Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xsi1

xsi1

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34193
  • Znaleziska 27391
  • Mikroblog 6802
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
Cichoboprzydziezdzicho
Cichoboprzydziezdzicho
15.06.2026, 04:17:00
  • 40
Gdzieś kupujecie koszule do pracy?
Mam w najbliższym czasie parę spotkań i szukam czegoś do jeansów.
#koszule #modameska #ubierajsiezwykopem
Cichoboprzydziezdzicho - Gdzieś kupujecie koszule do pracy? 
Mam w najbliższym czasie...

źródło: 27371

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xsi1
xsi1 15.06.2026, 05:59:59 via Wykop
  • 4
@Cichoboprzydziezdzicho: jeśli będziesz spodnie zmieniał to ostatnio trafiłem na dobrą polską firmę: https://janspekter.com/
  • Odpowiedz

5

Najważniejsza technologia dla aut elektrycznych opuszcza laboratoria

Najważniejsza technologia dla aut elektrycznych opuszcza laboratoria

Akumulatory Solid-State mogą zrewolucjonizować elektromobilność: oferują większy zasięg (gęstość aż 375 Wh/kg), ładowanie 1590% w 18 minut, lepszą pracę w mrozie i wyższe bezpieczeństwo. Technologię Factorial testują już Stellantis, Mercedes, Hyundai i Kia.

xsi1
z
imagazine.pl
dodany: 15.06.2026, 05:39:46
  • 1
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochodyelektryczne
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes

59

Alert CERT: białoruscy hakerzy atakują polskie konta Gmail

Alert CERT: białoruscy hakerzy atakują polskie konta Gmail

CERT Polska ostrzega przed phishingiem powiązanym z białoruskim rządem. Hakerzy rozsyłają fałszywe e-maile z adresów łudząco podobnych do Google i przekierowują na strony kradnące hasła i kody 2FA. Po przejęciu skrzynki szukają wartościowych kontaktów i dokumentów.

real_scoria
z
sekurak.pl
dodany: 12.06.2026, 16:28:11
  • 3
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    phishing
  • #
    gmail
  • #
    hakerzy
  • #
    cyberatak
xsi1
xsi1 15.06.2026, 04:40:16 via Wykop
  • 0
Od chata LLM:
Passkeys są jednym z najlepszych zabezpieczeń przeciwko dokładnie temu typowi ataku, ale z jednym ważnym zastrzeżeniem.

W opisywanej kampanii UNC1151/Ghostwriter ofiara dostaje fałszywego maila, trafia na podstawioną stronę logowania Google i wpisuje:

* login,
xsi1 - Od chata LLM:
Passkeys są jednym z najlepszych zabezpieczeń przeciwko dokładni...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1197

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

"Co za brednie ! Nie masz pojęcia o czym piszesz i niszczysz komuś życie na podstawie domysłów? Gratuluję . Sprawę zgłaszam na policję i do prokuratury. Do zobaczenia w sądzie" !

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 06:25:53
  • 178
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    patologia
xsi1
xsi1 14.06.2026, 08:15:43 via Wykop
  • 164
Moim zdaniem zaczyna się od olewania przepisów podczas parkowania, a później skoro tam tak łatwo uniknąć kary to części kierowców wydaje się, że w ogóle nie trzeba się przejmować przepisami i bezpieczeństwem innych. #konfitura #samochodoza #stopcham
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szuwarek
szuwarek
01.06.2026, 15:01:20
  • 293
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xsi1
xsi1 01.06.2026, 17:03:38 via Wykop
  • 12
@RobinSchudl: @szuwarek @Fala_Magnezu była taka akcje w Hiszpanii - przy rozwodzie facet miał zapłacić ex żonie wyliczoną przez sąd kasę https://www.businessinsider.com/spanish-wife-215k-divorce-payout-25-years-of-unpaid-housework-2023-3

W tym wszystkich wyliczeniach nie rozumiem, czemu nie jest brane pod uwagę, to że jest to wspólny dom / wspólne dzieci. Czyli jeśli
* gotowała po 2h dziennie to gotowała też sobie i gotowała swoim dzieciom - nie tylko facetowi,
* jeśli sprzątała codziennie po 2h to sprzątała w
  • Odpowiedz

1309

Chwilówki Błaszczaka

Chwilówki Błaszczaka

Kredyty na zakup broni za równowartość prawie 200 miliardów złotych w obcej walucie, w większości w euro i w dodatku zaciągnięte w europejskich bankach. To warunki na których PiS, kilka lat temu kupował sprzęt wojskowy!

xsi1
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 16:40:47
  • 244
  • #
    bekazpisu
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka

344

Robot sortuje paczki ósmą dobę. Streaming live pokazujący humanoida

Robot sortuje paczki ósmą dobę. Streaming live pokazujący humanoida

Streaming śledzi tysiące osób. Ten z pozoru nudny stream udowodnił światu, że problem automatyzacji przestaje być wyzwaniem stricte technicznym. Stworzony przez kalifornijski startup Figure AI, sortuje paczki przy taśmie produkcyjnej.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 21.05.2026, 07:45:02
  • 215
  • #
    automatyzacja
  • #
    technologia
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    logistyka
  • #
    robotyka
xsi1
xsi1 21.05.2026, 15:37:04 via Wykop
  • 58
Zastanawiam się czy nie taniej byłoby zrobić czytnik kodów tak by łapane był z każdej strony. No chyba chodzi, że on je trochę spłaszcza. Ciekawe czy ktoś przed nim rzeczywiście tak stał cały dzień i wykonywał tę pracę.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

172

Pożyczka SAFE mimo weta prezydenta. Czy rząd złamał konstytucję?

Pożyczka SAFE mimo weta prezydenta. Czy rząd złamał konstytucję?

Rząd podpisał umowę SAFE mimo weta prezydenta. Czy obejście ustawy uchwałą Rady Ministrów to legalne wyjście, czy złamanie konstytucji? Dodatkowo wyniki najnowszego sondażu.

mariosek1
z
dwuglos.pl
dodany: 08.05.2026, 13:05:04
  • 177
  • #
    safe
  • #
    nawrocki
  • #
    weto
  • #
    kosiniakkamysz
  • #
    polityka
xsi1
xsi1 09.05.2026, 12:15:34 via Wykop
  • -2
@ChciwyASasin: Z serii: nie wiem, ale się wypowiem (-‸ლ)

1326

Jeździł po chodniku i przejściu. Policja zastosowała pouczenie

Jeździł po chodniku i przejściu. Policja zastosowała pouczenie

Mieszkanka Warszawy nagrała kierowcę, który jeździł po chodniku i na ulicę wyjechał sobie przez przejście dla pieszych. Pouczonko. I jak w tym kraju ma być lepiej?

static_blue
z
brd24.pl
dodany: 27.04.2026, 20:38:19
  • 245
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    kierowcy
xsi1
xsi1 04.05.2026, 23:26:34 via Wykop
  • -2
@Skillez_: jeszcze lepiej by było gdyby pouczenia musiały być zapisane. tzn inny patrol sprawdza czy ten kierowca miał już pouczenie z tego wykroczenia. mogłaby być statystyka, który patrol olewa i daje wszystkim pouczenia. itd.
xsi1
xsi1 04.05.2026, 23:27:51 via Wykop
  • -2
@Schwarzfahrer: Policja nie jest od uważania. Ustawodawca przewiduje jakie mają być kary i za co. Pouczenie to lenistwo i tyle w temacie.
xsi1
xsi1 04.05.2026, 23:53:22 via Wykop
  • -1
@Gaak: @blessmaster: pisze o nieuchronności gdy już wykroczenie jest wykryte - radar / zdjęcie itp. Przy parkowaniu / jeździe po pasach i chodniku wzdłuż to 1-5% karalności dotyczy wykrytych / zgłoszonych (z materiałem dowodowym) sytuacji.

4023

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło ponad 200 skarg na odcinek programu Polsatu "Państwo w Państwie". Omawi

nilphilus
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 04.05.2026, 07:24:41
  • 573
  • #
    panstwowpanstwie
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
xsi1
xsi1 04.05.2026, 19:47:15 via Wykop
  • 0
@paulina-lukasek: Ale wiesz, że komuna i okupacja się skończyły - nie ma już Kapo, Ormo, Zomo. Chcemy żyć w państwie prawa. Jak Cię tak państwo uciska to droga wolna na białoruś lub do moskwy - tam można parkować i jeździć jak się chce, choć o ile się nie mylę to tam właśnie powstał "Stop Cham" https://www.youtube.com/watch?v=w0S-_CppAr4 - naklejki na szyby dawali większe.
xsi1 - @paulina-lukasek: Ale wiesz, że komuna i okupacja się skończyły - nie ma już K...
xsi1
xsi1 04.05.2026, 19:51:12 via Wykop
  • 4
@SlodkiLeon: Edyta już tańczy: https://youtube.com/shorts/xvVjVpe7CX8
xsi1 - @SlodkiLeon: Edyta już tańczy: https://youtube.com/shorts/xvVjVpe7CX8
xsi1
xsi1 04.05.2026, 19:54:54 via Wykop
  • 2
@Kapral69: Nie każdy kierowca to cwaniak, który musi podbijać swoje ego autem. Kierowcy też mają dzieci i chcielibyśmy by nasze dzieci czuły się bezpiecznie na chodniku. https://www.youtube.com/shorts/xfpjrFjmKWA
xsi1 - @Kapral69: Nie każdy kierowca to cwaniak, który musi podbijać swoje ego autem....
xsi1
xsi1 04.05.2026, 21:59:11 via Wykop
  • -1
@Rozmemlany: "Przestrzeganie prawa" to zamordyzm. Super. niszczmy chodniki, zieleń - po co ma być ładnie i miło, chcemy więcej kałuż i luźniej kostki o którą się będziemy potykać. Więcej kałuż to więcej ślizgawek na chodnikach w zimie - niech starzy ludzie łamią nogi i miednice. Chcemy więcej białorusi w Polsce. Po co ma być bezpiecznie - dzieci zanim wejdą na chodnik mają włączyć tryb "nasłuchiwania silnika" bo jakiś patus nie
xsi1
xsi1 04.05.2026, 22:07:29 via Wykop
  • 1
@paulina-lukasek: Pomyliły Ci się epoki. W Konstytucji masz zapisane "dbanie o dobro wspólne" jako obywatelski obowiązek. Jak widać jesteś przyzwyczajona, że "wspólne" to niczyje.
xsi1
xsi1 04.05.2026, 22:28:18 via Wykop
  • -1
@HeniekZPodLasu: tak - tutaj piękny przykład "parkingu zawalonego pod korek". https://youtu.be/TfcpDX_cHbw?si=5ZlC2GXEwyLEsReG&t=422 Podobne przykłady masz na "Stop Cham Warszawa" - puste parkingi podziemne.
xsi1 - @HeniekZPodLasu: tak - tutaj piękny przykład "parkingu zawalonego pod korek". ...
xsi1
xsi1 04.05.2026, 22:41:15 via Wykop
  • -2
@taer2000: o tym mówi @liga prawda? https://youtube.com/shorts/xfpjrFjmKWA
xsi1 - @taer2000: o tym mówi  @liga prawda? https://youtube.com/shorts/xfpjrFjmKWA
xsi1
xsi1 04.05.2026, 22:49:40 via Wykop
  • -1
@liga: @Krole https://www.youtube.com/watch?v=J-84vB6oU0I
xsi1 - @liga: @Krole https://www.youtube.com/watch?v=J-84vB6oU0I
xsi1
xsi1 04.05.2026, 22:54:25 via Wykop
  • -3
kurier przywozi paczki busem, dostawa towaru do żabki odbywa się ciężarówką


@witam12: to się nazywa przerzucanie kosztów prywatnych na społeczne.

Straż pożarna


Chyba będą musieli zacząć jeździć tramwajem bo kierowcy z taką lubością blokują drogę ppoż. https://youtu.be/t8wc0G-xO6s
xsi1 - >kurier przywozi paczki busem, dostawa towaru do żabki odbywa się ciężarówką

...

95

Patryk Jaki kłamie / manipuluje. Krótka analiza przypadku.

Patryk Jaki kłamie / manipuluje. Krótka analiza przypadku.

Tytuł filmu: UWAGA kolejna TRAGICZNA manipulacja. Patryk Jaki udaje wielkiego prawnika, a jest zwykłym...

xsi1
z
youtube.com
dodany: 03.05.2026, 06:20:35
  • 13
  • #
    bekazpisu
  • #
    pis
  • #
    patrykjaki
  • #
    polityka
  • #
    polska
xsi1
xsi1
Autor
04.05.2026, 19:38:26 via Wykop
  • -2
@solarris: Ale macie chorobę z tym Tuskiem. Jak w republice. Podałem filmik odnośnie Jakiego który mi się wyświetlił po tym jak Jaki został pięknie wypunktowany przez studenta. A odpowiedzi widzę tylko - ten człowiek to wariat lub a KO/Tusk to coś tam... Może odnieś się do tego co Jaki mówi i jak wprowadza w błąd.
xsi1
xsi1
Autor
04.05.2026, 19:39:14 via Wykop
  • -2
@Josip: Komentujesz persone, ale nie odniesiesz się do tego co mówi w tym konkretnym przypadku. Zepsuty zegar pokazuje dwa razy dziennie poprawnie godzinę.
xsi1
xsi1
Autor
04.05.2026, 19:39:19 via Wykop
  • -2
@bossssob: Komentujesz persone, ale nie odniesiesz się do tego co mówi w tym konkretnym przypadku. Zepsuty zegar pokazuje dwa razy dziennie poprawnie godzinę.

452

Dlaczego w Indiach panuje takie zanieczyszczenie śmieciami?

Dlaczego w Indiach panuje takie zanieczyszczenie śmieciami?

Brak kultury obywatelskiej powoduje chaos, zanieczyszczenie, straty ekonomiczne i pogarsza jakość życia oraz odpowiedzialność społeczną.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 02.05.2026, 12:25:03
  • 203
  • #
    indie
  • #
    ordnung
  • #
    srodowisko
  • #
    smieci
  • #
    ekologia
xsi1
xsi1 03.05.2026, 06:23:23 via Wykop
  • 16
"braku kultury obywatelskiej" kojarzy mi się z kierowcami z którymi rozmawia #konfitura
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Awantura w programie na żywo! Minister wyszedł ze studia

Pokaż treści 18+

Awantura w programie na żywo! Minister wyszedł ze studia

- Posunął się pan za daleko. Czym innym jest krytykowanie czyjejś postawy, a czym innym nazwanie rozmówcy "człowiekiem zdegenerowanym" - powiedział do Przemysława Czarnka wiceszef MON Paweł Zalewski. Wcześniej apelował do polityka PiS o to, by przeprosił za słowa, które skierował w stronę Roberta Bi

ZionOfel
z
youtube.com
dodany: 19.05.2024, 12:03:30
  • 18
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    lgbt
  • #
    teczowepaski
xsi1
xsi1 30.04.2026, 22:27:25 via Wykop
  • -2
Jak ten krzykacz i pieniacz mógł być ministrem edukacji to ja nie wiem. Warchoł jeden niech się weźmie w fabryce słoiki zakręcać a nie mordę drzeć z ekranu.

Co do Zalewskiego to w końcu ktoś pokazał, że jest jakaś granica pieniactwa na którą nie należy się zgadzać. Brawo dla niego. Oby więcej miało taki kompas moralny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mikuuuus
Mikuuuus
30.04.2026, 20:24:59
  • 72
No jest wszystko w porządku jest dobrze dobrze robią dobrze wszystko jest w porządku jest git
pozdrawiam całą Ukrainę dobrych chlopakow niech sie to trzyma dobry przekaz leci
#ukraina #wojna #rosja #zelenski #rosjaplonie #swiat
Mikuuuus - No jest wszystko w porządku jest dobrze dobrze robią dobrze wszystko jest ...

źródło: 1000008920

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xsi1
xsi1 30.04.2026, 21:59:39 via Wykop
  • 2
@Mikuuuus: https://youtu.be/u-ACdtRQ0Vc
xsi1 - @Mikuuuus: https://youtu.be/u-ACdtRQ0Vc
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu
30.04.2026, 08:21:12
  • 3
W całej karierze #konfitura znajduje tylko 2 sytuacje, w których nie poparłam jego nagrywek.

1. Na filmie samochodozy "to nie jest śmieszne" w 4:35 uważam, że podejście w stosunku do kierującej było nieadekwatne, że to kierująca zachowała się w dużej mierze zdroworozsądkowo (poza użyciem sygnału), że chciała przejechać drogą a nie chodnikiem i że widząc jakiś performens który dzieje się wokół niej, miała pełne prawo czuć się zaniepokojona i nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xsi1
xsi1 30.04.2026, 21:47:40 via Wykop
  • 0
@Zuzka_z_Bornholmu: no tak bo gość wspaniale odpowiada:

7:20 Wojtek - Nie musi pan krzyczeć.
Pani Sz. - On ma takie auto za 100 tysięcy i się przyjechał pochwalić, że na chodniku stanął.
Wiktor - Akurat za pół miliona...
Pani Sz. - A spodnie masz za ile? Spodnie? Bo to jest trochę
  • Odpowiedz
MagicznaRuda
MagicznaRuda
22.04.2026, 04:01:48
  • 474
Prześladowania Polskich Przedsiębiorców przez państwo nie ustają :D
#januszebiznesu #it no i oczywiście #wykluczeniecyfrowe
MagicznaRuda - Prześladowania Polskich Przedsiębiorców przez państwo nie ustają :D
#j...

źródło: Screenshot_20260422-060038_X

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xsi1
xsi1 22.04.2026, 09:07:44 via Wykop
  • 0
@swobodny_jogurt: https://cyberpack.pl/ksef-na-windows-7/
  • Odpowiedz

882

Wkurzyły mnie płatne apki do usypiania, więc napisałem własną i oddaje za darmo

Wkurzyły mnie płatne apki do usypiania, więc napisałem własną i oddaje za darmo

Cześć Mirki Szukając apki do usypiania córki, wszędzie odbijałem się od abonamentów i mikropłatności . Jakaś masakra , 60 zł na miesiac itp. Wziąłem więc sprawy w swoje ręce, trochę pokodziłem po godzinach i tak powstało BunnyBaby. Co jest w środku? Gdzie jest haczyk? Nie ma. Apka jest w 100% darmow

kobzkeny
z
wykop.pl
dodany: 11.04.2026, 08:40:55
  • 213
  • #
    chwalesie
  • #
    tatacontent
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    ios
  • #
    android
xsi1
xsi1 12.04.2026, 20:40:23 via Wykop
  • -1
@weshu: Mój syn ma Yoto mini. Kupuję audiobooki na audiotece i mu wgrywam. W yoto najbardziej mu brakuje, że nie może podpiąć się do Storytell.
xsi1
xsi1 12.04.2026, 20:42:50 via Wykop
  • -2
Dzięki za apkę. Pomysł na sklep też fajny! Przekażę żonie by wybrała coś dla siebie i młodej!

https://bunnybaby.pl/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

808

Francja przechodzi na Linuxa.

Francja przechodzi na Linuxa.

Francja oficjalnie wprowadza Linuxa na biurkach rządowych, by zredukować zależność od Windowsa i zagranicznych technologii. Do jesieni 2026 każdy resort ma przedstawić plan migracji obejmujący oprogramowanie, AI i infrastrukturę.

Paradajek
z
linuxiac.com
dodany: 10.04.2026, 08:47:55
  • 152
  • #
    francja
  • #
    technologia
  • #
    windows
  • #
    linux
  • #
    komputery
  • #
    bezpieczenstwo
xsi1
xsi1 11.04.2026, 08:27:22 via Wykop
  • -1
@neo78: Chleb też kradniesz?

19

Święczkowski nie dopuszcza sędziów TK. Prof. Safjan: spełnili wszystkie kryteria

Święczkowski nie dopuszcza sędziów TK. Prof. Safjan: spełnili wszystkie kryteria

Mądrego to i dobrze posłuchać. Prof. Marek Safjan uważa, że sędziowie powinni rozpocząć pracę.

xsi1
z
youtube.com
dodany: 10.04.2026, 15:58:14
  • 10
  • #
    prawo
  • #
    polska
M.....6
M.....6
konto usunięte 06.04.2026, 10:29:55
  • 73
#swieta Matka zwyzywała mnie od starej panny i starego próchna. Po awanturze zalała sie łzami i udaje cierpiętnice. No i ze łzami w oczach pakowala mi do walizki żarcie.
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xsi1
xsi1 06.04.2026, 18:48:11 via Wykop
  • 0
@Marcepan886: Polecam podcast: https://www.youtube.com/watch?v=yU73oTTGhkw
xsi1 - @Marcepan886: Polecam podcast: https://www.youtube.com/watch?v=yU73oTTGhkw
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking