Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ifnot
ifnot

ifnot

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2640
  • Znaleziska 1511
  • Mikroblog 1129
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
Lexi20
Lexi20
16 godz. i 5 min temu
  • 820
Jak tam wyborcy #konfederacja ? Tak ładnie gadacie, że POPIS to złodzieje, a jednocześnie wspieracie jeszcze większych szkodników

#polityka #bekazpodludzi
Lexi20 - Jak tam wyborcy #konfederacja ? Tak ładnie gadacie, że POPIS to złodzieje, a...

źródło: 1000012975

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 11 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@Lexi20: jak tam #koalicjaobywatelska, tak ładnie gadacie, że Konfederacja wprowadzi w Polsce amerykański model służby zdrowia, a sami go powoli wprowadzacie i z NFZ robicie prywatny folwark.
  • Odpowiedz

1776

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 511
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
ifnot
ifnot
ifnot przedwczoraj, 10:44:41 via Wykop
  • 4
Brawa dla prezydenta!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

472

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Ordynator pisał do niego na Whatsapp a po dwóch miesiącach został zwolniony xdxdxd

ZlyCzarodziejRumburak
z
streamable.com
dodany: 19.06.2026, 20:06:21
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    zlodziejskiewybryki
  • #
    niemcy
ifnot
ifnot
ifnot przedwczoraj, 10:38:18 via Wykop
  • 1
@NieWiemASieWypowiem: mowili w jakims innym filmie, ze nie chca udostepniac na razie dowodów, bo nie chca dawac pożywki innnym mediom. Zaraz inne media by na nich naskoczyly, że udostepniaja nazwiska politykow i robia nagonke i by sie zmienil temat na to, ze kanal zero to hejterzy i szczuja na koalicje itp itd tak przynajmniej to tlumacza. Nie wiem co o tym myslec, tez chcialbym zobaczyc te dowody i nazwiska politykow,
reniuuu5
reniuuu5
reniuuu5
przedwczoraj, 07:30:18
  • 118
Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i Polaków - plusujesz #polska #polityka #wojna #wojsko
reniuuu5 - Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i ...

źródło: IMG_1139

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot przedwczoraj, 10:25:37 via Wykop
  • 0
@reniuuu5: brawa dla Pana prezydenta!
  • Odpowiedz
NapalInTheMorning
NapalInTheMorning
przedwczoraj, 06:44:08
  • 312
Próby wynoszenia naziola Bandery na sztandary w Ukrainie to skandal, ale trochę śmieszy, że Polacy zrobiliby tak samo.

Skąd to wiadomo? Bo już to zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nasz Bandera nazywał się Łupaszka. Choć skala jego zbrodni jest dużo mniejsza, jakościowo należy
NapalInTheMorning - Próby wynoszenia naziola Bandery na sztandary w Ukrainie to skand...

źródło: image

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot przedwczoraj, 10:19:59 via Wykop
  • 1
Choć skala jego zbrodni jest dużo mniejsza...


@NapalInTheMorning: tutaj mozna przestać czytać. Porównanie z d--y. Boli, że Polacy nie popierają z------j decyzji prezydenta Ukrainy? I dobrze. J---C UPA!
  • Odpowiedz

405

Na ten sam zabieg na NFZ możesz czekać 2 miesiące albo 2 lata. Zależy od miasta

Na ten sam zabieg na NFZ możesz czekać 2 miesiące albo 2 lata. Zależy od miasta

Stworzyłem wyszukiwarkę terminów NFZ, która pozwala porównać czas oczekiwania między placówkami i miastami w całej Polsce. Dane pochodzą z publicznych źródeł NFZ. Dla wielu zabiegów różnice liczone są w miesiącach, a czasem nawet latach. Dane NFZ pokazują, że czas oczekiwania potrafi znacząco różnić

romanmoson2
z
gdzietermin.pl
dodany: 18.06.2026, 17:38:34
  • 63
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    programowanie
  • #
    aplikacja
ifnot
ifnot
ifnot 19.06.2026, 09:29:12 via Wykop
  • 9
Wychodzi na to, że do Polski już wychodzi model amerykański służby zdrowia i jest wprowadzany przez PIS i KO, a nie Konfederację, jak większość straszyła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RenoJackson
RenoJackson
19.06.2026, 06:22:07
  • 93
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
RenoJackson - Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodow...

źródło: image

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 19.06.2026, 08:07:45 via Wykop
  • 12
@RenoJackson: witam Pana Ekscelencję lekarza. D--a boli? Ma boleć. Lekarze nie powinni zarabiać 2 x więcej niż prezydent USA. Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 19.06.2026, 08:11:25 via Wykop
  • 8
@RenoJackson: tylko, że pilkarz nie pracuje za pieniądze podatników, a prezydent i lekarz w Polsce tak.

Jak nie widzisz w tym problemu, to właśnie z Tobą jest problem.
  • Odpowiedz

608

Ikoniczny wybuch zbiornika w Moskwie to był samobój!

Ikoniczny wybuch zbiornika w Moskwie to był samobój!

Najnowsze ujęcia video wskazują, że Ruscy sami sobie trafili ten zbiornik zbłąkaną rakietą ziemia-powietrze.

tombeczka
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 20:59:51
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    moskwa
  • #
    dronopad
  • #
    bekazkacapow
ifnot
ifnot
ifnot 19.06.2026, 07:46:52 via Wykop
  • -8
Ukraińcy kłamią? Nic nowego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pogop
pogop
18.06.2026, 07:32:49
  • 212
W tej całej obrzydliwej sytuacji podoba mi się reakcja KO. Z miejsca potępienie, potrzeba wyjaśnienia i rzeczy naprawcze dla całego systemu. Bez wątpienia uderza to w nich, ale miejmy z tyłu głowy, co by było, gdyby rzecz dotyczyła PiSu, bo dobrze pamiętam ich reakcje na kryzysy - zamiatanie pod dywan, to nie była moja ręka, atakowanie dziennikarzy, odwracanie kota ogonem. Przyznanie się do czegoś, wzięcie kryzysu na klatę i rozwiązywanie problemów u
pogop - W tej całej obrzydliwej sytuacji podoba mi się reakcja KO. Z miejsca potępien...

źródło: 000MXENS72PG6HXB-C323-F4

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 18.06.2026, 11:37:04 via Wykop
  • 7
@pogop: Co ty gościu p--------z, jaka reakcja KO? Co ci sie podoba? Ze cie KO przy pomocy lekarzy rucha w dupala? Mleko sie rozlalo, ten j----y lekarz milioner od razu wycofal sie z partii KO, bo sie przestraszyl mediów. Potępienie? Żartujesz? Jak sie takie mleko rozlewa to oczywiscie, że teraz beda publicznie mowic, że potepiaja takie zachowania i trzeba z tym walczyc. Czy zrobili cos wiecej? Czy tylko potepiaja? K---a
  • Odpowiedz

384

Lekarze zarabiają za dużo". Poseł bez ogródek o opiece zdrowotnej

Lekarze zarabiają za dużo". Poseł bez ogródek o opiece zdrowotnej

Osiem miesięcy temu powiedziałem w jednym z programów, że lekarze zarabiają za dużo, że to jest żerowanie na systemie, że to jest żerowanie na obywatelu, na pacjencie - mówił Michał Kołodziejczak

PIAN--A_A--KTYWNA
z
polsatnews.pl
dodany: 17.06.2026, 06:43:48
  • 31
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
  • #
    polska
ifnot
ifnot
ifnot 18.06.2026, 11:21:19 via Wykop
  • 0
@Zidanka999: masz minusa za klasyczne pisanie, że to wina PISu i nic z tym teraz zrobic nie mozna. Otóż można. Tusk przejal wladze i mogl dzialac w tym temacie, ale g---o zrobil, wiec nie pisz mi tu, że to zły PIS to wprowadzil, a dobre KO nie ma na to wplywu, bo tak wybrzmiewa z Twojej wypowiedzi. PIS i PO są równie złe w tym temacie.
JAn2
JAn2
JAn2
18.06.2026, 04:00:05
  • 108
ZABITEGO W ROSYJSKIM ARESZCIE ŚLEDCZYM POLAKA Krzysztofa Gałosa potajemnie pochowano w Taganrogu.

W kwietniu 2023 roku Krzysztof Gałos wyjechał do Ukrainy, ponieważ „nie wierzył, że trwa tam wojna i chciał zobaczyć, co się dzieje”.

W obwodzie zaporoskim został zatrzymany przez rosyjskie wojsko.

W
JAn2 - ZABITEGO W ROSYJSKIM ARESZCIE ŚLEDCZYM POLAKA Krzysztofa Gałosa potajemnie poc...

źródło: 0558633682

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 18.06.2026, 10:05:33 via Wykop
  • 3
@przeor22: @JAn2 też mi się ta historia kupy nie klei.

- nie powiedział nic rodzinie, że wyjeżdża na Ukrainę. Kto tak robi? Serio nic nie mówisz żonie, dzieciom, czy komukolwiek z rodziny? Jedziesz za granicę i nic nikomu nie mowiszy?

- brak dowodów tylko zeznania ukraińskiego żołnierza, który był podobno z Polakiem
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 18.06.2026, 11:15:08 via Wykop
  • 0
@Tonawetnielogin: no nie powiedzialbym, ze w kacpaskiej, bo rowniez w ukrainskiej. To z ukrainy przyszly te informacje głównie.
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 18.06.2026, 10:19:01
  • 1
Na mirko tylko wpisy z jakąś wojna, a w Polsce afera! Tusk z kolegami z Koalicji Obywatelskiej mieli szpital i lekarza milionera na wyłączność! Bez kolejek, oddzielna poczekalnia VIP, bo co oni będą z plebsem czekać, przecież to elyta narodu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/link/7963829/mialo-nie-byc-kolejek-sa-saloniki-vip-dla-politykow-ko-skandal-w-warszawie

#polityka #bekazlewactwa #koalicjaobywatelska
@FXMAG 955

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HoroLive
HoroLive
16.06.2026, 06:47:58
  • 608
Przypominam, że najlepsze w życiu co może Cię spotkać, to:

Kochająca żona/mąż, zdrowe dziecko i swoje mieszkanie/dom.

Dopiero później są to podróże, kariera i inne hobby ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 16.06.2026, 12:05:53 via Wykop
  • 0
@HoroLive: @SoplicaTadeusz wmawiacie ludziom, że szczytem spełnienia w życiu jest baba z dziećmi... dlaczego uważacie sie za lepszych? xD Kazdy ma inne potrzeby.
  • Odpowiedz
-Instruktor
-Instruktor
15.06.2026, 07:59:33
  • 22
Polećmy klasykiem z przesłaniem do obcych agentur które mi tu próbują deprecjonować pozycję naszego prezydenta.

#prezydent #polityka #polska #usa #trump
-Instruktor - Polećmy klasykiem z przesłaniem do obcych agentur które mi tu próbują d...

źródło: xd

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 15.06.2026, 09:39:10 via Wykop
  • 2
@-Instruktor: Tuskoboty i Ukraińcy wyją, bo by chcieli mieć swojego prezydenta, żeby mógł z Tuskiem przepychać swoje z-----e ustawy jak ta z dopłatami do emerytur artystów. No a tak, jest problem i Tusk jest blokowany, więc będą wyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ifnot
ifnot
ifnot 15.06.2026, 10:33:55 via Wykop
  • 0
@Gjbgghbhhjj: tak PiS dał na bombelki, a czemu Tusk kontynuuje? A czy nie lepiej dać na bombelki niz na artystów? xD
  • Odpowiedz

509

Pełno nagrań i zdjęć z ataku w Rosji. Bolesny cios dla Putina

Pełno nagrań i zdjęć z ataku w Rosji. Bolesny cios dla Putina

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski potwierdził w niedzielę ataki dronów na zakłady chemiczne i obiekty naftowe w Rosji. Sieć niemal natychmiast zalały nagrania trafionych obiektów, nad którymi unoszą się kłęby czarnego dymu. W wyniku ukraińskich ataków alarmy przeciwlotnicze ogłoszono łącznie w 28

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 14.06.2026, 11:37:59
  • 146
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polityka
ifnot
ifnot
ifnot 14.06.2026, 16:40:28 via Wykop
  • -14
A to fajnie, czyli mozemy juz konczyc tę pseudo wojne? Czy moze jednak rosja zaatakuje cala europe? Jak to jest w końcu? Rosja przegrywa z Ukraina czy wygrywa? Rosja zaatakuje europe czy nie? Chyba jednak nie, skoro dostaje po dupie od Ukrainy? Czy moze jednak nie dostaje i to tylko fake news?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

799

PORÓWNAŁ ARMIĘ KRAJOWĄ DO UPA. SKANDALICZNE SŁOWA W TVP

PORÓWNAŁ ARMIĘ KRAJOWĄ DO UPA. SKANDALICZNE SŁOWA W TVP

W programie kłamstwo nie przejdzie padły skandaliczne słowa, które z ofiar ludobójstwa na Wołyniu czynią sprawców. Dr Kazimierz Wóycicki, przedstawiany w programie jako ekspert, ogłosił publicznie, że Armia Krajowa i UPA to dwie równorzędne armie narodowowyzwol

Helix
z
youtube.com
dodany: 13.06.2026, 21:29:50
  • 145
  • #
    historia
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    tvp
  • #
    polityka
ifnot
ifnot
ifnot 14.06.2026, 10:42:29 via Wykop
  • 7
Mam nadzieję, że za rok wszyscy zgodnie pogonimy ten antypolski rząd. Już niedługo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alverini
alverini
13.06.2026, 09:51:53
  • 219
1 do 1 dziki trener XDDD sądząc po komneatrzach to idealnie trafił w target. Ale wstyd
#polityka #kanalzero #stanowski
alverini - 1 do 1 dziki trener XDDD sądząc po komneatrzach to idealnie trafił w targe...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 13.06.2026, 14:54:44 via Wykop
  • 1
@alverini: rozumiem, że popierasz kradzieże i kolesiostwo polityków?
  • Odpowiedz

815

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Poseł Konfederacji w starciu z probanderowskim "ekspertem" TVP w likwidacji

alibaski
z
streamable.com
dodany: 12.06.2026, 20:59:42
  • 174
  • #
    upa
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
ifnot
ifnot
ifnot 13.06.2026, 13:08:44 via Wykop
  • 5
@uwielbiamnalesniki: a czy masz świadomość, że AK działało w ramach samoobrony i odwetu? A Ukraina celowo, z rozkazu przeprowadzili ludobójstwo na Polakach? U nas to sie zdarzało rzadko i bez rozkazów, czyli samowolka żołnierzy, którzy potem byli odpowiednio sądzeni za to co robili, a UPA? Jak tam? A to, że Polacy zabili 150 ludzi, a Ukraincy 100 tys, to nie ma roznicy tak?
marcelus
marcelus
13.06.2026, 07:05:13
  • 75
#ukraina #historia
marcelus - #ukraina #historia

źródło: image

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 13.06.2026, 12:11:46 via Wykop
  • 1
@thorgoth: nie kompropmituj się i wracaj uczyć się historii. AK to głównie akcje samoobrony i akcje odwetowe. UPA to celowe ludobójstwo Polaków, już nawet nie chce mi się pisać o brutalności tego ludobójstwa. Nie ma co tu porównywać. Wracaj do szkoły.
  • Odpowiedz
ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
13.06.2026, 08:59:49
  • 36
Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, tym bardziej Pan Prezydent robi to, czego od niego oczekiwali wyborcy.

#polityka #bekazlewactwa
ocynkowanyodpornynahejt - Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, t...

źródło: nawrocc

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifnot
ifnot
ifnot 13.06.2026, 11:16:37 via Wykop
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: dokładnie. Tylko Tuskoboty i Ukraińcy wyją.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking