Przesiadka z Apple Watcha: dlaczego wybrałem Huawei Watch GT 5 Pro? Odkryj, jak zamiana na tytanowy zegarek z 14-dniową baterią pozwoliła mi zerwać z nawykiem ciągłego sprawdzania ekranu i odzyskać spokój ducha. Czy to degradacja czy ulepszenie?
No i dalej szukam auta życia. Temat #honda odpuściłem. Poczytałem, pogadałem z mechanikami od japońców i konsensus jest jeden. 1.0t nie rodzi pytania "czy padnie" tylko "kiedy padnie". A na 1.5t to mnie nie stać. I tak jak całe życie uciekałem przed krzyżacką motoryzacją, tak teraz jednak za namową @WaranKojtyla i @sztefen_muller postanowiłem może to zmienić. W końcu #vag w naszym kraju ma się doskonale, ofert są
Witajcie Przymierzam sie do kupna pierwszej #drukarki3d Jako teoretyk w tym temacie chcialbym zapytac Was, czy polecacie model Anycube Kobra S1 Combo? Na pewno potrzebuje zamknietej obudowy, budzetowo do +/- 2k. Przegladalem sporo atron, obejrzalem wiele recenzji i na ta chwile stanelo na powyzszym modelu, tylko nie znam nikogo kto moglby doradzic cos innego niz wybrany model. Z gory dziekuje za odpowiedzi i mam nadzieje ze nie bedzie konwersacji jak
Patrząc na ceny: 1. Pożyczenia campingu 2. Ceny autostrad 3. Spalanie samochodu 4. Cennik postoju na polu namiotowym w krajach, gdzie nie można ot tak stanąć sobie wszędzie.
@new-object: Ale z perspektywy rodziny 2+3 przy kamperze odchodzi mi wyszukiwanie noclegów które mają 5 łóżek no i jak chce zostać tylko 1 noc albo 2 i jechać dalej to też jest łatwiej w kamperze niż znaleźć jakiś apartament, no i wiadomo w dużym mieście to nie problem ale przy jakimś parku narodowym czy jakiejś atrakcji już gorze.
Szukam namiotu nie za miliony monet, 2+2 najlepiej z taką kotarą po środku że jak chcemy to mamy jeden duży pokój lub dwa mniejsze, ktoś ma coś sprawdzonego co nie przecieka, koniecznie z fresh dark? #camping #namiot #podroze
Jaki van będzie ok do przeróbki na kampera do 3.5t na prawko kat b? Żeby silnik był trwalszy w miarę oraz by nie było problemu ze podwozia zaraz zgnije od rdzy?
@ZjadamChmury: po pierwsze Trump często hiperbolizuje i unicestwienie narodu gryzie mi się ze zmianą reżimu. Ponadto po co miałby to zapowiadać? Moim zdaniem straszy rząd Iranu, bo ten nie poszedł mu na rękę i czeka na reakcje.
Mirki, chcę sobie kupić pierwszą drukarkę 3D, jestem całkowicie początkujący, budżet mam do 2000. Majsterkuję sobie trochę z Arduino/Raspberry PI i ogólnie elektroniką - głównie do takich rzeczy bym używał tj. małe obudowy, maskownice, łączniki i inne pierdoły. Generalnie raczej małe wydruki.
W necie polecają Bambu P1S, Bambu A1, ELEGOO Centauri Carbon albo CREALITY K1C.
#bielskobiala #jedzzwykopem Gdzie w BB kupię dobrą białą kiełbachę na święta? Taką ,żeby nie miała70% dziwnego mięsa ,a reszta to pomielony pies z budą.
#bielskobiala Mireczki czy wiecie jakie obecnie autobusy jeżdżą na linii Kraków - Bielsko? Kiedyś były jakieś busiki. Teraz znajduje mi jedynie lajkonika a chyba 15 lat nie jeździłem autobusem na tej trasie
źródło: image
Pobierz