Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ignition44
ignition44

ignition44

Dołączył 4 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1722
  • Znaleziska 449
  • Mikroblog 1273
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

441

Rosjanie bezradni. Kronsztad i Tiumeń w ogniu

Rosjanie bezradni. Kronsztad i Tiumeń w ogniu

W sobotę 6 czerwca Ukraina przeprowadziła szeroko zakrojoną operację dronową wymierzoną w obiekty wojskowe i energetyczne w Rosji oraz na terytoriach okupowanych. Doniesienia mówią m.in. o atakach w rejonie Petersburga, na zaplecze paliwowe w Kraju Krasnodarskim i na rafinerię w Tiumeni.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 10:36:47
  • 50
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
ignition44
ignition44
ignition44 wczoraj, 20:07:57 via Wykop
  • 11
@trottta: i przygłupich prawaków za każdym sukcesem obecnego rządu.
ignition44
ignition44
ignition44 wczoraj, 20:41:40 via Wykop
  • 10
@PanDeMia: oczekujesz od rządu tylko sukcesów? takich jak w pisie naprzykład?
adam128256
adam128256
wczoraj, 14:48:48
  • 2179
Maja Chwalińska niestety przegrywa w finale z Mirrą Andriejewą, ale to, co zrobiła w tegorocznym Roland Garros, to i tak czysty kosmos. Przejść drogę od kwalifikacji aż do samego finału w Paryżu to historyczny wyczyn, za który należą się wielkie brawa i ogromny szacun!
#tenis #majachwalinska
adam128256 - Maja Chwalińska niestety przegrywa w finale z Mirrą Andriejewą, ale to, ...

źródło: maja

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ignition44
ignition44
ignition44 wczoraj, 20:11:11 via Wykop
  • 1
@hiszpanskizdobywca: eksperci z wykopu ;)
  • Odpowiedz

753

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Pokaż treści 18+

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Dzieci twierdziły, że mężczyźni zagadywali je m.in. tekstami typu: "szukamy kochanek za pieniądze". Ostatecznie dzieci opuściły lodziarnię dopiero w momencie, gdy mężczyźni, którzy je obserwowali, oddalili się.

dartyr
z
epoznan.pl
dodany: przedwczoraj, 18:21:36
  • 115
  • #
    polska
ignition44
ignition44
ignition44 wczoraj, 06:57:59 via Wykop
  • -5
@Sekumbomoboko: i co masz zamiar z tym zrobić?
ignition44
ignition44
ignition44 wczoraj, 20:09:38 via Wykop
  • -1
@lapps: ale wiecie, że komentarzami na wykopie, to wy nic nie robicie?

392

Norwescy lekarze z premią za niewypisywanie L4

Norwescy lekarze z premią za niewypisywanie L4

Lekarze rodzinni będą otrzymywać najwyższe wynagrodzenie za wizyty, które nie zakończą się zwolnieniem chorobowym dla pacjenta.

RomanKarburator
z
rp.pl
dodany: przedwczoraj, 18:39:59
  • 128
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    norwegia
  • #
    zdrowie
ignition44
ignition44
ignition44 wczoraj, 14:41:24 via Wykop
  • 1
część wykopków waśnie dostaje udaru, bo przecież rzeczy tylko w polsce, tusk, politycy, państwo z kartonu!!! A tu Norwegia takie rzeczy!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pesa_elf
Pesa_elf
wczoraj, 05:38:33
  • 68
#bmw p----------o, drzwi bez klamek

#gownowpis #zainteresowania #motoryzacja #samochody #prawojazdy
Pesa_elf - #bmw p----------o,  drzwi bez klamek 

#gownowpis #zainteresowania #motory...

źródło: 17807241632264757020994540369389

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ignition44
ignition44
ignition44 wczoraj, 14:18:13 via Wykop
  • 0
@Pesa_elf: popier**liło kogoś wóz bez konia xDDDDDDDDD
  • Odpowiedz

667

Weryfikacja wieku w mediach społecznościowych - początek końca wolnego internetu

Weryfikacja wieku w mediach społecznościowych - początek końca wolnego internetu

Pod hasłem "ochrony dzieci" wiele krajów - m.in. Australia, Brazylia, Francja, Niemcy, Polska - wdraża lub rozważa weryfikację wieku w social mediach. W praktyce może to oznaczać koniec anonimowego internetu: najpierw dowód do konta, potem ograniczenia stron, aplikacji i VPN. Każdy komentarz = dowód

crystal-cheney
z
mullvad-net.translate.goog
dodany: 04.06.2026, 06:43:05
  • 203
  • #
    prywatnosc
  • #
    dziecko
  • #
    inwigilacja
  • #
    rodzice
  • #
    polska
  • #
    wolnyinternet
ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 15:34:59 via Wykop
  • -6
I bardzo dobrze! Nie mogę się doczekać!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 15:36:50 via Wykop
  • -5
@DJArmani: gdzie tam tak grzeje? może zacznij chodzić w czapce?
ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 15:39:33 via Wykop
  • -1
@LadySandra: ludzie psują internet, zachowują się jak bydło pod przykrywką anonimowości. Jak zwykle każdy beczy o anonimowości, jednocześnie akceptując wszystkie regulaminy na wszystkich platformach bez ich czytania.
ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 15:39:48 via Wykop
  • 0
@real_scoria: oby.
ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 15:42:31 via Wykop
  • -2
@re5ublimacja: o właśnie mamy świetny przykład. Sugerujesz, że mamy iść teraz do domów tych ludzi? Podpiszesz się imieniem i nazwiskiem pod tym postem?
ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 15:43:33 via Wykop
  • -3
@WOparachAbsurdu: dokładnie, też tak uważam. Internat jest teraz totalnym ściekiem.
MackaCthulhu
MackaCthulhu
04.06.2026, 05:43:10
  • 817
Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
MackaCthulhu - Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi

źródło: 1000111033

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 09:20:58 via Wykop
  • 1
@zielonawrona: Chciałem coś napisać więcej, ale napisze krótko. Jesteś zwykłym przygłupem z bardzo wąskim polem widzenia niektórych spraw i jeszcze z węższym własnego myślenia.
  • Odpowiedz

854

Kara śmierci dla Dwóch Pakistańczyków za gw**t na Francuzce

Pakistan: Dwóch Pakistańczyków, którzy dopuścili się zbiorowego gwałtu na francuskiej turystce, grożąc jej bronią na oczach trójki dzieci, po tym jak w jej samochodzie skończyło się paliwo, zostanie straconych.

xxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
z
fdesouche.com
dodany: 03.06.2026, 21:25:09
  • 103
  • #
    swiat
  • #
    pakistan
  • #
    karasmierci
ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 09:03:26 via Wykop
  • 14
@irish71: zajęło mi 2 minuty, że dowiedzieć się była to francuzka pakistańskiego pochodzenia, jechała do krewnych. Ale na wykopie już sami osądzili, że to była głupia turystyczna kur**, która się pchała na pakistańskie bolce, byle na wasze polskie.
ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 09:04:41 via Wykop
  • 5
@Paramount: na pewno? bo ja teraz wszędzie czytam, że była to francuzka pakistańskiego pochodzenia i odwiedzała krewnych.

485

Błąd szkoły wykluczył absolwentkę z egzaminu. OKE pozostaje nieugięta

Błąd szkoły wykluczył absolwentkę z egzaminu. OKE pozostaje nieugięta

Absolwentka III Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi G nie została dopuszczona do poprawkowej matury z fizyki z powodu błędu administracyjnego szkoły.

KosmicznyBarszcz
z
kobieta.onet.pl
dodany: 03.06.2026, 18:34:28
  • 83
  • #
    prawo
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
  • #
    matura
ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 08:16:40 via Wykop
  • -1
@LudzieToDebile: 12* miesięczna umowa zlecenie średniej stawki z całego roku w lodziarni w Mielnie.

1306

Chwilówki Błaszczaka

Chwilówki Błaszczaka

Kredyty na zakup broni za równowartość prawie 200 miliardów złotych w obcej walucie, w większości w euro i w dodatku zaciągnięte w europejskich bankach. To warunki na których PiS, kilka lat temu kupował sprzęt wojskowy!

xsi1
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 16:40:47
  • 245
  • #
    bekazpisu
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
ignition44
ignition44
ignition44 02.06.2026, 00:11:54 via Wykop
  • -7
@Orlenc: nie masz pojęcia o czym bredzisz.
ignition44
ignition44
ignition44 02.06.2026, 00:24:00 via Wykop
  • 29
@ifnot: już ci pisioru tłumaczę jaka jest różnica. Tusk wtedy krytykował nie potrzebę wzięcie kredytu tylko jego ukrywanie oraz jego niejasnych warunków. O idiotycznych zakupach błaszczaka już nie wspominając- samoloty bez uzbrojenia, sprzęt bez ofsetu, ołtarze mobilne itd. Nikt nigdy nie krytykował samą potrzebę kupowania sprzętu wojskowoego (ani wtedy PO, anie teraz pis). AI musiało się napracować z tym obrazkiem, niestety u twórcy tego prompta już inteligencji zabrakło.
ignition44
ignition44
ignition44 02.06.2026, 00:31:37 via Wykop
  • 11
@Miszczu_wszystkiego: SAFE nie jest przetargiem ani procesem fabrycznym, ale unijnym instrumentem finansowym. kolejna ciekawostka. PiS skrócił procedury, aby zakpić sprzęt, SAFE koalicji, gdyby nie weta Nawrockiego byłby jeszcze szybciej. Różnice są w sposobie wydawania kasy. PIS gorsze warunki i mobilne ołtarze, SAFE sobie poczytaj na co poszła kasa i gdzie.
ignition44
ignition44
ignition44 02.06.2026, 00:32:17 via Wykop
  • 5
@Dadas77: to jakie mamy opcje?
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 15:24:43 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: to sobie sprawdź jak szybko załatwili SAFE i o ile czasu przedłużył to nawrocki. Druga sprawa to co pisze to jest gdybanie i takie bez sensu p---------e. Bo pis to o, a oni to by nic... Jaki jest pisania pisania takich rzeczy?
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 15:26:04 via Wykop
  • 0
@ifnot: a co może sprzęt kupimy z zysków z NBP?
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 18:03:57 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: trochę tak jak pis nam załatwił kredyty w europejskich komercyjnych bankach. A nie czekaj, oni musieli się prosić. Tak załatwili, bardzo szybko i bardzo dużo.
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 18:06:42 via Wykop
  • 0
@ukradlem_ksiezyc: Ok może i bym sobie dał. A powiedz, czy Oni, są teraz z tobą w pokoju?
ignition44
ignition44
ignition44 04.06.2026, 08:12:47 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: dobra mordo nie załatwili! Ale podczas polskiej prezydencji w Radzie UE udało się bardzo szybko przeprowadzić rozporządzenie uruchamiające SAFE i do tego Polska jest też największym beneficjentem programu i była pierwszym krajem, który podpisał umowę pożyczkową. Dla mnie widać w tym pracę ludzi którzy zrobili dobrą robotę, gdzie od zawsze jesteśmy przyzwyczajani, że za co się nie wezmą politycy to s------l**ą, a za czasów pisu jeszcze ukradną.
okoboji
okoboji
03.06.2026, 10:31:33
  • 211
babka w tle od godziny se książkę czyta, prawdziwa fanka pewnie jakaś polityczka i wyjazd służbowy na zwiedzanie Paryża na koszt podatników

#tenis
okoboji - babka w tle od godziny se książkę czyta, prawdziwa fanka pewnie jakaś polit...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-3 o 12.30.19

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 18:43:14 via Wykop
  • 3
@okoboji: a może to opiekunka, któregoś dziacia od bogaczy i ma chwile dla siebie.
  • Odpowiedz

583

W ramach SAFE stawiamy na miny z polskiej fabryki

W ramach SAFE stawiamy na miny z polskiej fabryki

Armia kupuje polskie Baobaby-K (pojazdy do szybkiego stawiania pól minowych) oraz polskie miny MN-123. Te zakupy pokazują, że lekcje z wojny na Ukrainie zostały przez rząd odrobione

Sabr
z
radar.rp.pl
dodany: 03.06.2026, 12:37:08
  • 129
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    safe
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 18:40:55 via Wykop
  • 0
@Bijelodugme: bez SAFE nie mieliśmy za co. Tak samo możesz powiedzieć, a czy ludzie nie mogą po prostu kupić domów bez tych głupich kredytów?

412

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Pokaż treści 18+

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Rząd realizuje swój plan ochrony dzieci przed pornografią. Rada Ministrów właśnie przyjęła projekt ustawy, która zmusi serwisy dla dorosłych do sprawdzania, ile lat ma użytkownik. Zmiany mają wejść w życie do końca 2026 roku, a na opornych czekają surowe kary i blokowanie stron.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 03.06.2026, 06:52:49
  • 201
  • #
    pornografia
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    polska
  • #
    prawo
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 15:06:12 via Wykop
  • -2
@ukradlem_ksiezyc: P------i** jak potłuczony. Bo w rządzie zajmuje się teraz TYLKO tym, bo nie pracuje tam kilkaset osób tylko ile? 2 tak? Nad imigracją - ktoś pracuje, dziura budżetowa? Pewnie pierwszy byś beczał jakby zaczęły się poważne oszczędności, bo to przecież takie proste, wystarczy się tym ZAJĄĆ, tak? Dostęp do pornografi dzieci też jest ważnym problemem i o ile nie jesteś małolatem, jak można mieć z tym problem?
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 15:08:35 via Wykop
  • 1
@Hmrogrz: chyba nie wiesz jak działa przeglądarka internetowa, bo właśnie o to chodzi, że dzieci oglądają bajki i dla zabawy wpiszą goła d--a filmik i witamy w nowym świecie.
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 15:12:31 via Wykop
  • -3
@SarahC: tak będę, ale będzie to utrudnione. To jest oczywiste, że nigdy nie da się w 100% czegoś zakazać czy narzucić przez prawo. To samo dotyczy zakazu telefonów w szkołach. Tusk sam mówił, że to jest oczywiste, że dzieciaki będą kombinować. Może nie zakazujmy zabójstw przecieeż ludzie i tak będą zabijać, kraść, oszukiwać itd
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 15:14:05 via Wykop
  • 0
@czwartafaza: może to i dobrze.
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 18:21:58 via Wykop
  • -2
@ukradlem_ksiezyc: ojej straszne, butelki karzą oddawać! Ja osobiście nie wiem, nie kupuje nic w plastikowych butelkach. Ale ok wygląda to na niewypał.
funkmess
funkmess
03.06.2026, 06:58:25
  • 1088
Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukraina #antykomunizm
funkmess - Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukrai...

źródło: Screenshot 2026-06-03 at 08-57-09 kv86drtskh4h1.png (obraz PNG 579×505 pikseli)

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 18:10:27 via Wykop
  • 0
@patykiem_pisane: dokładnie. Ci na tym Wołyniu tez jedni drugich warci, po w to się wtrącać i do tego wracać xD
  • Odpowiedz

450

Seria ukraińskich ataków w głąb Rosji zaczyna przynosić efekty.

Seria ukraińskich ataków w głąb Rosji zaczyna przynosić efekty.

Rosja wstrzymała eksport paliwa lotniczego na co najmniej pół roku. Moskwa podjęła decyzję wskutek strat poniesionych w ramach serii ukraińskich ataków na rosyjskie rafinerie. Kreml rozważa także ograniczenie w postaci sprzedaży za granicę oleju napędowego.

zawisza
z
polsatnews.pl
dodany: 01.06.2026, 12:55:01
  • 55
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
ignition44
ignition44
ignition44 02.06.2026, 00:42:41 via Wykop
  • 22
@SrogiBas37: Bo byłby to tylko cel symboliczny. Walą w cele militarne i logistyczne. Fajnie by było, ale w sumie nic by to nie dało, oprócz naszych uśmiechów na twarzach. Na symbolikę pewnie przyjdzie czas. Oby.
ignition44
ignition44
ignition44 02.06.2026, 00:43:43 via Wykop
  • 12
@maszynista_grot: wyobraź sobie, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany od bzdur, które oglądasz w republice.
ignition44
ignition44
ignition44 03.06.2026, 15:20:32 via Wykop
  • 0
Z szurami nie dyskutuje.

501

Nowa Zelandia likwiduje koty na wolności.

Nowa Zelandia likwiduje koty na wolności.

Nowa Zelandia kontra koty, masakra rozpoczęta. Oficjalnie uznano, że każdy kot żyjący na wolności stanowi poważne zagrożenie dla lokalnej przyrody.

PiotrPiter
z
planeta.pl
dodany: 23.05.2026, 15:39:51
  • 261
  • #
    koty
  • #
    nowazelandia
ignition44
ignition44
ignition44 24.05.2026, 06:45:52 via Wykop
  • 7
rozumiem, że po usunięciu nienaturalnych występujących ssaków, kolejny etap to pozbycie się ludzi? NZ została zasiedlona ok 1300r, całkiem niedawno.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

765

AFERA! 4,5 miliarda pójdzie w błoto na kolejną wersję Izery?!!

AFERA! 4,5 miliarda pójdzie w błoto na kolejną wersję Izery?!!

To jest gigantyczna afera: jak naiwnym trzeba być, żeby uwierzyć w kolejne bajki o polskim samochodzie elektrycznym? W czasie gdy w Europie jest potężny nadmiar mocy produkcyjnych , Electromobility Poland mówi, że za 4,5 miliarda zł zbuduje fabrykę, która już w 2029 roku... Czym chce konkurować?

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 14.05.2026, 07:46:55
  • 127
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    izera
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
ignition44
ignition44
ignition44 14.05.2026, 15:32:27 via Wykop
  • -7
@tanaka1234: PO i uśmiechnięci jeszcze nic nie ukradli, a już wrzucasz do jednego wora ze złodziejami z pisu?
ignition44
ignition44
ignition44 14.05.2026, 15:45:50 via Wykop
  • -4
@rdlsv: już się tak na szybko zesraliście? OFE, państwo faktycznie przejęło część aktywów OFE do ZUS; jedni uważają to za „kradzież”, ale prawnie reforma została uznana za zgodną z konstytucją. Amber Gold, była prywatną piramidą finansową; zarzuty wobec państwa dotyczą głównie zaniedbań i braku reakcji, a nie udowodnionej kradzieży przez polityków.

Superexpres podajesz jako źródło? czas na terapie kolego.
ignition44
ignition44
ignition44 14.05.2026, 16:11:58 via Wykop
  • -1
@rdlsv: jak na pisiora przystało, którym z resztą szczerze gardzę, wrzucasz kolejne g---o artykuły, g---o clikbaity. Gdzie są wyroki? gdzie prokuratura? Twoje pisiorskie plemie było u wałdzy 8 lat, dlaczego nie zrobili z tym porządku? Mieliście, większość, prezydenta, prokuratora generalnego (pozdrawiamy), trybunał no i co? I g---o. I tyle jesteście warci.
elofrytki
elofrytki
12.05.2026, 11:26:31
  • 69
Nie ma znaczenia ile zarabiasz
Po ciężkich studiach w wieku 25 lat
Jak pójdziesz do pracy to większy hajs dostaniesz mając 28-33 lata

Gdzie oski za minimalną
w lekkiej korpo pracy
elofrytki - Nie ma znaczenia ile zarabiasz 
Po ciężkich studiach w wieku 25 lat
Jak p...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ignition44
ignition44
ignition44 12.05.2026, 19:19:14 via Wykop
  • 0
@elofrytki: zawsze bawi mnie tekst "ciężkie studia", tzn. jakie? no ok medycyna co jeszcze? jakieś niszowe fizyki matematyki?
  • Odpowiedz

854

PIS chce całkowitej delegalizacji obrotu kryptoaktywami w Polsce xD

Projekt ustawy zgłoszony przez posłów Prawa i Sprawiedliwości ma na celu całkowitą delegalizację działalności w zakresie kryptowalut w Polsce. Ustawa przewiduje kary pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat... Czy można wyobrazić sobie większą finansową ignorancję?

kuzio
z
polsatnews.pl
dodany: 11.05.2026, 14:34:05
  • 127
  • #
    bitcoin
  • #
    pis
  • #
    kaczynski
  • #
    kryptowaluty
  • #
    polityka
ignition44
ignition44
ignition44 11.05.2026, 19:01:57 via Wykop
  • -5
@masz_fajne_donice: Przecież nigdy do tego nie dojdzie. pis (celowo z małej) nie ma władzy. W jaki sposób miałaby ich ustawa miałaby trafić do nawrockiego (celowo z małej)? Mogą sobie gadać i obiecywać co chcą.
ignition44
ignition44
ignition44 11.05.2026, 19:02:20 via Wykop
  • -2
@Flavius_Claudius_Iulianus: trudne zadałeś
ignition44
ignition44
ignition44 11.05.2026, 19:02:59 via Wykop
  • -2
@arsenalgear: i co wtedy?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 04.12.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking