No to nabyłem prawa do działki #rod troche przez przypadek, miałem okazję za bezcen odkupic od pani babci która od minimum 5 lat tam nie zagladała. Brakuje tylko małp i tukanów. Dzisiaj trawka była koszona.
#dzialka #chwalesie ?
Pwner - No to nabyłem prawa do działki #rod troche przez przypadek, miałem okazję za ...

źródło: 1000014103

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pwner

prawie 200m, 10k, altana raczej do rozbiórki. Bliska okolica Warszawy. Fotek więcej wstawie w miare postępu :D


No to fajna cena. Niech służy działeczka! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@jacek2620: depesze nie są tacy straszni, ja niewiem czy to piatunio i impreza czy budowa czy jak jechałam tramwajem i typ na najdłuższej prostej wrzucil kawalek z tego nurtu to serio nie ma drogi ucieczki. ciekawe czy w wawie diss na legie by tak samo łatwo potraktowali xd

jest coś takiego jak zanieczyszczenie hałasem ale kto o tym słyszał. o tym że recepta na przebodzcowanie jest cisza. że w ogóle
  • Odpowiedz
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.

Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.

Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Krupier - Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.

Ciemno, cisza, muzyczka z L...

źródło: 1000007207

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Standardowo o tej porze roku zbieram pędy kwiatostanowe czosnku. To jeden z bardzo mocno sezonowych produktów niedostępny u nas w sprzedaży detalicznej nad czym bardzo ubolewam, bo uważam, że ludzie powinni tego spróbować, a nawet na targach nigdy ich nie widziałem.

Ale widzę, że są dostępne na Olx i niedługo ruszy sprzedaż, bo teraz jakoś właśnie się je ucina więc jak ktoś ma chęć to może zamówić na spróbowanie.
#ogrodnictwo
Krupier - Standardowo o tej porze roku zbieram pędy kwiatostanowe czosnku. To jeden z...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Brzoskwiń już sporo, ale to na działce u babci. U mnie na drzewkach nędza, czereśnia zamszycowana, śliwka póki co zero owoca, jabłka powinny być.
Krupier - Brzoskwiń już sporo, ale to na działce u babci. U mnie na drzewkach nędza, ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Gdy wróciłem na działkę ogrodową zobaczyłem, że całą działkę mam praktycznie pokrytą małymi odchodami. Uznałem, że jakiś zając siedział cały początek wiosny na mojej działce i sobie z niej zrobił toaletę. Dzisiaj jednakże rozwiązała się zagadka, kto przychodził srać na moją działkę. Z odległości około 3 metrów z krzaków wyskoczyły mi trzy sarny. Teraz już wiem kto mi zrobił dziurę w siatce na ogórki. Myślałem że wpadł w nią jakiś pijany sąsiad.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako że od tego roku zaczynam przygodę z #dzialka #rod szukam taniego sposobu żeby deszczówkę z dwóch beczek 200l przepompowywać do mauzera gdy te się napełnią. Jakaś ręczna pompa godna polecenia czy lepiej elektryczna zatapialna?
#ogrodnictwo #ogrod
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miklo: sąsiad (starszy typ ale ogarnięty technicznie) ma fotowoltaike i z takich beczek pod rynnami napełnia sobie mauzera, tylko on tam uprawia bardzo dużo (duża szklarnia + praktycznie 0 trawnika)
  • Odpowiedz
  • 1
@SynJaniny_Natansatan a nie no, to jest oczywiste, że ta zabawa się kompletnie nie opłaca. XD

Chociaż kiedyś mnie tu jeden as przekonywał, że własna działka mu wychodzi korzystnie finansowo. Mhm, bujać to my, a nie nas. XD
  • Odpowiedz