
"Prestiżowy" blok powstaje okno w okno na Woli

"Wola Księcia Janusza" to budynek, który właśnie powstaje w Warszawie. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że obiekt wyrasta niemal okno w okno z sąsiednim blokiem. Mieszkańcy starego bloku skarżą się, że nie będą mieli już widoku na świat. Ale "prestiżowy" budynek powstaje legalnie.
z- 202
- #
- #
- #
- #
- #
- #









![Typowa polska wieś w 1979/81 roku [HD/AI upscaled]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/bb60a67ef139a10b84be0502511cc7cf6c9a9163790fd98f9d8735d23dbe2885,w220h142.jpg)






![[Wykopefekt] 3 raz w tym roku płonie młyn w Tarnowie](https://wykop.pl/cdn/c3397993/950f62947320499ce25e08717475a9e7731b83156f31d122ff9a6eb3b8016aa4,w220h142.jpg)




