. Użyłem sygnału dźwiękowego, żeby we mnie nie wjechał. Po c

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 12:52:23
  • 83
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
  • #
    gdansk
master_blaster
master_blaster 04.06.2026, 07:31:41 via Wykop
  • -2
Vag. Czego nie rozumiecie. Vag=debil i teraz vaginki mogą dać minusa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

437

Europejski system tańszy i lepszy od Patriota?

Europejski system tańszy i lepszy od Patriota?

System przeciwlotniczy SAMP/T jest konkurencyjny dla amerykańskiego Patriota nie tylko ceną, ale również zdolnościami. W artykule sporo smaczków dotyczących zamówionych przez Polaków zestawów Patriot.

pragmatyczny_romantyk
z
defence24.pl
dodany: 26.05.2026, 09:19:43
  • 103
  • #
    militaria
  • #
    ciekawostki
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    wojna
  • #
    europa
master_blaster
master_blaster 27.05.2026, 19:44:45 via Wykop
  • 1
I głównie wykopują to wykopki ze swoich ajfonów i ajpedów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

645

Jeden z brytyjskich pierwszych gejowskich ojców i jego mąż oskarżeni o gwałt

Pokaż treści 18+

Jeden z brytyjskich pierwszych gejowskich ojców i jego mąż oskarżeni o gwałt

Barrie Drewitt-Barlow (57 lat) jeden z pionierów rodzicielstwa gejowskiego w Wielkiej Brytanii i pierwszy otwarcie gejowski właściciel klubu piłkarskiego oraz jego mąż Scott Hutchison (32 lata) zostali formalnie oskarżeni o liczne przestępstwa seksualne, w tym gwałt, napaść na tle seksualnym

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 08.05.2026, 12:56:56
  • 180
  • #
    lgbt
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    homoseksualizm
  • #
    swiat
  • #
    wielkabrytania
  • #
    geje
master_blaster
master_blaster 08.05.2026, 19:52:41 via Wykop
  • 161
Przecież pary homo tylko w jednym celu chcą dzieci. Kto jeszcze tego nie ogarnia? A no i oczywiście homo=lewak, przypadek?
  • 42
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

master_blaster
master_blaster 09.05.2026, 13:43:39 via Wykop
  • -1
poniosło ciebie z generalizowaniem

@fretkaguru: W takim razie znasz prawicowca i do tego homo?

@Anomalocaracid Ten chłopczyk ma pierwsze konto na wykopie prawdopodobnie starsze od Pana. Analogicznie, Andrzej Gołota wchodząc na sprawę sądową o pobicie został w drzwiach zatrzymany przez dziennikarza i zapytany:
- Czemu Pan uderzył tego człowieka?
- Jeszcze
master_blaster
master_blaster 09.05.2026, 16:48:44 via Wykop
  • 1
jak czytam takie mądre inaczej komentarze


@BlogoslawionyTwarozyc:
A to umiesz czytać?
master_blaster
master_blaster 09.05.2026, 16:51:12 via Wykop
  • 1
@fretkaguru: Wiadomo. Masz brak argumentów aby postawić przeciwtezę. Rozumiem. Dobrze, że skończyło/łaś/łeś osobopostacio.
master_blaster
master_blaster 09.05.2026, 19:45:27 via Wykop
  • 2
to prawaki mają ciągłe fiksacje analne i kolegów na wspólne wypady ciągle zapraszają. ONR itp to chyba największe kryptogejuchy.


To tylko wytłumacz, czemu homosie zawsze idą w parze z lewarami na jakimkolwiek marszu, a nigdy z patriotami.
I kto tu ma fiksacje?
master_blaster
master_blaster 10.05.2026, 12:49:20 via Wykop
  • 1
@Ekspert_od_niczego:
W żadnym moim wpisie w tym poście nawet raz nie odniosłem się do treści artykułu. Nawet raz.

A co do tych badań. Coca cola też zleciła badania na rzecz sprawdzenia, czy cukier w ich produktach jest szkodliwy dla zdrowia. Wyszło, że nie.
master_blaster
master_blaster 18.05.2026, 19:22:37 via Wykop
  • 0
No pewnie, nie widzę faktów, to znaczy, że ich nie ma.


@Ekspert_od_niczego: Skoro ich nie ma, to ich nie widzę.

Jeśli ktoś widzi coś czego nie ma, to ma ciekawy dysonans
masterblaster - >No pewnie, nie widzę faktów, to znaczy, że ich nie ma. 

@Ekspertod_...

źródło: z28864463AMP,Marsz-Rownosci-2022--Tysiace-kolorowych-ludzi-prze

Pobierz
master_blaster
master_blaster 18.05.2026, 19:41:17 via Wykop
  • 0
@Ekspert_od_niczego:
Choroby weneryczne, częste zmiany partnerów a na starość sam pomiędzy czterema ścianami. Tak się nie buduje społeczeństw i jego struktur. Czy takie zachowanie to jest zachowanie osób zdrowych psychicznie? Czy zdrowym psychicznie nazwiesz człowieka, który zaprasza jak największą ilość migrantów do kraju w którym mieszka, a po 4-5 pokoleniach za bycie właśnie homo, dzieci tych migrantów będą za to obcinały im głowy? Serio uważasz, że podcinanie gałęzi na której
master_blaster
master_blaster 20.05.2026, 19:40:36 via Wykop
  • 0
Większość społeczeństwa uważa homoseksualizm za normalny.


@Ekspert_od_niczego:
Po tym zdaniu przestałem czytać. A to był początek Twojego wpisu. Przyznaję, że reszty nie czytam.
Ale tak na koniec.
Jedna z wielu różnic, ale jednak różnica pomiędzy homo sapiens a homo sapiens sapiens jest taka, że ci drudzy są wstanie powstrzymać swój popęd seksualny. Tyczy to się także z uzewnętrznianiem tego (katolicy by to nazwali cnotą). Jest też dziedzina aktorska w tym kierunku, zwykła p---------a,

7

This is the world...in 2026

This is the world...in 2026

komentarz musi być

DarrDarek
z
9gag.com
dodany: 16.05.2026, 10:15:50
  • 4
  • #
    heheszki
  • #
    clownworld
  • #
    lewica
  • #
    lewicagenitalna
master_blaster
master_blaster 16.05.2026, 11:10:51 via Wykop
  • 5
To ten elektorat "inteligentny" cały. Lewacka logika w pigułce. A śmieją się z osób o poglądach prawicowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

820

Maja Ostaszewska tłumaczy się z reklamowania skórzanych torebek

Maja Ostaszewska tłumaczy się z reklamowania skórzanych torebek

Udział Mai Ostaszewskiej w reklamie galanterii skórzanej odbił się w sieci sporym echem. Wielu internautów wytknęło hipo

whimer
z
pudelek.pl
dodany: 15.05.2026, 14:25:23
  • 128
  • #
    hipokryzja
  • #
    ostaszewska
  • #
    polska
  • #
    celebrytki
  • #
    granica
master_blaster
master_blaster 16.05.2026, 06:59:35 via Wykop
  • 1
Brzydka kobieta


@Fist_Of_Truth: Weź nie przesadzaj. Obrażasz tych, którzy są brzydcy zestawiając ją w jednym rzędzie z nimi.

2698

Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów

Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów

Jaś Kapela jest bardzo charakterystycznym artystą. Jego twórczość z pewnością wywołuje emocje. Tylko czy powinniśmy ją opłacać z budżetu? Kapela otrzymał z Ministerstwa Kultury 60 tysięcy złotych, aby tworzyć swoje piosenki i nikt nie pytał w tej sprawie społeczeństwa, z którego kieszeni...

NWASD
z
youtube.com
dodany: 12.05.2026, 16:02:10
  • 366
  • #
    nwasd
  • #
    jaskapela
  • #
    polska
  • #
    internet
master_blaster
master_blaster 12.05.2026, 16:58:22 via Wykop
  • 266
A kto to ocenia i kto decyduje?


@Neobychno: przecież to widać. To zwykły pajac.
master_blaster
master_blaster 12.05.2026, 19:20:06 via Wykop
  • 8
To nie wyklucza, że jest artystą.


@Neobychno: szeroki zakres ma ta definicja, i bardzo łatwo ten zakres przeoczyć. No np jest taki "artysta" co leje se farbę do tyłka, a jego wypierdy na czymś tam to dzieło. Ten jak on tam ma.. nieważne, to taki sam poziom artystyczny. Artysta to jest ktoś taki, co nie robiąc z siebie durnia lub pajaca, jest w stanie godnie sam się utrzymać, a nie
master_blaster
master_blaster 12.05.2026, 19:24:04 via Wykop
  • 3
czyli dla Ciebie np. Norwid i van Gogh nie byli artystami bo umarli w biedzie? Słabe kryterium strasznie.


@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg:
No właśnie bardzo dobre. Jak widać jeśli sodówka nie uderzy w dekiel społeczeństwu, to i pseudo artyści nie mają prawa bytu. Dopiero jak obudzi się ludzki fetyszyzm, to ktoś to wycenia. O mam dobry przykład. Tanie wina są dobre, bo są dobre i tanie. A im droższe i bardziej ekskluzywne tym

1481

21 lat i 37 dni temu zmarł Jan Paweł 2

21 lat i 37 dni temu zmarł Jan Paweł 2

Dziś 9 maja! Abba Ojcze!

PIAN--A_A--KTYWNA
z
diecezja.pl
dodany: 09.05.2026, 04:16:48
  • 275
  • #
    2137
  • #
    papiez
master_blaster
master_blaster 09.05.2026, 16:56:04 via Wykop
  • 0
21:37


@PepeXD: o tej samej godzinie trudnogang (miał) "zakończył" live. Przypadek?

1666

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Bolą cię wysokie podatki? Masz pecha. Bogacze wynajmują biurowce i całe osiedla: 0% CIT. Sprzedają majątek firmy? 0%. Potrzebują gotówki? Biorą z "Fundacji Rodzinnej" pożyczki bez zwracania - 0% PIT. Do budżetu Polski wpłacają już jedynie głupi i biedni, a elity się z nas śmieją otwierając szampana.

nieco
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 17:53:02
  • 271
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    afera
  • #
    podatki
master_blaster
master_blaster 08.05.2026, 11:45:58 via Wykop
  • -1
@nieco: Nie czytam całego tego wysrywu który namalowałeś bo nie ma sensu. Żalisz się czy co? BRONI TOBIE KTOŚ ZAŁOŻYĆ TAKĄ FUNDACJĘ RODZINNĄ?
No pytam!
Ktoś jest obrotny to go do elyt zaraz zapodać i zwyzywać od kombinatorów i wyzyskiwaczy. Nikt, absolutnie nikt nie broni Tobie robić tego samego. Absolutnie nikt. A czemu nie robisz?

995

Mercedes S63 AMG z programu Mercedes Certified okazała się autem po dzwonie

Mercedes S63 AMG z programu Mercedes Certified okazała się autem po dzwonie

ASO sprzedało facetowi Mercedesa w ramach programu Mercedes Certified. Auto było po szkodzie całkowitej, a w wypadku zginęła 4-letnia dziewczynka. Panie, to się wyklepie...

Edonik
z
facebook.com
dodany: 02.05.2026, 14:03:29
  • 211
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
master_blaster
master_blaster 03.05.2026, 11:51:51 via Wykop
  • 2
Pieniądz jest bogiem. Nie ma podłości, którą człowiek nie zrobi, by zarobić. Jeśli ktoś ma kręgosłup moralny, to po prostu nie zarobi dużych pieniędzy nigdy.


@misk4cy: to też działa w drugą stronę. Bardzo można się upodlić, chęcią zaoszczędzenia aby tylko wydać jak najmniej, lepiej kupić byle co, byle było tanio.

632

Przekop Mierzei Wiślanej świeci pustkami. Internauci kpią.

Przekop Mierzei Wiślanej świeci pustkami. Internauci kpią.

Nowe nagranie z Mierzei Wiślanej pokazuje brutalną prawdę o natężeniu ruchu na wartym miliardy przekopie. Komentujący nie mają litości, punktując brak statków i nazywając cały projekt najdroższym w Polsce pomnikiem arogancji i braku ekonomicznego sensu.

Kruk_
z
onet.pl
dodany: 01.05.2026, 12:45:46
  • 215
  • #
    polska
  • #
    mierzejawislana
  • #
    gospodarka
  • #
    inwestycje
  • #
    bekazpisu
  • #
    pieniadze
master_blaster
master_blaster 01.05.2026, 20:58:44 via Wykop
  • -5
a wydawanie miliardów na przekop


@Morf: Wydano 2 miliardy. Tyle co lewacki rząd zadłuża mój kraj w dwa dni.

239

Ponad 4 tys. "małych domów" do 70 m2 w rok. Taniej, łatwiej, szybciej

Popularność domów do 70 metrów kwadratowych z roku na rok rośnie. W 2026 roku ich liczba przekroczyła 4 tys. Udział tego typu obiektów w całym rynku nieruchomości stale wzrasta. A to nie jedyna zmiana w podejściu Polaków do nieruchomości. Ci decydują się na budowę coraz mniejszych obiektów.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.04.2026, 07:17:46
  • 161
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
master_blaster
master_blaster 29.04.2026, 18:40:48 via Wykop
  • 0
@85CmCCd5nK: A czy wiesz, że różnica pomiędzy domem o powierzchni zabudowy do 70m2 a takim z pozwoleniem na budowę ilechceszm2 to na całości 2000-3000 zł? Serio na całości to jest taka różnica. Ba. Jeśli nawet stawiasz taki sam dom do 70m2 na zgłoszenie vs na pozwolenie, to jak się okaże, że w tym na zgłoszenie przez okno widzisz dupę sąsiada który się pruje, że jesz za głośno kolację, i nie

4

Renault pracuje nad nowym silnikiem benzynowym 120 KM

Renault pracuje nad nowym silnikiem benzynowym 120 KM

Renault pracuje nad nowym silnikiem benzynowym 1.2 MPFi dla nadchodzącego SUV

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 26.04.2026, 04:08:48
  • 7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    renault
master_blaster
master_blaster 26.04.2026, 07:11:33 via Wykop
  • -2
I po 100k swap silnika


@unxtres: zawsze 3x więcej jak w grupie vag.

391

Skandal w Ukrainie. Te samochody miały trafić do Sił Zbrojnych

Skandal w Ukrainie. Te samochody miały trafić do Sił Zbrojnych

Prokuratura na Wołyniu prowadzi śledztwo w sprawie handlu samochodami, które miały trafić do ukraińskiej armii jako pomoc humanitarna. Śledczy zabezpieczyli już pojazdy oraz dokumentację jednej z fundacji.

jedrekpodhale
z
o2.pl
dodany: 22.04.2026, 12:10:48
  • 63
  • #
    ukraina
  • #
    przestepczosc
  • #
    praniepieniedzy
  • #
    kryminalne
  • #
    trzebapomagac
master_blaster
master_blaster 23.04.2026, 20:35:21 via Wykop
  • 0
Polacy wysłali tym złodziejom


@Markok:
NIe Polacy tylko debile.

setki jak nie tysiące aut za friko jeszcze im je naprawiając

776

System kaucyjny będzie kosztować 40 mld zł przez pierwsze 10 lat

System kaucyjny będzie kosztować 40 mld zł przez pierwsze 10 lat
Muchozor
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 20:43:59
  • 127
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaucja
  • #
    butelki
master_blaster
master_blaster 19.04.2026, 15:51:45 via Wykop
  • 2
Ależ zidiociały lewicowy alkoholik hipokryta.
To jest dokładnie ten sam co p--o Mentzen? Bleee.
Lewary rządzą nami ponad 2 lata. Mogliby to cofnąć. I co? Na koniec to nie wina po tylko pis. J----y hipokryta.
Mentzen ble ale to Konfederacja jako jedyna była przeciw.
Poziom lewaków jest taki, że do 12:00 mają takie zdanie nie inne a po południu w faktach będą gadać inaczej, to trzeba mówić na odwrót i nigdy nie przyznawać się,
master_blaster - Ależ zidiociały lewicowy alkoholik hipokryta.
To jest dokładnie ten ...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

master_blaster
master_blaster 19.04.2026, 19:22:22 via Wykop
  • 0
leków dzisiaj nie wziąłeś??


@Tetsuya: W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę.
master_blaster
master_blaster 19.04.2026, 19:29:09 via Wykop
  • 0
no właśnie nie widać ¯\(ツ)/¯


@Tetsuya: Ślepy lewak.

1228

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS

Kierowca sam na siebie kręci bata, ponieważ lubi chwalić się swoją brawurą, wrzucając filmy na TikToka oraz Instagrama. Tym razem został nagrany.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 19.04.2026, 09:02:50
  • 152
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    stopcham
  • #
    prawojazdy
master_blaster
master_blaster 19.04.2026, 15:31:19 via Wykop
  • -4
vag=debil.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2651

Żadna Polska gazeta nie odważyła się wstawić zdjęcia z okładki włoskiego magazyn

Żadna Polska gazeta nie odważyła się wstawić zdjęcia z okładki włoskiego magazyn

Na świecie zdjęcie z okładki włoskiego tygodnika L'Espresso z 10 kwietnia robi okrążenie, tymczasem żadna polska gazeta, ani papierowa ani internetowa, nie odważyła się pokazać zdjęcia, które Włosi opublikowali. Zarówno tęczowy "Newsweek", jak i prawicowa Gazeta Polska, nie pokazała zdjęcia, o któr

wykopwykopwykop1
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 19:39:33
  • 325
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zymianie
  • #
    wojna
  • #
    iran
master_blaster
master_blaster 16.04.2026, 20:03:22 via Wykop
  • 177
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

master_blaster
master_blaster 17.04.2026, 06:06:34 via Wykop
  • -9
wiadomo, dla prostego człowieka


@tomekruslan: Czyli jesteś skomplikowanym człowiekiem. Pamiętaj. Szary jest jeden i nie ma odcieni. Może być siwy, albo antracytowy, grafitowy.. i wiele innych. Ale szary jest wyłącznie jeden. Sam mi wytykasz, że mam sprany łeb i krytykujesz innych, jednocześnie parafrazując Twój wpis chcesz aby każdy (słowani o odcieniach szarości) miał swoje zdanie i rozumiał więcej niz mówią słowa. Lewarowa hipokryzja.
Sprane łby to mają lewaki. Dziś gadają
master_blaster
master_blaster 17.04.2026, 06:14:24 via Wykop
  • -5
@master_blaster: Problemem nie są żydzi per se, problemem są izraelscy żydzi i to, jak oni wszyscy są zindoktrynowani. Wielu chociazby amerykańskich żydów, nawet tych radykalnych, jest mocno przeciwko temu, co sie w Izraelu odwala.


@pasta_alla_carbonara:

Chyba nie zrozumiałeś nic z mojego wpisu. Chodzi o brak refleksji ze strony lewaków. Jak wiatr zawieje takie mają zdanie. Zobacz. Równie dobrze mogę napisać, że nagranie które wrzuciłeś to prorosyjska propaganda. I
master_blaster
master_blaster 17.04.2026, 11:36:38 via Wykop
  • -6
ale braun to jest antypolski szur i ta sytuacja tego nie zmienia. Widać, że jesteś jakimś prostym chłopkiem, bo widzisz świat jako lewaków/prawaków, a nie coś bardziej złożonego. Prości ludzie, proste spojrzenie na świat


@dobry-informatyg:
Dobrze, że Ty jesteś inteligentny. Czuję się bezpieczniej. Przytocz jedną antypolską wypowiedź Brauna. Ooooo i cały post w plecy jak prosić o argument. No cóż. Ale dobrze, że wiesz, że jesteś inteligentny nieprosty człowieku. Ciekawe
master_blaster
master_blaster 17.04.2026, 11:38:21 via Wykop
  • -3
@pasta_alla_carbonara: czemu jeszcze tego nie zrobiłeś?
master_blaster
master_blaster 17.04.2026, 11:48:27 via Wykop
  • -6
a może tak po Polsku, bocie? AI jest w stanie formułować bardziej zrozumiałe treści od ciebie, co nie stawia cię w dobrym świetle xD


@dobry-informatyg:
Pierwsze to kultura. Ciebie zawsze piszemy z dużej litery.
Drugie to Twój problem, że nie rozumiesz co jest napisane.
Trzecie proszę o literalnie jeden przykład jego
master_blaster
master_blaster 17.04.2026, 12:40:36 via Wykop
  • -6
@deletenomads: @dobry-informatyg @pasta_alla_carbonara
Ale mam tu kolekcje intelektualistów. Uuu.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.12.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.11.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking