Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gato

gato

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4042
  • Znaleziska 1770
  • Mikroblog 2272
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 37
jaroty
jaroty
20.06.2026, 17:08:23
  • 35
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

s a l o n i k
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska 

s a l o n i k

źródło: HLQ1ARAXgAAfyYN

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 20.06.2026, 21:27:24 via Wykop
  • 0
@jaroty: dawno dawno temu, w pewnym chlewiku świnie pogryzły się przy korycie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
szychun
szychun
20.06.2026, 17:22:05
  • 245
#polityka #bekazpisu #ukraina Nawrocki właśnie daje paliwo takim szkodnikom. A będzie tylko ostrzej.
szychun - #polityka #bekazpisu #ukraina Nawrocki właśnie daje paliwo takim szkodnikom...

źródło: 1000019566

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 20.06.2026, 21:19:44 via Wykop
  • 1
@szychun: a konfederaci niech wracają do rosji…
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
19.06.2026, 09:43:01
  • 169
#lekarz #konowalposting #lekarz100k #polityka

No to chyba będzie zielone światło na dojechanie konowałów, bo już pisiory zaczynają ich bronić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WscieklyIRozjuszonyManlet - #lekarz #konowalposting #lekarz100k #polityka

No to chyb...

źródło: {F4EE02BD-543F-4594-B4B2-F02F13D7D55B}

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 19.06.2026, 12:13:16 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: No właśnie nikt nikogo nie dojedzie. Gdyby opozycja zaczęła cisnąć temat, to by musieli coś z tym zrobić bo niedługo wybory. Skoro jednak pisiorki bronią lekarzy to się puści jednego czy dwóch jako kozłów ofiarnych i przykład niegodziwców, którzy wykorzystali krystaliczny system i fajrant, pora na CS-a.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
14.06.2026, 09:54:22
  • 1520
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 14.06.2026, 13:25:08 via Wykop
  • 0
@Anoniemamowy: w którym konkretnie banku?
  • Odpowiedz

1851

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
gato
gato 13.06.2026, 08:02:56 via Wykop
  • 2
@Brut_all: taaa, pół bańki… chyba dyrektorzy

607

Jaja. Adwokat z Warszawy zatrzymany ws. fałszywych zamachów

Jaja. Adwokat z Warszawy zatrzymany ws. fałszywych zamachów

Policja zatrzymała warszawskiego adwokata Macieja Z., który miał zawiadamiać o fałszywych zamachach m.in. na prezydenta Karola Nawrockiego oraz szefa MSZ Radosława Sikorskiego. Jak informuje TVN24, sprawa nie ma bezpośredniego związku ze sprawą fałszywego pożaru w mieszkaniu matki prezydenta.

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 31.05.2026, 05:19:45
  • 141
  • #
    adwokat
  • #
    poli
  • #
    prawnik
  • #
    prawnicy
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
gato
gato 31.05.2026, 15:23:04 via Wykop
  • 2
@Azja001: Nie no jakby to były tylko maile to byłbym w stanie uwierzyć, że ktoś go wrabia… no ale b--ń, pociski artyleryjskie, pendrivy z jakimś prawicowym gównem? No na pewno wszystko mu podłożyli. Tak było nie zmyślam.

No niestety prawicowy psychiatryk jest tak przewidywalny. ¯\(ツ)/¯

Oczywiście zaraz w republice usłyszycie, że sam Potężny Donald mu te pociski w nocy podłożył.
washington
washington
25.05.2026, 12:27:10
  • 428
#wojna #rosja #ukraina
kacapy maja leb do interesow zeby w zasiegu ukrainskich dronow szkolic sobie droniarzy
washington - #wojna #rosja #ukraina 
kacapy maja leb do interesow zeby w zasiegu ukra...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 25.05.2026, 15:36:20 via Wykop
  • 0
@washington: Może to miało być bardzo realistyczne szkolenie z unikania nalotów dronowych? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

572

Czystki w Polskiej Agencji Kosmicznej. W Polsce bez zmian.

Czystki w Polskiej Agencji Kosmicznej. W Polsce bez zmian.

Naruszenia praw pracowniczych i utrata zdolności instytucjonalnej do realizacji ustawowych zadań w POLSA: Od roku obserwujemy jej praktyczny demontaż. Niemal 1/3 personelu straciła pracę. Zadania ustawowe Agencji w dużej mierze przestały być realizowane. Pracownicy są zastraszani.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 22.05.2026, 08:28:33
  • 47
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    januszex
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
  • #
    januszebiznesu
gato
gato 22.05.2026, 20:39:48 via Wykop
  • 2
@Manah: Jest piątek. Trolle też kiedyś muszą mieć wolne. Pewnie leżą n------e. ¯\(ツ)/¯
Poza tym skąd pewność, że samo znalezisko nie jest manipulacją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90
Krs90
18.05.2026, 12:35:41
  • 57
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #pis #prawica #nawrocki #tusk
Jak zaorać prawicowca? Pozwolić mu mówić.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #pis #prawica #nawrocki #tusk
Jak zaorać ...

źródło: obraz_2026-05-18_143519910

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 18.05.2026, 16:02:49 via Wykop
  • 0
@Jarusek: widać łamie ją w krzyżu i musi plecy podpierać, czterdziestka dawno minęła więc nic dziwnego ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

624

Unijne miliardy na emerytury w Hiszpanii? Szokujący raport Politico

Unijne miliardy na emerytury w Hiszpanii? Szokujący raport Politico

Hiszpania wykorzystuje środki z Funduszu Odbudowy na wydatki socjalne i emerytury, a Komisja Europejska ją w tym wspiera. Spotkało się to z krytyką polityków z Niemiec i Holandii, którzy zarzucają, że fundusz powstał nie po to, aby finansować emerytury, lecz aby inwestować w gospodarkę.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 17.05.2026, 07:28:31
  • 96
  • #
    hiszpania
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    wydarzenia
gato
gato 18.05.2026, 07:53:04 via Wykop
  • -9
@siodemkaxx: Ale prawica rozdawała więc wcale niepodobne. ¯\(ツ)/¯

Zaraz się korwinoidy zlecą z wrzaskiem, że pis to nie prawica.
Lardor
Lardor
16.05.2026, 05:14:59
  • 260
I cyk najmądrzejszy polityk Krakowskiego KO przeprasza za publikowanie nieprawdziwych informacji. Stworzył w ai filmik, że ludzie odpowiedzialni za Referendum są finansowani przez Rosję. Rozprawa w sądzie udowodniła iż tak nie jest a pan Szczęsny zwyczajnie kłamie #krakow #polityka
Lardor - I cyk najmądrzejszy polityk Krakowskiego KO przeprasza za publikowanie niepr...

źródło: 1000092235

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 16.05.2026, 08:16:19 via Wykop
  • 0
@Lardor: Gdzie widzisz jakiekolwiek przeprosiny dotyczące finansowania przez rosję? Przeprosił za sugerowanie przeszłości kryminalnej i powiązań ze środowiskiem przestępczym lub działaniem w korupcyjnym tle.
  • Odpowiedz

433

Nowe przepisy budowlane 2026. Koniec z gazem i obowiązkowa fotowoltaika

Nowe przepisy budowlane 2026. Koniec z gazem i obowiązkowa fotowoltaika

Nadchodząca nowelizacja warunków technicznych (WT 2026) wprowadza najbardziej rygorystyczne normy w historii polskiego mieszkalnictwa. Od drugiej połowy września 2026 roku każdy nowo wznoszony obiekt będzie musiał spełniać bardzo rygorystyczne standardy

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 11.05.2026, 07:17:05
  • 285
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budowadomu
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    budujzwykopem
  • #
    polska
gato
gato 11.05.2026, 14:23:57 via Wykop
  • -2
@ekektrykpozdalnym: no straszne muszą spełniać normy! Niebywale i odrażające!

PN-EN ISO 17225-2:Wilgotność: Maksymalnie 10% (w stanie roboczym).Zawartość popiołu: Maksymalnie 0,7% dla pelletu najwyższej jakości (klasa A1) oraz do 1,2% dla klasy A2 (w stanie suchym).Wartość opałowa: Minimum 16,5 MJ/kg.Gęstość nasypowa: Wynosi zazwyczaj \(\geq 0,6 \text{ g/cm}^3\) (granulki muszą być mocno sprasowane).Zawartość frakcji drobnej (pyłu): Maksymalnie 1%.Zakaz zanieczyszczeń: Ograniczenie zawartości popiołu, chemicznych dodatków (max 2%) oraz zakaz stosowania domieszek tworzyw sztucznych.
gato
gato 11.05.2026, 14:34:24 via Wykop
  • 0
@NieWiemASieWypowiem: clickbaitowy bełkot wykopywany przez antyunijnych zjebów i kretynów. ¯\(ツ)/¯
gato
gato 11.05.2026, 14:43:11 via Wykop
  • 1
@wesolymaluch: Przy obecnych cenach giełdowych to i tak eksport średnio się opłaca. Trzeba mieć odpowiednio duży magazyn, żeby większość konsumować samemu i dobre zarządzenie żeby nadmiar opychać w szczycie zużycia. Niestety lobby węglowe skutecznie utrudnia to debilnymi przepisami - np idiotyczne sumowanie mocy magazynów.
gato
gato 11.05.2026, 14:47:09 via Wykop
  • 3
@pan_Ropuch: Masz nie łykać bełkotu i ściemy z internetu. Weryfikuj informacje to nie będziesz musiał instalować pv w piwnicy. W dzisiejszych czasach wystarczy minuta i zapytanie do pierwszego lepszego LLM by nie być zmanipulowanym frajerem. ¯\(ツ)/¯
gato
gato 11.05.2026, 14:50:00 via Wykop
  • -2
@geronimo80: C-----e miasto z prawackiej mitomańskiej fantazji. U mnie sąsiedzi n----------ą skrzynki z gazem jedna po drugiej. Uj tam, że płacą za ogrzewanie więcej niż ludzie z pompami ciepła, ale jak chcą to montują.
programista70k
programista70k
05.05.2026, 12:33:05
  • 168
SZYBKO ODPALIĆ PROTOKÓŁ BAGATELIZOWANIA I DEPROCJONOWANIA, ŻEBY MARIUSZKI NAS WSPOMOGŁY I WIEDZIAŁY CO MYŚLEĆ!!!11 XDD

#polityka #bekazpis #bekazprawakow #kanalzero
programista70k - SZYBKO ODPALIĆ PROTOKÓŁ BAGATELIZOWANIA I DEPROCJONOWANIA, ŻEBY MARI...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 05.05.2026, 17:38:56 via Wykop
  • 0
@programista70k: Ja bym tam nawet wsadził konia. Przynajmniej by się coś działo, a i kwik prawackich szmat byłby przedni. Zresztą już piecze…
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
21.04.2026, 15:53:39
  • 328
No ludzie kochane...

#konfitura #samochodoza
wezsepigulke - No ludzie kochane...

#konfitura #samochodoza

źródło: INPOST

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 21.04.2026, 21:11:56 via Wykop
  • 0
@wezsepigulke: paczkomat mobilny
  • Odpowiedz

1120

Zrobiłem mapę z prawdziwymi cenami nieruchomości i wadami okolicy

Zrobiłem mapę z prawdziwymi cenami nieruchomości i wadami okolicy

Zamiast wierzyć w cichą i spokojną okolicę, sprawdź dane. Połączyłem rejestry cen (RCN), bazę topograficzną i pozwolenia na budowę. W jednym miejscu zobaczysz cenę metra, liczbę okolicznych kurników oraz czy zamiast łąki za oknem nie powstaną zaraz bloki. Wszystko na jednej mapie.

pawewap
z
metroskop.pl
dodany: 12.04.2026, 16:24:18
  • 248
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budujzwykopem
  • #
    chwalesie
  • #
    programowanie
  • #
    ciekawostki
gato
gato 12.04.2026, 20:15:12 via Wykop
  • 0
@pawewap jak to jest z dostępnością danych. przeglądam jakąś okolicę to są transakcje z 2025 roku jedynie i to też mam wrażenie, że nie wszystkie - na podstawie mojego wtykania nosa w sprawy sąsiadów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

395

Duda o ślubowaniu sędziów TK: Nawrockiemu grozi odpowiedzialność konstytucyjna

Duda o ślubowaniu sędziów TK: Nawrockiemu grozi odpowiedzialność konstytucyjna

Prezydent jest związany uchwałą Sejmu i nie może być tak, że prezydent sobie przyjmie ślubowanie [do TK] od kogoś innego albo tylko od niektórych powiedział były prezydent Andrzej Duda w rozmowie z zawieszonym posłem PiS Krzysztofem Szczuckim na YouTube. Jeżeli Sejm stwierdził: tamta uchwała nasz

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.04.2026, 08:25:13
  • 130
  • #
    prawo
  • #
    trybunalkonstytucyjny
  • #
    trybunalstanu
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
gato
gato 09.04.2026, 14:30:53 via Wykop
  • 1
@Zenon_Zabawny: To nie jest tak że wypłaca sam trybunał na własną rękę, a państwo przekręciło kurek trybunałowi w budżecie? To w sumie skąd kasę biorą? Kredytują się czy dostali jednak coś na waciki?
walokid
walokid
30.03.2026, 13:31:51
  • 71
Wszyscy się chwalą że kupują jajka niespodzianki w promocji to ja też się pochwale swoją oszczędnością i pragmatyzmem. Mam w baku jeszcze paliwo zakupione za 5.37 zaraz po wybuchu wojny w Iranie które starczy na ok. 200km a jutro sobie pojadę dotankować po nowej cenie maksymalnej 6.17 zanim ją zwiększą lub braknie paliwa na stacjach :)
Tak się buduje majątek
#frenpill
walokid - Wszyscy się chwalą że kupują jajka niespodzianki w promocji to ja też się p...

źródło: Gemini_Generated_Image_yozkumyozkumyozk

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gato
gato 30.03.2026, 20:10:36 via Wykop
  • 1
@walokid: czy taniej ma być jak tylko kogut wybije północ?
  • Odpowiedz

240

Zaskakujący wyrok sądu. Deweloperzy zyskują w sporach o metraż i ceny mieszkań

Zaskakujący wyrok sądu. Deweloperzy zyskują w sporach o metraż i ceny mieszkań

Sąd Okręgowy dla Warszawy - Pragi wydał przełomowy wyrok w sprawach dotyczących rozliczania powierzchni lokali tzw. "metry pod ściankami działowymi". Orzeczenie wzmacnia pozycję deweloperów i może zahamować falę pozwów zbiorowych, które od lat stanowią istotne ryzyko prawne i finansowe branży.

VoxClamantisInDeserto
z
wnp.pl
dodany: 24.03.2026, 16:56:32
  • 82
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    deweloperka
gato
gato 24.03.2026, 20:22:59 via Wykop
  • 5
Ta a jutro będzie przełomowy wyrok w drugą stronę… za dużo amerykańskich filmów i clickbaitowych tytułów.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

gato

  • gato
  • gato
  • http://www.wykop.pl/ludzie/gato/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.04.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 04.06.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.05.2013

    Gadżeciarz
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 21.04.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking