darktemplar via Wykop
Większość tego co zarabiam inwestuje, jestem w stanie nas utrzymać nawet jeśli by zona nic nie dokładała i dalej grubo inwestować ale jak dokłada to staram sie troche wiecej niż ona kosztów ponosić. Nie jest to wyliczone ale mysle ze cos koło 65-60% ja 40-35% ona. 50-50 bym pewnie preferował jakbyśym zarabiali podobnie.














