Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ehemis

ehemis

Dołączył 13 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2199
  • Znaleziska 2118
  • Mikroblog 81
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

28

HDMI 2.2 nadchodzi w 2027 i podwaja przepustowość

HDMI 2.2 nadchodzi w 2027 i podwaja przepustowość

Nowy standard HDMI 2.2 ma oferować do 96 Gbps przepustowości, czyli dwa razy więcej niż HDMI 2.1. Pierwsze urządzenia mają trafić na rynek w 2027 roku, a część funkcji pojawi się wcześniej. Standard celuje w wyższe rozdzielczości i odświeżanie.

Nick7C5
z
ithardware.pl
dodany: 19.06.2026, 08:02:05
  • 48
  • #
    hdmi
  • #
    hardware
  • #
    monitory
  • #
    tv
  • #
    pcmasterrace
  • #
    technologia
ehemis
ehemis 21.06.2026, 08:30:57 via Wykop
  • 2
i pewnie certyfikacja wywinduje ceny urządzeń o 200zl, a na ekranie i tak full hd obraz zmieni sie zapewne diametralnie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

395

Rząd USA nakazuje firmie Anthropic wycofać modele Fable 5 i Mythos

Rząd Stanów Zjednoczonych, powołując się na organy ds. bezpieczeństwa narodowego, wydał dyrektywę dotyczącą kontroli eksportu, nakazującą zawieszenie wszelkiego dostępu do modeli Fable 5 i Mythos 5 dla wszystkich obcokrajowców, zarówno przebywających w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi...

marusz
z
anthropic.com
dodany: 13.06.2026, 04:52:09
  • 129
  • #
    anthropic
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    programowanie
  • #
    komputery
ehemis
ehemis 13.06.2026, 16:59:14 via Wykop
  • -4
@60groszyzawpis: takis madry to zaloz firme i trenuj ai droga wolna , a panstwowe oprogramowanie to zawsze bedzie g---o do przepalania kasy

99

Ludzie Brauna świętowali w ambasadzie Rosji. Są zdjęcia z kieliszkami

Ludzie Brauna świętowali w ambasadzie Rosji. Są zdjęcia z kieliszkami

Dzień Rosji w ambasadzie tego kraju świętowali dyrektor biura koła poselskiego Konfederacji Korony Polskiej Piotr Heszen i mający wystartować w kolejnych wyborach z list partii Grzegorza Brauna były poseł Mateusz Piskorski, na którym ciąży zarzut szpiegostwa na rzecz Kremla. Heszen opublikował zdj

airaG
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 13.06.2026, 09:48:20
  • 44
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    putin
  • #
    szpiegostwo
ehemis
ehemis 13.06.2026, 10:27:52 via Wykop
  • -23
Bezmyślna wrogość wobec Rosji podsycana przez krótkowzorczne osoby nam nic nie da, Ukraina pokazuje ze traktuje nas jak psy, a jak Ukraina wyjdzie zbyt korzystnie z wojny to istnieje ryzyko ze bedzie nas dusic. Zatem korzystny jest impas pomiedzy rosja i ukraina po to zeby zadna ze stron nie miala sil na nas naciskac
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ehemis
ehemis 13.06.2026, 16:43:12 via Wykop
  • 1
@Danuel: w dupie mam kamratow ty pewnie jestes za ladowaniem milionow w ukrainskich oligarchów, tak tak wszystko im oddajmy moze tym razem beda wdzięczni i tym razem sie odwdziecza @ipkis123 Tak dziadek był w partii dlatego jasno napisalem ze rosja jest najlepsza i zawsze chce nam przycylic nieba. Tak wlasnie napisalem wyzej, nie? dla was wszyskto tylko jest zawsze biale albo czarne

305

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Do tej pory szanse na podwójną emeryturę: mundurową i z ZUS, mieli tylko młodsi funkcjonariusze. Teraz może się to zmienić

karol1011
z
businessinsider.com.pl
dodany: 06.06.2026, 06:18:32
  • 156
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    policja
ehemis
ehemis 06.06.2026, 17:56:37 via Wykop
  • -7
Ogólnie, to żeby cokolwiek zrobić z wymieraniem narodu i nie dopuścić do upadku systemu emerytalnego należało by uzależnić wyplate emerytur od posiadania dzieci - 0 dzieci - 0 % emerytury, 1 dziecko - 50% , 2 dzieci 100% , ci co nie mogą mieć dzieci musieli by to komisyjnie udowodnić, i dla nich maks 50% emerytury
  • 30
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ehemis
ehemis 07.06.2026, 07:27:55 via Wykop
  • 1
@Menasze: A masz jakis lepszy pomysl? Czy dalej bedziemy udawac ze system sie nie załamie?
ehemis
ehemis 07.06.2026, 20:35:56 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ehemis
ehemis 08.06.2026, 06:05:14 via Wykop
  • 0
@Arteqq: Zapytam jeszcze raz : masz jakis lepszy pomysl na zejscie ze sciezki do przepasci demograficznej i katastofy emerytalnej, czy udajesz ze wszystko magiczne szczeslowie sie zakończy?
ehemis
ehemis 08.06.2026, 07:42:25 via Wykop
  • 0
@Menasze: Obnizenie podatkow da tyle samo co 800+. Przyczyną problemu sa zmiany kulturowe na ktore zadne obnizki podatkow chcociazby najwieksze nie pomoga. Abstrachujac od problemu dzietnosci zeby uratowac system emerytalny trzeba go powiązać z iloscia osób pracujacych na niego. Przy okazji pojawi sie jakikolwiek sens kulturowy dla posiadania dzieci

1782

Brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi nożem Polakom na ulicy

Pokaż treści 18+

Brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi nożem Polakom na ulicy

Gurpreet Digwa, 27, brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi ubrany w ceremonialną sukienkę wielkim nożem polskim emigrantom podczas incydentu drogowego. No knife curva! No knife!

kemot-iksworkal
z
dailymail.com
dodany: 05.06.2026, 18:02:16
  • 160
  • #
    emigracja
  • #
    uk
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    ubogaceniekulturowe
  • #
    migranci
ehemis
ehemis 05.06.2026, 19:43:28 via Wykop
  • 165
MSZ powinno wydać ostrzeżenie, o podróżowaniu do tej dżungli
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

482

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Za dobrze wam się żyje, Polaki, oj za dobrze. Przez internet, platformy streamingowe, telewizję, nawet przez urlopy nie chodzicie do kościoła, i krzyże papieskie ktoś podpala, i aborcja szaleje. Przynajmniej wedle przewysokiego urzędnika Pana Boga, szlachetnego arcybiskupa Depo z Cżęstochowy.

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.06.2026, 15:24:16
  • 238
  • #
    polska
  • #
    czestochowa
  • #
    religia
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
ehemis
ehemis 05.06.2026, 06:22:52 via Wykop
  • -6
Tytul artykulu na onecie to "Nawet coraz dluzsze urlopy odciagaja od Boga"
Użycie slowa "nawet" zmienia znacznie ladunek emocjonalny artykułu i normen omen Onet uzyl tutaj slowa "nawet" a gimboateusze wykopowi juz nie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

407

Polacy idą za głosem Nawrockiego. Chcą odebrania orderu Zełenskiemu

Ponad 52 proc. Polek i Polaków uważa, że prezydentowi Ukrainy powinien zostać odebrany Order Orła Białego

nickjuzmam
z
wprost.pl
dodany: 04.06.2026, 07:43:16
  • 118
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
ehemis
ehemis 04.06.2026, 14:40:43 via Wykop
  • 11
tylko 52% to dowód na to, że brak szacunku do siebie mamy we krwi, a nasi prezydenci są tylko odbiciem naszego narodu.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

455

Dlaczego Francuzi stracili kontrolę nad swoimi ulicami?

Dlaczego Francuzi stracili kontrolę nad swoimi ulicami?

180 policjantów rannych. Jedna ofiara śmiertelna, druga walczy o życie po dźgnięciu nożem. Spalone samochody, splądrowane sklepy, zdemolowane ulice. To bilans zwycięstwa PSG w Lidze Mistrzów

mirabelka2137
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 04:55:11
  • 66
  • #
    francja
  • #
    islam
  • #
    europa
  • #
    zychowicz
  • #
    napierala
  • #
    bekazlewactwa
ehemis
ehemis 02.06.2026, 19:13:44 via Wykop
  • 2
wszyscy ktorzy poniesli szkody powinni zlozyc pozew zbiorowy wobec psg i uefa i domagac sie wyplacenia z nawiazka odszkodowania za uszkodzone mienie plus ktos musi zostac pociagniety do odpowiedzialnosci za morderstwo ktore wystapilo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
ehemis
ehemis 27.05.2026, 21:49:34 via Wykop
  • 138
chłopak strasznie się zachlysnal , podświadomie wiedział że powinen sobie zrobić przerwę ale nie oparł się pokusie, ale trudno się dziwić jak teraz wszyscy którzy mają nóż na gardle ich dzieci się do niego odzywają z prośbą o ratunek, życzę mu żeby przetrwał to szaleństwo i ochłonął bo może to pójść w złym kierunku
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

44

Tusk: artyści cierpieli biedę, bo ich talent był niezauważany xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tusk: artyści cierpieli biedę, bo ich talent był niezauważany xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tusk uzasadnia, dlaczego cały naród ma się zrzucać na emerytury dla artystów.

nowszyja
z
x.com
dodany: 26.05.2026, 14:25:55
  • 18
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    polska
  • #
    polityka
ehemis
ehemis 26.05.2026, 15:55:34 via Wykop
  • 0
Prawdziwy artysta nie potrzebuje pomocy od państwa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2204

Ukrainka z lubelskiego ratusza chwali się sprowadzaniem rodzin Afrykańczyków

Ukrainka zatrudniona jako wicedyrektor w lubelskim ratuszu, zachwala sprowadzanie trzeciego świata do miasta nad Bystrzycą, mówi że sprowadzają "studentów" z trzeciego świata razem z rodzinami, żonami, dziećmi, szukają dla nich mieszkań, pomagają.

Makavlani
z
x.com
dodany: 23.05.2026, 20:53:29
  • 296
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    prawo
  • #
    lublin
  • #
    polityka
ehemis
ehemis 24.05.2026, 12:30:22 via Wykop
  • 0
Trzeba jednak przypomnieć, ze pare lat temu bylo referendum dot. Imigracji i naród nie sprzeciwil sie imigracji. Zatem nie mozna mówić ze narod jest przeciw migracji
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

517

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Zakopiański magistrat nie będzie dokonywał transkrypcji zagranicznych aktów małżeństw osób tej samej płci - poinformował burmistrz Łukasz Filipowicz. Jego zdaniem, mimo nowych przepisów dotyczących wzorów dokumentów stanu cywilnego, polska konstytucja nie pozwala na uznanie takich związków."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 22.05.2026, 13:17:22
  • 317
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    prawo
  • #
    podhale
  • #
    zwiazki
  • #
    polityka
ehemis
ehemis 23.05.2026, 16:32:41 via Wykop
  • 3
nie wiedzialem ze to az tak gejowski portal
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

321

SN chował kalendarz Pierwszej Prezes. WSA: to informacja publiczna

SN chował kalendarz Pierwszej Prezes. WSA: to informacja publiczna

Watchdog chciał wpisów od 1 maja do 15 września 2025 r. SN odmówił, bo to rzekomo dokument wewnętrzny. WSA w Warszawie uznał, że służbowa część kalendarza podlega jawności.

Pan_od_Internetu
z
siecobywatelska.pl
dodany: 28.04.2026, 12:43:56
  • 20
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    sadowehistorie
  • #
    wolnesady
  • #
    informacjapubliczna
  • #
    watchdogpolska
ehemis
ehemis 29.04.2026, 09:45:28 via Wykop
  • 22
Przypominam ze Watchdog przylaczylo sie do palowania Szymona Marciniaka, tylko za to że mial czelność pojawić sie na konferencji Everest organizowanej przez Mentzena
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1336

Karol Nawrocki przyznał się, że wiedział powiązaniach rosji z Zondacrypto od ABW

Dostał raporty od ABW o giełdzie, w których ABW ostrzegała że giełda jest wykorzystywana przez rosyjskie służby, w Grudniu 11 dni po tym jak zawetował ustawę o kryptowalutach. Zapomiało mu się jednak, że pomimo tej wiedzy zawetował ją DRUGI RAZ w Lutym 2026.

KIaudik
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 18:27:40
  • 200
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    kryptowaluty
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
ehemis
ehemis 27.04.2026, 20:54:26 via Wykop
  • 7
wytlumaczcie mi, nie lepiej trzymac krypto na swoim kompie/urzadzeniu aniżeli na cudzym
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • 617
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
ehemis
ehemis 26.04.2026, 19:22:52 via Wykop
  • -3
Hahaaa bardzo dobrze , ale prawda jest taka ze dwie strony maja racje. Hejt powinien sie skierować nie w strone kierowcow którzy chcą żyć,a w prawodawców, prawo drogowe powinno byc tak sporzadzone , aby umozliwialo dostawy towaru, oraz parkowanie przy obiektach, czy wjazd w inna droge, bo obecnie stwarza abusrdalne sytuacje , np debilny przepis ze nigdy nie wolno najechac na ciagla linie - powodzenia z tirami przy skrecaniu , w ciasne
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1327

68 proc. Polaków chce publicznego rejestru kierowców z zakazem

68 proc. Polaków chce publicznego rejestru kierowców z zakazem

Po tragedii na S7 w Łomiankach, gdzie zginęły 3 młode osoby, wraca temat ludzi jeżdżących mimo zakazów. Patryk R. miał 2 aktywne zakazy prowadzenia, a w badaniu Ariadna 31 proc. wskazało bezwzględne więzienie jako najlepszy sposób na piratów drogowych.

Pan_od_Internetu
z
o2.pl
dodany: 25.04.2026, 12:43:55
  • 109
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
  • #
    informacje
ehemis
ehemis 25.04.2026, 20:34:04 via Wykop
  • 5
w sensie w tym rejestrze bedzie ranking kto ma najwiecej zakazow? taki most wanted?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

67

Gwałtowny spadek poparcia dla Trumpa w USA. "Kraj zmierza w złym kierunku"

Gwałtowny spadek poparcia dla Trumpa w USA. "Kraj zmierza w złym kierunku"

Notowania prezydenta Donalda Trumpa spadły do najniższego poziomu w jego drugiej kadencji, a Amerykanie coraz krytycznie

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 20.04.2026, 06:52:56
  • 10
  • #
    usa
  • #
    polityka
ehemis
ehemis 20.04.2026, 22:05:45 via Wykop
  • 0
czyli w przyszylych wyborach pewnie nie wygra , a przeciez bedzie startowal, co nie ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1053

SĄD: WINNY! Kara? 50 zł. Wyrok za wyhamowanie na S8.

SĄD: WINNY! Kara? 50 zł. Wyrok za wyhamowanie na S8.

50 złotych kosztów sądowych to kara dla 46-letniego kierowcy audi, który na drodze S8 złośliwe wyhamował drugiego kierowcę. Sąd w Piotrkowie Trybunalskim uznał Marcina S. winnego tego, że "stworzył zagrożenie w ruchu drogowym", wskazując w wyroku, że "czyn i wina obwinionego nie budzą wątpliwości".

tomek-hall
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 14:46:57
  • 158
  • #
    sad
  • #
    polskiedrogi
  • #
    piracidrogowi
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    wideorejestrator
ehemis
ehemis 18.04.2026, 16:16:17 via Wykop
  • 489
Czyli to jest to slynne 50 zl grzywny lub 10 lat wiezienia
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

550

"Zwrot w sprawie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej. Strzelec mógł się bronić"

"Zwrot w sprawie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej. Strzelec mógł się bronić"

"Mężczyzna, który strzelał w piątkowy wieczór w dolnośląskiej Bystrzycy Kłodzkiej, mógł się bronić przed agresorami - wynika z ustaleń Polsat News. Wcześniej na osiedlu doszło do awantury przed sklepem monopolowym. W wyniku strzelaniny zginął 26-latek, a przez pewien czas policja poszukiwała dwóch"

paramedix
z
polsatnews.pl
dodany: 11.04.2026, 11:36:20
  • 201
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    bron
  • #
    strzelanina
  • #
    dolnyslask
  • #
    bezpieczenstwo
ehemis
ehemis 11.04.2026, 20:22:53 via Wykop
  • 34
@hellfirehe: dowiemy sie już za 5 lat

587

Węgrzy wyszli na ulice. Gigantyczne wydarzenie w Budapeszcie

Węgrzy wyszli na ulice. Gigantyczne wydarzenie w Budapeszcie

Ponad 100 tysięcy osób zalało Plac Bohaterów w Budapeszcie, by podczas gigantycznego koncertu wykrzyczeć sprzeciw wobec władzy. "To skończy się w niedzielę" - zapowiadają artyści i tłum, widząc w wyborach szansę na historyczny przełom. ZAMIAST BUDAPESZTU W WARSZAWIE BĘDZIE WARSZAWA W BUDAPESZCIE

gheost1410
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.04.2026, 11:34:57
  • 191
  • #
    orban
  • #
    wegry
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    pis
  • #
    polityka
ehemis
ehemis 11.04.2026, 19:13:10 via Wykop
  • -17
orban jest jaki jest ale bez niego juz nikt nas nie ochorni przed wzieciem nas za morde przez von der leyen
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.12.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.03.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking